טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה

16 ימים • כולל 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בסין הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

16 ימים

13 לילות

4 לילות שיט

קוד טיול KVX

טיול מאורגן לסין הכולל את קסם המזרח הרחוק, התרבות השונה כל כך, האמונה, האנשים, כל אלה היוו משיכה לאדם המערבי עוד מתקופתו של מרקו פולו והרבה לפני כן... נצא יחד למסע לאורך ההיסטוריה של סין, נחווה עליה ונפילה של שושלות קיסרים, נראה את ארמונותיהם ומקדשיהם המפוארים. נניע את גלגלי המהפיכה של מאו טסה טונג ונטייל בנופים מרהיבים של צוקים, נהרות, שדות אורז, שמורות טבע וערים מודרניות בהם צומחים גורדי שחקים כפטריות אחרי הגשם לצד מבני החוטונגים המסורתיים.

טיול מאורגן לסין, יעד תיירות מועדף על רבים, העיר האסורה עדיין שם אך את צעדי הקיסר לא נשמע בהיכלי הפאר. המקדשים המדהימים והמבנים המסורתיים בוהקים בצבעי זהב ואודם, הגנים הסיניים המעוטרים בדרקונים משרים שלווה בתוך המולת העיר.

טיול לסין כולל סיור בשכונות ה"חוטונגים" המפורסמות מתחבאות בינות לגורדי שחקים נוסח מנהטן הנוגעים בקו השמים ומאירים את הרקיע בלילה בשלל צבעי ניאון זוהרים. הרחובות נקיים, החנויות הדורות ובחלונות הראווה אופנת עילית ומוצרי אלקטרוניקה דיגיטלית. את אלפי זוגות האופניים מחליפים מכוניות יוקרתיות וקטנועים.

אך כשנתרחק ממרכזי הערים הגדולות נפגוש עדיין את אותם שדות אורז בירוק בוהק ואת אותם סינים חרוצים בכובעים מחודדים העומדים בגו כפוף בתוך המים. צוקי הגיר המדהימים מעטרים את נהר לי לכל אורכו ומשמשים השראה לציירים מוכשרים. נעצור משתאים לנוכח צבא חיילי הטרה קוטה בשיאן, שהוצבו שם לפני כאלפיים שנה.

מאז ומתמיד שימש נהר היאנגצה נדבך קיומי ותרבותי חשוב בהתפתחותה של סין. הנהר, על מגוון נופיו הקסומים, ריתק אליו במשך מאות בשנים אומנים, והשראתו הפיחה חיים ביצירותיהם. נופי הנהר שימשו רקע לנפילתן של שושלות, לעלייתם של קיסרים ולהנעת גלגלי המהפכה. טיולינו אינו שלם בלי שייט על נהר היאנגצה בסין, המאפשר הצצה אל נבכי סין המרתקת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":

 • טיול מאורגן לסין הכולל מלונות בדרגת ארבעה כוכבים
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון (מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון וחלקן יתקיימו במסעדות)
 • דמי סבלות בבתי המלון
 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינה Yangtze Gold 7 ברמת 5 כוכבים 
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • מופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב, בשיאן 
 • טיסות ישירות
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה 

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

יום 1 תל אביב - בייג'ינג

נצא בטיסת לילה לבייג’ינג – חלון ראווה מצוחצח של הרפובליקה העממית של סין, עיר של סדר מופתי, עם שדרות ארוכות וישרות, הנחצות על ידי סמטאות.

יום 2 נחיתה בבייג'ינג – ארוחת בוקר במלון ויציאה לסיור בכיכר טיין אן מן, העיר האסורה ושוק המשי

מוקדם בבוקר ננחת בבייג’ינג וניסע לארוחת בוקר בבית המלון בו נשהה ביומיים הקרובים. בהמשך נצא לסיור בכיכר טיין אן מן הממוקמת בליבה של בייג’ינג ששמה ייזכר לדיראון עולם, נבקר במרכז השלטוני הקיסרי ובעיר האסורה שבמשך 500 שנה הייתה מחוץ לתחום עבור הסינים ומרבית העולם, נעצור לתצפית על המתקנים של הכפר האולימפי ונמשיך לסיור בשוק המשי המיוחד. לינה בבייג’ינג.

