• גאוגרפיקל
  • שייט על הדנובה בספינת נהר
נמצאו 0 טיולים

העולם לא זר לכם. כבר ביקרתם באתרי התיירות המרכזיים ביותר. עליתם לראשו של מגדל אייפל, אכלתם דגים בשוק לה בוקרייה, שמעתם קונצרט בווינה, נפשתם בקו פי פי בתאילנד. עכשיו אתם רוצים יותר מהיעד הבא שלכם: להרגיש את מקצב החיים, לחוות את התרבות, ללמוד את ההיסטוריה, לראות את הנופים המסתתרים מחוץ למסלולים המוכרים. בדיוק עבורכם השקנו את "גאוגרפיקל", טיולים גאוגרפיים עם ערך מוסף ליעדים קרובים ורחוקים, השמים דגש על הדברים החשובים באמת.

במשך שנים חקרנו את העולם עבורכם וכעת אנו מגישים לכם אותו - עשיר, מרתק ובלתי נשכח. בנינו עבורכם מסלולי טיול מעמיקים, המתאימים למי שמעוניין לקבל יותר, מעוניין לטייל בצורה אחרת: לחקור וללמוד את היעד לאורכו ולרוחבו, להתבונן בנוף ולא לחלוף על פניו, לחוות את התרבות המקומית בדרך לא שגרתית, להגיע לאתרים האותנטיים ולאו דווקא למתויירים, ליהנות מטיול גאוגרפי, איכותי וברמה גבוהה ללא פשרות ולעשות זאת עם אנשים כמותכם, אנשים סקרנים וצמאים לידע המתרגשים באותה מידה מהיסטוריה, מאוכל ומנופים.

היעדים של טיולי גאוגרפיקל הם מגוונים וחובקי עולם, תוכלו להנות למשל מטיול מאורגן ליוון, ערש התרבות המערבית, השופעת באתרים מפורסמים מן המיתולוגיה היוונית יחד עם נופים הרריים, אגמים ציורים ועוד, או אולי תעדיפו לצאת לטיול מאורגן למרוקו, היוצא בעקבות התרבות וההיסטוריה של המדינה וכולל גם עושר בלתי נתפש של צבעים, ריחות וטעמים, או אולי טיול למונטנגרו, מדינת הבלקן השוכנת לחופו של הים האדריאטי, המציעה נופים מרהיבים, אגמים צלולים ואתרי ארכאולוגיה מעניינים. יעדים נוספים שאליהם מגיעים הטיולים הגאוגרפיים של גאוגרפיקל הם קובה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טאיוואן ועוד.

בטיולינו תוכלו ליהנות מהנופים, מהתרבות, מהארכיאולוגיה והחוויה הגאוגרפית מבלי לוותר על הנוחות, הפינוק, איכות הטיול, הקפדה על כל הפרטים, חוויה יוצאת דופן ועוד.. זאת, הודות להיכרות העמוקה שלנו עם היעדים השונים. לשם כך בחרנו את המסלולים המעניינים ביותר ובתי מלון איכותיים, תוך הקפדה על רמת השירות הגבוהה ביותר והקפדה על התאמה לקהל היעד שלנו.

לא משנה באיזה יעד תבחרו, לכל הטיולים שלנו קיים מכנה משותף אחד: מדריכים מעולים מהשורה הראשונה המכירים את היעד על כל היבטיו וישמחו לחלוק אתכם מהידע הרב שלהם. המטיילים של גאוגרפיקל נהנים מטיול ברמה גבוהה, הדרכה איכותית ביותר, ימי טיול מלאים וללא סיורי אופציה, טיסות סדירות, דמי סבלות כלולים במחיר והסעות הביתה משדה התעופה ומהערך המוסף של טיולי העומק הגאוגרפיים ההופכים לחוויה שלא תישכח.

לא נמצאו תוצאות

לוגו של וואטסאפ