טיול לאירלנד- אי האזמרגד

11 ימים • הטיול המקיף הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

9 לילות

יבשתי

קוד טיול KQR

מיליוני אנשים משלל ארצות העולם, יטענו שהם צאצאים למי שפעם היגר מאירלנד. רובם כבר במאה ה-19, עת הרעב והעוני היו בשיא אונם. כל כך הרבה מהשירה האירית היא געגועים לאותו אוסף בלתי נדלה של ירוק על גווניו ומפרצים של ים בכל הצורות והגזרות. שירה אירית, בעצם הגדרתה, היא שירה עצובה, שירה של געגועים לאהוב שחצה את הים, שירה של קיבה ריקה. אם נכנסתם לפאב והזמר שר שיר שמח על החיים היפים, סימן שהוא יודע שאתה תייר. בצפון דבלין יש פארק ובתוך הפארק גרה הנשיאה ואם נביט היטב אל החלון הימני של הבית, נוכל לראות אור תמיד, אור דקיק שנועד לקרוא לכל המהגרים האיריים מכל קצוות תבל לשוב הביתה. ככל שנפנה מערבה, ככל שנרחיק מדבלין, כך נחדור אל עברה של אירלנד. האוטוסטרדות יפנו מקומן לכבישים צרים יותר, הערים יעשו קטנות יותר וכפרים ציוריים יקשטו את הדרך.

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

יום 1 תל אביב - יעד ביניים - דבלין

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לדבלין – בירת הרפובליקה האירית – “האי הירוק”. עם ההגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור דבלין.

יום 2 דבלין

היום יוקדש לסיורים בדבלין. נבקר בפארק פיניקס גדול הממדים ונראה את משכנו של נשיא אירלנד. ניסע לאורך הרחוב ההיסטורי של דבלין, רחוב או’קונל בו התרחש מרד הפסחא של 1916 . נערוך ביקור בטריניטי קולג’ הידוע בספריה המדהימה העתיקה ביותר באירלנד. נראה את הכיכרות הג’ורג’יאניות, מצודת העיר וקתדרלת סנט פטריק. בערב נצא לארוחת ערב ובילויי בפאב אירי, בו נתענג על המוסיקה האירית העממית. לינה באזור דבלין.

יום 3 דבלין - בלארני – קילארני

נצא את דבלין לכיוון דרום. נחלוף על פני העיר קאשל בה מצוי צוק קאשל, שהיווה בעבר מקום מושבם של מלכי דרום אירלנד בצד אתר נזירי. נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון העיר השניה בגודלה באירלנד היא קורק. נבקר בטירת בלארני, בה נטפס במעלה המדרגות כדי לנשק את אבן הנשיקות ונסייר בגנים. נמשיך בנסיעה לכיוון קילארני, עיר המוצא לטבעת קרי. לינה באזור קילארני.

יום 4 טבעת קרי - הפארק הלאומי של קילארני - גני מקרוס

היום כולו יוקדש לאחד האזורים המרהיבים של אירלנד – טבעת קרי. מסלול טבעתי בן 203 ק”מ על כביש צר ומתפתל, לאורך חופי האוקיאנוס האטלנטי על מפרציו היפים, הגבעות הירוקות, שרידי המבצרים והפסטורליה השורה בכל פינה. נחלוף על פני עיירות קטנות וצבעוניות ונגיע אל הפארק הלאומי של קילארני. נצפה מן המקום בו צפתה המלכה ויקטוריה על האגם העילי, ונראה את המפל השני בגובהו באירלנד – מפל טורק. נסיים את היום בגני מקרוס המרהיבים. לינה באזור קילארני.

יום 5 קילארני - העיירה אדר - צוקי מוהר - גאלווי

ניפרד מקילארני וניסע צפונה, נעצור בעיירה אדר, המתהדרת בקבוצת בתים עם גגות קש, ונחשבת בזכותם ליפה באירלנד. נמשיך לעבר החוף המערבי, שם נראה את צוקי מוהר הנמתחים לאורך 8 ק”מ, צוקי גיר הנופלים במאונך לאוקיינוס האטלנטי ומשם ניסע בדרך נופית מיוחדת, הבארן, לאורך החוף צפונה, לתחנתנו האחרונה להיום, העיר גאלווי – עיר נמל ומסחר ובירת מערב אירלנד. לינה באזור גאלווי.

יום 6 איי אראן

היום יוקדש לסיורים באיי אראן – אליהם נגיע בהפלגה. נבקר באי איינישמור – הגדול מבין שלושת האיים, עם השרידים ההיסטוריים והפרהיסטוריים, לאי יצא גם מוניטין בשל תעשיית אריגת בדי הטוויד המפורסמים, בנולים ידניים מסורתיים. זוהי הזדמנות מיוחדת לפגוש באירלנד של פעם, מקום בו עדיין שולטת השפה הגאלית הקדומה. לינה באזור גאלווי.

