• טיולים מאורגנים - גאוגרפיקל
 • טיול מאורגן למונטנגרו
נמצאו 2 טיולים

לטיולים נוספים >>

טיולים מאורגנים הם משהו שאתם כבר מכירים היטב. כבר ביקרתם באתרי התיירות המרכזיים ביותר. עליתם לראשו של מגדל אייפל, אכלתם דגים בשוק לה בוקרייה, שמעתם קונצרט בווינה, נפשתם בקו פי פי בתאילנד. כעת אתם רוצים יותר מהיעד הבא שלכם: להרגיש את מקצב החיים, לחוות את התרבות, ללמוד את ההיסטוריה, לראות את הנופים המסתתרים מחוץ למסלולים המוכרים. הכירו את "גאוגרפיקל", טיולים מאורגנים גאוגרפיים ליעדים קרובים ורחוקים, טיולי עומק אשר מביטים על העולם מזווית שטרם הכרתם. במשך שנים, תרנו בעולם עבורכם וכעת אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיולים מאורגנים, עשירים מרתקים ובלתי נשכחים.

לפניכם מגוון רחב של מסלולי טיול מעמיקים, המתאימים, למי שמעוניין לטייל בצורה אחרת: לחקור וללמוד את היעד לאורכו ולרוחבו, לחקור את הארכיאולוגיה, להתבונן בנוף ולא לחלוף על פניו, לחוות את התרבות המקומית בדרך לא שגרתית ולהתרשם מהפסיפס האנושי המקומי, להגיע לאתרים האותנטיים ולאו דווקא למתויירים, ליהנות מטיול מאורגן גאוגרפי, מוקפד וללא פשרות בקבוצות קטנות ואיכותיות עם מדריכים עתירי ידע וניסיון ולעשות זאת עם אנשים כמוכם, אנשים סקרנים וצמאים לידע המתרגשים באותה מידה מהיסטוריה, מאוכל ומנופים ומעוניינים לגלות את העולם בקצב שלהם.

היעדים של טיולי גאוגרפיקל

היעדים מגוונים וחובקי עולם. תוכלו ליהנות למשל מטיול מאורגן ליוון, ערש התרבות המערבית, השופעת באתרים מפורסמים מן המיתולוגיה היוונית יחד עם נופים הרריים, אגמים ציורים ועוד, או אולי תעדיפו לצאת לטיול מאורגן למרוקו, היוצא בעקבות התרבות וההיסטוריה של המדינה וכולל גם עושר בלתי נתפש של צבעים, ריחות וטעמים, או אולי טיול למונטנגרו, מדינת הבלקן השוכנת לחופו של הים האדריאטי, המציעה נופים מרהיבים, אגמים צלולים ואתרי ארכאולוגיה מעניינים. יעדים נוספים שאליהם מגיעים הטיולים הגאוגרפיים של גאוגרפיקל הם דובאי, איסלנד, דרום קוריאה, יפן, טיול לטאיוואן ודרום קוריאה, קובה ועוד.

הנכם מוזמנים להצטרף לחוויה הגאוגרפית בטיולינו המאורגנים, אשר לכולם קיים מכנה משותף: מסלולי טיול חובקי עולם ומרחיבי אופקים למגוון יעדים, הדרכה איכותית מפי מיטב מדריכי טיולים דוברי עברית, מקצועיים המכירים את היעד על כל היבטיו וישמחו לחלוק אתכם מהידע הרב שלהם, תוך הענקת יחס אישי לכל אחד ואחת, קבוצות קטנות ואיכותיות, ימי טיול מלאים וללא סיורי אופציה ושירות ייחודי הקיים רק בחברתנו, הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! וכמובן מהערך המוסף של טיולי העומק הגאוגרפיים ההופכים לחוויה שלא תישכח.

שאלות ותשובות


 • מהי העונה המומלצת לטיול מאורגן במונטנגרו?

 • בין החודשים אפריל ועד אוקטובר. האביב היא התקופה הטובה לבקר במדינה זו, בה הטמפרטורות נוחות ויש מעט מאוד גשמים. ניתן גם לטייל בסתיו בחודשים ספטמבר ואוקטובר בעיירות, בשמורות הטבע וגם באגמים, הטמפרטורה נוחה וישנם מעט ימים גשומים במהלך חודשים אלה (לעומת חודשי החורף דצמבר וינואר – החודשים הגשומים ביותר).

 • מהו המטבע בו משתמשים במונטנגרו?

 • המטבע המקומי במונטנגרו הינו אירו בדיוק כמו בשאר רחבי אירופה.

 • מהו זמן הטיסה למונטנגרו?

 • מונטנגרו נמצאת במרחק של שעתיים וחצי טיסה מישראל

 • כיצד ניתן להתנייד ממקום למקום בתוך מונטנגרו?

 • ההתניידות ממקום למקום במונטנגרו במסגרת הטיול המאורגן נעשית באמצעות אוטובוס פרטי, נוח וממוזג שייחודי לקבוצת המטיילים שלנו.

 • מה מיוחד בטיול למונטנגרו?

 • מונטנגרו היא מדינה קטנטנה, שטחה כשני שלישים משטח מדינת ישראל ובכל זאת ניתן ליהנות בה מנופים מגוונים: מפרצונים למרגלות צוקים גבוהים, פיורדים מהיפים בעולם, שמורות טבע, אגמים, קניונים, אתרי ארכיאולוגיה מעניינים וערים עתיקות ומשומרות מימי הביניים עם כיכרות שוקקות חיים. בטיול מאורגן למונטנגרו נכיר את הקסם, הנוף והמסתורין האופף את היעד הזה. נטייל בסמוך לקו החוף ונתרשם מהיופי המרהיב הנשקף מכל פינה. נצא אל אגמים קסומים, רכסי הרים, נתרשם ממפרץ קוטור המוקף “פיורדים” ומרצועת החוף האדריאטית הכוללת בין היתר את דוברובניק, השוכנת בקרואטיה השכנה.

לוגו של וואטסאפ