יפן בתקופת השלכת

19 ימים • טיול מקיף כולל שלושת האיים העיקריים של יפן, דרום קוריאה ו-14 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

19 ימים

16 לילות

באוניית קרוז

קוד הטיול: CJT

השייט באניית הפאר Celebrity Millennium שעברה שיפוץ מקיף בשנת 2019

ארץ השמש העולה, יפן, מספקת למטיילים בה חוויה ייחודית ומרתקת שלא ניתן למצוא בשום מדינה אחרת. זו ארץ המשלבת קידמה ועוצמה תעשייתית לצד מסורת, אסתטיקה וצורת מחשבה שונה מאוד מזו שאנו רגילים אליה. בטיול יוצא הדופן הזה נחוש ניגודים אלה בתנאים מפנקים:  נהנה משיט באוניית פאר ונשהה גם בטוקיו המודרנית. זו דרך מדהימה ליהנות מיופייה של ארץ מעניינת זו, בלי לנסוע מרחקים או להחליף  מספר רב של בתי מלון. נסייר בעיר הבירה טוקיו, עיר מודרנית ובה גורדי שחקים לצד מקדשים עתיקים גדושים בתרבות ובמסורת. נבקר בקיוטו, הבירה התרבותית של יפן, ונראה את שפע הטירות, השווקים והגנים הגודשים אותה. בין סיורים בערים ההיסטוריות נבקר לאורך ההפלגה גם בעיירות קטנות ומעניינות ובכפרים שבהם עצר מלכת שעון הקדמה.

את עונת השלכת ביפן מכנים היפנים "קו-יו" (עלים אדומים). זו אחת מתופעות הטבע המרשימות ויש הטוענים שהיא יפה יותר מפריחת הדובדבן. תחילת השלכת במקומות הקרים והגבוהים כגון האלפים היפנים, שבהם ההרים נצבעים בצבעי צהוב, כתום ואדום. החגיגה הצבעונית הזו חודרת כמובן גם לתוך הערים וגני המקדשים שבהן לובשים גם הם את "השטיח" המרהיב והאופייני להם בעונה יפהפייה זו. כמובן ששיאה של השלכת משתנה בין אזור לאזור ובין שנה לשנה, מה שתלוי גם בשינויי אקלים בעולם. הטיול הזה תוכנן לפי זמני השלכת בשנים האחרונות. השיא מתחיל בצפון יפן בחצי השני של חודש ספטמבר ומסתיים בדרום יפן בדצמבר.

מזרח אסיה משלבת בין ניגודים רבים. עושר מופלג אל מול אווירה מסורתית ועתיקה, תרבויות עתיקות שהשתמרו כפי שהן מול אתרים קסומים שנדמה שנלקחו הישר מספרי הרפתקה, הים הכחול והירוק העז של הטבע מול ססגוניות השווקים הצבעוניים, המקדשים הנישאים למול רחובות צרים וכבישים רועשים. כך היא מזרח אסיה, מבטאת בין קצוות המשתלבים אחד בשני במארג קסום ויוצא דופן, ואשר מציעים חוויות בלתי נשכחות למטיילים בה. 

לכל טיולי הקרוז ליפן לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":
• הטיול אינו מסתפק במרכז יפן, ציר טוקיו - קיוטו, אלא מאפשר התרשמות גם מהאיים הרחוקים וממרחבי הטבע
• הקרוז מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן
• טיול רגוע שמשלב קרוז מפנק ללא נסיעות ארוכות ומתישות באוטובוס 
• לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון)
• דמי סבלות בבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