יום 7 גאלווי - חבל קונאמרה - קיילמור אבי - גני ויקטוריה

נצא מגאלווי לכיוון חבל קונאמרה – אזור נוף פראי משובץ בגווני החום והירוק, הרים, אגמים, חופים מרהיבים ודרכי נוף. נבקר בקליפדן, העיירה הגדולה בחבל קונאמרה, ונערוך ביקור מיוחד בקיילמור אבי ובגני ויקטוריה, שם נחשף לצמחיה היפיפיה והמיוחדת לאזור. לינה באזור גאלווי.

יום 8 גאלווי - סלייגו - דרי – בלפסט

הבוקר נצא מגאלווי לכיוון צפון. נחלוף על פני העיר סלייגו, בה נמצא קברו של המשורר הנודע וויליאם בטלר ייטס. נמשיך בנסיעה צפונה, ומבלי לחוש נעבור את הגבול לצפון אירלנד. נגיע אל העיר דרי, הבנויה על גבעה מעל נהר, מוקפת חומה ושערים מרשימים, ונחשף לסיפור המאבק בין הקתולים לפרוטסטנטים, המושרש בהיסטוריה של צפון אירלנד. במידת האפשר נבקר בשכונה הידועה בוגסייד ונראה את ציורי הקיר המפורסמים, המביעים מחאה. לינה בבלפסט.

יום 9 בלפסט - צוקי הענקים - גשר Carrick A Rede

נצא מבלפסט וניסע לאורך החוף, לביקור בצוקי הענקים , אתר המוכר גם בשם “סוללתו של הענק” – תופעה גיאולוגית -וולקנית נדירה ומדהימה, תוצאה של התכווצות לבה לצורות גיאומטריות של עמודים ומשושים בגבהים שונים – מקום המשיכה העיקרי לתיירים בצפון אירלנד. נסיעה קצרה תביא אותנו לגשר החבלים Carrick A Rede , הנמתח לאורך 20 מ’ בלבד ובגובה 30 מ’ ומספק תצפית עוצרת נשימה. לינה בבלפסט.

ימים 10+11 בלפסט – יעד ביניים – תל אביב

יום זה יוקדש לבלפסט על שפך נהר לגן. נטייל בין בתיה הויקטוריאניים ,נראה את הקתדרלה האנגליקנית ונבקר בבניין העיריה המפואר מתנת המלכה ויקטוריה, ובאולם ההנצחה לטיטניק. נחשף לחומות המפרידות בין שכונות קתוליות ופרוטסטנטיות, נראה את האוניברסיטה העתיקה, בית האופרה היפיפה ואת הפאב הידוע ביותר בצפון אירלנד. לקראת שעות אחה”צ ניסע לשדה התעופה שליד בלפסט ממנו נמריא ליעד ביניים ומשם בטיסת המשך לתל אביב, אליה נגיע בשעת בוקר מוקדמת.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד ביניים 5:20 שעות
יעד ביניים דבלין 1:25 שעות
בלפסט יעד ביניים 1:25 שעות
יעד ביניים תל אביב 4:45 שעות

צוקי מוהר - אירלנד

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KQR01 ספטמבר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב: תל אביב – יעד ביניים – דבלין, בלפסט - יעד ביניים - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
 • כלכלה על בסיס ארוחת בוקר מלאה.
 • סיורים כמפורט במסלול לרבות דמי כניסה לאתרים השונים.
 • אוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • מדריך ישראלי עתיר ניסיון צמוד לכל אורך הטיול.

חשוב לדעת

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • מומלץ להזמין ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיול המאורגן שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הטיול. את הביטוח ניתן להזמין מיד עם ההרשמה לטיול וזאת על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה חודשים רבים טרם יציאת הטיול. שימו לב - ביטוח זה ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד ההרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הנסיעה. ביטוח זה ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד ההרשמה לטיול להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחץ כאן

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ביקור בפארק פיניקס גדול הממדים ומשכנו של נשיא אירלנד, דבלין
 • ביקור בטריניטי קולג’ הידוע בספריה המדהימה העתיקה ביותר באירלנד
 • ארוחת ערב ובילויי בפאב אירי, בו נתענג על המוסיקה האירית העממית
 • ביקור בצוק קאשל, שהיווה בעבר מקום מושבם של מלכי דרום אירלנד
 • ביקור בטירת בלארני הכוללת את אבן הנשיקות, קורק
 • טבעת קרי, מסלול לאורך חופי האוקיינוס האטלנטי
 • ביקור במפל טורק השני בגובהו באירלנד
 • נראה את אבן ההסכמה המפורסמת עליה נחתם כתב הכניעה
 • נבקר בצוקי מוהר, צוקי גיר הנופלים במאונך לאוקיינוס האטלנטי
 • שייט וסיורים באיי אראן, הזדמנות לפגוש באירלנד של פעם
 • יום סיור בחבל קונאמרה, אזור נוף פראי
 • ביקור בצוקי הענקים, תופעה גאולוגית וולקנית נדירה
 • גשר החבלים Carrick A Rede, תצפית עוצרת נשימה
 • ביקור בקתדרלה אנגליקנית, בניין עיירה, אוניברסיטה עתיקה, בית אופרה ופאב ידוע בבלפסט

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  דבלין קילארני גאלווי
ספטמבר 17° 17° 16°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