טיול מאורגן להוואי

14 ימים • מסלול מקיף, כולל סן פרנסיסקו וניו יורק הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

14 ימים

12 לילות

יבשתי

קוד טיול CHO

טיול להוואי בהדרכת יעקב שושן. הרישום לטיול הינו למחוסנים ומחלימים בלבד

סירות שלחים. כך קוראים לסירות הצרות שאליהן מחוברים מצופים בעזרת מוטות עץ. כך הגיעו ראשוני המתיישבים לאיי הוואי המופלאים השוכנים בלב האוקיינוס השקט, במרחק של כ-4,000 ק"מ מחופי ארצות הברית. באו, ראו ונשארו: אי אפשר להישאר אדישים למראה הנופים המרהיבים: חופים נקיים, מפרצים ציוריים, הרים גבוהים ותלולים ושפע של מים, צמחים ובעלי חיים. יורדי הים מפולינזיה הטביעו את חותמם באיי גן העדן שגילו, ויצרו תרבות מרתקת בה נטמעו מנהגים ומסורות של שבטים ותרבויות קדומות, מניו זילנד, מפיג'י, מסמואה ועוד. טיול מאורגן להוואי עם מדריך הטיולים המנוסה יעקב שושן, הוא מסע אל יעד ייחודי המשלב הכרות עם אוכלוסייה מגוונת על שלל צבעיה, טעמיה וצליליה לצד טבע מסעיר - הרי געש, שפכי בזלת, מפלים ויערות ירוקי-עד. נכיר גם את אורח החיים העכשווי, תמהיל של עבר מפואר עם הווה רווי טכנולוגיה וחדשנות, מפגש עם ארצות הברית והמרכיבים המיוחדים למקום: גידולי קפה ואגוזי מקדמיה, לצד הריכוז הגדול ביותר של אוכלוסייה אסייתית בעולם החדש.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":

 • תכנית מלאה וממצה ללא סיורי אופציה
 • ארוחת ערב חגיגית במרכז התרבות הפולינזית

 • טיפים לנותני השירותים השונים

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - סן פרנסיסקו

נצא בטיסה ישירה לסן פרנסיסקו שבמדינת קליפורניה. עם ההגעה נערוך סיור הכרות בעיר אשר החלה את דרכה כיישוב ספרדי קטן שהוקם במאה ה-18 וכיום נחשבת לעיר היפה ביותר בארצות הברית בזכות המבנה הטופוגרפי המיוחד שלה, האוקיאנוס השקט הנושק לרחובותיה אך גם הארכיטקטורה והמבנה האנושי המגוון החי בה. לאחר ההגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור סן פרנסיסקו.

יום 2 סן פרנסיסקו ואתריה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בסן פרנסיסקו. נראה את כיכר יוניון, מרכזה הפועם של העיר, רח’ לומברד המפותל הנחשב גם לרחוב המגורים התלול בעולם! נשקיף על העיר מגבעת התאומים, נבקר בצ’יינה טאון – הרובע הסיני הססגוני הנחשב לגדול בצפון אמריקה. נסייר ברציף הדייגים ונבקר ב”גשר הזהב” המפורסם ממנו תצפית יפה על העיר ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה באזור סן פרנסיסקו.

יום 3 סן פרנסיסקו - טיסה ישירה להונולולו (האי אואהו) - סיור ראשוני

בשעות הבוקר נעזוב את בית המלון ונצא בטיסה ישירה להונולולו, בירת הוואי והגדולה שבעריה הנמצאת באי אואהו (Oahu). תושבי העיר הפולינזים קראו לה “המעגן השקט”. העיר התפרסמה לאחר ההתקפה על פרל הרבור ומהווה את המרכז הפיננסי התיירותי של האיים. כשאר איי הוואי, גם האי אואהו הוא אי געשי לו חופים יפים ואזורי בילוי. בהגעה נערוך סיור פנורמי ונמשיך לבית המלון אשר בסביבות חוף וואייקיקי המפורסם למנוחה והתארגנות. אחה”צ נצא לסיור רגלי בטיילת המרהיבה של וואייקיקי. לינה בהונולולו.

