indiamaldivs

הודו והאיים המלדיביים

15 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית תענוגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

15 ימים

12 לילות

קוד הטיול: CIM

מעטות הארצות בעולם המציעות מגוון כה עשיר ורב של מראות וחוויות כמו תת היבשת ההודית. עוצמת המתח והניגודים עולים על כל ארץ אחרת ויוצרים חוויה מוחלטת שקשה למטייל לעכל ולשכוח. ארמונות פאר מרהיבים ומרשימים באוצרותיהם מחד ובצידם אלפי קבצנים ומבקשי נדבה, מקדשים עם ריח בשמים וקטורת ופסלי אלים ואלות רבי זרועות ולצידם ים אנשים המתפלש למרגלותיהם, שווקים צבעוניים עמוסי בדים ומשי, צלילי סיטאר וטאבולה. הביקור בהודו חווייתי במיוחד  עם  שלל תמונות, מראות, ריחות, צבעים וטעמים היוצרים "התקפה" על כל החושים.

האיים המלדיביים, הממוקמים 500 ק"מ מדרום מערב להודו, כוללים 1,190 איי אלמוגים בשטח של 300 קמ"ר, 80% משטח היבשה של האיים גבוה במטר אחד בלבד מעל פני הים והנקודה הגבוהה ביותר היא כ – 2.3 מטרים לערך. האיים הפזורים באוקיינוס ההודי מתאימים בדיוק רב לכל מה שתיארנו בדמיוננו – דקלים נטויים,  לגונות בצבע טורקיז, חול צח ושוניות אלמוגים מהעשירות והיפות בעולם. יש כאן ים בשפע ומעט יבשה ומשום כך כל פיסת אדמה מנוצלת. לכל אי מטרה מוגדרת משלו: אי שהוא שדה התעופה, אי למאגר דלק, בית סוהר ובעיקר איים שכל אחד מהם הוא מלון מפנק וההבדל בין יופי האיים הבתולי לבין עיר הבירה הצפופה מאלה, חד ביותר.

טיולינו בהודו ובאיים המלדיביים משולב בשייט באונית תענוגות. בין עגינה בנמלים וסיורים מרתקים, נהנה באוניה מבילוי, הרצאות מעניינות, מופעים וריקודים וחוויות קולינריות מגוונות. זוהי דרך מושלמת להכיר את יופייה של הודו  והאיים המלדיביים מבלי לנסוע מרחקים ארוכים, ומבלי להחליף בתי מלון רבים.

אודות מדריך הטיול
מדריך הטיול עופר צבי, חי ולמד בהודו במשך שנים. הוא משלב את היכרותו האישית והעמוקה את תת היבשת ההודית עם ידע אקדמאי מעמיק. במשך השנים האחרונות הרצה באוניברסיטה העברית בנוגע לתרבות הודו העשירה והמגוונת. עופר דובר שפות הודיות (הינדי וסנסקריט) ולאחרונה הקים מרכז ללימודי התרבות ההודית בישראל. טיול עם עופר מהווה חוויה אותנטית ומפגש עמוק עם הודו על פניה הרבות. 

יום 1 תל אביב - יעד באירופה - דלהי

ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד באירופה אל דלהי, בירת הודו.

יום 2 הגעה לדלהי – סיור ראשוני והתארגנות במלון

ננחת בשעת בוקר מוקדמת בדלהי בירת הודו. עיר המשלבת בין ישן וחדש – דלהי הישנה, הבירה מימי המוגולים במאה ה- 17, וניו-דלהי הבירה מימי הבריטים במאה ה- 20. עם ההגעה נצא לסיור הכרות ראשוני בעיר במהלכו נראה את המבצר האדום שנבנה באבן חול אדומה, נראה גם את המקדש הבאהי הבנוי כפרח לוטוס ועוד ככל שיותיר הזמן. לקראת שעות הצהריים ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. לינה בדלהי.

יום 3 דלהי

היום נצא לסיור בדלהי ואתריה – נבקר בדלהי העתיקה, בשווקים הצבעוניים של הבדים, התכשיטים ותבלינים המפורסמים, נבקר גם במונומנטים ידועים כקוטאב מינאר – מסגד מהמאה ה- 14 שצריחו מעוטר להפליא בפסוקים מן הקוראן ובאנדרטה לזכרו של גנדי. בהמשך נראה גם את ניו דלהי ובנייני הממשל הקולוניאליים היפים שהשאירו אחריהם הבריטים. לינה בדלהי.

יום 4 דלהי - אגרה - טאג' מאהל

הבוקר נצא בנסיעה אל העיר אגרה. אגרה הייתה בעבר בירתה של האימפריה המוגולית שחלשה בשיאה במאה ה-16 על רוב הודו פקיסטאן וחלקים ממרכז אסיה. נבקר באתר המפורסם הנחשב לאחד מפלאי עולם – הטאג' מאהל. פאר האומנות ההודית מהמאה ה- 17. זהו מבנה קבר שבנה המלך המוגולי לזכר אשתו מומתאז' שמתה בעת לידת ילדם ה- 14. המקום בנוי באופן סימטרי על פי מפת גן העדן המוסלמי ובנו אותו 20,000 פועלים במשך 22 שנים. בהמשך נראה גם מוזיאון ייחודי לאומנויות מוגוליות ואתרים נוספים. לינה באגרה.

