טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה

טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה

12 ימים • כשאירופה פוגשת את האוקיינוס האטלנטי הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

12 ימים

10 לילות

יבשתי

קוד טיול KPM

פורטוגל היפה - השכנה הקטנה, הצנועה והביישנית בחצי האי האיברי (לצד ספרד הגדולה) מציעה לנו מגוון של אתרים ונופים מרהיבים. טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה יקח אתכם מליסבון, הבירה היפה השוכנת על נהר הטז'ו, דרך עיירות מבוצרות כמו אובידוש או עיירות דייגים כמו נזארה, מנזרים וכנסיות, אתרי עליה לרגל ויהודים אנוסים שהסתירו את יהדותם במשך שנים רבים. נגיע גם לפורטו היפה העומדת בסימן יין הפורט ונהר הדואורו שלחופו היא שוכנת... גשרים מרהיבים ועוד. משם נמשיך לאי הפורח מדירה. זהו מחוז אוטונומי של פורטוגל הנמצא בצפון האוקיינוס האטלנטי, אי וולקני בו ההתפרצות האחרונה ארעה לפני 400 שנה. הנוף משלב הרים פראיים, עמקים, סלעי ענק היורדים לים, מפרצים מקסימים, שטחים חקלאיים מטופחים ופירות טרופיים. באי שמורת טבע ענקית עם עמקים עמוקים והרים גבוהים, אדמה פורייה, גנים מרהיבים וכמובן גפנים שהם המקור ליינות מדירה המפורסמים בעולם.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל-אביב - ליסבון - סיור ראשוני בעיר

נפגש בשדה התעופה ונטוס לליסבון (דרך ציריך), בירתה וליבה של פורטוגל. העיר ליסבון משתרעת על חופו של נהר הטז'ו הנשפך לאוקיינוס האטלנטי. עם הנחיתה נצא לסיור פנוראמי ראשוני בבירת פורטוגל ולאחר מכן העברה למלון לארוחת ערב. לינה באזור ליסבון.

יום 2 ליסבון - ערב פאדו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור היכרות בליסבון. נצפה מפארק אדוארדו ה VII על ליסבון וכיכרותיה, נעלה לגבעת אלפמה ונבקר במצודת סנט ג'ורג. משם נרד דרך סמטאות הרובע העתיק ששרד בעיר ובו גם ישבו היהודים עד גירושם. נראה את כיכרות העיר המפוארות וכן נבקר במנזר חרונימו, נראה את מגדל בית לחם ואנדרטת המגלים המרשימה. את שעות הצהריים ננצל לביקור במרכז הבילוי והקניות 'ואסקו דה גאמה' שהוקדש לתערוכה העולמית אקספו . בערב נצא ל'ערב פאדו' המלווה בארוחת ערב באחד ממועדוני הפאדו המרובים בעיר. לינה באזור ליסבון.

יום 3 ליסבון ועיירות הנופש סינטרה, קאבו - דה - רוקה - קשקאיש

עם בוקר נצא לביקור בסינטרה (Sintra) – עיירת הנופש בקרבת ליסבון העומדת בסימן ארמונות הקיץ של מלכי פורטוגל. נבקר בארמון פנה הצבעוני (Pena) הלקוח כמו מהאגדות… נמשיך לנקודה המערבית ביותר ביבשת אירופה – קאבו-דה-רוקה (Cabo da Roca) – הצופה אל האוקיינוס האטלנטי. משם נמשיך לקשקאיש (Cascais) – פעם עיירת דייגים והיום משמשת כ'חוף הרחצה' של ליסבון וכמקום מגורים של אצולת אירופה – יחד עם אשטוריל (Estoril) הסמוכה והקזינו הגדול. לינה באזור ליסבון.

יום 4 אובידוש - נזארה - בטלייה - קואימברה

לאחר ארוחת בוקר והעמסת המזוודות נצא בדרכינו צפונה. נחלוף ונבקר באובידוש (Obidos) הציורית, מוקפת החומה ושער האריחים הכחולים, האז'ולז'וש, שנשתמרו. נעבור במצוק ובעיירת הדייגים והנשים המצפות לבואם מהים – נזארה (Nazaré). משם נמשיך למנזר באטלייה (Batalha) – פאר הסגנון המנואליני והגותי הייחודי לפורטוגל. בהמשך היום נגיע לעיר האוניברסיטאית קואימברה (Coimbra) שם נתארגן ללינה וארוחת ערב. לינה באזור קואימברה.

יום 5 קואימברה - סיירה דה אשטרלה (רכס הרי הכוכב) - בלמונטה

את הבוקר נתחיל בסיור באוניברסיטת קואימברה – העתיקה ביותר בפורטוגל ונבקר בספרייה המיוחדת במקום. משם נרד לסיור דרך סמטאות העיר העתיקה למדרחוב ולשער המורי. לאחר מכן נמשיך – בדרך נוף יפהפייה לרכס הרי הכוכב (Serra da Estrela). נמשיך בדרכנו אל בלמונטה (Belmonte), כפר קטן בו שוכנים צאצאי האנוסים. נבקר בבית הכנסת (במידת האפשר) ובמוזיאון היהודי ולאחר מכן נמשיך למלוננו בסביבה. לינה באזור.

יום 6 עמק הדואורו - פורטו

יום טיול בנופים של כרמים, מדרונות תלולים ונהר הדואורו שילווה אותנו עד בואכה לפורטו – בירת הצפון. נבקר בלמגו (Lamego) – אתר עלייה לרגל בו נראה את הכנסייה ואת גרמי המדרגות בסגנון הבארוק המעוטרים באריחים כחולים, וכן נבקר בשדרה הראשית למרגלות האתר. משם נמשיך לפאסו דה רגואה בה מיוצר יין הפורט המפורסם. ומכאן – לפורטו היפה, העיר השנייה בגודלה בפורטוגל והשוכנת על אחד מגדות נהר הדואורו כשמולה וילה נובה דה גאיה. לינה בפורטו.

יום 7 פורטו - ארמון הבורסה - וילה נובה דה גאיה - סיור לילה

הבוקר נצא לטיול מקיף בעיר: שוק בוליאו, בית העירייה, תחנת הרכבת והקתדרלה – משם נצפה על פורטו. נבקר בארמון הבורסה וכן נפקוד את רובע ריביירה השוכן על גדת הנהר ואת וילה נובה דה גאיה, מצידו השני של הנהר – שם נוכל לטעום מיין הפורט המפורסם באחד ממרתפי היין הנמצאים ברובע זה. לא נוותר גם על שייט תחת גשרי העיר המפורסמים ואת שעות אחר הצהריים נבלה במדרחוב סנטה קתרינה המפורסם של העיר. את ארוחת הערב נערוך במסעדה שבעיר ולאחריה נצא לסיור לילה. לינה בפורטו.

יום 8 פורטו - טיסה למדירה - פונצ'אל

ניסע לנמל התעופה של אופורטו ונצא בטיסה קצרה אל האי מדירה – פנינת האטלנטיק. מדירה היא שילוב ייחודי של מזג אויר מעולה עם טבע ונוף יוצאים מן הכלל. הנוף משלב הרים פראיים, עמקים אדירים, סלעי ענק היורדים לים, מפרצים קסומים וחולות, שטחים חקלאיים מטופחים כמו במעבדה, פרחים ופירות טרופיים. נתחיל את ביקורנו באי בפונצ'אל הבירה, השוכנת בקצה מפרץ יפהפה. העיר בנויה מדרגות מדרגות מעל למפרץ, עם בתים צבועים בלבן וגגות רעפים אדומים וסביבם גנים מטופחים, שופעי פרחים מרהיבים. נראה את שוק הדגים והירקות, רחוב אלפנדגה הציורי ובשעות אחה"צ ניסע למלוננו. לינה במדירה.

יום 9 מדירה - כפרים ציוריים, טבע ותצפיות נוף

נצא מפונצ'אל ונצפה על קמארה דה לובוש, ממנו נמשיך למצוק הגבוה ביותר באירופה והשני בגובהו בעולם (580 מטר) קאבו ג'ירהו. נמשיך לעיירה חיביירה בראבה ממנה נטפס אל מישורי הבזלת הרחבים. נגיע אל הבריכות הטבעיות של פורטו מוניז בחופו הצפוני מערבי של האי ונמשיך לסיישל ולסנט. וינסנט. נקנח בתצפיות מרהיבות על האי. לינה באזור פונצ'אל.

יום 10 מדירה - כפרים ציוריים, טבע ותצפיות נוף

נצא מפונצ'אל מזרחה לעבר בית החרושת לקליעת סלים ורהיטים. במידה ומזג האויר יאפשר, נעלה לפסגת פיקו דה ארוארו שבגובה 1,818 מטרים, ממנו ניתן לצפות לעבר חופיו, עמקיו ומפרציו של האי. נצפין עד לסנטנה, בה בתים צבעוניים עם גגות קש. ניסע מזרחה לעבר משיקו ונשוב לפונצ'אל. לינה באזור פונצ'אל.

יום 11 מדירה - ציריך - תל אביב

תם טיולינו היפה. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה של פונצ'אל ממנו נעלה על טיסתנו לציריך. עם ההגעה נצא לסיור קצר בעיר, הלב הפיננסי והבנקאי של שוויץ. נטייל בעיר העתיקה השוכנת על שתי גדות הנהר לימאט הנשפך אל אגם ציריך ונתרשם מבתי גילדה ומגורים עתיקים מהמאה ה-16 וה-17. לקראת שעות הערב ניסע חזרה לשדה התעופה ונצא בטיסה לתל אביב.

יום 12 נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ציריך 4:20 שעות
ציריך ליסבון 2:40 שעות
פורטו פונצ'אל 1:55 שעות
פונצ'אל ציריך 4:00 שעות
ציריך תל אביב 3:45 שעות

ליסבון

מדירה

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KPM יוני 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת סוויס בנתיב: תל אביב – ציריך - ליסבון, פונצא'ל - ציריך - תל אביב.
 • טיסה פנימית בנתיב: פורטו - פונצ'אל.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר מלאה וארוחת ערב.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • הטיול כולל 10 לילות בבתי מלון, הנחיתה בתל אביב ביום ה-12 לפנות בוקר.

 • מסלול הטיול שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 20-30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ארוחת ערב עם מופע פולקלור פאדו.
 • עיירת הנופש סינטרה.
 • העיר מוקפת החומה אובידוש.
 • עמק הדואורו.
 • טיול מקיף בפורטו.
 • שיט תחת גשרי פורטו.
 • סיור בכפרים ובעיירות שבאזור ההרים של פורטוגל וברכס הכוכב.
 • 3 לילות באי המרהיב מדירה.
 • סיור מקיף במדירה כולל ביקור בעיירות וכפרים ציוריים, טבע ותצפיות הנוף.
 • הטיול כולל טיסת פנים מפורטו למדירה.

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ליסבון פורטו מדירה
מאי 22° 19° 22°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

12 ימים • כשאירופה פוגשת את האוקיינוס האטלנטי
לוגו של וואטסאפ