קרוז מאורגן בים האדריאטי

11 ימים • כולל איטליה, קרואטיה, מונטנגרו, יוון וסלובניה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

10 לילות

9 לילות שיט

קוד טיול KVEA

הים האדריאטי מהווה את השלוחה המזרחית של הים התיכון כשהוא מפריד לכל אורכו בין חצי האי האפניני שעליו שוכנת איטליה לבין חצי האי הבלקני שבו שוכנות סרביה, קרואטיה ומונטנגרו בין יתר המדינות. שמו של הים נגזר מהתיישבות אטרוסקית קדומה בשם 'אדריה' והוא גם מהווה את הנקודה הצפונית ביותר בים התיכון. בים זה זרועים מעל 1,300 איים כשרובם נמצאים מול חופי קרואטיה והוא מציע הרמוניה נדירה של מים בגווני טורקיז וכחול, מפרצים וחופים ציוריים רומנטיים. הים האדריאטי שימש כנתיב סחר ימי חשוב מאין כמוהו שקישר בין ארצות ותרבויות הים התיכון למרכז אירופה, והיווה את מוקד התפתחותן של התרבויות העתיקות של דרום אירופה והבלקן.

ביום השני לטיול נעלה על אניית התענוגות בנמל העיר טרייסט, עיר נמל שוקקת בים האדריאטי ומרכז כלכלי ומסחרי. שייט באנייה מקנה נוחות ורוגע למי שמחפש מנוחה, ומאידך המלון ‘שט’ עמנו כך שניתן להתרווח בחדרים מבלי הצורך לארוז ולהיטלטל עם המזוודות. למי שמחפש פעילות – האנייה מציעה שפע של פעילויות לאורך כל שעות היום והלילה, ארוחות בהגשה או במזנון, חדרי כושר, ספא, מספרה, בריכות שחיה, פעילויות של ריקודים ומוסיקה. השיט ייקח אותנו אל חופיהם של איטליה, סלובניה, קרואטיה, מונטנגרו ואיי יוון. נהנה משילוב מיוחד בין נוף הערים לבין הטבע המרהיב של המפרצים, החופים והגבעות שבקרבתם.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • טיסות ישירות
 • יום טיול באזור אבנו טרמה ופאדובה
 • יום טיול באתונה כולל כניסה למוזיאון האקרופוליס
 • לינה במלון באזור פאדובה מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

יום 1 תל אביב – ונציה – אבנו טרמה - פאדובה

הבוקר נצא בטיסת בוקר ישירה אל ונציה עיר התעלות. נצא בנסיעה אל העיירה אבנו טרמה. עיירת ספא היושבת על מעיינות מים טרמליים, המים והבוץ משמשים מרפא למחלות שונות. העיירה שוכנת בסמוך לפאדובה למרגלות הגבעות האוגניות ונחשבות לאחת מעיירות המרפא המפורסמות באיטליה. נמשיך לפאדובה, עיר אוניברסיטאית עתיקה בה לימד המדען הנודע גליליאו ובה מתרחש גם מחזהו של ויליאם שייקספיר, אילוף הסוררת. בני העיר טוענים לתואר “העיר העתיקה ביותר באזור איטליה הצפונית” משום סרקופג אבן, שנטמן פה במאה ה 13 לספירה, ומשוייך לאטנטור נסיך טרויאני שחי והקים העיר במאה ה 12 לפנה”ס. עבורנו התיירים המגיעים אליה נתרשם מהכיכרות היפות – כיכר האדונים, כיכר הפירות וצמחי התבלין, גשרי האבן העתיקים על פני נהר הבאקליונה, נשוטט ברחובות עתיקים וצרים מרוצפי אבן, נראה את בית המשפט ומגדל השעון והכנסיות הנודעות בעיר ועוד. לינה באזור פאדובה.

יום 2 טרייסט – סיור פנוראמי ועלייה לאוניה

נפרד ממלונינו וניסע הישר לטרייסט עיר נמל שוקקת בים האדריאטי ומרכז כלכלי ומסחרי. לעיר היסטוריה עשירה ושימשה כנמל מרכזי של האימפריה ההבסבורגית. נתרשם מכיכר איחוד איטליה ומהמבנים הקלאסיים, בניין העירייה וארמון המושל, כנסיות העיר, האנדרטאות והנמל הגדול. נמשיך לנמל טרייסט שם נעלה על האוניה עמה נערוך קרוז בים האדריאטי. שייט באניה מקנה נוחות ורוגע למי שמחפש מנוחה, ומאידך המלון ‘שט’ עמנו כך שניתן להתרווח בחדרים מבלי הצורך לארוז ולהיטלטל עם המזוודות. למי שמחפש פעילות – האניה מציעה שפע של פעילויות לאורך כל שעות היום והלילה, ארוחות בהגשה או במזנון, חדרי כושר, ספא, מספרה וטיפולים מפנקים (בתשלום נפרד), בריכות שחיה, פעילות של ריקודים ומוסיקה. לינה באוניה. 

