מרכז מידע למטייל / ויזה לחו"ל

ויזה לחו”ל

ויזה לחו”ל

הסברים אודות ויזות (אשרות כניסה)

חלק מן המדינות דורשות מתיירים אשרות כניסה (ויזות), וחלקן מספקות ויזה בעת ההגעה. על מנת להקל עליכם, ריכזנו רשימה של יעדים פופולריים אשר דורשים הנפקת ויזה מבעוד מועד. אנא זכרו כי מעת לעת חלים שינויים בהסדרי האשרות, ועליכם לבדוק מראש אם יעדכם דורש הנפקת ויזה או לא.

רשימת מדינות הדורשות השגת אשרות כניסה מראש:

 • אוסטרליה
 • ניו זילנד
 • קנדה
 • סין
 • ויטנאם
 • קמבודיה
 • אינדונזיה
 • הודו
 • סרי לנקה
 • ארה"ב
 • קובה
 • מצרים

ויזה (אשרת כניסה) לאוסטרליה:

כל התיירים המעוניינים לבקר באוסטרליה חייבים באשרת כניסה ובתשלום אגרה. אשרת הכניסה לאוסטרליה ניתנת לתיירים בדרך כלל לתקופה של שנה, שבמהלכה חל איסור על התייר לעבוד בשטח המדינה. . אנו בחברת בשביל הזהב נשמח לטפל עבורכם בהליכי הוצאת הויזה בעלות של ₪680 לאדם עבור דרכון ישראלי (תקף ל 2020).

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לאוסטרליה עבור מחזיקי דרכון ישראלי לחצו כאן. לטופס לדוגמה עם הסברים כיצד למלא את בקשת אשרת הכניסה לאוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב – אין למלא את הסעיפים הבאים: 48, 49 50, 53. יש למלא את הטפסים בעט בצבע כחול או שחור בלבד, באותיות דפוס באנגלית! ודאו כי הדרכון שברשותכם חתום! וכי תוקפו  לפחות ל-6 חודשים מיום חזרת הטיול ארצה, בהגשת צילום הדרכון ודאו כי הוא ברור, צבעוני וכולל את עמוד החתימה. שימו לב כי זמן הטיפול המשוער עומד על 35 ימי עבודה.

עבור מטיילים שגילם 75 ומעלה יש לצרף לבקשת הויזה אישור על רכישת ביטוח המכסה את תקופת השהיה באוסטרליה. לאחר שתתקבל בקשתכם בשגרירות ייתכן מאוד שתקבלו הפניה לבדיקה רפואית אצל רופא מטעם השגרירות. אין לפנות או להגיע אל הרופא מבלי שהשגרירות הנחתה אתכם לעשות כך. עלות הביקור אצל הרופא תלויה בסוג הבדיקות שתידרשו לעבור ויכולה להיות בין 500 ש"ח ל-1,000 ש"ח לאדם (תקף ל 2020). הזימון לבדיקה נתון לשיקול קונסולרי.

ויזה (אשרת כניסה) לארצות הברית:

תהליך הנפקת אשרת כניסה לארה"ב כולל את השלבים הבאים: מילוי טופס, צילום תמונות פספורט וראיון אישי בשגרירות ארה"ב שבתל אביב. זמן הטיפול המשוער לקבלת האשרה לאחר קיום הריאיון עומד על כ-7 ימי עבודה. מתן האשרה או סירובה עומד לשיקולה הבלעדי של שגרירות ארצות הברית.

מה צריך?

1. שתי תמונות פספורט ייעודיות בגודל 5*5 ס"מ על רקע לבן (שימו לב כי זהו גודל ייחודי ואין אלו תמונות פספורט רגילות המוכרות לנו), על התצלום להיות עדכני וחזיתי, יש לוודא ששתי האוזניים נראות בתצלום, אין לענוד משקפי שמש וכיסוי ראש מותר אך רק אם הוא מותיר את כל הפנים חשופים.

2. יש לקבוע תור לראיון בשגרירות ולשלם את אגרת הבקשה, העומדת על ₪850 לאדם (תקף ל 2022) למחזיקי דרכון ישראלי.