יום 5 אגרה - פטיפור סיקרי - ג'אייפור

נצא אל העיר ג'אייפור ובדרכנו נבקר בפטיפור סיקרי – עיר מרשימה במדבר המהווה את פאר הארכיטקטורה המוסלמית בהודו, העיר נבנתה באבן חול אדומה וננטשה לאחר מספר שנים.נמשיך אל ג'אייפור אשר זכתה לכינוי "העיר הוורודה". בהגיענו נבקר בבזאר הגדול של ג'אייפור ונעקוב אחר הפעילות הדתית במקדשים שבעיר בשעות השקיעה. לינה בג'אייפור.

יום 6 ג'אייפור - מצודת אמבר – מופע הרקדנים הרג'סטנים

היום נטייל בג'אייפור. הראג'ה, ששלט על העיר, הורה על תושביה לצבוע את  בתי העיר בצבע ורוד, המסמל הכנסת אורחים וזאת כהכנה לביקורו של הנסיך אלפרד מוויילס (אשר לימים הפך להיות אדוארד השביעי) בשנת 1875. מסורת זאת של צביעת בתי האזור העתיק של העיר שבתוך החומות נמשכת עד היום. מאז היציאה מתחום חומות העיר העתיקה התרחבה העיר וכיום היא עיר גדולה בה חיים כ-3.5 מיליון תושבים. היום יוקדש לארמונות ג'אייפור והעיר העתיקה האקזוטית שלה. נסייר במצודת אמבר, נראה את תעשיית טוויית השטיחים הידועה של העיר, נבקר בארמון המהאראג'ה ובמצפה הכוכבים הייחודי הצמוד אליו ונלמד על מנהגיהם והנאותיהם של המלכים המקומיים. לאחר ארוחת הערב ממתינה לנו חוויה בה נצפה במופע הרקדנים הרג'סטנים. לינה בג'אייפור.

יום 7 ג'אייפור - טיסה למומבאי - עליה לאוניה ותחילת הקרוז

היום נחווה עוד מראות מהעיר ג׳ייפור, ולאחר מכן נצא בטיסה אל מומבאי, העיר הגדולה ביותר בהודו. בהגעה נערוך סיור הכרות בעיר במהלכו נראה את שער הודו המפורסם ומלון טאג' המפואר ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לקראת שעות הערב ניסע לנמל העגינה של העיר שם נעלה על אוניית התענוגות Costa neo Classica בה נבלה בשבוע הקרוב. הערב נהנה מארוחה חגיגית והופעות בידור. לינה באוניה.

יום 8 מומבאי

היום נטייל בעיר מומבאי ובסביבותיה. נטייל בעיר מומבאי העצומה ושוקקת החיים, על הישן והחדש שבה. נראה מבנים קולוניאלים מרשימים מתקופת שלטונם של הבריטים, נבקר בבית הכנסת (במידה ויתאפשר) של הקהילה היהודית שהייתה בעיר, נגיע אל תחנת הרכבת העצומה, המהווה יצירה ארכיטקטונית מפוארת בפני עצמה, ונבקר גם בדהובי גהאט – המכבסה  הגדולה בעולם. לינה באוניה.

יום 9 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 10 עגינה וסיור במנגלור

היום נעגון בעיר הנמל מנגלור הממוקמת בין מדינת גואה למדינת קרלה. נטייל בכפר אומנים טיפוסי לאזור דרום הודו ובאחד מן המקדשים המרכזיים ונשוטט להנאתנו בשוק המקומי. לינה באוניה.

יום 11 עגינה וסיורים בעיר קוצ'ין – שייט תעלות

היום נעגון בעיר הנמל שבדרום הודו  קוצ'י או בשמה המוכר יותר קוצ'ין. כאן התיישבו לראשונה אירופאים בתת היבשת ההודית והחל מהמאה ה 15 שלטו בה שליטים מערביים, פורטוגזים הולנדים ובריטים. בעיר נמצאים שרידי קהילה יהודית בעלת היסטוריה ארוכה ועם הקמת מדינת ישראל עלו רוב יהודיה ארצה. נתחיל בחוויה של מדינת קרלה האקזוטית. מרצועת החוף הארוכה שלה משתרעות תעלות ולגונות קסומות הניזונות מ – 38 נהרות. בסירה מודרנית בסגנון סירות קארלה המסורתיות, נשוט בין תעלות ואגמים ולאורכם שדות אורז, דקלי קוקוס, מטעי תה וקקאו, ג'ינג'ר והל ולאורך השייט תשמש לנו פעילות הכפריים היום יומית על המים כתפאורת רקע מרתקת, עקב היותן של תעלות אלו בעלות מליחות נמוכה מאוד, התפתח עולם חי וצומח מגוון מאוד באזור זה. שייט זה הוכתר על ידי מגזין הנשיונל גיאוגרפיק כאחד היעדים ברשימת "50 היעדים של פעם בחיים”. בשעות אחר הצהריים נחזור אל קוצ׳ין ונטייל בה. נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת העתיק, נצפה בחיי היומיום של אנשי המקום, ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לינה באוניה.

