שיט נהרות כשר לאורך נהרות הריין והמוזל

8 ימים • השייט בספינת נהר המפוארת Amadeus Queen בהשתתפות הזמר והחזן חיים שטרן הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

8 ימים

7 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול CRC

בהשתתפות הזמר והחזן חיים שטרן, הזמר אור שבח ובניהול וליווי מוזיקלי של מיקי רוזנבאום.

הזמר והחזן חיים שטרן ילווה את השייט במופעים ובתפילות השבת. חיים הינו בעל קול טנור ייחודי, בן למשפחת החזנים הירושלמית אייזנבך. כיום הוא משמש כחזן הראשי של הקהילה היהודית במינכן. אל השייט התלווה גם אור שבח, בוגר להקת הרבנות הצבאית. שבח מופיע כזמר באירועי תרבות ואירועים פרטיים בארץ ובעולם, הוא משלב סגנונות מוזיקליים שונים חסידי/ישראלי/מזרחי. השייט יתקיים בניהולו המוזיקלי של מיקי רוזנבאום, מלחין יוצר ומבצע אשר נחשב לחלוץ בתחום המוזיקה היהודית המקורית.

נהר הריין נמתח על פני מאות קילומטרים שמתחילים בפסגות הגבוהות והמושלגות של האלפים בדרום שוויץ, מתפתל וזורם בעצלתיים דרך ליכטנשטיין, אוסטריה, גרמניה והולנד עד שנשפך בקול תרועה רמה אל הים הצפוני. לאורכו של הנהר שנמתח על פני 1,320 קילומטרים, פזורות טירות עתיקות, כפרים ציוריים, כרמים וגפנים וכרי דשא מוריקים תחת צוקים המזדקרים אל על.

שיט בספינת נהר זוהי דרך נפלאה ונוחה לחוות את הנופים הפסטורליים, הכפרים והעיירות הציוריות שלאורך הנהר - כל זאת ב"מלון צף" המאפשר ליהנות משילוב מנצח של טיול וחופשה נינוחה גם יחד. החדרים בספינת הנהר כוללים מיזוג אויר, שירותים צמודים ומקלחת, צוות העובדים מקצועי ואדיב מאד. במהלך השיט האירוח על בסיס פנסיון מלא.

הטיול כולל:

 • ערבי זמר ושירה בהנחיית הזמר והחזן חיים שטרן, הזמר אור שבח ובניהול וליווי מוזיקלי של מיקי רוזנבאום 
 • מטבח כשר כולל תעודת כשרות בהשגחת הרב אורן דובדבני, ראש ארגון הכשרות
 • ארוחות גורמה טריות המבושלות בספינה 
 • משגיח כשרות צמוד 
 • תפילות שבת בהשתתפות הזמר והחזן חיים שטרן
 • תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים
 • 7 לילות שייט בספינת הנהר המפוארת Amadeus Queen ברמת 5 כוכבים
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה, קפה ומאפה למשכימי קום ומזנון חצות - חטיפי לילה
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין לכל נוסע בארוחות הערב
 • בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד
 • ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות

לצפייה בתעודת הכשרות של הרב אורן דובדבני, ראש ארגון הכשרות לחצו כאן.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 (יום רביעי) תל אביב - ציריך - באזל - עליה לספינת הנהר

נטוס לציריך שבשוויץ, ממנה נצא בנסיעה לבאזל העיר השנייה בגודלה בשוויץ. נבקר בעיר העתיקה שם נראה את בית העירייה , האוניברסיטה העתיקה ביותר בשוויץ והשווקים הרבים שבה. בנוסף נראה את המרפסת המפורסמת עליה עמד הרצל ומקום כינוס הקונגרס הציוני. בשעות אחר הצהריים ניסע אל נמל העיר, שם יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כ”מלון צף” בשבוע הקרוב. לפני ארוחת הערב, ייערך קוקטייל קבלת פנים חגיגי. לינה בספינת הנהר.

