הרי הרוקיס ואלסקה

21 ימים • כולל 7 לילות שיט באניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

21 ימים

19 לילות

קוד הטיול: KVQ

השייט באניית הפאר Celebrity Millennium שעברה שיפוץ מקיף בשנת 2019

טיול מאורגן להרי הרוקיס הקנדיים ואלסקה המכילים טבע מרהיב ועוצמתי שסוחף את המטייל אל חוויה רב חושית. הרים ענקיים, נהרות שוצפים ואגמים בגווני טורקיז וכחול השזורים ביערות עד. כל אלה מהווים את התפאורה לטיול שלנו. טיול מאורגן לאלסקה והרי הרוקיס כאשר בו נגיע גם אל עיירות ציוריות וערים קוסמופוליטיות תוססות, שרבים מתושביהן הם צאצאי אינדיאנים ואסקימואים ומחפשי ההרפתקאות של הבהלה לזהב. נשוט בפיורדים צרים ועמוקים ונתקרב אל קרחוני ענק, כשמסביבינו עולם חי עשיר ומגוון.

אנו ממליצים לבדוק את הטיול המאורגן לאלסקה שלנו בהשוואה לטיולים דומים.
בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב:

• קרוז לאלסקה עם תוכנית הטיול המקיפה והעשירה ביותר, הכוללת:
- שני לילות בטורונטו כולל טיול בעיר וסיור בלתי נשכח אל מפלי הניאגרה
- מסלול שייט מיוחד המבוצע בכיוון אחד עם יותר עגינות באלסקה
- סיורים מקיפים בפארקים של הרוקיס (קניון ג׳ונסטון, שמורת יוהו, אגם מוריין, שייט באגם מאלין לאי ספיריט איילנד,
  אגם הפירמידה ועוד)
- בפארק וולס גריי - ביקור במפלים הגדולים הלמקן ודוסון ולא רק במפלי ספאהאט
- שני לילות בויקטוריה, מה שמאפשר ביקור מקיף יותר בעיר כולל המוזאון האנתרופולוגי
- נסיעה לנאנאימו לאורך קו החוף של האי וונקובר כולל ביקור בעיירת ציורי הקיר שמיינס
- ביקור מקיף בוונקובר שכולל אתרים רבים בעיר (גאסטאון, פארק סטנלי, גרנוויל איילנד, פארק המלכה אליזבט ועוד)
- סיור רכוב בקצ׳יקן כולל תצפיות בסלמונים במפרץ הרינג והכפר האינדיאני סאקסמן
- ביקור בסוארד כולל לינה באנקורג', מה שמאפשר יום טיול יבשתי נוסף באלסקה הכולל ביקור באתרים הבאים:
  המוזיאון הימי בסוארד, קרחון אקסיט, מרכז חיות הבר של אלסקה, קרחון פורטאג׳ ומרכז המבקרים שלו, מוזיאון
  אלסקה באנקורג', אגם מטוסי הים של לייק הוד ועוד.
- שני לילות בוונקובר בסוף הטיול, המאפשרים סיום נינוח של הטיול וספיגת כל ערכי העיר
• המדריך המנוסה ביותר ליעד זה ובעברו תושב אלסקה
• בתי מלון הממוקמים במרכז העניינים (בפרט בהרי הרוקיס), מה שמאפשר בילוי גם לאחר התוכנית היומית
• טיפים לנותני השירותים השונים כלולים במחיר (כולל טיפ לצוות האוניה בשווי 95 $ לאדם)
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• סיורי חוף מקיפים בכל נמלי עגינת האוניה
• הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח
  קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טורונטו

נמריא בטיסה ישירה אל טורונטו העיר המובילה בקנדה באיכות החיים ובמגוון התרבותי. עם ההגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. לינה בטורונטו.

