אודותינו

 

בשביל הזהב

החברה המובילה בישראל לטיולים מאורגנים למטיילים המחפשים איכות ונוחות. 
כל טיול מאורגן מבית “בשביל הזהב” הוכן באופן קפדני, כדי שיהיה מותאם לקהל המחפש טיול מאורגן מסוג אחר:

טיול מאורגן ממצה ומקיף אך מתוכנן כך שיהיה נח ואיכותי יותר לעומת טיולים מאורגנים רגילים.

“בשביל הזהב” מציעה לכם טיולים מאורגנים הכוללים מסלולים ייחודיים ומגוונים, מדריכים מן השורה הראשונה, שירות בלתי מתפשר וקהל מטיילים המאופיין ברמת התעניינות גבוהה.

בין השאר “בשביל הזהב” היא החברה המובילה בישראל המשווקת טיולים מאורגנים לבני הגיל השלישי / גיל הזהב.

מלבד טיולים מאורגנים אנו מציעים גם מגוון מסלולי שייט למטיילים שברצונם לטייל באופן עצמאי (שלא במסגרת טיול מאורגן).


סימן עובדיה, מנכ”ל “בשביל הזהב”

היתרונות שעושים את ההבדל

המסלול

בהכנת מסלול הטיול של כל הפלגת נופש  או טיול, ניתנה תשומת לב מיוחדת על נגישות אתרי הביקור, שימוש בטיסות פנים במקום נסיעות ארוכות ומתישות, שימוש ברכבים קטנים המאפשרים גישה לאתרי הביקור בערים עתיקות בהם אסורה הכניסה על אוטובוסים גדולים וכן, מינון נכון של ביקור באתרי טבע ונוף יחד עם ביקור בערים.

בתי המלון

בבניית תכנית הטיול, הושם דגש מיוחד על החלפת כמה שפחות בתי מלון וכן על הישארות של מס’ לילות באותו המלון. כך נמנעת אי הנוחות הכרוכה באריזה ופריקת המזוודות.

המדריכים

“המדריך עושה את הטיול” – אצלנו זו לא רק סיסמה! המדריכים בטיולי “בשביל הזהב” הם בעלי ניסיון בהדרכת קבוצות מטיילים מבוגרים ובעלי ידע רב בתחומים מגוונים. הם ניחנים ברגישות רבה לצרכי קהל מטיילנו, סבלנות, יחסי אנוש ועומדים לרשות המטיילים בכל עת במהלך הטיול לרבות בשעות הערב, במהלכן הם מקיימים מפגש חברתי או הרצאה מעניינת. כשבוע לפני יציאת הטיול פוגשים המטיילים את המדריך ומקבלים הנחיות והסברים שיעזרו להם להיערך טוב יותר לקראת הטיול.

הארוחות

כמעט בכל הטיולים אנו כוללים שתי ארוחות ביום – ארוחות בוקר מלאות בסגנון בופה (ולא קונטיננטליות) וארוחות ערב, אשר חלקן יוגשו בבתי המלון וחלקן ישולבו כבילוי במסעדה או בערב פולקלור. אין עוד צורך לצאת ולחפש מסעדות בסופו של יום טיול מעייף כפי שנהוג בטיולים רגילים. בטיולים הנכללים בקטגוריית שיט באוניות קרוז ובטיולים הנכללים בקטגוריית שיט בספינות נהר (שיט נהרות) נהנים המטיילים מאירוח על בסיס פנסיון מלא.

הטיסות

במרבית הטיולים הטיסות הן טיסות של חברות סדירות, אשר יוצאות בשעות קבועות וידועות מראש.

התכנית – הכל כלול

תכנית הטיול היומית מלאה. בטיולי “בשביל הזהב” אין ימים חופשיים ואין תשלומים נוספים עבור סיורים נוספים – הכל כלול במחיר ששילם הנוסע מראש עבור הטיול.

ההסעות

בסוף הטיול, עם החזרה לנתב”ג, תמתין למטיילי “בשביל הזהב” הסעה עד הבית, ללא תשלום, בכל רחבי הארץ ובכל שעה ביממה.

המטיילים ופגישת הקבוצה

המטיילים שלנו מתאפיינים ברמת התעניינות ומעורבות גבוהות. “צעירים חסרי מנוח” שרוצים ללמוד ולחוות עוד ועוד. כבר בפגישת הקבוצה המתקיימת כשבוע לפני היציאה לטיול וכמובן במהלך הטיול, נוצרים קשרים חדשים ונפגשים עם חברים מטיולים קודמים.

בטיולי הגיל השלישי שלנו נהנים המטיילים גם מהיתרונות הבאים:

רופא צמוד

רופא ישראלי צמוד מלווה את הקבוצה במהלך כל הטיול ומעניק לנוסע את הביטחון האישי הדרוש. לשמחתנו הרבה, לרוב לא נזקקים המטיילים לשירותיו הרפואיים אך למרות זאת להימצאותו של הרופא בטיול חשיבות רבה. בראש ובראשונה מעניק הדבר תחושת ביטחון למטיילים במיוחד כאשר הטיול מתבצע במדינות עם רמת שירותי בריאות ירודה כמו אוזבקיסטן, רוסיה, מרוקו, סין ועוד. בנוסף לכך, הרופא מתפקד כעוזר למדריך ולקבוצה דבר שתורם רבות להצלחת הטיול.

צוות הרופאים שלנו מורכב מרופאים בכירים בעלי ניסיון רב בעבודה עם הגיל השלישי ולרובם ניסיון רב בליווי טיולים. בפגישת הקבוצה המתקיימת כשבוע לפני הנסיעה לטיול משתתף הרופא ובהזדמנות זו יכולים המטיילים להיוועץ בו או לעדכן אותו בפרטים הנוגעים למצב בריאותם.

הסעה מן הבית ובחזרה

רכב שלנו מסיע את המטייל מן הבית (מכל רחבי הארץ) לשדה התעופה ומחזיר אותו לביתו עם תום הטיול. אין יותר צורך להטריח את בני המשפחה בעניין זה.

לטיולים שלנו

צרו עימנו קשר

לוגו של וואטסאפ