יום 2 (יום חמישי) שטרסבורג

היום נצא לסיור בשטרסבורג בירת חבל אלזס שבצרפת. יהדות אלזס היא מן הקהילות היהודיות העתיקות באירופה. התרבות והמנהגים של הקהילה היהודית באלזס מושפעים מאוד מן הקרבה לגרמניה השכנה. היהודים גורשו משטרסבורג בשנת 1349, ובמשך יותר מ500 שנה, עד המהפכה הצרפתית, לא הורשו לגור בה. כמעט ולא נשארו סימנים ושרידים לחיי הקהילה היהודית בימי הביניים, למעט שלט קטן על בית האופרה המציין את המקום בו היה שער הכניסה היחיד שדרכו הותר ליהודים להיכנס אל העיר אך לא ללון בה. ועוד שלט ברחוב היהודים מספר 15 המציין את המקום בו עמד בית הכנסת עד להריסתו ב 1349, נטייל ברובע העתיק, נראה את הקתדראלה הגותית המפורסמת בשעון האסטרונומי שבה, נראה את בית הכנסת הגדול “השלום” שנבנה ב 1962, המשמש גם מרכז קהילתי לקהילת יהודי שטרסבורג ואת המבנים השונים המשמשים את מוסדות האיחוד האירופי ובנייניה המיוחדים של העיר מחושקי העץ מימי הביניים. לינה בספינת הנהר.

יום 3 (יום שישי) שפייר - מנהיים – היידלברג - שירים לכבוד שבת – תפילה וארוחת שבת חגיגית

נעגון בעיירה שפייר אחת מקהילות “שו”ם” שהוכרזו לפני שנים מספר כאתרי מורשת עולם . שפייר, הלא היא שפיירא, אחת מהקהילות היהודיות הראשונות שהתיישבו לאורך נהר הריין ואחת הראשונות שסבלו מפוגרומים בזמן מסעי הצלב. שפיירא היתה אחת מהקהילות היהודיות החשובות באימפריה הגרמנית-הרומית הקדושה ושמשה במאה ה-12 כמרכז חשוב ללימוד תורה. נצא לסיור רגלי אשר יוביל אותנו אל העיר העתיקה והקתדרלה המפוארת – אתר מורשת עולמית של UNESCO  ומקום קבורתם של קיסרי גרמניה, נבקר ב”מקווה” העתיק והשמור ביותר באירופה ונראה את שרידי בית הכנסת העתיק בחצר היהודים. נשוב לספינה לארוחת הצהריים. נמשיך בהפלגה ונגיע למנהיים, ממנה נצא בנסיעה קצרה אל היידלברג פנינת ימי הביניים ועיר אוניברסיטאות עתיקה בה למד שאול טשרניחובסקי רפואה. נטייל בעיר העתיקה, נראה את הגשר העתיק מהמאה ה-8, ממנו נשקף מראה נהדר של העיר העתיקה והארמון ונבקר באנדרטה לזכר בית הכנסת שעמד במקום ונהרס בליל הבדולח.  נשוב לספינה להתארגנות לקראת השבת ולפני ארוחת הערב נתכנס ביחד עם צוות המוסיקאים שילווה אותנו בשירי שבת. לינה בספינת הנהר.