יום 4 האי אואהו - דרום האי – פרל הרבור - מוזיאון בישופ - הר הגעש דיימונד

נבקר באתר הזיכרון של פרל הרבור, בעבר בסיס חיל הים האמריקאי המרכזי באוקיאנוס השקט, ונקודת תפנית במלחמת העולם השנייה, שבו התרחשה ב-1941 מתקפת הפתע היפנית שהובילה להצטרפותה של ארה”ב למלחמה. נראה את המוזיאון שמעל הספינה הטבועה אריזונה וגם את בית הקברות הנמצא בתוך לוע גדול של הר געש כבוי. בהמשך נבקר במוזיאון בישופ המפורסם, שבו ניתן ללמוד על חיי הפולינזים וההיסטוריה של הוואי. נראה את חופיו הדרומיים של האי, ונעבור בסמוך להר הגעש דיימונד הד (Diamond Head), זהו מכתש מרהיב ביופיו הנחשב כאחד מנקודות העניין של הוואי. לסיום נצפה אל מפרץ הנאומה שהוא בעצם לוע שקוע ונראה גם את הגולשים הנועזים בחוף סנדי (Sandy beach). לינה בהונולולו.

יום 5 האי אואהו - צפון האי - חוות גידולי אננס - סנסט ביץ' – מרכז התרבות הפולינזית

נצא בנסיעה אל מרחבי האי. נבקר בחוות גידול האננס של משפחת דול המפורסמת ונגיע אל החופים הצפוניים של האי, הידועים בעיירות חוף קטנות ושלוות ובגלים הענקיים שמושכים אליהם את גולשי הגלים הנועזים ביותר. נבקר בעיירה סנסט ביץ' ונסיים את היום בביקור במרכז התרבות הפולינזית שם נראה מופעי פולקלור, שזירת פרחים, ריקודי הולה ונהנה מארוחת ערב פולינזית מסורתית. לינה בהונולולו.

יום 6 האי אואהו - ארמון יולאני - הרובע הסיני – טיסה לאי קאואיי (Kauai)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור עם העיר האקזוטית, היושבת באי אואהו, המאוכלס ביותר בהוואי והמתאפיין באוכלוסייה מאוד מגוונת. נבקר במרכז העיר, נראה את ארמון יולאני – שממנו מלכו המלכים הפולינזים של הוואי. נראה את הרובע הסיני המפורסם, ואת שאר האטרקציות של מרכז העיר. בהמשך היום ניסע לשדה התעופה של הונולולו ממנו נצא בטיסה קצרה אל האי קאואיי, זהו האי הרביעי בגודלו והצפוני מבין שמונת איי הוואי, והמבוגר ביותר מבחינת גיאולוגית ונקרא "אי הגנים". האי נחשב אחד היפים בעולם, המרתק אליו מיליוני מבקרים בכל שנה וגם לא מעט הפקות קולנוע הוליוודיות, בו שילוב יערות גשם, נהרות, מפלים, צמחייה טרופית, הרים משוננים ועמקים ירוקים. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באי קאואיי.

יום 7 האי קאואיי - שמורות הטבע קניון וואימאה ופארק קוקי

ביום זה נבקר בשמורות הטבע הידועות ביותר של קאואיי – קניון וואימאה (Waimea Canyon) ופארק קוקי (Kokee). קניון וואימאה ידוע כ-“גרנד קניון של הוואי”. זהו קניון עמוק, שקירות הבזלת שלו עטורים בירוק ובשלל מפלי מים. נהלך בשבילי הקניון ונהנה מנקודות תצפית מרהיבות. נמשיך לפארק קוקי, אשר ממנו מתגלות התצפיות הטובות ביותר לעבר האתר המפורסם של צוקי נה-פאלי (Na Pali). *למעוניינים ניתן לרכוש שעה קסומה במסוק מעל היפים שבנופי האי. במהלכה תחזו בקניונים המרהיבים ובמפלים המתנפצים לתוכם ממרומי הרי הבזלת התלולים. תראו את לועות הרי הגעש הכבויים ותתפעלו ממראה החופים המקסימים והיערות הצפופים המטפסים מעליהם.
לינה באי קאואיי.