יום 2 טורונטו - מפלי הניאגרה

ניסע לאורך חופי אגם אונטריו עד למפלי הניאגרה המפורסמים ונחווה את עוצמתם האדירה. נעצור בעיירת הגנים נייאגרה און דה לייק ,ונשוב לטורונטו שם נכיר את אתרי העיר  החשובים כגון  בנין העירייה הישן והחדש, שוק האיכרים סנט לורנס, מבט אל בנין הפרלמנט, הטיילת של אגם אונטריו ועוד ככל שיותיר הזמן. לינה בטורונטו.

יום 3 טורונטו - קלגרי - הרי הרוקיס - באנף

נצא בטיסת בוקר לקלגרי, ממנה נצא בנסיעה ונעלה מהמישורים החקלאיים אל תוך הרי הרוקיס הנישאים. נגיע אל עיירת הנופש ההררית באנף ונצא להכיר את סביבתה הקרובה. נבקר במפלי נהר הקשת ונעלה ברכבל אל תצפית הר הגופרית, שם מתגלים נופי הקסם של הרים, אגמים, קרחונים ויערות. לינה בבאנף.

יום 4 הרי הרוקיס - שמורת באנף - קניון ג'ונסטון - אגם לואיז - מפל טקקו

נקדיש את היום לפארק הלאומי המרשים ביותר בקנדה. נבקר בקניון ג’ונסטון שבו שוצפים מי הקרח ונטייל אל שני האגמים המרהיבים ביותר באזור: אגם מוריין ואגם לואיז שצבע מימיהם נע בין כחול עמוק לטורקיז ירקרק. בהמשך היום נגיע אל מפל טקקו – הגבוה בקנדה (250 מ’) ואחר הצהריים נשוב אל העיירה באנף ונטייל ברחובותיה המטופחים. לינה בבאנף.

יום 5 הרי הרוקיס - שדה הקרח קולומביה - קרחון אתבסקה - ג'ספר

נצא בנסיעה נופית מדהימה לכיוון צפון כשמסביבנו מצוקי ענק, אגמים וקרחונים. נעצור לתצפיות אל אגם הטורקיז פייטו בדרכנו אל שדה הקרח הענק קולומביה, שאליו נעלה ברכבי קרח ענקיים. רכב הקרח יביא אותנו אל מרומי קרחון אתבסקה שם נרד ונתרשם מהגוון הכחלחל של הקרח ומהנופים הנפלאים. בדרכנו לעיירה ג’ספר נעצור לביקור במפלי המים העצומים של אתבסקה וסאנוואפטה, שמימיהם הגועשים מעוררים התפעלות. לינה בג’ספר.

יום 6 הרי הרוקיס במלוא הדרם - שמורת ג'ספר - אגם מלין - העיירה ג'ספר

יום נוסף וחוויתי של נופי טבע מהיפים בעולם. נכיר את הערוץ העמוק של קניון מלין, נשוט באגם מלין עד לאי המפורסם ספיריט – איילנד שבו צולמו תמונות הנוף הייצוגיות ביותר של הרוקיס הקנדים. זהו יום עם סיכוי טוב למפגשים עם עולם החי של האזור: דובים, איילים וכבשי הרים. נטייל גם אל מרגלות הר הפירמידה והאגם הסמוך לו וכמובן שנחווה גם את העיירה המקסימה ג’ספר המוקפת בפסגות ואגמים. לינה בג’ספר.

יום 7 ג'ספר - הר רובסון - שמורת וולס גריי - קאמלופס

נצא לכיוון דרום מערב דרך שמורת הר רובסון, הגבוה שבהרי הרוקיס הקנדיים, ונהנה מתצפיות לעבר הנוף המהמם של ההר וסביבתו. בהמשך היום נגיע אל שמורת הטבע וולס-גריי המאופיינת בסלעי בזלת ויערות צפופים. נבקר במפלי המים המרשימים של שמורה זו: מפלי ספאהט ומפלי הלמקן ונמשיך לנסוע עד העיר קאמלופס השוכנת לשפת נהר תומפסון רחב הידיים. אם יאפשר הזמן נצא אל הפארק העירוני שעל שפת הנהר. לינה בקאמלופס.

