טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה

18 ימים • כולל 5 ימי שייט על נהר היאנגצה בסין הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

18 ימים

16 לילות

שיט

קוד טיול KVX

טיול מאורגן לסין הכולל את קסם המזרח הרחוק, התרבות השונה כל כך, האמונה, האנשים, כל אלה היוו משיכה לאדם המערבי עוד מתקופתו של מרקו פולו והרבה לפני כן... נצא יחד למסע לאורך ההיסטוריה של סין, נחווה עליה ונפילה של שושלות קיסרים, נראה את ארמונותיהם ומקדשיהם המפוארים. נניע את גלגלי המהפיכה של מאו טסה טונג ונטייל בנופים מרהיבים של צוקים, נהרות, שדות אורז, שמורות טבע וערים מודרניות בהם צומחים גורדי שחקים כפטריות אחרי הגשם לצד מבני החוטונגים המסורתיים.

טיול מאורגן לסין, יעד תיירות מועדף על רבים, העיר האסורה עדיין שם אך את צעדי הקיסר לא נשמע בהיכלי הפאר. המקדשים המדהימים והמבנים המסורתיים בוהקים בצבעי זהב ואודם, הגנים הסיניים המעוטרים בדרקונים משרים שלווה בתוך המולת העיר.

טיול לסין כולל סיור בשכונות ה"חוטונגים" המפורסמות מתחבאות בינות לגורדי שחקים נוסח מנהטן הנוגעים בקו השמים ומאירים את הרקיע בלילה בשלל צבעי ניאון זוהרים. הרחובות נקיים, החנויות הדורות ובחלונות הראווה אופנת עילית ומוצרי אלקטרוניקה דיגיטלית. את אלפי זוגות אופניים מחליפים מכוניות יוקרתיות וקטנועים.

אך כשנתרחק ממרכזי הערים הגדולות נפגוש עדיין את אותם שדות אורז בירוק בוהק ואת אותם סינים חרוצים בכובעים מחודדים העומדים בגו כפוף בתוך המים. צוקי הגיר המדהימים מעטרים את נהר לי לכל אורכו ומשמשים השראה לציירים מוכשרים. נעצור משתאים לנוכח צבא חיילי הטרקוטה בשיאן, שהוצבו שם לפני כאלפיים שנה

קצת על טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה

מאז ומתמיד שימש נהר היאנגצה נדבך קיומי ותרבותי חשוב בהתפתחותה של סין. הנהר, על מגוון נופיו הקסומים, ריתק אליו במשך מאות בשנים אומנים, והשראתו הפיחה חיים ביצירותיהם. במהלך טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה, נופי הנהר שימשו רקע לנפילתן של שושלות, לעלייתם של קיסרים ולהנעת גלגלי המהפכה. טיולינו אינו שלם בלי שייט על נהר היאנגצה בסין, המאפשר הצצה אל נבכי סין המרתקת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב": • טיול מאורגן לסין הכולל מלונות ברמה של 4 ו-5 כוכבים במיקום מצוין • דמי סבלות בבתי המלון • מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון ובסגנון בופה מערבי • מופעי ערב עם מושבים שמורים במיקום מועדף • טיסות פנימיות בשעות נוחות • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה 

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - בייג'ינג

נצא בטיסת לילה לבייג'ינג – חלון ראווה מצוחצח של הרפובליקה העממית של סין, עיר של סדר מופתי, עם שדרות ארוכות וישרות, הנחצות על ידי סמטאות.

יום 2 נחיתה בבייג'ינג - סיור פנוראמי

לאחר הנחיתה נצא לסיור פנוראמי בשדרותיה הרחבות של העיר ונתרשם מהשילוב של הבניה המודרנית האדירה עם השכונות המסורתיות סביב מרכז העיר. לינה בבייג'ינג.