יום 8 האי קאואיי - חוף פויפו - פארק לידגייט – העיירה האנאליי - ביקור בגן בוטני – טיסה לאי מאווי (Maui)

היום נבקר במספר חופי ים יפים ובמספר פארקים מקומיים. נטייל ברגל בחוף פויפו המקסים עם צמחיה וסלעי בזלת, נבקר באתר ארכיאולוגי פולינזי קטן בחוף לידגייט. בדרכנו נבקר בעיירות הצפוניות פרינסויל והאנאליי (Hanalei) וגם באחד מהגנים הבוטניים. אחר הצהרים נמשיך אל שדה התעופה ונטוס אל מאווי. זהו האי השני בגודלו בהוואי ובו אתרי הגלישה מהטובים העולם. האי מאווי מורכב משני הרי געש היוצרים אוכף, אשר בו מתגוררת רוב האוכלוסייה. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה במאווי.

יום 9 האי מאווי - כביש "הדרך להאנה"

האי מאווי – אי ירוק ויפיפה הפופולארי ביותר בקרב זוגות בירח דבש, אי שבפסגתו הרי געש גבוהים וחופיו עטורים בדקלי קוקוס ומפרצי חול. נצא ליום מלא של טיול לאורך הכביש המכונה הדרך להאנה (The Road to Hana), הכביש היפה ביותר בהוואי, שלאורכו ערוצים ומפלי מים, יערות עד וחופי ים אקזוטיים. זוהי נסיעה חווייתית ויפיפייה בכביש צר ומתפתל לאורך חופיו הקסומים של האי. במהלך הנסיעה נעצור לתצפיות נוף מרהיבות. לינה באי מאווי.

יום 10 האי מאווי - הפארק הוולקני הליאקלה - פארק אייאו

יום נוסף באי המקסים מאווי יוביל אותנו אל שני פארקים מדהימים, פארק אייאו שבו הרי בזלת מכוסים בצמחייה עבותה והפארק הוולקני האליאקלה שנמצא במרומי האי, הידוע בפסגותיו הצבעוניות, עם הרבה גוונים של אדום וסגול. לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשמורת הליאקלה (Haleakala), שהוא הר געש כבוי הנמצא במרכז האי. בפארק נמצאת הפסגה הגבוהה ביותר של מאווי. הפארק מתאפיין בנופים וולקניים צבעוניים עם צמחייה ייחודית ואנדמית, ותצפיות מרהיבות לכל הכיוונים. בהמשך היום נבקר ב-Iao Valley, או בתרגום חופשי ”עמק הענן העליון”. העמק ממוקם במערב מאווי והוא אחד הפארקים הנגישים והיפים ביותר בכל הארכיפלג. בפארק הזה בולט הר נישא ומחודד שנקרא המחט של איאאו, סלע ענק, שריד לצינור לבה, שהיה מקודש לפולינזים ובקרבתו נהגו לקבור את המתים. בתום הסיור נשוב לבית המלון. לינה באי מאווי.

יום 11 האי מאווי - העיירה להיינה - טיסה ישירה לניו יורק

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון וניסע לביקור בעיירה ההיסטורית להיינה (Lahaina), שהייתה בעבר הבירה הקדומה של ממלכת הוואי והמרכז העולמי לציד לווייתנים במהלך תנופת ציד הלווייתנים של אמצע המאה ה -19. נערוך ביקור ברחובה הראשי הנבחר לאחד מ’עשרת הרחובות היפים’ בארה”ב וכיום אמנים רבים קבעו שם את ביתם. בתום ביקורנו ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לניו יורק, אליה נגיע בשעות הבוקר המוקדמות שלמחרת.

