נורמנדי ובריטני

9 ימים • צרפת במיטבה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

9 ימים

8 לילות

יבשתי

קוד טיול KNB

חבל נורמנדי (Normandy) משתרע מצפון לעיר הבירה פריז עד לאוקיינוס האטלנטי ולתעלת למאנש. טיול זה מתחיל ומסתיים בפריז, עיר האורות, הנחשבת לעיר הרומנטית בעולם ולא בכדי. נבקר בפריז הן בגדה השמאלית, ברובע הלטיני התוסס והצעיר והן בגדה הימנית השמרנית והאריסטוקרטית. נראה את הכיכרות והמבנים המפורסמים שבעיר, את האוניברסיטה המפורסמת – הסורבון וכמובן שלא נוותר על מגדל אייפל ושדרות השאנז-אליזה המפורסמות בעולם. בדרכנו לחבל נורמנדי נבקר בעיר רואן (Rouen) המכונה "עיר מאה הצריחים" ועליה שורה עד היום רוחה של ז'אן ד'ארק שהועלתה בעיר זו על המוקד. נלך בעקבות האימפרסיוניסטים וביניהם בודין וקלוד מונה שבילו וציירו את ובעיירת הנמל המקסימה הולנפלר (Honfleur) וכן נבקר בעיירת הנופש היוקרתית דוביל.על האזור הצפוני שורה גם רוח ההיסטוריה – פה התבצעה הנחיתה המפורסמת של בעלות הברית ב-6.6.1944 שהובילה לתפנית ולסיום מלחמת העולם השנייה וכך נצא ונפקוד חופים אלה ואתרי ההנצחה שהוקמו (ארומנש) וכן נבקר בעיר באייה ששוחחרה ראשונה ע"י בעלות הברית ובה נבקר במוזיאון המוקדש לשטיח קיר ייחודי המתאר את האירועים שהובילו לקרב הייסטינגס שבעקבותיו כבשו הנורמנים את אנגליה מידי הסקסונים. לא נפסח, כמובן, על חצי האי ההולך ונעלם בהתאם לתופעות הגאות והשפל - מונט סנט מישל וכמובן, בהמשך מסענו לחבל בריטני (Bretagne/Brittany) נבקר בעיירות מוקפות החומה דינאן וסן מאלו - פנינות חמד יפהפיות... ועוד. ולבסוף, נוכל לקנח ולטעום את המאכלים והמשקאות האופייניים: סיידר התפוחים, קלבדוס, גבינות משובחות (מי אם לא הצרפתים?), צדפות – בקנקל, וקרפים האופייניים לאזור, עוגת התפוחים בנוסח נורמנדי ועוד ממכמני המקום – יופיו הנודע ואוצרות הטבע הרבים שבו.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - פריז - קאין

נטוס לפריז ובהגעה נצא בנסיעה לאזור נורמנדי. בהגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. אחר הצהריים נערוך סיור הכרות רגלי במקום. לינה באזור קאין.

יום 2 ואן - הונפלר - דוביל

נצא בנסיעה אל רואן, בירתה ההיסטורית של נורמנדי. נטייל בעיר העתיקה, נראה את השוק המקורה, הקתדרלה, בית המשפט וכן את הכנסייה שנבנתה לזכרה של ז’אן דארק. בהמשך נגיע להונפלר, עיר נמל קטנה ועתיקה ונערוך בה סיור רגלי במהלכו נראה את כנסיית העץ, מגדל הפעמונים והסמטאות הציוריות. לאחר מכן ניסע לאורך החופים ונעבור בעיירות הקייט היוקרתיות לחוף האוקיינוס. נבקר בדוביל ונהלך בטיילת המפורסמת, נראה את הקזינו ואת בתי האמידים וחנויות היוקרה. לינה באזור קאין.