יום 8 קאמלופס - שיט אל האי ונקובר - ויקטוריה

נחצה בנסיעה את רכס הרי הקסקיידס הבנויים מסלעי גרניט וניסע לאורך הנהר הגדול פרייזר אל תוך המרחב החקלאי שמקיף את העיר וונקובר ונגיע עד לחופי האוקיאנוס השקט. נשוט במעבורת אל האי ונקובר כשמסביבנו איים רבים ושפע של עופות ים. עם הגעתנו לאי הגדול נמשיך בנסיעה אל העיר ויקטוריה. לינה בויקטוריה.

יום 9 ויקטוריה - גני בוצ'רד - המוזיאון המלכותי של קולומביה הבריטית

ויקטוריה השוכנת בדרום האי ונקובר היא עיר יפיפייה המשמרת סגנון ואווירה של עיר גנים בריטית ותושביה נהנים מאקלים נוח במיוחד. נבקר באטרקציה המרכזית של האי כולו – גני בוצ’רד, הנחשבים בצדק ליפים שבעולם. נהלך בין הפרחים הצבעוניים והמרהיבים ונחווה את הגן השקוע, גן הוורדים, הגן היפני ומפרץ בוצ’רד הסמוך לגנים. נעמיק להכיר את העיר ויקטוריה וסביבתה ונבקר גם במוזיאון המלכותי של קולומביה הבריטית הידוע בתצוגה האתנוגרפית שעוסקת בתרבות האינדיאנית וגם בתצוגות העוסקות בטבע העשיר של האזור. לינה בויקטוריה.

יום 10 ויקטוריה - שיט במעבורת אל ונקובר - עליה לאוניה להתחלת השייט באלסקה

ניסע לאורך רצועת החוף היפיפייה של האי ונקובר, הטובלת ביערות ומפרצים ציוריים ונשוט במעבורת נוספת אל העיר ונקובר, השלישית בגודלה בקנדה. ונקובר נחשבת לפנינת מערב קנדה – עיר המוקפת מים והרים מושלגים. עם הגעתנו נעלה לאוניית הפאר עימה נשוט לאלסקה. לינה באוניה.

יום 11 שיט ב"מעבר הפנימי" - INSIDE PASSAGE

“המעבר הפנימי” של אלסקה עוצב על ידי קרחונים לפני מיליוני שנים. זהו אזור מקסים של פיורדים דוממים, איים רבים ויערות עד. היום נשוט במעבר הפנימי ומן האונייה נצפה על הנוף המרהיב ואם יתמזל מזלנו נראה בעלי חיים ויונקים ימיים. לינה באוניה.

יום 12 עגינה בנמל KETCHIKEN - סיור בעיירה

העיירה האלסקאית הראשונה שנפגוש שוכנת על שפת פיורד עמוק ומוקפת ביערות עד והרים גבוהים, ובה אווירה מיוחדת שמשמרת במידה רבה את עידן הבהלה לזהב. נרד לחוף ונצא לסיור מקיף בעיירה כדי לפגוש בנופי המקום ואנשיו. נחזה במגוון גדול של עמודי טוטם שפוסלו וגולפו על ידי האינדיאנים המקומיים, נטייל לאורך רחוב קריק שבתיו נתמכים על ידי כלונסאות הנישאות מעל מי נחל ובו דגי סלמון מקפצים. לינה באוניה.

יום 13 עגינה בנמל JUNEAU - סיור בעיר

ג’ונו בירת אלסקה היא העיר המרכזית באזור הפיורדים והמפרצים של דרום מזרח אלסקה. היא ממוקמת בתוך תפאורה עוצרת נשימה כשמעליה מתנוססים הרים מושלגים וקרחוני ענק ולמרגלותיה מפרצי ים ורציפי נמל שוקקי אדם. נצא לסיור רגלי בעיר ונראה את הבניינים החשובים, את אתרי הבילוי והברים, את בנין הקפיטול והמוזיאון המקומי. לינה באוניה.

