האיים הקנריים כולל הקרנבל של טנריף

11 ימים • טנריף, לנזרוטה כולל ארבעת אירועי הקרנבל הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

יבשתי

11 ימים

10 לילות

קוד הטיול: CLT

כולל ארבעת אירועי הקרנבל בטנריף 2018
תהלוכת הקרנבל הגדול בסנטה קרוז • טקס קבורת הסרדין • מרוץ גברים על עקבים • תהלוכת הקרנבל בפוארטו דה לה קרוז

ארכיפלג האיים הקנריים כולל קבוצה המונה 7 איים מיושבים יפהפיים, באוקיינוס האטלנטי, מול חופי מרוקו וכן כמה איונים, בחלקם מיושבים גם הם המהווים קהילה אוטונומית השייכת לספרד. באיים שילוב מדהים של גנים אקזוטיים מרהיבים ובהם עצי דרקון עתיקים, שלל קקטוסים ופרחי ציפור גן העדן, שפע דקלים ומטעי בננות, יערות עד של ער אציל, דפנה ואורנים קנריים וכן שמורות טבע סביב לועות ענק של הרי געש כבויים, סלעים וולקניים היוצרים מגוון עצום של תצורות, כיד הדמיון, "נופי ירח" צחיחים, כפרי דייגים ציוריים בהם בתים בצבעים שונים, שכאילו תלויים על צוקים הגולשים לאוקיינוס, עם חופים בעלי חול שחור. כל אלה מהווים חלק מהחוויה הקנרית. בנוסף לאלה, תושבים מקומיים אדיבים ומסבירי פנים, מסורות של חגיגות צבעוניות בחגים השונים, אקלים סובטרופי נוח, המאפשר ביקורים באיים לאורך כל השנה, אלה הופכים את הטיול לאיים הקנריים לחוויה מסוג מיוחד. לשמם של האיים אין כל קשר לציפור הקנרית והוא נגזר מהשם הלטיני canis = כלב. רמז לכלבים הגדולים באיים, שהגנו על התושבים המקוריים. הטיול לאיים הקנרים, מתמקד בשני איים מיוחדים: טנריף, האי הגדול, המגוון עם שפע של נופים שונים ולנזרוטה - "אי המדע הבדיוני", הדרמטי שבאיים, בעל הנוף המיוחד שהפך אותו לפארק אקולוגי ושמורה ביוספרית.

טיול מאורגן לקרנבל בטנריף אשר מארחת מדי שנה בחודשים פברואר- מרץ את האירוע הססגוני ביותר באירופה - הקרנבל בטנריף הנמשך כשבועיים ברחבי הערים הגדולות באי. אירועי הקרנבל מתרכזים בעיר הבירה סנטה קרוז ובעיר הנופש הטרופית פוארטו דה לה קרוז וכוללים מגוון אירועים שהבולט בהם הינו תהלוכה ססגונית ומרהיבה המלווה בתחפושות, מסיבות רחוב, מוזיקה ועוד

מומלץ לבדוק את התכנית שלנו בהשוואה לטיולים דומים, בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ששווים הכספי הוא רב 
• לינה בבתי מלון בדרגה של ארבעה כוכבים (הבדל משמעותי באיכות הטיול לעומת מלונות 3 כוכבים) 
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים) 
• חצי פנסיון בבתי המלון (ארוחות בוקר וערב - לא צריך לחפש מסעדות בסופו של יום טיול)
• השתתפות בארבעת אירועי הקרנבל 
• ביקור בלורו פארק - גן עדן סוב-טרופי 
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• מפגש קבוצה על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

לעוד טיולים מאורגנים לקרנבל בטנריף לחצו כאן 

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מדריד - טנריף

נצא בטיסת בוקר למדריד ומשם בטיסת המשך לאי טנריף, הגדול שבאיים הקנריים. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 2 פירמידות המדרגות בגווימאר - העיירה קאנדלריה - בערב ביקור בתהלוכת הקרנבל בסנטה קרוז

נתחיל את היום בנסיעה לגווימאר, לביקור באתר המיוחד של פירמידות המדרגות, שם נלמד על תרבות הגואנצ’ס, התושבים הקדומים של האיים שהושמדו על ידי הספרדים במאה ה-15 ועל הקשר בין היבשות בימים עברו. נמשיך לעיירה קאנדלריה, בה נראה את פסלי מנהיגי הגואנצ’ס ונבקר בבזיליקה המהווה אתר עלייה לרגל לבני טנריף. לקראת אחר הצהריים ניסע לעיר הבירה סנטה קרוז שם נחזה בקרנבל המדהים של העיר. נצפה בתהלוכות ובריקודים ונצטרף לחגיגה הצבעונית. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 3 פינגווינים ולוויתנים בלורו פארק - בערב טקס קבורת הסרדין