יום 4 (שבת) תפילה ויציאה לסיור רגלי במנהיים – המשך ההפלגה בצאת השבת

לאחר תפילה וארוחת הבוקר  נצא לסיור רגלי בעיר מנהיים היושבת בנקודת המפגש של הנהרות הריין והנקאר. היא נהרסה לחלוטין במלה”ע השניה, אך נבנתה מחדש בשנות החמישים של המאה העשרים. הרחובות במרכז העיר ניצבים זה לזה בסגנון של שתי וערב ומסומנים ע”י אותיות ומספרים. בסיורנו נחלוף ליד ארמון הבארוק השני בגודלו באירופה אחרי ארמון ורסאי. המשמש כיום בשימוש של  אוניברסיטת מנהיים. נעבור בכיכר התהלוכות PARADEPLATS ונראה את מזרקת גרופלו, המייצגת אלגוריה של ניצחון התכונות הטובות עלה מידות הרעות. בכיכר שילר נפגוש אנדרטה לזכר נשות העיר בעבודתן הקשה בבניית ההריסות שלאחר המלחמה. נגיע אל בית הכנסת ובית הקהילה היהודית ובתום הסיור נחזור לספינה לארוחת הצהרים. את אחר הצהרים נקדיש למנוחה ולעונג שבת. לינה בספינת הנהר.

יום 5 (יום ראשון) רודסהיים - בופרד - קובלנץ - אלקן - שיט בנהר המוזל

נתעורר ברודסהיים, עיירת יין עתיקה הידועה בסמטת העפרוני, ברחובות קטנים ומפותלים -אשר בצידם פונדקי יין, בכרמים המרהיבים הנטועים סביבה, במנזר על שם הילדגרד מבינגן – הנזירה אשר ידועה כמלחינה היחידה מהמאה ה 12 ובפסלה הענק של “גרמניה” המתנוסס בראש ההר. נבקר במוזיאון הייחודי של תיבות הנגינה המכניות של זיגפריד ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. נחזור לספינה ונמשיך ונהנה משייט בקטע המרכזי והמרהיב של עמק הריין, אתר מורשת עולמית של אונסק”ו; נעבור ליד כפרים מקסימים, טירות רבות . נפגוש את סלע “לורליי שבראש ההר ולאחר ארוחת הצהריים נגיע אל בופרד בה נצא לסיור במהלכו נראה את המרכז ההיסטורי והטיילת המרשימה של עיירת הנופש המאופיינת בגידול וייצור יין ומהווה את מרכז גידול היין הגדול ביותר באזור הריין התיכון. נמשיך בנסיעה לסיור בקובלנץ השוכנת בנקודת המפגש של נהרות הריין והמוזל. נראה את גולות הכותרת של עיר זו בת 2,000 השנים, המוקפת בנוף הנהרות הציורי ומאחוריה ארבעה רכסי הרים נמוכים. שפע האתרים התרבותיים שלה והבניינים ההיסטוריים, הסמטאות והשבילים הצרים, והאווירה הנינוחה והשמחה שבכיכרות ולאורך הטיילת על הנהר, הופכים את קובלנץ למקום ידידותי שבו תיירים מרגישים ממש בבית. נפגוש את הספינה באלקן לארוחת הערב במהלכה נשוט באחד הנהרות היפים ביותר באירופה, שאורכו 544 ק”מ, נהר המוזל. זהו אחד מיובליו החשובים של נהר הריין והוא זורם בשלוש מדינות. מקורו בצרפת, עובר דרך לוקסמבורג, ומתחבר לנהר הריין בקרבת העיר קובלנץ, בגרמניה. עמק המוזל לכל אורכו מהווה את אחד האזורים היפים ביותר בטיולנו. במסלולו חולף הנהר באזורי כרמים רבים, נופים מרהיבים, טירות וכפרים. לינה בספינת נהר.

יום 6 (יום שני) סיור בעיר קלן – בצהריים המשך השייט לכיוון הולנד

הבוקר נעגון בקלן, העיר הגדולה ביותר על גדות הריין והעתיקה ביותר בגרמניה. נצא לסיור רגלי בעיר במהלכו נראה את האתרים החשובים ביותר בקלן כמו הרובע העתיק אשר בליבו שוכנת הקתדרלה הגותית הגדולה בגרמניה הנחשבת לסמלה של העיר ואשר הוכרזה על ידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמית ומשמשת כמקום מושבו של הארכיבישוף. משם נמשיך ונראה את בניין העירייה הישן, הכיכרות ההיסטוריות והאזור היהודי הישן, וככל שיאפשר הזמן נטייל במדרחוב שוקק החיים של העיר עם החנויות הרבות ובתי הקפה שם נספוג את האוירה המיוחדת של מרכז העיר. נשוב לספינה לארוחת הצהריים ונמשיך בהפלגה לכיוון אמסטרדם שבהולנד. לינה בספינת הנהר.