3. יש לוודא כי דרכונכם בעל תוקף של שישה חודשים לפחות, בנוסף יש להביא דרכונים ישנים עם אשרות כניסה קודמות (לארה"ב), ודרכונים זרים אם יש. מי שאיבד את דרכונו בעבר או שזה נגנב, נדרש להביא אישור משטרתי על האירוע באם זה נמצא.

4. יש למלא את טופס DS-160 בעברית. את הטפסים יש למלא באנגלית באותיות גדולות ובכתב ברור, ולחתום עליהם.

5. לראיון בשגרירות רצוי להביא כל מסמך שיכול להוכיח או להראות כי בכוונתכם לחזור לארץ, ולצרף צילומי מסמכים רלוונטיים: א) לשכירים: מכתב מהמעסיק המציין את ותק העסקתכם, אישור יציאה לחופשה, ותלושי משכורת. ב) לעצמאים: דוח הכנסות שנתי מרו"ח, או כל מסמך אחר המעיד על ההכנסות של העסק, הזמנות עבודה עתידיות וכדומה. ג) פנסיונרים: 3 תלושי פנסיה אחרונים או תדפיס הכנסות מהבנק.

*חשוב להדגיש כי ההופעה לראיון בשגרירות הינה חובה לכל מועמד בין הגילאים 14 עד 80. מגיל 80 ומעלה ניתן להנפיק את אשרת הכניסה אף ללא ראיון.

• אגרת הבקשה לבעלי דרכון זר עומדת על ₪250 לאדם. (תקף ל 2022) וניתן להגישה בעזרת טופס DS-160 בעברית.

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לארצות הברית עבור מחזיקי דרכון ישראלי לחצו כאן.

ויזה (אשרת כניסה) לסין: את הויזה לסין ניתן להנפיק בתוך כשבוע. אשרת הכניסה תקפה בדרך כלל לכניסות מרובות בטווח זמן של עד שלושה חודשים מיום ההנפקה.

מה צריך? למסור לנו (פיזית) דרכון בעל תוקף של חצי שנה לפחות מרגע היציאה מהארץ, מילוי טופס בקשה, תמונת פספורט אחת עדכנית מהחצי שנה האחרונה ותשלום אגרה בסך ₪220 לאדם (תקף ל 2020).

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לסין לחצו כאן.

ויזה (אשרת כניסה) לוויטנאם: את הויזה לוויטנאם ניתן להנפיק בתוך כ-7 ימי עבודה. אשרת הכניסה ניתנת בשתי צורות – ויזה בעלת כניסה אחת שתוקפה חודש ימים. ויזה בעלת כניסות מרובות התקפה לשלושה חודשים. עלות הגשת הבקשה לויזה בעלת כניסה אחת עומדת על ₪370 (תקף ל 2020). לשם הנפקת האשרה יש להביא (פיזית) דרכון בעל תוקף, למלא טופס ולספק תמונת פספורט עדכנית.

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לוויטנאם לחצו כאן. לטופס לדוגמה עם הסברים כיצד למלא את בקשת אשרת הכניסה לוויטנאם לחצו כאן.

אנא מלאו את הטופס בעט שחור או כחול, ובכתב ברור וקריא. שימו לב כי חובה (!) לציין על גבי הטופס את התאריכים המבוקשים (למשל: מ-10/12/2015 עד 11/1/2016).

ויזה (אשרת כניסה) לאינדונזיה: לאינדונזיה אין יחסים דיפלומטיים עם ישראל, אך ניתן להיכנס אליה עם דרכון ישראלי – בשלב זה בקבוצות מאורגנות בלבד. מדיניות האשרות משתנה מפעם לפעם, אין לאינדונזיה נציגות בישראל ואין לישראל נציגות באינדונזיה. בעלי דרכונים אמריקאים, קנדיים או של האיחוד האירופי אינם נדרשים לאשרת כניסה (למעט במקרים חריגים) אך עליהם לשלם אגרה בסך $25. כמו כן, במקרים של אזרחויות זרות ממדינות נוספות, ניתן לבדוק באופן פרטני. תהליך קבלת אשרת כניסה לאזרחים ישראלים, החל מהגשת הבקשה ועד לקבלת האשרה (אשר תינתן פיזית בסינגפור) אורך כחודשיים.