יום 14 עגינה בנמל סקאגווי - SKAGWAY - סיור בעיירה - מוזיאון בהלת הזהב

סקאגווי היתה ראש הגשר אל שדות הזהב במשך בהלת הזהב של אלסקה בשלהי המאה ה-19, והיא עדיין משמרת את האווירה ההרפתקנית ורוח החופש. העיר כולה הינה שמורת טבע היסטורית – תרבותית וגם כאן התפאורה המדהימה היא של הרים מושלגים ומפרצי ים בגוון טורקיז. נרד לסיור אל ליבה של העיירה, נתרשם ממוזיאון בהלת הזהב ונתוודע אל אורח החיים האלסקאי המיוחד. עם קצת מזל – נוכל גם כאן לצפות בנדידת דגי הסלמון במעלה הנהרות. לינה באוניה.

יום 15 עגינה בנמל ICY STRAIT POINT - ביקור במרכז המבקרים - סיור ביער הגשם

זוהי עגינה הסמוכה ליישוב האינדיאני הונה שבו נמצא הריכוז הגדול ביותר של בני שבט הטלינגיט. העגינה קרובה לפארק הלאומי גליישר-ביי, בסביבה טבעית קסומה ומופלאה המאפשרת הכרות עם הטבע הבתולי של האזור. נרד ונסייר במפעל הדייג שהפך למרכז מבקרים ונטייל לאורך קו החוף ואל תוכו של יער גשם צפוף שבו בולטים שרכים ועצי ענק. עם קצת מזל נוכל להבחין בלווייתנים גדולי סנפיר הנוהגים להתקרב לחוף זה. לינה באוניה.

יום 16 תצפיות בקרחון הוברד - HUBBARD GLACIER

קרחון הוברד הוא נהר הקרח הארוך ביותר בצפון אמריקה והוא גם אחד הקרחונים הפעילים מסוגו באלסקה. מכיוון שהאוניה בה נשהה עוצבה כדי להעניק לנו את עמדות התצפית הטובות ביותר שיש. תוכלו לראות את הפלא הטבעי העצום הזה, שהקרח הכחול שלו משתרע על פני כ-200 קמ”ר כמעט מכל מקום באנייה יחד עם שפע של בעלי חיים ימיים, בהם לווייתנים גדולי – סנפיר, כלבי-ים, סוגי דולפינים ולוטרות-ים. לינה באוניה.

יום 17 סוארד - ביקור במוזיאון הימי - קרחון אקסיט - מרכז המבקרים של קרחון פורטג' - מרכז חיות הבר של אלסקה - אנקורג'

ניפרד מן האוניה אך נמשיך לטייל באלסקה גם ביום זה. נבקר בעיירה הציורית סוארד השוכנת בקצה מפרץ ים עמוק מוקף בהרים, נראה את נמל הדייג של העיירה ואת המוזיאון הימי המיוחד, שאוסף לתוכו את כל ערכי הטבע של קו החוף האלסקאי. ניסע צפונה לאורך חצי האי קינאי, נצפה בקרחון אקסיט המפורסם, נעצור במרכז המבקרים של קרחון פורטג’ ונבקר במרכז חיות הבר של אלסקה – שם נוכל להתבונן מקרוב בדובי גריזלי, איילי מוס ושאר הולכי על ארבע. אחר הצהריים נגיע לאנקורג’, הגדולה שבערי אלסקה. נסייר בעיר ונתרשם מהאווירה המיוחדת. לינה באנקורג’.

יום 18 אנקורג' - סיור באנקורג' - טיסה לוונקובר

נערוך סיור בוקר מקיף בעיר, נבקר במוזיאון המרשים שלה ובדרכנו לשדה התעופה ניראה גם את מנחת מטוסי הים הגדול של אגם הוד. אחר הצהריים נשוב לוונקובר בטיסה. בהגעה ניסע למלוננו. לינה בוונקובר.

