טיול מאורגן לבודפשט, וינה ופראג

10 ימים • היסטוריה, תרבות, אדריכלות וטבע הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

10 ימים

9 לילות

יבשתי

קוד טיול BVP

מיועד לבעלי תעודת מתחסן או מחלים בתוקף

הצטרפו אלינו למסע מרתק וייחודי בלב אירופה, בין ערי הבירה המלכותיות בודפשט וינה ופראג ומה שביניהן. בודפשט ווינה שוכנות על נהר הדנובה האדיר ופראג צפונה משם על גדות נהר הוולטאבה. לפנינו סיור היסטורי תרבותי ואדריכלי בחבלי ארץ של האימפריה האוסטרו הונגרית שהתקיימה כאן עד 1918. בבודפשט העליזה נפגוש אוירה ציבעונית ותוססת מלווה בטעמים וריחות של פפריקה וגולש. נראה את הגשרים המרשימים ומבנים מונומנטלים מפוארים. וינה המלכותית מנסה לשמר את עברה המפואר על שלל ארמונותיה היפים. הגנים המטופחים והרחובות המהודרים והמודרניים. פראג המיסתורית- העיר הזהובה בעלת אלף הצריחים עם הסמטאות העתיקות והציוריות, גשר קרל הרומנטי והרובע היהודי העתיק. כמובן שנטייל גם באזורי טבע כפריים וירוקים כמו ברך הדנובה ועמק הוואכאו. יוצאים לדרך!

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב – טיסה לבודפשט - סיור הכרות – ביקור בבית הכנסת

נמריא בטיסה קצרה אל בודפשט, בירת הונגריה. בהגעה נערוך סיור פנורמי במהלכו נערוך ביקור מרגש בבית הכנסת הנאולוגי הגדול ביותר ביבשת אירופה ובחצר האחורית של בית הכנסת, המוקדשת להנצחת שואת יהודי הונגריה, וכוללת את אנדרטת הערבה הבוכייה. בתום סיורנו ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בבודפשט.

יום 2 בודפשט ואתריה – מסיבת גולש

היום יוקדש לטיול בשני חלקי העיר הבנויים על שתי גדות הנהר: בודה ופשט. בודה היא העיר העתיקה והחיננית יותר עם רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורה מימי הביניים בעוד שפשט מהווה מרכז אדמיניסטרטיבי ומסחרי עם שדרות רחבות ובניינים מודרניים מרשימים. בסיורנו נראה את בניין הפרלמנט המרשים המכונה: “עוגת הקצפת של בודפשט”, את כיכר הגיבורים, כנסיית מתיאש, מצודת הדייגים, אנדרטת השחרור ונעלה לתצפית מרהיבה מעל גבעת גלרט. בהמשך היום נבקר בשוק המקורה העתיק והמפורסם של העיר ונשוטט להנאתנו במדרחוב היוקרתי והתוסס של העיר – ואצי אוצה. ארוחת הערב תוגש במסיבת גולש מסורתית הכוללת הופעות פולקלור ומוסיקה צוענית. לינה בבודפשט.

יום 3 בודפשט - סנט אנדרה – ברך הדנובה – בזיליקת אשטרגום – שיט לילי

נצא לסיור בעיירת האומנים סנט. אנדרה, בה נבקר במוזיאון הקרמיקה של מרגיט קובץ’ ובמוזיאון המרציפן החביב. נשוטט להנאתנו ברחובות מרוצפי האבן עם החנויות הססגוניות ונתבשם בריחות הגולש והפפריקה. נמשיך אל אזור “ברך הדנובה” ונראה את עיקולי הדנובה הזורמת בין נופים וכפרים ציוריים. נעצור לביקור באשטרגום, בירת ממלכת הונגריה לשעבר, שם נבקר בבזיליקה הגדולה של הונגריה המכונה “הוותיקן של הונגריה” ונחשבת כאחת היפות באירופה. בתום ביקורנו נחזור לבית המלון. לאחר ארוחת הערב נצא לשייט מהנה על נהר הדנובה האדיר, תחת הגשרים המפורסמים ומראות העיר. לינה בבודפשט.

יום 4 בודפשט – שופרון - וינה

ניפרד מבודפשט היפה ונצא לסיור בעיירת הגבול ההונגרית שופרון – העיר העתיקה השמורה ביותר בהונגריה. בתום ביקורנו נמשיך ונעבור את הגבול אל אוסטריה עד הגיענו לבירתה היפה וינה. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בוינה.

יום 5 סיור בוינה ואתריה

נצא לסיור בוינה, בירת אוסטריה, עיר של מוזיקה ושמחת חיים, שהמטעמים שהיא מציעה כמו זכארטורט ויין ההוריגר מפורסמים לא פחות מקתדרלת סנט סטפן והארמון הקיסרי. הסיור ייקח אותנו לאורך שדרת הטבעת, דרך כיכר שוורצנברג וכן יעבור ליד כנסיית קארל וליד בית האופרה המדהים של וינה ונטייל במדרחוב ובכיכר סנט סטפן המפורסמת של העיר. נמשיך לביקור בגני ארמון שיינברון – ארמונה של מריה תרזה ו16- ילדיה. נטייל בגנים המרשימים המקיפים את הארמון ובהמשך נכיר גם את יצירותיו הארכיטקטוניות המופלאות של הונדרטווסר. לינה בוינה.