ימים 1+2 תל אביב - הונג קונג - טוקיו

ניפגש בנתב”ג ונצא בטיסה דרך הונג קונג  אל טוקיו אליה נגיע בשעות הצהריים שלמחרת. טוקיו, בירתה של יפן והמרכז הכלכלי והתרבותי שלה, לא נחה לרגע. היא באמת עיר ללא הפסקה. בירתה החדשה של יפן מהממת את המבקר בה בקצב החיים המסחרר, בקו הרקיע שלה עמוס גורדי שחקים המעוצבים בחדשנות, בטכנולוגיה המפותחת ובמערכת תחבורה ציבורית שנחשבת לטובה בעולם, במרכזי הקניות העצומים, ברחובות הסואנים, בלבוש יוצא הדופן של חלק מבני הנוער והצעירים. וכאילו בסתירה, אך בעצם בהשלמה מלאה, יש בה גם גנים יפהפיים, שמציעים רוגע ושלווה, עם אפשרות להתפעם מפריחת דובדבן עדינה באביב ומשלכת מרהיבה בסתיו. בשילוב האוכל היפני המשובח והאסתטיקה היפנית הידועה מתקבלת אחת הערים המרתקות בעולם. שמה הקודם של העיר- “אדו” הוחלף לטוקיו, כאשר זו הפכה לבירת הקיסרות בשנת 1868. טו = מזרח, קיו=בירת. “בירת המזרח”. חיים בעיר עצמה למעלה מ-12 מיליון תושבים, שהם כעשירית מאוכלוסיית יפן. חישוב מהיר מעלה שמדובר באחד האזורים הצפופים בעולם: כ-14 אלף נפש לקילומטר רבוע. בטוקיו רבתי מתגוררים קרוב ל-34 מיליון תושבים, שהופכים אותה למטרופולין המאוכלס בעולם. בהגעה ניסע למלון להתארגנות ומנוחה. לינה בטוקיו.

יום 3 טוקיו - מוזיאון אדו (Edo) - מקדש קנון - רובע אסקוסה (Asakusa) - מקדש מייג'י - שיבויה

נצא לסיור מקיף בטוקיו, העיר שלא לוקחת הפסקות מהחיים. נבקר במוזיאון אֶדו – מוזיאון מרשים המספר את סיפורה של טוקיו מהיווסדה, ובו ניתן ללמוד על חיי התושבים ועל תהליך האורבניזציה שעברה עד הפיכתה מאדו לטוקיו המודרנית. נבקר במקדש מייג’י, מקדש השינטו החשוב בעיר שנבנה לכבוד הקיסר המיתולוגי של יפן, אשר החליט באומץ להפוך את יפן למדינה מערבית מודרנית לאחר 300 שנה שגבולותיה נסגרו ליציאה וכניסה אליה. נסייר ברובעי הקניות של טוקיו: שדרת אוֹמוֹטסנדוֹ – ה”שאנז אליזה” של טוקיו, שדרת המותגים הבינלאומיים, רובע הארג’וקו – החביב על הצעירים ובו מגיעה תרבות הרחוב לקיצוניות פרועה וצבעונית.
ניסע לרובע התוסס והמהפנט “שיבויה” המוכר לכולנו בזכות הצומת הסואן אותו חוצים רבבות מדי יום. נבקר ברובע אסקוסה המשמר את אווירת ימי אדו, נראה את מקדש אלת הרחמים קנון, המקדש הבודהיסטי הגדול בטוקיו ונשוטט בסמטאות הרובע העמוסות מזכרות ועבודות יפניות. לינה בטוקיו.

יום 4 רובע שינג'וקו - רובע גינזה (Ginza) - יוקוהאמה (Yokohama) - עליה לאוניה ותחילת הפלגה

הבוקר נראה את גורדי השחקים, ובראשם המבנה המרשים של עיריית טוקיו משנות התשעים של המאה הקודמת, פנינה ארכיטקטונית של הארכיטקט הנודע קנזו טנגה, שעלות בנייתו הייתה למעלה ממיליארד דולר. נבקר ברובע גינזה הרובע היוקרתי ביותר בעיר הממחיש את עוצמתה הכלכלית ואת דרכה הייחודית של יפן המודרנית נתרשם מהשילוב המופלא של מסורת וקדמה במסחר ובבנייה. נהלך ברחובות הרובע הססגוני שינג’וקו, בו משולבים אולמות משחק הפאצ’ינקו, בארים, ובעיקר המוני יפנים המתגודדים ברחובות. לקראת שעות הצהרים ניסע אל העיר יוקוהאמה, שם נעלה על האניה של חברת Celebrity בה נבלה במהלך הימים הבאים. הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו. לינה באוניה.