יום 3 בייג'ינג -החומה הגדולה - טיול ריקשות - מופע קונג פו - ארוחת ברווז פקין

הבוקר ניסע מצפון לבייג’ינג אל שרשרת ההרים עליהם בנויה החומה הגדולה, אחד מפלאי עולם, שאורכה כמעט כ- 7,000 ק”מ. נמשיך אל דרך הרוחות, הדרך שהובילה לקברי הקיסרים, משני צידי הדרך פסלי חיות, פקידים ומצביאים שליוו את נשמתם של הקיסרים בדרכם השמיימה. נמשיך בסיור על גבי ריקשות בחוטונגים –  אזור מגורים מסורתי. בערב נצא למופע קונג-פו מקומי, ולאחר מכן נהנה מארוחת ערב מסורתית – ברווז פקין. נקנח את היום בסיור בשוק האוכל הלילי והמדרחוב המרכזי של העיר. לינה בבייג’ינג.

יום 4 מקדש השמיים – רכבת מהירה לשיאן

הבוקר נצא לביקור ב”מקדש השמים” – פאר האדריכלות של שושלת מינג. בהמשך, נצא מבייג’ינג לנסיעה חוויתית ברכבת המהירה לשיאן-בירתה העתיקה של סין. נבקר ברובע המוסלמי בו נראה את המסגד והבאזר. לינה בשיאן.

יום 5 שיאן - חיילי הטרה קוטה - מופע שושלת טאנג וארוחת דאמפלינג

שיאן, הבירה העתיקה והמרשימה של סין היא עיר תוססת ומעניינת. כיום היא אחת מגולות הכותרת של סין, בעיקר בזכות אתר חיילי הטרה קוטה שבשוליה המזרחיים של העיר, שבו נמצאו אלפי חיילי חרס שנועדו לשמור על קברו של הקיסר שאיחד את סין לפני למעלה מאלפיים שנה. הפסלים נחשפו בשנת 1974 ועד היום זוהו יותר מ- 10,000 דמויות. חיילים, קשתים וכרכרות ניצבים במערך קרב, תחת קשתות תת קרקעיות, כשהם נראים קשוחים ולוחמניים כמיטב יכולתן של יצירות קדרות. לסיום, נבקר בגנים ובמרחצאות של שושלת קיסרי הטאנג. הערב נצפה במופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב. לינה בשיאן.

יום 6 שיאן - רכבת מהירה אל צ'נגדו – אמיי שאן

ניסע ברכבת מהירה לצ’נגדו – בירתה של חבל סצ’ואן, החבל הפורה ביותר בסין. העיר ידועה בעיקר בגלל בתי התה הרבים שבה (מעל ל-3000) ואורח החיים הרגוע וה”ישנוני” של תושביה. צ`נגדו היא עיר מודרנית וירוקה, כמעט כפרית על אף 11 מיליון תושביה ובכל זאת עדיין מרגישים שהזמן עמד בה מלכת. ניסע אל העיירה לה שאן, המצויה על נהר מין במפגש שלושת הנהרות, שם על גדת הנהר נמצא פסל הבודהה היושב הגדול בעולם שגובהו 71 מטר ולפני למעלה מאלף שנים נחצב בסלע במהלך 90 שנה בכדי להגן על השטים מזרמי הנהרות. נשוט ונצפה בפסל הענקי והמרשים מעשה יד אדם לאחר מכן ניסע לעיר הקדושה אמיי שאן. לינה באמיי שאן.

יום 7 שמורת הטבע אמיישאן – שוקי התרופות - צ'נגדו

נקדיש את היום לטיול בשמורת הטבע אמיישאן – אחד מן ההרים הקדושים שאליו מגיעים סינים רבים לקבל מרפא. מלבד קדושתו הרבה זהו אחד מן האתרים היפים ביותר שבחבל המשלב טבע ומנזרים. נעלה ברכבל לאחת מפסגות ההר, ונחזה בשוקי התרופות הרבים הפזורים בהר. לאחר הירידה מההר ניסע בחזרה אל צ’נגדו. לינה בצ’נגדו.

