יפן

16 ימים • בתקופת פריחת הדובדבן הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

יבשתי

16 ימים

14 לילות

קוד הטיול: KJPC

ייחודה של תקופת פריחת הדובדבן ביפן, הוא שמניפת הצבעים הגדולה והיפה שלה גולשת גם אל אזורים בהם המרחב העירוני שולט: העצים הורודים-סגולים, שאופייניים כל כך לכפרים הקטנים ולנופים הפתוחים, מוצגים כעת במלוא הדרם גם במרחבים העירוניים של ארץ השמש העולה. כך ממזג החג הצבעוני את יפן המערבית והטכנולוגית עם זו המסורתית וההיסטורית. נטייל בטוקיו הבירה - העיר המודרנית המשלבת גורדי שחקים מרשימים לצד מקדשים עתיקים ומלאי מסורת ותרבות, כמו גם בקיוטו - הבירה התרבותית של יפן - על מגוון טירותיה, שווקיה וגניה. בין הערים ההיסטוריות נבקר גם בעיירות קטנות ומרתקות ובכפרים ששעון הקידמה כמו עצר בהם מלכת.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! 

אולי גם יעניין אתכם קרוז ליפן 

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

ימים 1+2 תל אביב - איסטנבול - טוקיו

ניפגש בנתב”ג ונצא בטיסה אל טוקיו דרך איסטנבול, אליה נגיע למחרת. טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק: חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי לאחר ההגעה ניסע למלון להתארגנות ומנוחה. לינה בטוקיו.

יום 3 טוקיו - מוזיאון אדו - מקדש אסקוסה

נצא לסיור מקיף בטוקיו. נבקר במוזיאון אדו – מוזיאון מרשים המספר את סיפורה של טוקיו מהיווסדה, ובו ניתן ללמוד על חיי התושבים ועל תהליך האורבניזציה שעברה עד הפיכתה מאדו לטוקיו המודרנית.  נצפה על הארמון הקיסרי והחפיר, נראה את בניין הפרלמנט, נבקר במקדש הבודהיסטי “אסקוסה” שלצידו מקדש שינטו, נשוטט בשוק המרהיב של המזכרות והעבודות היפניות. נתרשם מרובע אודייבה החדש ונהלך ברחובות הרובע הססגוני שינג’וקו, בו משולבים אולמות משחק הפאצ’ינקו, בארים, ובעיקר המוני יפנים המתגודדים ברחובות. לינה בטוקיו.

יום 4 טוקיו - מקדש מייג'י - רובע גינזה

נבקר במקדש מייג’י שנבנה לכבוד הקיסר המיתולוגי של יפן, אשר החליט באומץ להפוך את יפן למדינה מערבית מודרנית לאחר 300 שנה שגבולותיה נסגרו ליציאה וכניסה אליה. נמשיך לשדרת אומוטסנדו – ה”שאנז אליזה” של טוקיו, זוהי שדרה החביבה על הצעירים והזרים בעיר במיוחד בסופי שבוע. ניסע לרובע התוסס והמהפנט “שיבויה” המוכר לכולנו בזכות הצומת הסואן אותו חוצים רבבות מדי יום ונבקר ברובע גינזה – הרובע היוקרתי ביותר בעיר הממחיש את עוצמתה הכלכלית של יפן. לינה בטוקיו.

יום 5 טוקיו - ניקו - מפלי קגון - טוקיו

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים. בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג’י ונבקר במפלי קגון. לינה בטוקיו.

יום 6 האקונה - שיט באגם אשי

נצא לכיוון קאמאקורה, כדי לראות את אחד מהגדולים שבפסלי בודהה ונמשיך לאזור האקונה (Hakone) . אגם אשי (Ashi), שוכן בתוך לוע ענק של הר געש שהתפרץ לפני כמה אלפי שנים ונשוט באגם היפה. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים, ואזורים של “אדמה פעילה”, בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. נעלה ברכבל כדי להתרשם מן הנביעה מקרוב. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, שנחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם.  בהמשך למעוניינים תהיה הזדמנות לרחוץ במרחצאות האופייניים ליפן (אונסן). לינה באזור הנופש של האקונה.

יום 7 האקונה - הר פוג'י - מאטסומוטו

נעפיל (באוטובוס) להר פוג’י – אחד מסמליה של יפן. נבקר במרכז המבקרים ונמשיך  עד לקו הצמחייה, תחנה מס’ 5,  כדי להתרשם מעוצמתו (במידה ומזג האוויר יאפשר). נמשיך אל מאטסומוטו (MATSUMOTO)  הנמצאת למרגלות רכסי האלפים היפניים, שם נבקר בטירת מאטסומוטו – המכונה גם המצודה השחורה ואשר נבנתה במאה ה-16 ושמשה את הדאיימיו והסמוראים במשך מאות שנים. לינה  במאטסומוטו.