מה צריך ומה העלות? צילום דרכון בתוקף לפחות ל-6 חודשים מתאריך הכניסה לאינדונזיה. שתי תמונות פספורט עדכניות (שצולמו בששת החודשים האחרונים). *חשוב שהתמונות יהיו מצולמות על רקע לבן. מילוי טופס בקשה. להורדת הטופס לחצו כאן. להורדת טופס דוגמא עם הוראות למילוי לחצו כאן. מילוי טופס קורות חיים (CV). להורדת הטופס לחצו כאן. להורדת טופס דוגמא עם הוראות למילוי לחצו כאן. עלות אשרת הכניסה לאדם היא $515.

ויזה (אשרת כניסה) לקובה: כמו ברוב המדינות, על המבקשים לקבל אשרת כניסה לקובה להציג דרכון בעל תוקף של 6 חודשים לפחות מיום הכניסה לקובה. את הבקשה להנפקת האשרה ניתן להגיש דרכינו (לרוב היא תהיה כלולה בעלות הטיול) ויש להגישה יחד עם צילום של דרכונכם. האשרה מונפקת על טופס נייר, עליו אתם נדרשים לרשום את פרטיכם, יש לצרף טופס זה לדרכון והוא יוחתם בעת הכניסה לקובה, יש לשאת את הטופס בצמוד לדרכון לכל אורך הטיול, בשעת היציאה יילקח מכם טופס האשרה.

ויזת תייר (אשרת כניסה) להודו: 

אשרת הכניסה להודו היא אשרה מסוג ויזה אלקטרונית, זמן טיפול משוער: כ-7 ימי עסקים.

מה צריך ומה העלות? 1. צילום ברור וצבעוני של דרכון בתוקף של חצי שנה לפחות מיום היציאה. חשוב שבדרכון עצמו יהיו שני דפים ריקים לצורך הנפקת האשרה בעת הכניסה להודו. 2. צילום/סריקה של תמונת פספורט אחת ברורה, צבעונית ועדכנית (לא צריך מקור). 3. יש למלא טופס בקשה בעברית עם הפרטים האישיים – להורדת הטופס לחצו כאן 4. אדם שיש לו אזרחות נוספת מחויב לצרף גם צילום דרכון זר.

עלות האשרה כולל דמי הטיפול היא 250 ש"ח לנוסע. 

*למעוניינים בביצוע ויזה אלקטרונית באופן עצמאי, לחצו כאן לאתר הרלוונטי. שימו לב! אין באחריותנו לתת שירות במקרה של תקלה או קושי בתהליך, במידה ותבחרו באופציה זו.

ויזה (אשרת כניסה) לסרי לנקה:

אשרת הכניסה לסרי לנקה היא אשרה מסוג ויזה אלקטרונית, זמן טיפול משוער: כ-5 ימי עסקים.  

מה צריך ומה העלות? צילום ברור של דרכון בתוקף של חצי שנה לפחות מיום היציאה. חשוב שבדרכון עצמו יהיו שני דפים ריקים לצורך הנפקת האשרה בעת הכניסה לסרי לנקה.

עלות האשרה כולל דמי הטיפול היא 250 ש"ח לנוסע.

*למעוניינים בביצוע ויזה אלקטרונית באופן עצמאי, לחצו כאן לאתר הרלוונטי. שימו לב! אין באחריותנו לתת שירות במקרה של תקלה או קושי בתהליך, במידה ותבחרו באופציה זו.

ויזה (אשרת כניסה) למצרים:

הויזה מטופלת על ידינו  ומאפשרת כניסה אחת לתקופה של חודש והיא תקפה ל- 4 חודשים מיום הנפקתה. זמן הטיפול בהנפקתה הוא  כ-30 ימי עסקים.

מה צריך?  דרכון בתוקף לפחות 6 חודשים מיום היציאה מהארץ, הכולל דף ריק להנפקת הויזה ; 2 תמונות פספורט עדכניות ; ואת הפרטים הבאים: כתובת מלאה, מספר טלפון נייד, מקצוע, מצב משפחתי.

עלות אשרת הכניסה לאדם כולל דמי טיפול היא 295 ש"ח לנוסע.

לוגו של וואטסאפ