יום 12 הגעה לניו יורק - סיור בניו יורק – סיור ערב

בשעת בוקר מוקדמת ננחת ב “תפוח הגדול” הלא היא ניו יורק המופלאה. בהגעה נצא לסיור בניו יורק שתחילתו יוקדש לאזור מנהטן התחתית. נראה את אזור וול סטריט, בניין הבורסה וסמל השור המפורסם ואת אתר הזיכרון במרכז הסחר העולמי – הגראונד זירו. נסייר באזור הצ’יינה טאון, איטליה הקטנה וסוהו. ניסע לטבורה של העיר, נצפה אל מגדל האו”ם, ניכנס לפינת חמד בסנטרל פארק, הריאה הירוקה הגדולה ביותר של העיר. נלך בשדרה החמישית המפורסמת, עם החנויות המפוארות והיוקרתיות, נראה את מגדל טראמפ, רדיו סיטי, את מרכז רוקפלר ועוד. בערב נצא רגלית לכיכר טיימס המוארת, על שלל מסכיה, שלטי התיאטראות בברודוויי ועוד. לינה בניו יורק.

יום 13 ניו יורק - ברוקלין - מנהטן - שוק צ'לסי – טיסה לתל אביב

היום נחצה את גשר מנהטן שמעל האיסט ריוור ונשקיף על מנהטן מטיילת ברוקלין. נחזור להשלמת סיורים במנהטן: נעצור ליד היוניון סקוור ונראה את בניין פלאטאיירון המפורסם. נמשיך לשכונת צ’לסי, רובע הגלריות. בשכונת חצרות האדסון המתחדשת נראה את המגדל החדש והייחודי “וסל” ונמשיך לאורך הטיילת המרהיבה – HIGHLINE. נמשיך לשוק צ’לסי המפורסם. נבקר בתוספת החדשה לנופי העיר – הפארק המרחף מעל נהר ההאדסון. בדרכנו לשדה התעופה נעצור ונשאיר מעט זמן לטיול וקניות במרכז המפורסם – Jersey Gardens. לקראת שעות הערב ניסע לשדה התעופה של ניו יורק לקראת טיסתנו בחזרה לתל אביב.

יום 14 הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב סן פרנסיסקו 15:00 שעות
סן פרנסיסקו הונולולו 5:15 שעות
מאווי ניו יורק 9:30 שעות
ניו יורק תל אביב 10:15 שעות

הוואי

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CHO01 פברואר 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסה ישירות בחברת יונייטד איירליינס בנתיבים: תל אביב - סן פרנסיסקו, ניו יורק - תל אביב.
 • טיסות פנים ישירות בחברת יונייטד איירליינס בנתיבים: סן פרנסיסקו - הונולולו, מאווי - ניו יורק.
 • טיסות פנים ישירות בין האיים בהוואי בהתאם למפורט במסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • ארוחת ערב חגיגית במרכז התרבות הפולינזית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב", יעקב שושן.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה הנדרשות ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות הנדרשות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.
 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • סיור דרך מיטב אתריה של סן פרנסיסקו, כולל כיכר יוניון, הרחוב התלול בעולם, רציף הדייגים וגשר הזהב
 • ביקור באתר הזיכרון של פרל הרבור ובמוזיאון בישופ המפורסם באי אואהו
 • הר הגעש דיימונד, מכתש מרהיב ביופיו שידוע כאחד מציוני הדרך של הוואי
 • ביקור בחוות גידול האננס של משפחת דול המפורסמת
 • ביקור בעיירות הצפוניות פרינסויל והאנאליי (Hanalei) וגם באחד מהגנים הבוטניים
 • ביקור במרכז התרבות הפולינזית באי אואהו
 • טיול לאורך הכביש המכונה הדרך להאנה, הכביש היפה ביותר באי הוואי
 • סיור אל מרכז וצפון "אי הגנים" באי קאואיי
 • שמורות הטבע - קניון וואימאה ופארק קוקי באי קאואיי
 • ארמון יולאני והרובע הסיני באי אואהו
 • הפארק הוולקני הליאקלה
 • ”עמק הענן העליון" במערב מאווי, מהפארקים הנגישים והיפים ביותר בכל הארכיפלג
 • סיור דרך מיטב האתרים של ניו יורק
 • ביקור בשוק צ'לסי המפורסם ובתוספת החדשה לנופי העיר - הפארק המרחף מעל נהר ההאדסון

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  סן פרנסיסקו הונולולו ניו יורק
פברואר 15° 27°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