יום 8 מרכז דובי הפנדה - טיסה אל לישאנג - תחילת השיט בנהר היאנגצה

הבוקר נבקר במרכז היחיד מסוגו בעולם לחקר דובי הפנדה בצ’נגדו, חיה שנמצאת בסכנת הכחדה. בהמשך נטוס אל לישאנג שם נפגוש את ספינת הנהר המפוארת בה נבלה בימים הקרובים בשייט אלגנטי בנופים המופלאים של נהר היאנגצה. הזדמנות לשיעורי טאי צ’י בבוקר, מופעי תרבות ופולקלור, הרצאות מעניינות, קריוקי, ריקודים, מופע קברט, שיעורי בישול סיני ועוד. מסעדת הספינה מציעה ארוחות סיניות ומערביות. לינה בספינת הנהר.

יום 9 ערוץ שילינג - סכר שלושת הקניונים

שיט בנופיו המרהיבים של ערוץ שילינג, המפורסם בצוקיו הצרים והגבוהים, בהמשך נצא לסיור באוטובוס אל הפלא הטכנולוגי, הסכר של שלושת הקניונים שהוא הגדול ביותר בעולם. הביקור יכלול סיור באתר שבנייתו השפיעה על הנוף ועל האוכלוסייה המקומית. הסכר נועד לווסת את זרימת נהר היאנגצה ולספק כחמישית מתצרוכת החשמל של סין. לפני הקמתו טבעו תושבים רבים בהצפות חוזרות ונשנות של הנהר. בניית הסכר הצריכה העתקת כשני מיליון תושבים ממקומם. לינה בספינת הנהר.

יום 10 שלושת הערוצים המשניים

נשוט בספינה קטנה אל שלושת הערוצים המשניים, בהמשך היום נמשיך בשייט בנופיו של ערוץ קוואטאנג שהוא הצר והמדהים ביותר מבין השלושה. הכפרים הציוריים החבויים בין גדותיו משופעים טרסות אורז, יערות מחט ופסגות הרים מושלגות. לינה בספינת הנהר.

יום 11 פגודת Shibaozhai

היום נצא לביקור בפגודת Shibaozhai, בית מקדש מהמאה ה -18 שנבנה במחוז Zhongxian על הגדה הצפונית של נהר היאנגצה, 278 קילומטרים מצ’ונגצ’ינג. פגודה זאת מייצגת את אחד מפניני האדריכלות הסינית. בערב נהנה ממסיבה לסיום השיט. לינה בספינת הנהר.

יום 12 הגעה לצ'ונגצ'ינג – רכבת מהירה לגווילין

הבוקר נגיע לעיר הגדולה שבסין – צ’ונגצ’ינג, בה חיים 33 מיליון תושבים. ניסע ברכבת המהירה לגווילין. מזה כאלפיים שנה גווילין היא מושג באמנות הסינית ומושא לשירה ולציור וזאת בשל נופיה יוצאי הדופן שיש אומרים שהם היפים בעולם. אלפי גבעות והרים חרוטים מכוסים ביערות מתרוממים מתוך עמק הנהר לי, שעל חופו שוכנת העיר גווילין בהגעה נבקר בפארק גבעת “חדק הפיל”. לינה בגווילין.

יום 13 שיט על נהר הלי מלווה בארוחת צהריים - יאנגשו

הבוקר נבקר במערת הנטיפים “חליל הסוף” ובהמשך נצא לשיט מהנה על נהר הלי, נשוט בין נופים מרהיבים והרים ציוריים ונסעד את ליבנו בארוחת צהריים. נבקר בעיירה יאנגשו ונשוב לגווילין. לינה בגווילין.

יום 14 גווילין – טיסה לשנגחאי – ביקור ברובע העתיק ובגני יואן

ניסע לשדה התעופה של גווילין ונטוס לשנגחאי, העיר שמהווה מזה שנים ארוכות סמל להשתלטות המערב על המזרח ומתהדרת בשמות חיבה ססגוניים כגון פאריז הסינית או פנינת האוריינט. גורדי שחקים ושכונות עתיקות, אוטוסטרדות ומחלפים חדישים – כל אלה מתערבבים זה בזה. נבקר ברובע העתיק המשוחזר ובגני יואן. לינה בשנגחאי.

