מרכז מידע למטייל / ביטוח חו”ל

ביטוח חו”ל

ביטוח נוסעים משודרג ומיוחד המציע כיסוי רחב במחירים מיוחדים

נוסעי “בשביל הזהב” נהנים מביטוח נסיעות התפור במיוחד לפי צרכיהם. ללא מגבלת גיל ובכל מצב רפואי תוכלו ליהנות מביטוח נסיעות מצוין המאפשר לכם לצאת לחופשה בראש שקט.

ביטוח הנסיעות מעניק שלוש שכבות הגנה:

• ביטוח רפואי לכל הוצאה הקשורה לבעיה רפואית במהלך הטיסה. החל מבעיות קטנות כגון טיפול חירום לשיניים או שפעת, וכלה בניתוחים ואשפוזים. שכבת ההגנה הרפואית כוללת גם הטסה רפואית לישראל, ואפילו הטסת בן משפחה מישראל לחו”ל על מנת לשהות לצד הנוסע המאושפז שם.
• ביטוח מטען להגנה על חפציכם. המזוודות אבדו? תפוצו בסכום של עד אלפי דולרים לכל נוסע. המזוודות הגיעו באיחור? הביטוח יכסה את הוצאותיכם הראשוניות לרכישת פריטים חיוניים עד להגעת המזוודות.
• ביטוח מפני ביטול/קיצור הנסיעה. במקרים בהם נאלצתם לבטל את הנסיעה או לקצרה עקב מאורע בלתי צפוי או הוראת רופא, תהנו מכיסוי המכסה את הפסדיכם הכספיים. ההגנה מוענקת גם כנגד מאורע שאירע לבני משפחתכם הקרובים ובעטיו נבצר מכם לצאת או נאלצתם לקצר הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה, כך שמומלץ לרכוש את הביטוח מייד עם ההרשמה לטיול על מנת להגן על כספכם גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול.

כיסויים נוספים כוללים פעילות אתגרית, סקי, הריון, גניבת מכשיר סלולרי ומחשב נייד ואף איתור וחילוץ.
מכירת הביטוח הינו באחריותה הבלעדית של סוכנות הביטוח “זיו פתרונות חכמים בביטוח” המתמחה בביטוח נסיעות לחו”ל בדגש על גילאי 50 פלוס.

מלאו פרטיכם ונציג הביטוח ייצור עמכם קשר עוד היום לקבלת הצעה לביטוח.

לוגו של וואטסאפ