יום 3 ונציה

הבוקר נעגון בנמל ונציה, עם ההגעה לעיר המיוחדת והייחודית בעולם נצא לסיור משולב רגלית ועם סירה-כלי התחבורה הרגיל בעיר כשה’רחובות’ הם בעצם תעלות מים. נתחיל בסיור בגטו היהודי, שהיה גם הגטו הראשון בעולם. משם, בסירה, נגיע לוונציה ולכיכר המרכזית בה – סן מרקו. נראה את גשר ‘האנחות’ המפורסם, את ארמון הדוג’ים החולש על פני הכיכר, את בזילקת סן מרקו ומגדל הפעמונים שבה. נשוטט בסמטאות סביב הכיכר עם החנויות הצבעוניות המציעות את מרכולתן בין אם בזכוכית המפורסמת מוראנו המופיעה בפסלים, מחרוזות, טבעות ומסכות צבעוניות האופייניות כל כך לוונציה ומככבות בימי הקרנבל המתקיים שם מידי שנה. לינה באוניה.

יום 4 קופר (קרואטיה)

הבוקר נעגון בקופר, עיר נמל בסלובניה בצפון חצי האי איסטריה. קופר היתה התישבות עתיקה ועברו בה לסרוגין יוונין ורומים ונציאנים ואוסטרים. הנמל מהווה גורם כלכלי חשוב בעיר. נסייר בעיר העתיקה ונתרשם מארמונות העבר בסגנון הגותי הוונציאני המרהיב, מהסמטאות הציוריות, המזרקות, המרינה ועוד. לינה באוניה.

יום 5 ספליט (קרואטיה)

הבוקר נעגון בספליט, אחת מאתריה החשובים של קרואטיה. העיר היתה במשך דורות אחד המרכזים הנוצריים החשובים של האימפריה הרומית הגוועת ושל הממלכות האדריאטיות שירשו אותה בקרואטיה. נראה את הסמטאות הציוריות וארמון הקיסר הרומי דיוקלטיאנוס מוקף החומה, מקדש יופיטר, הקתדרלה, הנמל והשוק הפתוח. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בקוטור - מפרץ קוטור (מונטנגרו)

נעגון באחת העיירות היפות ביותר לאורך החוף האדריאטי, קוטור, השוכנת בלב מפרץ קוטור. העיירה העתיקה מוקפת חומות ומגדלים ובין סמטאותיה שוררת עדיין אווירת ימי הביניים. נתרשם מן העיר העתיקה ונבקר במוזיאון העירוני. נסיים את סיורנו בנסיעה לאורך המפרץ היפיפה. לינה באוניה.

יום 7 עגינה בדוברובניק (קרואטיה)

נצא לסיור בדוברובניק העתיקה. פנינת הים האדריאטי בעלת חומות מרשימות ונמל עתיק. נראה את ארמון הרקטורים – שליטי העיר בעבר, המנזר הפרנציסקני, בית המרקחת העתיק בעולם ומזרקת אונפריו. נתרשם מחומות העיר, השערים והנמל הישן, ואם יתאפשר, נבקר גם בבית הכנסת המקומי. לינה באוניה.

יום 8 האי קורפו (יוון)

נעגון בקורפו, האי הצפוני ביותר ביוון. העיר המרכזית באי, נקראת אף היא קורפו והיא אתר התיירות הפופולארי ביותר באי. נצא לסיור באי במהלכו נטייל בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה של קורפו, בשווקיה הססגוניים, נתרשם מהמבנים האנגליים והצרפתיים בתיבול של אוירה ים תיכונית, נטייל בנמל היפה ועוד ככל שיותיר הזמן. לינה באוניה.

יום 9 סנטוריני (יוון)

הבוקר נעגון בסנטוריני. איי סנטוריני הם חלק מארכיפלג האיים הקיקלאדים (ציקלאדים) ומקיפים לגונה שהיא למעשה מכתש שבמרכזו שני איים געשיים קטנים. האי סנטוריני יושב במרכזה של קשת געשית שהיא למעשה אתר וולקני של הר געש שהתפרץ בעוצמה במאה ה16 לפנה”ס. לאי צורה של חצי סהר ומתאפיין בחופים שחורים וחופי ים כחולים וצלולים ויש בו גם אתר ארכיאולוגי הקושר את האי לתרבות המינואית העתיקה-מן החשובות בים האגאי. נטייל בעיר הבירה פירה מרכז הפעילות המסחרית והתרבותית של האי הבנויה על מצוק מרהיב ונהנה מסמטאותיה הציוריות. נמשיך לעבר גולת הכותרת של האי הכפר איה (OIA), כפר יווני טיפוסי בצפון האי. הבתים בלבן בוהק לצד כיפות הכנסיות הכחולות על רקע הים הכחול והשקיעות המרהיבות יותירו בנו ללא ספק רושם עז. נשוטט להנאתנו בין החנויות, בתי הקפה והטברנות. לינה באוניה.