ימים 15+16 שנגחאי - מוזיאון שנגחאי – הרובע היהודי – טיסת לילה לתל אביב

נצא לסיור פנוראמי בעיר ובאוטוסטרדות החוצות ומקיפות אותה. נראה את הבניה המודרנית המואצת שמעבירה את העיר לשנות האלפיים, נבקר במוזיאון שנגחאי, נטייל בטיילת שלאורך הנהר פו ונבקר ברובע היהודי בהונקאו. בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב שתנחת למחרת בבוקר.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בייג'ינג 09:10 שעות
שנגחאי תל אביב 11:40 שעות

בייג'ינג

שנגחאי

מטיילים ממליצים

"תכנית הטיול הייתה מאוד טובה ומעניינת, מעמיקה ומהנה. הקבוצה היתה נהדרת והמדריך היה מצוין"
יהושע ובתיה פורמנסקי

"תודה לכם 'בשביל הזהב' על הטיול המאורגן הנהדר הזה, אנחנו, כבר רשומים אצלכם לעונג הבא"
דבורה ובבי לפר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVX02 אוקטובר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר בקומה 4 Promenade Deck עם מרפסת.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומה 5 Bridge Deck עם מרפסת בתוספת 135 $ לאדם בחדר זוגי, 155 $ לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב: תל אביב - בייג'ינג, שנגחאי - תל אביב.
 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינת הנהר Yangtze Gold 7 ברמת 5 ככובים
 • טיסות פנימיות ו/או רכבות מהירות על פי המסלול
 • לינה בבתי מלון בדרגת ארבעה כוכבים.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון (מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון וחלקן יתקיימו במסעדות).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט.
 • חבילת מים במהלך השייט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • אשרת כניסה לסין.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 • שיבוץ החדר, מיקום ומספר החדר יקבעו על ידי חברת השיט בהתאם לקטגוריה שהוזמנה. לא ניתן לבחור חדר ספציפי מראש. אנו נעשה כמיטב יכולתנו למלא את בקשותיך המיוחדות בנוגע למיקום החדר אך איננו יכולים להבטיח את מילוי הבקשות.

 • דרושה אשרת כניסה לסין. אנו נטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים לחצו כאן.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 30-45 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. בחלק מהאתרים, מקום החנייה או ההורדה המותרת לאוטובוסים – מצריך הליכה נוספת עד הכניסה לאתר.  הביקורים בחלק מן האתרים בטיול זה דורשים לעיתים עמידה בתור וכן עמידה לא קצרה במהלך הביקור עצמו.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינת הנהר Yangtze Gold 7 ברמת 5 ככובים
 • ארוחת ערב מסורתית בבייג'ינג
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • סיור ריקשות בבייג'ינג
 • סכר שלושת הערוצים בנהר היאנגצה
 • ביקור במוזיאון שנגחאי
 • אתר חיילי הטרה קוטה בשיאן
 • ביקור ב"מקדש השמים" בשיאן – פאר האדריכלות של שושלת מינג
 • מופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב, בשיאן
 • עליה ברכבל בשמורת הטבע אמיישאן
 • המרכז לחקר דובי הפנדה בצ'נגדו
 • ביקור ברובע העתיק ובגני יואן בשנגחאי
 • החומה הגדולה - אחד מפלאי עולם

על הספינה

Yangtze Gold 7

ספינת הנהר Yangtze Gold 7 שטה על נהר היאנגצה ומדורגת 5 כוכבים. במהלך השייט תוכלו ליהנות מבריכת שחייה מקורה, חדר אוכל מרווח, מתקני ספא ועיסויים, מכון כושר, חנות מזכרות וספריה. כל החדרים בספינה כוללים חלון זכוכית גדול מהריצפה עד התקרה, אשר מוביל למרפסת פרטית.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  בייג’ינג שנגחאי
ספטמבר 26° 27°
אוקטובר 19° 22°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

16 ימים • כולל 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בסין
לוגו של וואטסאפ