• טיולים מאורגנים - גאוגרפיקל
  • שייט נהרות בצרפת
נמצאו 0 טיולים

לטיולים נוספים >>

טיולים מאורגנים הם משהו שאתם כבר מכירים היטב. כבר ביקרתם באתרי התיירות המרכזיים ביותר. עליתם לראשו של מגדל אייפל, אכלתם דגים בשוק לה בוקרייה, שמעתם קונצרט בווינה, נפשתם בקו פי פי בתאילנד. כעת אתם רוצים יותר מהיעד הבא שלכם: להרגיש את מקצב החיים, לחוות את התרבות, ללמוד את ההיסטוריה, לראות את הנופים המסתתרים מחוץ למסלולים המוכרים. הכירו את "גאוגרפיקל", טיולים מאורגנים גאוגרפיים ליעדים קרובים ורחוקים, טיולי עומק אשר מביטים על העולם מזווית שטרם הכרתם. במשך שנים, תרנו בעולם עבורכם וכעת אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיולים מאורגנים, עשירים מרתקים ובלתי נשכחים.

לפניכם מגוון רחב של מסלולי טיול מעמיקים, המתאימים, למי שמעוניין לטייל בצורה אחרת: לחקור וללמוד את היעד לאורכו ולרוחבו, לחקור את הארכיאולוגיה, להתבונן בנוף ולא לחלוף על פניו, לחוות את התרבות המקומית בדרך לא שגרתית ולהתרשם מהפסיפס האנושי המקומי, להגיע לאתרים האותנטיים ולאו דווקא למתויירים, ליהנות מטיול מאורגן גאוגרפי, מוקפד וללא פשרות בקבוצות קטנות ואיכותיות עם מדריכים עתירי ידע וניסיון ולעשות זאת עם אנשים כמוכם, אנשים סקרנים וצמאים לידע המתרגשים באותה מידה מהיסטוריה, מאוכל ומנופים ומעוניינים לגלות את העולם בקצב שלהם.

היעדים של טיולי גאוגרפיקל

היעדים מגוונים וחובקי עולם. תוכלו ליהנות למשל מטיול מאורגן ליוון, ערש התרבות המערבית, השופעת באתרים מפורסמים מן המיתולוגיה היוונית יחד עם נופים הרריים, אגמים ציורים ועוד, או אולי תעדיפו לצאת לטיול מאורגן למרוקו, היוצא בעקבות התרבות וההיסטוריה של המדינה וכולל גם עושר בלתי נתפש של צבעים, ריחות וטעמים, או אולי טיול למונטנגרו, מדינת הבלקן השוכנת לחופו של הים האדריאטי, המציעה נופים מרהיבים, אגמים צלולים ואתרי ארכאולוגיה מעניינים. יעדים נוספים שאליהם מגיעים הטיולים הגאוגרפיים של גאוגרפיקל הם דובאי, איסלנד, דרום קוריאה, יפן, טיול לטאיוואן ודרום קוריאה, קובה ועוד.

הנכם מוזמנים להצטרף לחוויה הגאוגרפית בטיולינו המאורגנים, אשר לכולם קיים מכנה משותף: מסלולי טיול חובקי עולם ומרחיבי אופקים למגוון יעדים, הדרכה איכותית מפי מיטב מדריכי טיולים דוברי עברית, מקצועיים המכירים את היעד על כל היבטיו וישמחו לחלוק אתכם מהידע הרב שלהם, תוך הענקת יחס אישי לכל אחד ואחת, קבוצות קטנות ואיכותיות, ימי טיול מלאים וללא סיורי אופציה ושירות ייחודי הקיים רק בחברתנו, הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! וכמובן מהערך המוסף של טיולי העומק הגאוגרפיים ההופכים לחוויה שלא תישכח.

לא נמצאו תוצאות

לוגו של וואטסאפ