את היום נקדיש לביקור בלורו פארק – גן עדן סוב-טרופי מעשה ידי אדם שבו אוסף תוכים ענק, יונקים ימיים ובעלי חיים מיבשות העולם השונות, לצד מתחם קרחוני מלאכותי המהווה בית לעשרות פינגווינים. נחזה במופעים של תוכים, כלבי ים, דולפינים ואפילו לווייתני אורקה. בשעות הערב נצא לאירוע טקס קבורת הסרדין. טקס שעיקרו תהלוכת לוויה היתולית, החולפת ברחובות העיר כשבראשה נישאת בובה ענקית של סרדין. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 4 שמורת הר הגעש אל טיידה EL TEIDE והחוף הצפוני של טנריף

היום נעלה לסיור בשמורת הר הגעש אל טיידה, הגבוה בהרי ספרד (3,718 מטר) המכוסה במרבית חודשי החורף בכיפת שלג. בדרכנו נעצור לתצפיות עוצרות נשימה בנופים וולקניים מדהימים. נלמד על היווצרות המכתש הענק שלמרגלות החרוט הגדול של ההר, נבחין בין סוגי הלבה ונכיר את הצמחייה הייחודית למקום. ניסע ביערות האורן הקנרי ונרד אל החוף הצפוני של טנריף. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום 5 עמק אורוטבה ומטעי הבננות - איקוד דה לוס וינוס וטעימות יין - עץ הדרקון וכפר הדייגים גראצ'יקו - בערב מרוץ גברים על עקבים

נעלה אל עמק לה אורוטאבה הפורה, העשיר במטעי בננות ונבקר בעיר הציורית לה אורטאבה, בה נכיר את הארכיטקטורה המיוחדת של האיים הקנריים, בתי הבלקונים ונבקר במוזיאון האתנוגרפי הממוקם באחד הבניינים העתיקים בעיירה. נמשיך ונבקר באיקוד דה לוס וינוס מרכז תעשיית יין ולא נוותר גם על טעימות של יינות וליקרים מתוצרת מקומית. לא נפסח כמובן על עץ הדרקון העתיק הנטוע במרכז העיירה נמשיך לביקור בכפר הדייגים גראצ’יקו, בעבר עיר נמל חשובה בחוף הצפוני של טנריף שנהרסה בהתפרצות וולקנית אדירה ונשוב אל פוארטו דה לה קרוז, לטיול לאורך הטיילת של העיר. לאחר ארוחת הערב נצא אל מרכז העיר שם נחזה באחד האירועים המצחיקים של הקרנבל מרוץ של גברים נעולים נעלי עקב בגובה 10 ס”מ המתחרים במסלול מכשולים. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום 6 תצפיות נוף בהרי אנגה - העיר לה לגונה - בערב תהלוכת הקרנבל בפוארטו דה לה קרוז

נטפס עם האוטובוס לרכס הרי האנגה ונערוך תצפיות נוף מדהימות לעבר סנטה קרוז, האוקיינוס, לה לגונה והחוף הצפוני. בהמשך נבקר גם בעיר הבירה הראשונה של האי, בה שוכנת האוניברסיטה לה לגונה. בהמשך נשוב למלוננו ולאחר ארוחת הערב נצא לחזות במצעד הגדול הססגוני והעליז המתקיים לאורך הרחובות המרכזיים של פוארטו דה לה קרוז. המצעד הוא מהאירועים העממיים החשובים בחגיגות הקרנבל בטנריף והוא מאפשר להתבונן מקרוב לא רק בקבוצות צועדים ותחפושותיהם העשירות, אלא גם בקהל המקומי שבא לצפות, לרקוד וליהנות. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום 7 פוארטו דלה קרוז - סנטה קרוז - טיסה לאי לנזרוטה

את הבוקר נקדיש להשלמת ביקורים בעיר החוף פוארטו דלה קרוז ובעיר הבירה סנטה קרוז. לקראת שעות הצהריים נצא בטיסה קצרה לאי לנזרוטה, המזרחי והמסתורי שבאיים הקנריים – אי המדע הבדיוני. בהגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. לינה בלנזרוטה.

יום 8 "הפנינה השחורה" - גן הקקטוסים - מערה וולקנית ותצפיות נוף

היום יוקדש לחלקו הצפוני של האי. נבקר בגן הקקטוסים הנטוע על טרסות בתוך מכתש וולקני ונמשיך למערה וולקנית ייחודית – פרי יצירתו של סזאר מנריקה, נקנח בתצפית יפה על האיים השכנים ללנזרוטה הפזורים באוקיינוס האטלנטי. לינה בלנזרוטה.

יום 9 לנזרוטה - נופים געשיים בפארק הלאומי טימאנפאיה

נופיו של האי לנזרוטה שונים לחלוטין מכל שאר האיים. יש בו דיונות גדולות ונופים געשיים ייחודיים, 200 לועות געש וכמעט אין בו משקעים אך גדלים בו ענבי יין הטעימים ביותר בעולם. נערוך סיור באי במהלכו נראה כפרים חקלאיים, עיירות וגולת הכותרת – סיור בפארק הלאומי טימאנפאיה TIMANFAYA בין לועות ומכתשים געשיים. בהמשך נבקר בחוף המערבי שם נראה מכתשים ונקרות וולקניות לצד אגמים ירוקים וצוקים שחורים. כמו כן, נחלוף במחוז החקלאי לה חריה ונראה את שיטות הגידול המיוחדות לאי זה של הגפנים. לינה בלנזרוטה.