יום 3 בייג'ינג - העיר האסורה - טיול ריקשות - מקדש השמיים - ארוחת ברווז פקין - סיור לילה

נבקר בכיכר טיין אן מן הממוקמת בלבה של בייג'ינג ששמה ייזכר לדיראון עולם, נבקר במרכז השלטוני הקיסרי ובעיר האסורה שבמשך 500 שנה הייתה מחוץ לתחום עבור הסינים ומרבית העולם, נעצור לתצפית על המתקנים של הכפר האולימפי ונמשיך לסיור בשוק המשי המיוחד. נמשיך בסיור על ריקשות בחוטונגים –  אזור מגורים מסורתי. בהמשך נצא לביקור ב"מקדש השמים" – פאר האדריכלות של שושלת מינג. בערב נהנה מארוחת ערב מסורתית – ברווז פקין ולאחריו נצא לסיור בשוק האוכל הלילי והמדרחוב המרכזי של העיר. לינה בבייג'ינג.

יום 4 החומה הגדולה - דרך הרוחות - מופע קונג פו

ניסע מצפון לבייג'ינג אל שרשרת ההרים עליהם בנויה החומה הגדולה, אחד מפלאי עולם, שאורכה כמעט כ- 7,000 ק"מ. נמשיך אל דרך הרוחות, הדרך שהובילה לקברי הקיסרים, משני צידי הדרך פסלי חיות, פקידים ומצביאים שליוו את נשמתם של הקיסרים בדרכם השמיימה. בערב נצא למופע קונג פו. לינה בבייג'ינג.

יום 5 בייג'ינג - רכבת מהירה לשיאן - ארוחת דמפלינג

היום נצא מבייג'ינג לנסיעה חוויתית ברכבת המהירה לשיאן XIAN – בירתה העתיקה של סין. נבקר ברובע המוסלמי בו נראה את המסגד והבאזר. בערב נסעד במסעדת "דמפלינג"  ארוחה סינית ייחודית. לינה בשיאן.

יום 6 שיאן - חיילי הטרה קוטה - מופע שושלת טאנג

שיאן, הבירה העתיקה והמרשימה של סין היא עיר תוססת ומעניינת. כיום היא אחת מגולות הכותרת של סין, בעיקר בזכות אתר חיילי הטרה קוטה שבשוליה המזרחיים של העיר, שבו נמצאו אלפי חיילי חרס שנועדו לשמור על קברו של הקיסר שאיחד את סין לפני למעלה מאלפיים שנה. הפסלים נחשפו בשנת 1974 ועד היום זוהו יותר מ- 10,000 דמויות. חיילים, קשתים וכרכרות ניצבים במערך קרב, תחת קשתות תת קרקעיות, כשהם נראים קשוחים ולוחמניים כמיטב יכולתן של יצירות קדרות. לסיום, נבקר בגנים ובמרחצאות של שושלת קיסרי הטאנג. הערב נצפה במופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב. לינה בשיאן.

יום 7 שיאן - טיסה אל צ'נגדו - מרכז דובי הפנדה

נטוס לצ'נגדו CHENGDU בירתה של חבל סצ'ואן, החבל הפורה ביותר בסין. העיר ידועה בעיקר בגלל בתי התה הרבים שבה (מעל ל-3000) ואורח החיים הרגוע וה"ישנוני" של תושביה. צ`נגדו היא עיר מודרנית וירוקה, כמעט כפרית על אף 11 מיליון תושביה ובכל זאת עדיין מרגישים שהזמן עמד בה מלכת. נבקר במרכז היחיד מסוגו בעולם לחקר דובי הפנדה, חיה שנמצאת בסכנת הכחדה. לאחר הביקור ניסע לעיר הקדושה אמיי שאן. לינה באמיי שאן.

יום 8 שמורת הטבע אמיישאן

נקדיש את היום לטיול בשמורת הטבע אמיישאן – אחד מן ההרים הקדושים שאליו מגיעים סינים רבים לקבל מרפא. מלבד קדושתו הרבה זהו אחד מן האתרים היפים ביותר שבחבל המשלב טבע ומנזרים. נעלה ברכבל לאחת מפסגות ההר, ונחזה בשוקי התרופות הרבים הפזורים בהר. לאחר הירידה מההר ניסע אל העיירה לה שאן, המצויה על נהר מין במפגש שלושת הנהרות, שם על גדת הנהר נמצא פסל הבודהה היושב הגדול בעולם שגובהו 71 מטר. לפני למעלה מאלף שנים נחצב בסלע במהלך 90 שנה בכדי להגן על השטים מזרמי הנהרות. נשוט ונצפה בפסל הענקי והמרשים מעשה יד אדם ובסיום נחזור אל אמיישאן. לינה באמיי שאן.