יום 7 (יום שלישי) אמסטרדם – ביקור בבית הכנסת הפורטוגזי

הבוקר נעגון באמסטרדם, בירת הולנד, מיעדי התיירות המובילים בעולם. הרחובות היפים, הניגוד המרתק בין ישן לחדש, האווירה הצעירה, הקוסמופוליטית. זוהי עיר משגשגת שאופייה ההולנדי ניכר בה בכל מקום. הבניינים מן המאות ה-17 וה-18, המוני האופניים, הכיכרות, התעלות שעצים לאורכן והגנים הרבים בעיר, כולם תורמים לאווירה המיוחדת שלה. יהודים רבים הגיעו לאמסטרדם החל מהמאה ה 15 כאשר גורשו מספרד ופורטוגל ולאחר מכן במאות ה 17 וה 18 הגיעו יהודי אשכנז ממדינות מזרח אירופה. הם התקבצו בהולנד ובאמסטרדם בפרט בעיקר הודות לאווירת חופש הדת ששררה במדינה באותם ימים. נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי שנבנה בשנת 1675. בבית כנסת זה נערך טקס הסרת החרם מהפילוסוף אוריאל דה קוסטה אחרי שחזר בו מדבריו נגד הרבנות האורתודוקסית. לינה בספינת הנהר.

יום 8 אמסטרדם - פרנקפורט - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מספינת הנהר ונשלים ביקורים בעיר. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה באמסטרדם ממנו נצא בטיסה לתל אביב דרך פרנקפורט.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ציריך 4:20 שעות
אמסטרדם פרנקפורט 1:10 שעות
פרנקפורט תל אביב 4:05 שעות

שטרסבורג - צרפת

הרצאה בנושא: נהר הריין, הלב הפועם של אירופה בהנחיית ד"ר גבי זהר

מטיילים ממליצים

"הטיול הצליח מעל ומעבר"
משפחות קמפף, לימור, אלתרמן ונשר

"אנו רואים לנכון להביע את ההנאה הרבה מהחוויה שחווינו, טיפול משרדכם לפני, במהלך, ולאחר הטיול היה מעולה, והמדריך היה יוצא מן הכלל"
דבורה ודוד ברקן

"נמשיך לטייל אתכם עוד שנים רבות, כי אתם חברה אחראית ולא מאכזבת!"
סימה וראובן שואב

מחירים
הנחה נוספת בסך €20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CRC 14/08/2024 21/08/2024 €3199 €1900 €100 הנחה לנרשמים עד 16/04/2024 טרם נקבע גבי הרמן מובטח הרשמה
CRA 14/08/2024 22/08/2024 €3199 €1900

מקומות אחרונים

טרם נקבע אורי פיינרמן מובטח הרשמה
 • טיול CRA שונה במעט מהמסלול המצויין לעיל. הטיול יארך 9 ימים וכולל ביקור בעיירות וולנדם ומארקן ביום האחרון לטיול.

 • כמו כן, הטיסות יהיו טיסות ישירות בחברת התעופה אל על בנתיב: תל אביב – ציריך, אמסטרדם – תל אביב. לפרטי המסלול המלאים לחצו כאן.

 • המחיר תקף לחדר בספינה בקומה התחתונה (Haydn Deck C-1) עם חלון פנורמי עילי (לא ניתן לפתיחה).