יום 6 דורנשטיין – עמק הוואכאו – מלק – מנזר מלק

הבוקר נבקר בעיירה דורנשטיין, עיירת ימי ביניים המוקפת בחלקה שרידי חומות ושערים ונשמע את סיפורו של ריצ’ארד לב הארי שהיה כלוא כאן. נטייל בעיירה ונהנה מהאווירה המיוחדת של המקום. נמשיך בנסיעה לאורך עמק הוואכאו, שבו גדלים הכרמים מהם מופקים היינות הלבנים המשובחים של אוסטריה. לאורך הנסיעה נראה כפרים עתיקים ומקסימים הטובלים בכרמים ומטעי מישמש ומעליהם מבצרים מרשימים מימי הביניים. בהמשך נגיע לעיירה מלק, השמורה היטב זה 1,000 שנה. נראה את בנייניה הרנסנסיים והבארוקיים ונבקר במנזר הבנדיקטי הענק המתנוסס מעל העיירה. בתום ביקורנו נחזור לוינה. לינה בוינה.

יום 7 וינה – טלץ' - פראג

ניפרד מווינה ונצא לעבר הגבול הצ’כי. ניסע בנופים של מורביה ונעצור לביקור בעיירה הציורית טלץ’, עם חזיתות הרנסאנס והבארוק, השקט והנועם אשר עדיין לא נפגם בקצב המערבי. לאחר הביקור נצא בדרכנו לעיר הזהובה, אל פראג המרגשת – על רחובותיה, בנייניה המקסימים ותושביה הנינוחים. עיר שאין מילים בכדי לתאר את יופייה. לינה בפראג.

יום 8 סיור בפראג ואתריה

היום נסייר בעיר מהיפות באירופה משני צידי נהר הוולטבה. נבקר במצודת הרדצ’אני עם קתדרלת סנט. ויטוס המדהימה, נטייל על גשר קרל המפורסם, בסמטאות העיר העתיקה ונחזה בשעון האסטרונומי הידוע בכיכר העיר העתיקה, הלקוחה כאילו מספר אגדות. לא נפסח כמובן על כיכר ואצלב האדירה שידעה את כל הטרגדיות והשמחות של העם הצ’כי. לינה בפראג.

יום 9 פראג – הרובע היהודי

היום נשלים את סיורנו בעיר ונבקר ברובע היהודי העתיק. נבקר בבית הכנסת של המהר”ל, במוזיאון היהודי ובבית העלמין העתיק בו קבורים המהר”ל ואלפי יהודים, שנמנו על אחת הקהילות היהודיות הגדולות והמפוארות באירופה. נבקר אף בבית הכנסת הספרדי שנבנה בסגנון מורי ובהמשך נשוטט להנאתנו בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה. לינה בפראג.

יום 10 פראג – טיסה לתל אביב

הבוקר נשלים ביקורים אחרונים בעיר ונותיר זמן לקניות אחרונות. לקראת צהריים ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו בחזרה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בודפשט 3:25 שעות
פראג תל אביב 3:50 שעות

בודפשט

פראג

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
BVP02 (יום כיפור) ספטמבר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בחברת ישראייר בנתיב: תל אביב - בודפשט, פראג- תל אביב
 • 9 לילות בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר מלאה וארוחת ערב.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • טיפים לנותני השירותים.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה הנדרשות ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות הנדרשות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.
 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם ללכת ברגל למשך זמן משוער של כ 30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעיתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות. חלק מהמסלולים בטיול הינם מסלולי הליכה בטבע, ולפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • מסלול הטיול עשוי להשתנות בהתאם לתנאי מזג האוויר ולהחלטת המדריך בשטח. באם יהיה צורך ייערכו שינויים במסלול וזאת רק על מנת לשפר את מסלול הטיול ולהביא להצלחתו המלאה בהתאם לתנאים בשטח.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 21 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-21 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ואצי אוצה- השוק המפורסם והעתיק של בודפשט
 • בית הכנסת הנאולוגי בבודפשט- הגדול ביותר ביבשת אירופה
 • עיירת האומנים סנט. אנדרה
 • ביקור באשטרגום
 • שיט על נהר הדנובה
 • עמק הוואכאו
 • דורנשטיין
 • מנזל מלק
 • גשר קרל
 • כיכר ואצלב

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  בודפשט פראג וינה
ספטמבר 17° 14° 15°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לבודפשט, וינה ופראג   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

10 ימים • היסטוריה, תרבות, אדריכלות וטבע
לוגו של וואטסאפ