יום 9 טיסה אל לישאנג - תחילת השיט בנהר היאנגצה

הבוקר נשלים ביקורים ונטוס אל לישאנג שם נפגוש את ספינת הנהר המפוארת בה נבלה בימים הקרובים. שייט על נהר היאנגצה בסין. שייט אלגנטי בנופים המופלאים של הנהר. הזדמנות לשעורי טאי צ'י בבוקר, מופעי תרבות ופולקלור, הרצאות מעניינות, קריוקה, ריקודים, מופע קברט, שיעורי בישול סיני ועוד. מסעדת הספינה מציעה ארוחות סיניות ומערביות. לינה בספינת הנהר.

יום 10 ערוץ שילינג - סכר שלושת הקניונים

שיט בנופיו המרהיבים של ערוץ שילינג XILING המפורסם בצוקיו הצרים והגבוהים, בהמשך נצא לסיור באוטובוס אל הפלא הטכנולוגי, הסכר של שלושת הקניונים THE THREE GORGES DAM שהוא הגדול ביותר בעולם. הביקור יכלול סיור באתר שבנייתו השפיעה על הנוף ועל האוכלוסייה המקומית. הסכר נועד לווסת את זרימת נהר היאנגצה ולספק כחמישית מתצרוכת החשמל של סין. לפני הקמתו טבעו תושבים רבים בהצפות חוזרות ונשנות של הנהר. בניית הסכר הצריכה העתקת כשני מיליון תושבים ממקומם. לינה בספינת הנהר.

יום 11 שלושת הערוצים המשניים

נשוט בספינה קטנה אל שלושת הערוצים המשניים THREE LESSER GORGES. בהמשך היום נמשיך בשיט בנופיו של ערוץ קוואטאנג QUTANG, שהוא הצר והמדהים ביותר מבין השלושה. הכפרים הציוריים החבויים בין גדותיו משופעים טרסות אורז, יערות מחט ופסגות הרים מושלגות. לינה בספינת הנהר.

יום 12 פגודת Shibaozhai

היום נצא לביקור בפגודת Shibaozhai, בית מקדש מהמאה ה -18 שנבנה במחוז Zhongxian על הגדה הצפונית של נהר היאנגצה, 278 קילומטרים מצ'ונגצ'ינג. פגודה זאת מייצגת את אחד מפניני האדריכלות הסינית. בערב נהנה ממסיבה לסיום השיט. לינה בספינת הנהר.

יום 13 הגעה לצ'ונגצ'ינג - טיסה לגווילין

הבוקר נגיע לעיר הגדולה שבסין – צ'ונגצ'ינג, בה חיים 33 מיליון תושבים. ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסתנו לגווילין. מזה כאלפיים שנה גווילין היא מושג באמנות הסינית ומושא לשירה ולציור וזאת בשל נופיה יוצאי הדופן שיש אומרים שהם היפים בעולם. אלפי גבעות והרים חרוטים מכוסים ביערות מתרוממים מתוך עמק הנהר לי, שעל חופו שוכנת העיר גווילין. נבקר בפארק גבעת "חדק הפיל" ולאחריו במערת הנטיפים "חליל הסוף". לינה בגווילין.

יום 14 שיט על נהר הלי - יאנגשו

נצא לשיט מהנה שילווה על נהר הלי, נשוט בין נופים מרהיבים והרים ציוריים ונסעד את ליבנו בארוחת צהריים. נבקר בעיירה יאנגשו ונשוב לגווילין. לינה בגווילין.

יום 15 גווילין - שנגחאי

ניסע לשדה התעופה של גווילין ונטוס לשנגחאי SHANGHAI, העיר שמהווה מזה שנים ארוכות סמל להשתלטות המערב על המזרח ומתהדרת בשמות חיבה ססגוניים כגון פאריז הסינית או פנינת האוריינט. גורדי שחקים ושכונות עתיקות, אוטוסטרדות ומחלפים חדישים – כל אלה מתערבבים זה בזה. נבקר ברובע העתיק המשוחזר ובגני יואן. לינה בשנגחאי.