יום 8 מאטסומוטו - האלפים היפניים - טקאיימה

עם בוקר נעלה בדרכים יפהפיות אל האלפים היפנים ,לכיוון העיירה העתיקה טאקיימה  .(Takayama) נבקר ברחוב סאנמאצ’י שנשתמר יפה כבר מאות שנים ובמוזיאון המרכבות המפואר של האזור. פעמיים בשנה, באביב ובסתיו, מתקיים בעיר פסטיבל גדול, אז מוסעות בעיר מרכבות הענק ובהן רוחות האלים. בימים רגילים- שמורות המרכבות במוזיאון. לינה בטאקיימה.

יום 9 שירא גאווה קו - קנאזאווה - גן קנראקואן

לאחר סיור רגלי בשוק הבוקר של העיר  בו נמכרת  תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד, נמשיך  לכפר שירגאווה-קו הידוע בגגות הקש הענקיים המסורתיים שנשתמרו בו שם נוכל להתרשם גם מביקור בתוך בית יפני ומחיי האיכרים.  נמשיך בנסיעה לקנאזאווה היושבת בקרבת חופו של ים יפן. נטייל בגן קנראקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן. לינה בקנזאווה.

יום 10 קנזאווה - צוקי טוג'ימבו - קיוטו

הבוקר נמשיך את ביקורנו בקנזאווה, עיר עתיקה שפירוש שמה הוא ביצת זהב, נבקר באזור הסמוראיים לשעבר נעבור בשוק אומיצ’ו ומשם נמשיך דרומה  לאורך קו החוף דרומה דרך צוקי טוג’ימבו הניצבים על חוף ים יפן . לקראת סוף היום נגיע לקיוטו המוכרת כעיר התרבות של יפן. ע”פ שעת ההגעה, נסייר רגלית בעיר. לינה בקיוטו.

יום 11 קיוטו

נצא ליום טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: שוק נישיקי הידוע, פביליון הזהב, “הגן היבש”, טירת ניגו’, במקדש קינקאוג’י. נשתתף בטקס תה. ונטייל ברובע הגיישות גיון. בערב נתארח בקהילת בית שלום (במידה והדבר יתאפשר). לינה בקיוטו.

יום 12 נארה ומוזיאון מיהו

נבקר במוזיאון מיהו,שהיה חלומה של מיהוקו קויאמה (שגם נקרא על שמה), אחת הנשים העשירות ביפן. את החלום הגשים האדריכל הידוע פאיי, שהתבקש למזג את העוצמה עם השלווה של טבע, מבלי לחבל בו. משם נמשיך  לנארה שהייתה הבירה הראשונה של יפן. היא נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נבקר במקדש טודאיג’י (Todai Ji) שהוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. לינה בקיוטו.

יום 13 קיוטו - נסיעה ברכבת השינקאנסן להירושימה

נצא להירושימה ברכבת מהירה (השינקאנסן). נבקר באי מייאג’ימה הסמוך להירושימה,  נראה את המקדש “הצף” היפהפה איצוקושימה, נבקר בפארק השלום ומוזיאון הפצצה, שהוקמו אחרי סיום מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את אשר עבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי, מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. לינה בהירושימה.

יום 14 הירושימה - קורשיקי - אוסקה

ניסע מזרחה דרך העיירה קורשיקי ובה רחוב המזכיר להפליא את יפן המסורתית, עם החנויות העתיקות, גשרוני האבן המקומרים, הסירות הזעירות והשייטים חבושי כובעי הקש. בסוף היום נגיע לאוסקה. לינה באוסקה.

יום 15 אוסקה - איסטנבול - תל אביב

אוסקה תהווה את יעד הביקור ביומנו האחרון ביפן. נבקר בטירה המרשימה של אוסקה, בת שמונה הקומות עם ביצוריה והגן המקיף אותה. הטירה נבנתה בשנת 1583, ידעה קרבות של סמוראים, נהרסה ושוקמה, והמוזיאון שבטירה מתאר את קורותיה ואת חיי הסמוראים. נראה את “קפסולת הזמן” בה נטמנו פריטים המייצגים את התרבות האנושית ואת חיי היומיום ביפן, אשר תיפתח בעתיד ותיתן לדורות הבאים מושג על עולמנו. נשוטט ברובע נמבה הססגוני והסואן, ונצפה על העיר ממרומי מגדל התצפית. לקראת ערב ניפרד מיפן, בדרכנו  אל שדה התעופה באוסקה לטיסתנו בחזרה ארצה.

יום 16 הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב איסטנבול 2:10 שעות
איסטנבול טוקיו 11:15 שעות
אוסקה איסטנבול 13:05 שעות
איסטנבול תל אביב 2:00 שעות

יפן בתקופת פריחת הדובדבן

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KJPC מרץ 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות של חברת טורקיש בנתיב: תל אביב - איסטנבול - טוקיו, אוסקה - איסטנבול - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות. 

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • מקדש אסקוסה בטוקיו
 • מקדשי ניקו
 • מפלי קגון
 • טירת מאטסומוטו
 • קיוטו, הבירה התרבותית של יפן
 • המוזיאון הפתוח של האקונה
 • נסיעה ברכבת השינקאנסקן להירושימה
 • הר הגעש פוג'י
 • העיר המרשימה קנאזאווה
 • פארק השלום ומוזיאון הפצצה בהירושימה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טוקיו קיוטו הירושימה
מרץ 13° 13° 13°
אפריל 17° 19° 18°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים