קרוז מאורגן טרנסאטלנטי מאירופה ועד לדרום אמריקה

21 ימים • כולל מרסיי, ברצלונה והאיים הקנריים, מגוון יעדים בברזיל לרבות ריו דה ז'נירו ומפלי האיגואסו המרהיבים הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

21 ימים

19 לילות

באוניית קרוז

קוד הטיול: CTS

לפנינו שייט מרהיב המשלב מפניני אירופה, איי האוקיאנוס האטלנטי והמיטב של ברזיל. לאחר ביקור במגוון ערים יפיפיות ונמלים ציוריים באירופה, נצא באותם נתיבי שייט הירואים בהם שטו לפני מאות שנים קולומבוס, אמריגו וספוצי ורבים אחרים.

כמוהם, גם אנו נגלה את העולם החדש, האקזוטי, על מקצבי החיים הסוערים שבו, הטבע הנפלא והערים השמורות שבו. בהבדל אחד קטן, אניית הפאר המפנקת שלנו שתאפשר לנו לנוח, לאכול טוב, להתפנק ממתקני האנייה וליהנות ממרחבי האוקיאנוס האינסופיים.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":

• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון

• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• ביקור במפלי האיגואסו המפורסמים ומופע פולקלור במסעדת רפאין

• סיור חוויתי אל מאחורי הקלעים של ההכנות לקרנבל באטרקציה המיוחדת "עיר הסמבה" (ריו דה ז'נירו)
• סיור בריו דה ז'נירו, העיר הנחשבת לאחת היפות בעולם, כולל ביקור ב"הר הסוכר", הר הקורקובדו וסיור בפאבלות של העיר
 • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - רומא - גנואה - עלייה לאוניה בסבונה

נצא בטיסה אל רומא וממנה בטיסת המשך קצרה לגנואה. עם ההגעה ניסע אל עבר נמלה של העיר סבונה שם נעלה על אניית התעונוגות Costa Pacifica בה נפליג להפלגה חוויותית בחציית האוקיינוס. הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו. לינה באוניה. 

יום 2 מרסיי - אקס אן פרובנס

נעגון במרסיי וממנה נצא בנסיעה לביקור ב Aix-En-Provence – אקס אן פרובנס, בירתה הקדומה של פרובנס, עירם של מירבו, המהפכן הצרפתי וסזאן הצייר הנודע, נטייל במרכז ההיסטורי של העיר בטרם נגיע לרובע Mazarino המפורסם ונשוטט בין החנויות. לינה באוניה.

יום 3 ברצלונה

נצא לסיור בעיר ברצלונה, ונסייר באתרים הקשורים לאדריכל אנתוניו גאודי. נראה את כנסיית “סגרדה פמיליה”, נבקר ברובע הגותי, נראה את הבתים בסגנון המודרני ברחוב גרסיה וביניהם קזה מיליה, נמשיך למונט ז’ואיף – הר היהודים הצופה על כל אזור הנמל. לינה באוניה.

ימים 4+5 שייט לכיוון טנריף - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יומיים של שייט והנאה משירותי האוניה במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בטנריף (ספרד) - סיור בשמורת אל טיידה (El Teide)

ארכיפלג האיים הקנריים כולל קבוצה המונה 7 איים מיושבים יפהפיים, באוקיינוס האטלנטי, מול חופי מרוקו וכן כמה איונים, בחלקם מיושבים גם הם המהווים קהילה אוטונומית השייכת לספרד. באיים שילוב מדהים של גנים אקזוטיים מרהיבים ובהם עצי דרקון עתיקים, שלל קקטוסים ופרחי ציפור גן העדן, שפע דקלים ומטעי בננות, יערות עד של ער אציל, דפנה ואורנים קנריים וכן שמורות טבע סביב לועות ענק של הרי געש כבויים, סלעים וולקניים היוצרים מגוון עצום של תצורות, כיד הדמיון, “נופי ירח” צחיחים, כפרי דייגים ציוריים בהם בתים בצבעים שונים, שכאילו תלויים על צוקים הגולשים לאוקיינוס, עם חופים בעלי חול שחור. כל אלה מהווים חלק מהחוויה הקנרית. בנוסף לאלה, תושבים מקומיים אדיבים ומסבירי פנים, מסורות של חגיגות צבעוניות בחגים השונים, אקלים סובטרופי נוח, המאפשר ביקורים באיים לאורך כל השנה, אלה הופכים את הביקור באיים הקנריים לחוויה מסוג מיוחד. לשמם של האיים אין כל קשר לציפור הקנרית והוא נגזר מהשם הלטיני canis = כלב. רמז לכלבים הגדולים באיים, שהגנו על התושבים המקוריים. נרד לסיור באי טנריף (בספרדית: Tenerife – טֶנֶרִיפֶה) שהוא הגדול והמאוכלס ביותר בארכיפלג האיים הקנריים. תושביו המקוריים של טנריף, כמו של שאר האיים הקנריים היו הגואנצ’ים. הם עסקו בדיג, בלקט, בחקלאות ובגידול צאן. האי נשלט על ידי ספרד מאז שנכבש על ידה במהלך המאה ה-15. האקלים בטנריף נוח במשך כל השנה. התיירות היא הענף הכלכלי העיקרי ואחריו החקלאות. צידו הצפוני של האי מתאפיין בצמחייה רבה ובצבע ירוק, ואילו בדרום החופים הם צחיחים ושופעי שמש. נעלה לסיור בשמורת הר הגעש הגבוה בהרי ספרד (3,718 מ’) המכוסה רוב עונות השנה בכיפת שלג ונעצור לתצפיות עוצרות נשימה בנופים וולקניים מדהימים. נלמד על היווצרות המכתש הענק, סוגי הלבה והצמחייה הייחודית במקום ונטייל ביערות האורן הקנרי המרשים. לינה באוניה.

ימים 7-11 שייט באוקינוס האטלנטי לכיוון דרום אמריקה - מפגשים קבוצתיים והרצאות

ניפרד מהאיים הקנרים, נשוט בקרבת לה פלמה ולה גומרה, כשפנינו הרחק מערבה. נתכנס מידי יום למפגש קבוצתי עם מדריך הטיול ונשמע הרצאות על שלל נושאים. נעלה לסיפונים העליונים ונתור אחר דולפינים, לווייתנים, דגים מעופפים, עופות ים הצוללים על טרפם ונפגוש אניות רבות המשייטות במימי האוקיאנוס. נוכל להתרחץ בבריכות השונות, להתעמל בחדר כושר משוכלל ולהציץ בחנויות ובבתי הקפה הפזורים באנייה. עם התקרבנו לחופי יבשת דרום אמריקה, נבחין בקו החוף אותו פגשו מגלי הארצות והמתיישבים הפורטוגזים. נגיע לפינה הצפון מזרחית של ברזיל ובה נתחיל את טיולינו במדינה הענקית הזו. לינה באוניה.

יום 12 ארסיפה (ברזיל)

הבוקר נעגון בארסיפה, העיר המרכזית בנורדשטה – צפון מזרח ברזיל. העיר יושבת במפגש נהרות הנשפכים לאוקיאנוס האטלנטי ומצודת סאו חוסה מהמאה ה 18 חלשה בעבר על הכניסה אליה. נטייל בעיר העתיקה, (רסיפה אנטיגו), המשמרת סגנונות בנייה פורטוגזים והולנדים, נחפש את שרידי הקהילה היהודית העתיקה במקום. ארסיפה הייתה מרכז גידול וייצור סוכר שנשען על עבדים ממערב אפריקה. נבקר גם בחוף הרחצה התוסס של העיר ונשוב לאנייה. לינה באוניה.

יום 13 מאסיאו (ברזיל)

מאסיאו שוכנת לחוף האוקיאנוס ולחופו של אגם מים מתוקים. האיזור כולו רווי במקורות מים והעיר היא בירת מדינת אלאגואס (האגמים). גם עיר זו צמחה הודות לתעשיית הסוכר, הטבק אגוזי הקוקוס עורות ותבלינים ואקלימה הטרופי המובהק מאפשר חקלאות עשירה. חופי מאסיאו עטורי עצי הקוקוס, יפיפיים ומושכים מאות אלפי תיירים לרחוץ ולטבול במימי המפרץ התכולים. נבקר במרכז העתיק, בו מסעדות מאכלי ים, קתדרלה מהמאה ה 18, תיאטרון מהמאה ה 19 ועוד בתי אצולה קולוניאליים הזוכים לעדנה מחודשת. בשעות הצהריים נשוב לאנייה ונשוט דרומה לעבר סלבאדור. לינה באוניה.

יום 14 סאלבדור באהיה (ברזיל)

היום נטייל בעיר הגדולה סלבאדור, בירת מחוז באהיה, השלישית בגודלה בברזיל. סאלבדור נוסדה במאה ה16 והייתה העיר הפורטוגזית החשובה ביותר מעבר לים עד סוף המאה 18. פורטוגל ואצולת העיר השקיעו רבות ורובע פלורינו שבעיר העתיקה הוא עדות לכך. סאלבדור הוכרה ע”י אונסק”ו כראויה לשימור ונמצאים בה מבנים היסטוריים יפים, כנסיות חשובות ואף מבני היסטוריים וכמובן אצטדיונים כמיטב המסורת הברזילאית. נטייל בעיר התוססת המארחת מידי שנה קרנבל סוער ושמח ואחה”צ נחזור לאנייה. לינה באוניה.

יום 15 שייט לכיוון ריו דה ז'נירו - מפגש קבוצתי והרצאה

יום אחרון של שייט והנאה משירותי האוניה במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 16 ריו דה ז'נירו (ברזיל) - טיסה אל מפלי האיגואסו

הבוקר נעגון בריו דה ז’נירו, שם ניפרד מאוניית הפאר וניסע אל שדה התעופה לטיסה אל מפלי האיגואסו המפורסמים שבגבול  ארגנטינה – ברזיל – פרגוואי שהוכרו לאחרונה כאתר מורשת עולמית. המפלים נחשבים לגדולים בשטחם בעולם וליפים ביותר. נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים בו נצפה על כל סדרת המפלים. רוחב חזית המים מגיע ל – 4 קילומטרים וגובהו של המפל הגדול הוא 82 מטרים. בהמשך נחצה את הגבול לצד הברזילאי שם נגיע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור.

יום 17 מפלי המים בצד הברזילאי - בערב מופע פולקלור במסעדת רפאין

הבוקר נבקר באזור המפלים הברזילאים ונתרשם מעוצמת המים והנופים עוצרי הנשימה. בערב נבלה במסעדת רפאין בה נאכל את ארוחת הערב שתלווה במופע פולקלור מרהיב עם ריקודי סמבה, טנגו ועוד. לינה באזור.

יום 18 טיסה לריו דה ז'נירו - "הר הסוכר"

ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל אחת הערים היפות בתבל ריו דה ז’נירו. נמשיך ונבקר באחד מסמליה של העיר הגדולה, “הר הסוכר” אליו נעלה ברכבל לתצפית עוצרת נשימה על חופי העיר. בהמשך ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בריו דה ז’נירו.

יום 19 ריו דה ז'נירו - הר הקורקובדו - טיול ג'יפים ביער טיז'וקה - סיור פאבלות

בבוקר נצא לסיור בעיר. ניסע בג’יפים לטיול ביער טיז’וקה הנמצא בלב המטרופולין של ריו דה ז’ניירו, נטייל בין מפלים וג’ונגל טרופי ונערוך תצפיות מרהיבות על העיר. נעפיל אל הר הקורקובדו לתצפית מרשימה, כאן ניצב פסלו הענק של ישו הפורש ידיו לצדדים ומשקיף על נופיה המרהיבים של העיר. בהמשך ניסע לסיור בפאבלות של ריו, שכונות שהוקמו בבניה לא חוקית ואשר ממחישות את העוני שבברזיל לסיום, נעבור לאורך החופים של קופקבנה. לינה בריו דה ז’נירו.

יום 20 ריו דה ז'נירו העתיקה - ביקור בעיר הסמבה - טיסה לרומא

בבוקר נצא לסיור בריו העתיקה, שם נחזה בארמון הקולוניאלי, מבנה מוזיאון קלטרבה החדש ובשדרות וורגס הרחבות. נמשיך לתור בין כיכרות העיר הגדולות, הקתדרלה המרשימה, וכן בין שניים מאתרי התיירות המלהיבים ביותר בעיר – אצטדיון הכדורגל ”המרקנה” והיכל ”סמבודורומו” המארח את המשלחות הצועדות מדי שנה במהלך הקרנבל המפורסם ועטור השבחים. במידה ויתאפשר נצא לביקור חוויתי ומהנה בעיר הסמבה שם נלמד על ההכנות לקראת הקרנבל, נצטלם בבגדי הקרנבל ונרקוד סמבה. בסיום נתכבד בכוס קפיריניה, הקוקטייל הברזילאי המפורסם. בהתאם לשעות הטיסה ניסע לשדה התעופה ונצא לטיסה לרומא אליה נגיע בבוקר שלמחרת.

יום 21 אירופה - תל אביב

בבוקר נמשיך בטיסה לתל אביב אליה נגיע בשעות הצהריים המאוחרות.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב רומא 3:35 שעות
רומא גנואה 1:10 שעות
ריו דה ז'נירו רומא 11:05 שעות
רומא תל אביב 3:15 שעות

טנריף

מפלי האיגואסו - גבול ארגנטינה וברזיל

ריו דה ז'נירו

סאלבדור באהיה (ברזיל)

מטיילים ממליצים

"חוויה טובה, מראות משובבי לב, הופתענו לטובה מהאוניה" אביבה ביטן

"ארגון וביצוע למופת של הטיול, אנו מלאי הערכה!"
אילנה ודניאל כהן

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CTS01 נובמבר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1-2.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומות 1,2,6,7,9 בתוספת 410$ לאדם בחדר זוגי או 820$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 6-9 בתוספת 600$ לאדם בחדר זוגי או 1,200$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אל איטליה בנתיב: תל אביב - רומא - גנואה, ריו דה ז'נירו - רומא - תל אביב.
 • במהלך השייט כלכלה על בסיס פנסיון מלא (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באונייה בה נדרש לשלם 10 € לאדם ליום).
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • בחדרים חיצוניים מקטגוריה קלאסיק ו/או מרפסות מקטגוריה קלאסיק עלול להיות נוף מוסתר ולרוב מיקום החדרים יהיה פחות מרכזי. חדרים מקטגוריית פרמיום הינם עם נוף מלא ומיקום החדרים טוב יותר באוניה. כמו כן, מאפשרים לכם ליהנות משירות חדרים חינם 24 שעות ביממה.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Costa Pacifica
 • ביקור ברובע Mazarino המפורסם באקס אן פרובנס
 • סיור בשמורת אל טיידה בטנריף - שמורת הר הגעש הגבוה בהרי ספרד
 • ביקור בעיר העתיקה ארסיפה (צפון מזרח ברזיל)
 • ביקור במרכז העתיק במאסיאו (ברזיל)
 • ביקור בסלבאדור, העיר השלישית בגודלה בברזיל שהוכרה ע"י אונסק"ו כראויה לשימור
 • ביקור במפלי האיגואסו המפורסמים
 • מופע פולקלור במסעדת רפאין במפלי האיגואסו
 • ביקור ב"הר הסוכר" - אחד מסמליה של העיר ריו דה ז'נירו
 • ביקור חוויתי ומהנה בעיר הסמבה שם נלמד על ההכנות לקראת הקרנבל
 • טיול ג'יפים ביער טיז'וקה הנמצא בלב המטרופולין של ריו דה ז'ניירו
 • סיור בפאבלות של ריו דה ז'נירו

על האוניה

Costa Pacifica

אוניית הקרוז ה-Costa Pacifica מציעה את כל הטוב של שיט עם כל הנוחות של מלון 5 כוכבים. את פני המבקרים יפגוש אטריום המתנשא לכדי 9 סיפונים הכולל ארבע מעליות זכוכית נוצצות המקנות מבט ציפור על הסיפון. ברחבי הסיפונים תפגשו חמש מסעדות גורמה, שלושה עשר ברים מפוארים, תיאטרון ואולם...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

דצמבר14°20°29°

  ברצלונה טנריף ריו דה ז’נירו
נובמבר 18° 23° 27°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז מאורגן טרנסאטלנטי מאירופה ועד לדרום אמריקה   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

21 ימים • כולל מרסיי, ברצלונה והאיים הקנריים, מגוון יעדים בברזיל לרבות ריו דה ז'נירו ומפלי האיגואסו המרהיבים
לוגו של וואטסאפ