יום 5 שימיזו - האקונה

נעגון בשימיזו וממנה ניסע לסיור בהאקונה, עיירת מעיינות חמים השוכנת בלב הגבעות ומהווה חלק מהפארק הלאומי המרשים “פוג’י- האקונה- איזו”. באזור פזורים אתרים טבעיים והיסטוריים. הפארק משמש לנופש מאז המאה התשיעית, הודות לשיפעת המעיינות החמים והסיכוי לצפות בהר הפוג’י, שהוא מסמליה של יפן. נבקר במוזיאון הפתוח לאמנות, שנמנה עם המוזיאונים הטובים בעולם. מוצגות בו מיטב עבודות הפיסול של גדולי האמנים היפניים והבינלאומיים, וביניהם פיקסו והנרי מור, כשהן שזורות בנוף הטבע שמסביב בשלמות מדהימה. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בנמל קובה (יפן) - אוסקה - רובע נמבה

היום נעגון בעיר הנמל קובה, העיר החמישית בגודלה ביפן, הנמצאת באי הונשו בחבל קנסאי, דרומית מערבית לאוסקה. נטייל בעיר ונבקר במוזיאון יצור סאקה מסורתי. נמשיך לביקור בעיר הגדולה אוסקה ונשוטט ברובע נמבה הססגוני והסואן. ונצפה על העיר ממרומי מגדל התצפית. לינה באוניה.

יום 7 קובה - קיוטו - טירת ניג'ו - מקדש הזהב

הבוקר נצא לביקור בקיוטו, הבירה התרבותית של יפן שהוקמה במאה השמינית והייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. נבקר בטירתו של השוגון אייאסו טוקוגאווה – טירת ניג’ו, נתרשם מעיצובה המתוחכם ומיצירות האומנות שבה ונלמד על שיטות מתוחכמות של הגנה על טירת השוגון. נמשיך ונבקר באתריה המיוחדים וביניהם: מקדש הזהב הבנוי על שפת אגם קטן בלבו של גן יפני עטור צמחיה צפופה. נלמד את רזי הזן הבודהיסטי היפני תוך כדי התבוננות מעמיקה בגני מקדש ריואן ג’י. בתום סיורנו נחזור לקובה. לינה באוניה.

יום 8 קוצ'י - טירת קוצ'י

היום נעגון במפרץ אורדו בעיר קוצ’י הממוקמת בחוף הדרומי של האי שיקוקו. נוף האי הררי וירוק וקו החוף הדרומי משקיף לנוף מרהיב לאורך האוקיינוס השקט אשר מתאפיין בתצורות סלע ייחודיות ,נעצור בחוף הפופולרי Katsurahama ונסיים את היום במרכז העיר המתחדש, המדרחוב Obiyamachi. בהמשך נבקר בטירת קוצ’י, אשר נבנתה בעשור הראשון למאה ה-17 ואחת מתוך עשרת טירות יפניות ששרדו את המלחמות ואסונות שפקדו את יפן. הטירה כיום מאכלסת אוצרות מקומיים וחפצים היסטוריים ומהווה נקודת תצפית טובה של העיר קוצ’י. לינה באוניה.

יום 9 הירושימה - האי מיאג'ימה - ביקור במתחם השלום

בבוקר נגיע להירושימה, ניסע במעבורת לאי מיאג’ימה -“אי המקדשים”, אשר הוכר על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמי. נבקר במקדש”הצף” היפיפה איצוקושימה הבנוי בחלקו בים ובהמשך נחזור להירושימה שם נבקר במתחם השלום ובאנדרטת השלום. לינה באוניה.

יום 10 קאגושימה (האי קיושו) - צ'יראן - סאקוראג'ימה, הר הגעש הפעיל

בשעות הבוקר נעגון באי קיושו. קגושימה (Kagoshima) היא העיר הדרומית ביותר של קיושו, עיר הבירה של מחוז קגושימה. העיר מושווית לעתים קרובות עם נאפולי, העיר האחות האיטלקית שלה, בשל אקלים מתון דומה, עצי דקל ברחובות, תושבים בעלי מזג חם (יחסית…) וסאקוראג’ימה – ה”ווזוב” של קגושימה. נסייר בעיר ונעלה אל הר שירויאמה. ההר שימש בעבר כאתר של ביצור טירה, שממנו קיבל את שמו. שירויאמה פשוטו כמשמעו “הר הטירה” ביפנית, וממנו נשקיף על קגושימה. בהמשך ניסע אל צ’יראן. בעיירה יש אזור סמוראי משומר עם בתים וגנים שיחזירו אותנו 250 שנה לאחור בהיסטוריה היפנית. מיקומה המבודד של צ’יראן בקצה הדרומי של קיושו איפשרה לרובע לשמור על מרבית אופיו ההיסטורי. לסיומו של היום נבקר בגן סנגאנאן Senganen)), שהוא גן נוף בסגנון יפני. נראה את הגן עם הבריכות הקטנות, הנחלים, המקדשים וחורש הבמבוק. לינה באוניה.

