• שומרי כשרות
  • שייט לאיים הקנריים
נמצאו 0 טיולים

מחפשים שייט לאיים הקנריים עם טיול מאורגן? עם מזג אוויר מושלם, חופים שטופי שמש, משב רוח ימי מתמיד ותרבות מזמינה - אין פלא שקרוז  לאיים הקנריים באיים אלה הינו טיול שייט פופולרי.

שייט מאורגן לאיים הקנריים ומדירה, מומלץ בכל עונות השנה, ארכיפלג האיים ידוע באקלים ייחודי אשר לעיתים מכונה גם  "אביב נצחי". באזור זה הפרשי הטמפרטורה בין העונות השונות הינו נמוך מאוד, בממוצע, בין 18 מעלות צלזיוס בחורף ל – 24 מעלות צלזיוס בקיץ.

7 האיים הם: טנריף, פוארטו ונטורה, גראן קנריה, לנזרוטה, לה פלמה, לה גומרה, אל- ייהרו. את החוויה הקנרית קשה לתאר במילים, בשבעת האיים הקנריים היפהפיים קיים שילוב מדהים של גנים אקזוטיים ושמורות טבע סביב לועות ענק של הרי געש כבויים, מפרצים בצבעי כחול וטורקיז מרהיבים ,כפרי דייגים ציוריים וחופים בעלי חול שחור, מזג אויר נפלא בכל ימות השנה, פירות טרופיים, נופים יפהפיים, ערים מטופחות ונקיות להפליא, היסטוריה מרתקת ועוד.

האיים הקנריים הם מהשטחים המוגנים הנרחבים ביותר באירופה, 42% משטח האיים מוכרזים כפארקים או שמורות טבע וחוויה מיוחדת היא לסייר בהם ולעמוד על ייחודם, יופיים ושונותם הרבה. כבר בעידן העתיק היה ידוע קיומם של איים אלו והם זכו למוניטין של גן עדן. מיתוס זה גם מתאים לכינוי שהודבק בימינו לאיים, "האיים בני המזל”.

האי מדירה הוא שילוב ייחודי של מזג אויר מעולה עם טבע ונוף יוצאים מן הכלל. הנוף משלב הרים פראיים, עמקים, מפרצים וגנים מרהיבים. אם אתם מחפשים שייט בקנריים אתם במקום הנכון! האיים מאוד נגישים לביקור באמצעות שייט. שייט לאיים אלה הוא אופציה מושלמת לטיול וזאת במחיר משתלם בהחלט. אז אם אתם מחפשים קרוז מאורגן ביעד אקזוטי, לפניכם מבחר טיולים מאורגנים.

לא נמצאו תוצאות

שאלות ותשובות


  • היכן ממוקמים האיים הקנריים?

  • ארכיפלג האיים הקנריים, ממוקם במרחק של כ- 100 ק”מ מחופי אפריקה וכ – 1150 ק”מ מספרד, באוקיינוס האטלנטי. ארכיפלג האיים כולל 7 איים מיושבים ועוד 6 קטנים שאינם מיושבים. האיים הינם למעשה קצותיהם של הרי הגעש, אשר התפרצו מקרקעית האוקיינוס האטלנטי לפני כ -20 מיליוני שנים.

  • מהי העונה המומלצת לקרוז לאיים הקנריים?

  • באיים הקנריים ניתן לבקר כמעט כל השנה, למעשה בשל האקלים הסוב טרופי הקיים בהם, הטמפרטורות באיים מתונות במהלך כל השנה, כמות המשקעים יחסית נמוכה וישנם ימים שטופי שמש רבים. בחודש פברואר מתקיים באיים אלו הקרנבל המסורתי השנתי, שני רק לקרנבל בברזיל בססגוניות שלו. במסגרת אירועי הקרנבל מתקיימים בטנריף אירועים מפורסמים ובהם התהלוכה בסנטה קרוז, טקס קבורת הסרדין, מרוץ גברים על עקבים ותהלוכת הקרנבל בפוארטו דה לה קרוז.

  • כיצד ניתן לטייל באיים אלו?

  • אל האיים הקנריים ניתן להגיע בטיסה ישירה, או באמצעות יד אחר באירופה במסגרת טיולים מאורגנים או עצמאיים. המעבר בין איים מתבצע לרוב באמצעות טיסות פנימיות. אפשרות נוספת, מומלצת ביותר היא באמצעות שייט לאיים הקנריים או קרוז מאורגן לאיים הקנריים, במסגרת קרוזים מאורגנים אלו, טסים לרוב ללונדון ולאחר לינת לילה בלונדון וסיור בעיר, יוצאים בנסיעה לסאות’המפטון, נמל היציאה לקרוזים אלו.

לוגו של וואטסאפ