 • ניתן לשדרג לחדר בספינה בקומה האמצעית (Strauss Deck B-4, בירכתי הספינה) עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה), בתוספת 681 € לאדם בחדר זוגי, 1661 € לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר בספינה בקומה האמצעית (Strauss Deck B-1) עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה), בתוספת 791 € לאדם בחדר זוגי, 1881 € לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר בספינה בקומה העליונה (Mozart Deck A-1) עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה), בתוספת 921 € לאדם בחדר זוגי, 2141 € לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לסוויטה עם מרפסת בספינה בקומה העליונה (Mozart Deck) בתוספת 1182 € לאדם בחדר זוגי, 2663€ לאדם בחדר יחיד.

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסות בחברות התעופה לופטהנזה וסוויס אינטרנשיונל איירליינס בנתיב: תל אביב - ציריך, אמסטרדם - פרנקפורט - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין לכל נוסע בארוחות הערב.
 • ערבי זמר ושירה בהנחיית הזמר והחזן חיים שטרן, הזמר אור שבח ובניהול וליווי מוזיקלי של מיקי רוזנבאום.
 • ארוחות גורמה טריות המבושלות בספינה בפיקוח של משגיח כשרות צמוד.
 • מטבח כשר כולל תעודת כשרות בהשגחת הרב אורן דובדבני, ראש ארגון הכשרות.
 • משגיח כשרות צמוד ואיש צוות דתי לוגיסטי.
 • תפילות שבת בהשתתפות החזן חיים שטרן.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב.
 • ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
 • מיסי נמל.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם 60 € לאדם לכל ההפלגה).
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים.
 • מערכת שמע אישית לכל נוסע במהלך סיורי החוף.
 • שימו לב, מחיר הטיול אינו כולל טיפים למדריך הטיול (45 € לאדם לכל הטיול) וטיפים למשגיח הכשרות (€15 לאדם לכל הטיול).

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.
 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם ללכת ברגל למשך זמן מינימאלי של לפחות 30 דקות ברצף. בתוך הערים העתיקות בהם אין כניסה לאוטובוסים הסיור הוא רגלי. למתקשים בדרך יש אפשרות לשבת ולהמתין בבית קפה ולחבור לקבוצה מאוחר יותר. כמו כן, אנחנו מטיילים לרוב בערים עתיקות שבהן הדרכים מרוצפות באבנים, ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • לצפייה בתעודת הכשרות של הרב אורן דובדבני, ראש ארגון הכשרות לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט יתבצע בספינת הנהר Amadeus Queen
 • סיור ברחובותיה היפים וההיסטוריים של אמסטרדם
 • קלן, העיר הגדולה ביותר על גדות הריין
 • העיירה בת אלפיים השנים - קובלנץ
 • עיירת היין העתיקה רודסהיים
 • שייט בקטע המרכזי והמרהיב של עמק הריין המהווה אתר מורשת עולמית של אונסק”ו
 • פנינת ימי הביניים - היידלברג
 • שטרסבורג, הבירה העתיקה של אלזס ואחת מהערים האטרקטיביות ביותר באירופה
 • העיר בופרד אשר מהווה אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.
 • העיירה שפייר אשר הייתה אחת מהערים החשובות בקרב יהדות אשכנז

על הספינה

Amadeus Queen

ספינת הנהר MS Amadeus Queen של חברת Luftner Cruises הושקה בשנת 2018. הספינה שטה בנהרות הריין, המיין והדנובה. כל החדרים בספינה הם חיצוניים וכוללים חלון פנורמי גדול הנפתח כלפי מטה. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממסעדה ובר פנורמיים, ספריה, חדר כושר, חנות מתנות ובריכה.           ...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  אמסטרדם קלן
אוגוסט 21° 23°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שיט נהרות כשר לאורך נהרות הריין והמוזל   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

8 ימים • השייט בספינת נהר המפוארת Amadeus Queen בהשתתפות הזמר והחזן חיים שטרן
לוגו של וואטסאפ