יום 11 פוקואוקה (Fukuoka) - מקדש טנמנגו דאזאיפו - המוזיאון הלאומי של קיושו - מגדל התצפית

פוקואוקה היא העיר הגדולה ביותר באי קיושו ואחת מעשר הערים המאוכלסות ביותר ביפן. בשל קרבתה ליבשת אסיה (היא קרובה יותר לסיאול מאשר לטוקיו), הייתה פוקואוקה עיר נמל חשובה במהלך מאות שנים ונבחרה על ידי כוחות הפלישה המונגולית כנקודת הנחיתה שלהם במאה ה -13. כיום פוקואוקה היא מיזוג בין שתי ערים, כאשר עיר הנמל של האקאטה Hakata)) ועיר הטירה לשעבר של פוקואוקה Fukuoka)) אוחדו לעיר אחת. האקטה נשאר שמו של אחד המחוזות המרכזיים של פוקואוקה ושל תחנת הרכבת המרכזית. ניסע לדאזאיפו (Dazaifu) שהוקמה בסוף המאה ה -7 ושימשה  כמרכז המנהלי של האי כולו במשך למעלה מחמש מאות שנה. כיום Dazaifu, היא עיר קטנה, שקטה בפאתי העיר הגדולה של Fukuoka. יש בה מספר מקדשים, שהמפורסם שבהם הוא מקדש טנמנגו דאזאיפו. נבקר במקדש המשתרע על פני שטח נרחב של 3,000 דונם. בגן השקט נטועים 6,000 עצי שזיף. לאחר מכן נמשיך אל המוזיאון הלאומי של קיושו, אשר משך אליו למעלה מ 15 מיליון מבקרים מאז נפתח בשנת 2005 וזכה לשבחים רבים. המוזיאון שוכן בבניין מרשים שלו גג קובלט צף מרהיב. זהו אחד מארבעת המוזיאונים הלאומיים ביפן. במוזיאון, ניתן לראות את ההיסטוריה הארוכה של יפן בהיבטים של אמנות, איקונוגרפיה דתית, ופורצלן מן התקופה הפרהיסטורית ועד תקופת אדו. לסיום נערוך תצפית ממגדל פוקואוקה, אחד ממגדלי התקשורת הגבוהים ביפן המאפשר תצפית יפהפיה על כל חלקי העיר, כולל חוף הים והאוקיאנוס מגובה 234 מטרים. לינה באוניה.

יום 12 עגינה בבוסן (Busan) - דרום קוריאה - בבית הקברות המיוחד לחללי האו”ם - שוק הדגים - מגדל התצפית

היום נעגון בבוסן, עיר הנמל הגדולה במדינה והעיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה. נחצה את העיר על “גשר היהלום” שמחבר בין הנמל העצום שנמצא בעיר הישנה לבין העיר החדשה. זהו גשר ענקי, מעל ל- 7 ק”מ אורכו, אשר בנוי בשתי קומות, כשבכול קומה 5 מסלולים רחבים ונוחים בהם נשלטת התנועה בצורה אוטומטית על ידי חיישנים ממרכז בקרה אי שם בתחילת הגשר. בין השנים 1950-1953 התחוללה מלחמה עקובה מדם בין קוריאה הצפונית לקוריאה הדרומית ובמהלך החודשים הראשונים של אותה מלחמה, טרם התערבות כוחות האו”ם והצבא האמריקאי, כבשו כוחות הצפון את מירב שטחה של קוריאה הדרומית; נערוך ביקור מרגש בבית הקברות המיוחד של חללי האו”ם ממלחמת קוריאה, שנבנה כאות הערכה ותודה לכוחות האו”ם שנחלצו לעזרת המדינה. נבקר בשוק הדגים ופירות הים, שהוא מהגדולים בעולם, הוקם על ידי נשים קוריאניות ומהווה חוויה ויזואלית וגסטרונומית. שלל הדגים, השרצים ופירות הים המוצגים בו לראווה ולמכירה מדהים! נעלה לתצפית מהמגדל המרשים שנראה מכל מקום בעיר העתיקה, כשהנוף האורבאני הנשקף מלמעלה – מגלה את העיר “הישנה” על שלל סמטאותיה ובתיה הציורים כמו גם את הנמל העצום. לינה באוניה.