יום 10 לנזרוטה - מדריד

היום נשלים ביקורים אחרונים באי ולקראת שעות הצהריים ניסע לשדה התעופה של לנזרוטה וניפרד מן האיים הקנריים ונצא בדרכנו למדריד, בירת ספרד. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור מדריד.

יום 11 סיור במדריד – טיסה לתל אביב

הבוקר נצא לסיור בעיר היפה והמהודרת. נראה את העיר העתיקה, השדרות הרחבות והכיכרות היפות ההומות אדם: ‘פלאסה קולון’, פלאסה סיבלס ופוארטה דל סול, ממנה מסתעפות כל דרכי ספרד, כקרני השמש. פלאסה אוריינטה, שם שוכן ארמון המלך והמלכה ובו למעלה מ – 2000 חדרים מרוהטים בפאר יחד עם טרקלינים מעוטרים ואולמות מרהיבים. בשעות הצהריים ניסע לשדה התעופה שליד מדריד ממנו נצא בטיסה לתל אביב אליה בשעות הערב.

דגשים מיוחדים

 • הפארק הלאומי טימאנפאיה באי לנזרוטה
 • ביקור באתר המיוחד של פירמידות המדרגות בגווימאר
 • השתתפות בארבעת אירועי הקרנבל
 • ביקור בלורו פארק - גן עדן סוב-טרופי
 • שמורת הר הגעש אל טיידה
 • העיר הציורית אורטאבה בעמק לה אורוטאבה
 • ביקור באיקוד דה לוס וינוס - מרכז תעשיית יין
 • כפר הדייגים גראצ'יקו
 • גן הקקטוסים באי לנזרוטה
 • יום סיור במדריד

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מדריד 5:35 שעות
מדריד טנריף 2:50 שעות
לנזרוטה מדריד 2:30 שעות
מדריד תל אביב 4:50 שעות

צרו עימנו קשר

תהלוכת הקרנבל בסנטה קרוז

האיים הקנריים

לנזרוטה

טנריף

מטיילים ממליצים

"לנאוה היקרה, מדריכת הטיול שלנו לאיים הקנריים, אני רוצה להודות לך בשמי, אבל אני חושבת שאפשר לדבר בשם כל הקבוצה. את שילוב נדיר בין מדריכה/מורה/מרצה לבין היידישע מאמע, שדואגת לכל מחסורנו, ו-אחרון חביב, את מפקדת אוגדה. ברצינות! את פיקדת עלינו, ואנחנו תמיד הגענו בזמן, לא הלכנו לאיבוד וחווינו בעזרתך חוויה נהדרת. איים מיוחדים, אחרים לגמרי מכל מה שהיכרנו. פתחת לנו צוהר להבנת הנופים, ההסטוריה, תולדות המקום, טבע, חקלאות ועוד ועוד. שני איים שבקושי ידענו על קיומם!"
מאת מירה לוין, שהשתתפה בטיול "קרוז לאיים הקנריים ומדירה" בהדרכת נאוה שטינברכר

"ערכת לנו מסע בוטני בין הורטנזיה לבוגונוויליה, בין קרוטון לאגבה, בין דרקון לגויאבה ובין להקת QWEEN ללהקת ABBA
למדת אותנו מה זה קימוט ושבירה, מה זה בזלת וטוף, ובסוף כל הסבר, דאגת שיבוא גם ליטוף.
היסטוריה, גאולוגיה וחקר האדם, כולם זורמים אצלך בדם.
תודה לך גדי על קרוז כל כך מוצלח, בזכותך והודות לך גדי התותח.
העלת את רמת הטיול לדרגות הכי גבוהות. על כך יישר כוח"
מאת פסיה ואלי שלו שהשתתפו בטיול "קרוז לאיים הקנריים ומדירה" בהדרכת גדי מיכאלי

"גדי ברוך כישרונות, מלא בחוש הומור ונותן יחס חם לכולם…"
מאת רחל מרבך שהשתתפה בטיול לאיים הקנריים בהדרכת גדי מיכאלי

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CLT01 04/03/2019 14/03/2019 €2341 €320 €50 הנחה לנרשמים עד 20/12/2018 טרם נקבע הרשמה
CLT02 05/03/2019 15/03/2019 €2390 €550 €130 הנחה לנרשמים עד 20/12/2018 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • בטיול CLT02 מסלול הטיול שונה במעט מהמצוין לעיל. לפרטי המסלול המלאים לחץ כאן

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסה בחברת איבריה בנתיב: תל אביב - מדריד - טנריף, לנזרוטה - מדריד - תל אביב.
 • טיסת פנים לפי המסלול.
 • לינה בבתי מלון בדרגה של ארבעה כוכבים.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר מלאה וארוחת ערב.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

טנריף לנזרוטה
מרץ 21° 23°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

האיים הקנריים כולל הקרנבל של טנריף   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

11 ימים • טנריף, לנזרוטה כולל ארבעת אירועי הקרנבל

נרשמים חינם למועדון ההטבות שלנו ונהנים מהנחות ומבצעים בלעדיים במיוחד!