יום 19 ונקובר - פארק סטנלי - גשר קפילנו - הרובע הסיני

נקדיש יום זה ליפה שבערי קנדה, היהלום שבכתר, עיר היושבת בין מפרצים והרים, בגווני כחול וירוק. נטייל אל פארק סטנלי ועמודי הטוטם המפורסמים שלו, נהלך על הגשר התלוי של קאפילנו, נראה את הרובע העתיק גאסטאון ואת השוק של האי גרנוויל. נבקר בגן השקוע של פארק המלכה אליזבט, נצפה אל הגשר הגדול- גשר שער האריות, נעבור ברובע הסיני ונטייל גם במרכז השוקק של העיר הקוסמופוליטית המקסימה. לינה בוונקובר.

יום 20 טיסה לטורונטו והמשך לתל אביב

תמה לה חוויה מיוחדת במינה. בשעות הבוקר המוקדמות נצא בטיסה אל טורונטו שם נעלה על טיסתנו בחזרה לתל אביב.

יום 21 הגעה לתל אביב

בשעות אחר הצהרים ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב טורונטו 12:20 שעות
טורונטו תל אביב 10:55 שעות

קרחון הוברד - אלסקה

שדה הקרח הענקי קולומביה

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KVQ01 מאי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KVQ02 יולי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה 11, קומה 2.

 • תוספת עבור שדרוג לתא חיצוני מקטגוריה 7 בקומה 2: 546 $ לאדם בתא זוגי, 986 $ לאדם בתא ליחיד.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת מקטגוריה 2B, קומות 8-9,6: 1,200 $ לאדם בתא זוגי.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת ליחיד 2,350 $.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אייר קנדה בנתיב תל אביב - טורונטו, טורונטו - תל אביב
 • 7 לילות שיט בתאים פנימיים באוניית הפאר Millenium של חברת Celebrity.
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה, על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • בכל נמלי עגינת האוניה כללנו סיורים מאורגנים.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • טיפים לנותני השירותים השונים, כולל באוניה.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן 

 • כמו כן דרושה אשרת כניסה לקנדה (אינה כלולה במחיר), הגשת הבקשה כמו גם התשלום יעשו דרך אתר אינטרנט על יד הנוסעים. הנחיה תינתן לנוסעים לקראת היציאה לטיול.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • במהלך השיט כללנו סיורי חוף בליווי מדריך הטיול (3 סיורים רגליים ואחד עם אוטובוס). המעוניינים יוכלו להזמין סיורי חוף אחרים באוניה בתשלום נפרד.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט מתבצע באוניית הפאר Millenium של חברת Celebrity
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא
 • בכל נמלי עגינת הספינה כללנו סיורים מאורגנים
 • מפלי הניאגרה
 • שדה הקרח הענק קולומביה אליו נעלה ברכבי קרח ענקיים
 • האי המפורסם ספיריט
 • שמורת הטבע וולס-גריי המאופיינת בסלעי בזלת ויערות צפופים
 • ביקור בגני בוצ'רד שבויקטוריה הנחשבים ליפים בעולם
 • שייט ב"מעבר הפנימי" של אלסקה שעוצב על ידי קרחונים לפני מיליוני שנים
 • סיור בג'ונו בירת אלסקה
 • קרחון הוברד - נהר הקרח הארוך ביותר בצפון אמריקה ואחד מהקרחונים הפעילים מסוגו באלסקה
 • סיור בעיירה הציורית סוארד
 • ביקור במרכז חיות הבר של אלסקה
 • אגם מוריין ואגם לואיז
 • סיור בוונקובר - העיר היפה שבערי קנדה (היהלום שבכתר)

על האוניה

Celebrity Millennium

האונייה Celebrity Millennium משיבה את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים. הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס. האונייה הושקה בשנת 2000 ועברה שיפוץ מקיף בשנת 2019. והיא...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טורונטו ג’ספר ג’ונו
יולי 26° 22° 17°
אוגוסט 26° 22° 17°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