יום 16 שנגחאי - מוזיאון שנגחאי - מופע אקרובטיקה

נצא לסיור פנוראמי בעיר ובאוטוסטרדות החוצות ומקיפות אותה. נראה את הבניה המודרנית המואצת שמעבירה את העיר לשנות האלפיים, נבקר במוזיאון שנגחאי, נטייל בטיילת שלאורך הנהר פו ונבקר ברובע היהודי בהונקאו. בערב נצא למופע אקרובטיקה מרהיב. לינה בשנגחאי.

ימים 17+18 שנגחאי - טיסה לבייג'ינג - ארמון הקיץ - מלון למנוחה - טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לבייג'ינג. עם ההגעה ניסע לסיור בארמון הקיץ – פארק עצום עם אגם, גנים וגבעות, שהיה מקום הנופש החביב על הקיסרים והקיסריות בני שושלת צ'ינג. נשמע על השימוש שעשו הקיסרים השונים בארמון ונשוט להנאתנו באגם. לקראת אחר הצהריים ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות ולאחר ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה לטיסה לתל אביב בה ננחת למחרת.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בייג'ינג 09:45 שעות
בייג'ינג תל אביב 11:10 שעות

בייג'ינג

שנגחאי

Century Cruises

מטיילים ממליצים

"תכנית הטיול הייתה מאוד טובה ומעניינת, מעמיקה ומהנה. הקבוצה היתה נהדרת והמדריך היה מצוין"
יהושע ובתיה פורמנסקי

"תודה לכם 'בשביל הזהב' על הטיול המאורגן הנהדר הזה, אנחנו, כבר רשומים אצלכם לעונג הבא"
דבורה ובבי לפר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVX01 אוקטובר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר בשייט על נהר היאנגצה תקף לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin) בקומה 2.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe Cabin) בקומה 3 – 75$ וליחיד בחדר 90 $.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin) בקומה 4 – 100$ וליחיד בחדר 150 $.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin)  בקומה 5 – 175 $ וליחיד בחדר 310 $.

 • סוויטות יתומחרו על פי זמינות.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת היינאן איירלנייס בנתיב: תל אביב - בייג'ינג - תל אביב.
 • טיסות פנימיות ו/או רכבות מהירות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון ברמה של 4 ו-5 כוכבים במיקום מצוין.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה)

  דרושה אשרת כניסה לסין. נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

 • חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 30-45 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • בחלק מהאתרים, מקום החנייה או ההורדה המותרת לאוטובוסים – מצריך הליכה נוספת עד הכניסה לאתר. חלק מהאתרים במסלול הינם גדולים, הביקורים בהם דורשים לעיתים עמידה בתור וכן עמידה לא קצרה במהלך הביקור עצמו.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ארוחת ערב מסורתית בבייג'ינג
 • סיור ריקשות בבייג'ינג
 • סכר שלושת הערוצים בנהר היאנגצה
 • מוזיאון שנגחאי
 • אתר חיילי הטרה קוטה בשיאן
 • עליה ברכבל בשמורת הטבע אמיישאן
 • שיט אל פסל הבודהה היושב הגדול בעולם ב"לה שאן"
 • המרכז לחקר דובי הפנדה בצ'נגדו
 • מופעי אקרובטיקה בשנגחאי
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • החומה הגדולה - אחד מפלאי עולם

על הספינה

Century Paragon

ספינת הנהר היוקרתית Century Paragon היא אחת מהספינות החדישות ביותר שניתן למצוא על נהר היאנגצה. הספינה, בדירוג 5 כוכבים פלוס, מאופיינת בעיצוב אלגנטי ונינוח, צוות מקצועי דובר אנגלית ומאכלי גורמה מהמעלה הראשונה.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  בייג'ינג שנגחאי שיאן
אוקטובר 19° 22° 20°
נובמבר 10° 17° 12°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

18 ימים • כולל 5 ימי שייט על נהר היאנגצה בסין
לוגו של וואטסאפ