יום 13 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שיט והנאה משירותי האוניה המציעים הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 14 עגינה בהאקודאטה (Hakodate)

יפן סגרה עצמה מרצון לעולם החיצון למשך כ-250 שנה. במחצית השנייה של המאה ה-19, כפה עליה המערב את פתיחת הגבולות. הנמל הראשון שנפתח לסחר באופן מלא היה נמל האקודאטה, ועיר נמל זו, שקודם לכן הייתה כפר דייגים, הפכה לעיר הגדולה ביותר בהוקאידו, ואחד מהנמלים החשובים ביפן. שריפה שפרצה בה ב-1934 החריבה את העיר, שהשתקמה מאז, ותאפשר לנו לראות את שוק הדגים שידוע באיכות מוצריו להכנת הסושי היפני. נטייל ברובע מוטוטמאצ’י, בו התיישבו הסוחרים הזרים, לאחר פתיחתה של העיר. נצפה אל המבצר של העיר, שהוא המבצר הראשון שנבנה ביפן בסגנון המערב ונעלה ברכבל לתצפית מרשימה על העיר. לינה באוניה.

יום 15 עגינה באאומורי (Aomori) - מוזיאון המנשאים

יופיה של אאומורי נובע בין היתר מהמטעים של עצי תפוח עץ והדובדבן שמקיפים אותה בפריחותיהם ומהרי Hakkoda המושלגים שנראים ממרחק. לאורך ההיסטוריה שלה, העיר הוכתה באסונות בזה אחר זה – בשנת 1910 שריפה הרסה את העיר, ובמהלך מלחמת העולם השנייה, העיר נותרה הרוסה לאחר הפצצה אווירית – ובכל זאת תמיד נותרה על העליונה. אאומורי ידועה בעיקר בזכות פסטיבל Nebuta המפורסם שלה, אירוע שנתי בהשתתפות מנשאים מוארים ענקיים עשויים נייר המייצגים לוחמים סמוראים, בעלי חיים, ודמויות מצוירות פופולריות. בין פסטיבל לפסטיבל הם מאוחסנים במוזיאון, בו נבקר כדי לחזות ביופיים. נצא מן העיר וניסע אל טירת הירוסאקי, שנבנתה בשנת 1611 (עבודות שיפוץ מתבצעות בה החל משנת 2013 ויימשכו כעשר שנים). סביב הטירה פארק גדול ובו נחזה בשלכת צבעונית ומרשימה. לינה באוניה.

יום 16 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שיט והנאה משירותי האוניה המציעים הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 17 יוקוהאמה - טוקיו - המוזיאון הלאומי - פארק אואנו (Ueno Park) - רובע אודייבה

בשעות הבוקר נצא מיוקוהאמה לטוקיו בה נבקר במוזיאון הלאומי שבו אוסף יחודי ומעניין של פריטי ארכיאולוגיה ואומנות יפנית. נבקר בפארק אואנו שבסתיו זוהר בצבעי השלכת, פארק ציבורי גדול שהיה במקור חלק מגני המקדשים הגדולים והעשירים ביותר בעיר, וכיום מפורסם במוזיאונים רבים המצויים בשטחו. בהמשך היום ניסע לסיור ברובע אודייבה החדיש ונתרשם ממיקומו ויחודו של המקום והבניה המודרנית של בניינים המצויים בו. לינה באוניה.