יום 10 מיקונוס (יוון)

האי מיקונוס אתר תיירות מרכזי בים האגאי שוכן בצפון האיים הקיקלאדים. האי שימש בעבר כאתר הלינה למבקרי האי דלוס הסמוך, אתר ארכיאולוגי חשוב מאד ביוון. עם השנים החלו לפקוד את האי תרמילאים ותיירים עשירים יותר והאי הפך לאחד מאיי יוון המפורסמים. לאי חופים מעולים המושכים מטיילים רבים והוא שם נרדף לחופש, מתירנות, בילויים, מסיבות תוססות ועוד. נערוך סיור באי ונתרשם מהבתים הלבנים ולצידם מאות כנסיות קוביסטיות שנבנו על ידי התושבים. נבקר בעיר הבירה חורה שהיא למעשה מבוך של סימטאות מתפתלות ומתעגלות לצד חנויות, מסעדות וטברנות. נתרשם מטחנות הרוח הוונציאניות מהמאה ה16, עת שימש האי כנקודת מסחר חשובה בין אירופה לאסיה ונקנח בכיכר מברויאנוס, גיבורת האי שהבריחה ברברים פולשים במאה ה19. לינה באוניה.

יום 11 אתונה – סיור עיר – מוזיאון האקרופוליס – תל אביב

הבוקר נעגון בפיראוס ולאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאוניה.  ונצא לטיול באתונה, עם ההגעה נערוך סיור פנורמי בבירת הדמוקרטיה ההלניסטית ונראה את אתרי העיר המפורסמים: נבקר במוזיאון האקרופוליס המרשים, האגורה, כיכר סינטגמה ובה בית הפרלמנט, האנדרטה לחייל האלמוני, איצטדיון השיש בו נערכה האולימפיאדה הראשונה בעידן החדש ונראה את  בנייני האוניברסיטה, האקדמיה למדעים והספריה הלאומית. אחר הצהרים נצא לכיוון שדה התעופה באתונה.  

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ונציה 3:40 שעות
אתונה תל אביב 2:00 שעות

מפרץ קוטור

סנטוריני

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVEA 23/06/2024 03/07/2024 $3938 $1586 $190 הנחה לנרשמים עד 25/04/2024 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי מקטגוריה IB  בקומות 8-9.

 • ניתן לשדרג לחדר עם חלון מקטגוריה OF בקומות 4-5, בתוספת  425$ לאדם בחדר זוגי. תוספת ליחיד בחדר $700. 

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומות 9-10 בתוספת 1288$ לאדם בחדר זוגי. תוספת ליחיד בחדר $2426.

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - ונציה, אתונה - תל אביב.
 • לינה במלון באזור פאדובה מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 180$ לכל ההפלגה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: [email protected] או בפקס: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמתם ובאיזה תאריך.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Norwegian Pearl
 • טרייסט, עיר נמל שוקקת בים האדריאטי ומרכז כלכלי ומסחרי
 • ונציה - עיר התעלות
 • קופר, עיר נמל בסלובניה
 • קוטור, אחת העיירות היפות ביותר לאורך החוף האדריאטי
 • קורפו, האי הצפוני ביותר ביוון
 • האי סנטוריני ביוון כולל גולת הכותרת של האי הכפר איה (OIA)
 • עיר החוף ספליט, אחד מאתריה החשובים של קרואטיה
 • דוברובניק, פנינת הים האדריאטי
 • ביקור במוזיאון האקרופוליס המרשים באתונה

על האוניה

Norwegian Pearl

חברת Norwegian Cruise Line) NCL) מזמינה אתכם לחוות את פלאי ההפלגה על אוניית שיט התענוגות והנופש Norwegian Pearl. לאיזה יעד שלא תיקח אתכם האוניה תוכלו להיות בטוחים וסמוכים על כך שתזכו לנופש ולקרוז שאין כדוגמתם מבחינת הפעילויות שיש לאוניה להציע. במהלך השיט תוכלו ליהנות ממופעים מוזיקליים חיים, הצגות תיאטרון ומחזות זמר פופולאריים...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קוטור האי קורפו
יוני 28° 28°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז מאורגן בים האדריאטי   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

11 ימים • כולל איטליה, קרואטיה, מונטנגרו, יוון וסלובניה
לוגו של וואטסאפ