יום 3 חופי הנחיתה בארומאנש - סנט מר אגליז

נצא לביקור בבית הקברות האמריקאי בו קבורים 9386 חיילים אמריקאים שמצאו את מותם במהלך הפלישה לנורמנדי. נמשיך לעיירה לונג סור מר. כאן נחשף לשרידיה של החומה האטלנטית שהקים רומל ונראה את תותחי הגרמנים שנשארו עומדים על תילם עד עצם היום הזה. משם ניסע לביקור בעיירה ארומאנש, מקום הפלישה של צבאות בנות הברית לאירופה במלחמת העולם השנייה. נבקר במוזיאון הנחיתה שבמקום. לינה באזור קאין.

יום 4 באייה - מונט סנט מישל - קנקל

הבוקר ניסע אל באייה, העיירה הראשונה ששוחררה מידי הגרמנים לאחר הנחיתה בחופי נורמנדי. נראה את קתדרלת נוטרה-דאם וניכנס לביקור מיוחד במוזיאון המאחסן את אחד משטיחי הקיר הידועים של צרפת. נמשיך לביקור באי מונט סן מישל- מנזר תלת מפלסי הבנוי על גבעת סלעי גרניט, מוקף חומות ומגדלים כשהגאות והשפל משפיעים על מראהו. נמשיך לכיוון גבול נורמנדי ובריטני ונבקר בעיירת החוף היוקרתית קנקל – מרכז לגידול צדפות. לינה באזור רן.

יום 5 רן - דינאן

ניסע לעיר רן היושבת על מפגש נחלים. נתרשם מקתדראלת סן פייר, היכל הצדק, בית העירייה ובית האופרה. נמשיך צפונה ונבקר בדינאן מוקפת החומות. נהלך רגלית בסמטאות העיר העתיקה, נראה את השעון מהמאה  ה-15 ובעיקר את בתי האבן העתיקים האופייניים לחבל בריטני. לינה באזור רן.

יום 6 סן מאלו - דינאר

נצא לביקור בסן מאלו הציורית, עירם של מגלה הארצות ז’ק קרטייה. נערוך סיור על חומותיה של העיר ונראה את בתי האבן ההדורים ששוחזרו לאחר שהופצצו ע”י בנות הברית במלחמת העולם השנייה. נמשיך לדינאר, עיר קייט, השוכנת מצידו השני של המפרץ. לינה באזור רן.

יום 7 שארטרה - פריז

ניסע לביקור בעיירה שארטרה הידועה בקתדראלה הגותית המפורסמת. נערוך ביקור באולמות המבנה ונתרשם מהויטראז’ים הכחולים המרהיבים. בהמשך נגיע למלוננו האחרון. לינה באזור פריז.

יום 8 פריז

היום יוקדש לפריז. נשקיף על שדות מארס ומגדל אייפל, נמשיך לשער הניצחון, נעבור בשדרות האליזה, הקונקורד, בנין האופרה ועוד. נבקר ב’נוטרה דאם’, ברובע הלטיני, ברובע הסטודנטים ואוניברסיטת הסורבון. לינה באזור פריז.

יום 9 פריז - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה של פריז, ממנו נמריא חזרה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב פריז 4:50 שעות
פריז תל אביב 4:15 שעות

מונט סנט מישל - נורמנדי

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KNB יוני 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אל על בנתיב תל אביב - פריז - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבית המלון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה.
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • מומלץ להזמין ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיול המאורגן שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הטיול. את הביטוח ניתן להזמין מיד עם ההרשמה לטיול וזאת על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה חודשים רבים טרם יציאת הטיול. שימו לב - ביטוח זה ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד ההרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הנסיעה. ביטוח זה ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד ההרשמה לטיול להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחץ כאן

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • העיר העתיקה ברואן
 • הונפלר
 • מוזיאון הנחיתה
 • חופי הנחיתה בארומאנש
 • סאן מאלו
 • מונט סנט מישל

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

אוגוסט25°20°</tr

  פריז נורמנדי
יולי 25° 20°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