יום 18 יוקוהאמה - טוקיו - הונג קונג - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מן האוניה וניסע לקמקורה כדי לחוש את “יפן של פעם”, עיר עשירה בזכות 80 מקדשיה וגניה. לפני כמעט אלף שנה נוצר פיצול בין משפחות האצולה בקיוטו לבין משפחות הלוחמים בקמקורה, ופה צמחה תרבות של לוחמים. האתר המפורסם ביותר בקמקורה הוא הבודהה הענק-“דאיבוצו”, מן המאה ה-13 פסל ברונזה של הבודהה שהוא השני בגודלו ביפן. נסייר בעיר היפה, במקדשיה, נאכל גלידה ירוקה ונבקר במדרחוב הציורי לקניות אחרונות. לקראת שעות הצהריים ניפרד מיפן, בדרכנו אל שדה התעופה שליד טוקיו לטיסתנו בחזרה ארצה דרך הונג קונג.

יום 19 נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 12:05 שעות
הונג קונג טוקיו 4:20 שעות
טוקיו הונג קונג 4:55 שעות
הונג קונג תל אביב 11:55 שעות

קיוטו

טוקיו

מטיילים ממליצים

"ארגון הטיול על ידי החברה נעשה בצורה מדהימה, תוך הקפדה על פרטי הטיול הקטנים והגדולים כאחד"
רחל ודורון מעוז

"תודה על הטיול האיכותי והבלתי נשכח"
חוה ואלי באום

"גם הפעם כמו בטיולים בעבר במסגרת "בשביל הזהב", הטיול ליפן גרם לי הנאה רבה"
חיה גוטמן

"הטיול היה חוויה מדהימה ומרתקת שננצור בזיכרוננו לשנים רבות"
אתי וזאב ענבר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CJT01 נובמבר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה 11, קומה 2.

 • ניתן לשדרג לתא עם חלון מקטגוריה 7, קומה 2 בתוספת 912 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 1,674 $.

 • ניתן לשדרג לתא עם מרפסת מקטגוריה 2B, קומות 6,8,9 בתוספת 1,704 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 3,258 $.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי פסיפיק בנתיב: תל אביב - הונג קונג - טוקיו, טוקיו - הונג קונג - תל אביב.
 • לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבית המלון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון).
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 203$ לנוסע).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות, והחדרים באופן כללי קטנים.

 • לתשומת לבכם: מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-30 דקות ברצף. במקדשים ובאתרים ההיסטוריים שאנחנו מבקרים בהם יש גנים גדולים. הכניסה והיציאה מאתרים אלו היא דרך הגנים, דבר המצריך הליכה ארוכה. כמו כן, השבילים בדרך כלל הינם שבילי עפר או חצץ, מה שמקשה על ההליכה.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה Millennium של חברת Celebrity
 • סיור מקיף בטוקיו הכולל ביקור במוזיאון אדו, רובע אסקוסה ומקדש קנון
 • הבודהה הענק - "דאיבוצו" בקמקורה
 • סיור בהאקונה - עיירת מעיינות חמים
 • ביקור במוזיאון יצור הסאקה המסורתי בעיר הנמל קובה
 • רובע נמבה הססגוני והסואן באוסקה
 • ביקור במקדש הזהב וטירת ניג'ו בקיוטו
 • ביקור בצ'יראן (Chiran) - עיירה קטנה שהזמן עצר בה מלכת
 • ביקור במתחם השלום ואנדרטת השלום בהירושימה
 • ביקור במקדש טנמנגו דאזאיפו בדאזאיפו (Dazaifu)
 • תצפית ממגדל פוקואוקה, אחד ממגדלי התקשורת הגבוהים ביפן
 • ביקור מרגש בבית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה בבוסן
 • ביקור במוזיאון המנשאים באאומורי
 • ביקור בפארק אואנו בטוקיו שבסתיו זוהר בצבעי השלכת

על האוניה

Celebrity Millennium

האונייה Celebrity Millennium משיבה את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים. הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס. האונייה הושקה בשנת 2000 ועברה שיפוץ מקיף בשנת 2019. והיא...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טוקיו קיוטו אוסקה
נובמבר 15° 17° 17°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

יפן בתקופת השלכת   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

19 ימים • טיול מקיף כולל שלושת האיים העיקריים של יפן, דרום קוריאה ו-14 לילות קרוז באוניית פאר
לוגו של וואטסאפ