יום 12 יום שייט לכיוון האיים המלדיביים - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 13 עגינה במאלה בירת האיים המלדיביים

נעגון ונטייל באיים המלדיביים, זוהי למעשה רפובליקה מוסלמית המורכבת מ 26 אטולים היוצרים 1192 איים זעירים ומתוכם רק 192 מאוכלסים. כ 400 אלף איש חיים במדינה השטוחה בעולם, האיים בעלי היופי הבתולי והעשירים בחופים לבנים תוארו על ידי הנוסע המוסלמי אבן בטוטא במאה ה 14 כשרשרת פנינים מפוזרים בים. האיים המלדיביים התברכו בדגים צבעוניים, שפע כרישים, מנטות ושוניות אלמוגים מרהיבות וטבעתיות, כל אלה הפכו את האיים לשם נרדף לגן עדן. במהלך הסיור נכיר כמה ממאפייני האיים, נעצור באיים Hurra ו- Himmafishi ונתוודע אל עולם הים והדרך בה שומרים על המערכת האקולוגית בלגונה. לינה באוניה.

יום 14 סיום השייט – סיור במאלה ובערב טיסה לתל אביב

הבוקר ניפרד מן האוניה ונצא לטיול אחרון בבירת האיים המלדיביים העיר מאלה. נציץ לחיי היום יום של המקומיים באי כולל ביקור בשוק הדגים ומפעל לייבוש דגים. בזמן שייותר יוכלו המעוניינים ליהנות מצלילה או שנורקל באזור בו אפשר לראות את עולם הדממה הצבעוני, עושר הדגים, צבי ים מנטות ואלמוגים לרוב. בהמשך היום ניסע לשדה התעופה שבאי הסמוך ונצא בטיסה בחזרה לתל אביב.

יום 15 הגעה לתל אביב

מלאי חוויות ננחת בשעות הבוקר בתל אביב.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד באירופה 2:50 שעות
יעד באירופה דלהי 7:00 שעות
מאלה יעד באירופה 7:40 שעות
יעד באירופה תל אביב 2:10 שעות

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

Costa neo Classica

טאג' מאהל

האיים המלדיביים

דגשים מיוחדים

 • השיט באונייה Costa neo Classica
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • שיט בסירה מודרנית בסגנון סירות קארלה המסורתיות (שייט זה הוכתר על ידי מגזין הנשיונל גיאוגרפיק כאחד היעדים ברשימת "50 היעדים של פעם בחיים")
 • שער הודו המפורסם ומלון טאג' המפואר
 • המבצר האדום בדלהי
 • המונומנט הידוע קוטאב מינאר
 • פטיפור סיקרי
 • ג'אייפור העיר הורודה
 • מצודת אמבר
 • מופע הרקדנים הרג'סטנים
 • שיט בתעלות קוצ'ין
 • שיט סביב האיים המלדיביים
 • פלא העולם - הטאג' מאהל

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CIM נובמבר 2017 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4-7.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומות 5-7 בתוספת 420$ לאדם בחדר זוגי או 685$ לאדם בחדר ליחיד. 

 • סוויטה תתומחר על פי בקשה וזמינות.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - דלהי, מאלה - יעד באירופה - תל אביב.
 • טיסת פנים בנתיב ג'אייפור - מומבאי
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון
 • הלינה בתאים פנימיים, ניתן לשדרג לתא חיצוני או לתא עם מרפסת בתוספת תשלום.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים. (למעט באוניה, בה נדרש לשלם €10 לאדם ליום)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • נדרשת אשרת כניסה להודו

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע"י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

על האוניה

Costa neo Classica

קוסטה ניאוקלאסיקה מפליגה עם חן ואלגנטיות שיכולים להגיע רק מאיטליה. הקוסטה ניאוקלאסיקה מתמחה באירוח איטלקי, קסם אירופאי ונוחות אמריקנית. מפסטות שהוכנו בעדינות איטלקית ופיצות אותנטיות ועד לעיצוב פנים אלגנטי של שילוב שיש נדיר ונגרות עץ עשירה, החמימות של איטליה באה לידי ביטוי בכל פרט ופרט.   

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

דלהי אגרה ג'אייפור מאלה
דצמבר 23° 22° 24° 30°
ינואר 21° 21° 22° 30°
מרץ 29° 32° 32° 31°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

נרשמים חינם למועדון ההטבות שלנו ונהנים מהנחות ומבצעים בלעדיים במיוחד!