טיול מאורגן למלטה בתקופת הקרנבל

8 ימים • נופים, אבירים וחגיגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

8 ימים

7 לילות

יבשתי

קוד טיול MALC

"מלטה יוק" = אין מלטה, הודיע לשולחיו מפקד המצור הטורקי במאה ה-16, משנכשל בניסיונו לכבוש את מדינת האיים הקטנה שבמרכז הים התיכון. ואולם לתייר - יש מה לראות ולחוות במלטה על 7,000 שנות ההיסטוריה שלה, האתרים מתקופותיה השונות, חופיה הדרמטיים, הפארקים, הפסטיבלים, המאכלים, עבודות היד - וכן, גם הקניות ואפילו הקזינו.

הקרנבל הבינלאומי של מלטה, הוא מהקרנבלים העתיקים באירופה, קרנבל עם סממנים תרבותיים ודתיים, אשר נחגג כבר יותר משש מאות שנים. הקרנבל הינו אחד האירועים האהובים והנצפים ביותר בארכיפלג האיים הקטן, המשופע בחגיגות עממיות. בתחילתו, בתקופתם של אבירי מסדר יוחנן הקדוש, נחגג הקרנבל באמצעות תחרויות כוח בשילוב נשף קרנבל מפואר, מסורות שחלקן שרד עד העת המודרנית. היום התווסף לקרנבל, שנמשך 5 ימים, נופך נוסף של עולם פנטזיה מדהים אשר נוצר ברחובות עם תלבושות קסומות, מיצגים סאטיריים, אמנות ומוזיקה. האירוע מסב הנאה רבה לקטנים ולגדולים, למקומיים ולתיירים, שיוצאים לרחובות ומצטרפים לתהלוכות ולחגיגה הנמשכת גם לתוך הלילה, כשכולם נהנים מתחושה של חופש ושמחה אמיתית.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":
 •  תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 •  טיפים לנותני השירותים השונים
 •  לינה בבית מלון מדרגה ראשונה
 •  דמי סבלות בבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
 •  כלכלה על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר מלאה וארוחת ערב

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב – מלטה

נצא בטיסה ערב אל מלטה. עם ההגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות.

יום 2 וולטה - "שלוש הערים"

את היום נקדיש להכרות מעמיקה עם וולטה, בירת המדינה. נתחיל בביקור בגני הקסרקטין – גני ברקה העליונים (ביצורי העיר), מהם תצפית מרהיבה אל הנמל הגדול וסביבותיו. נמשיך לביקור בקתדראלת סט. ג’ון – הכנסייה המרשימה בסגנון הרנסאנס, הקרויה על שמו של יוחנן המטביל, שהייתה המרכז הדתי של אבירי מלטה ובמוזיאון הצמוד לה, שם נוכל לראות שתיים מיצירות המופת של הצייר האיטלקי קראווג’ו. נעבור דרך  כיכר הניצחון ונבקר בארמון “האחים הגדולים”. נותיר זמן לשוטטות בין החנויות הרבות ברחוב הראשי ונסיים את סיורנו בעיר בנסיעה סביב הנמל של וולטה. נמשיך לביקור באגד “שלוש הערים ההיסטוריות” שבמזרח “הנמל הגדול”, המאחז של אבירי מסדר סט. ג’ון של מלטה בעת המצור הטורקי הגדול בשנת 1565. נגיע לתצפית אל ביצורי הערים מסנגלאה, בה מצפור “העיניים של האי” ונבקר בכנסיית סן לורנצו שבויטוריוזה. 

יום 3 דרום ומערב האי

הסיור יביא אותנו לדרומו של האי, אל הכפר זוריק, לתצפית מרהיבה מראש הצוק אל המערה הכחולה, אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר של מלטה. *אם מזג האוויר יאפשר, נוכל לצאת בשיט בסירות מנוע קטנות, אל המערה + הנקיקים הסמוכים אליה, בהם משתקפים מי הים בצבעי תכלת, טורקיז וסגול. נטייל במרסשלוק, כפר הדייגים שהיה לעיירה ונמשיך לתצפית מראש צוקי דינגלי, אל דרומה של מלטה, מקום בו הסלעים יורדים אנכית אל הים – ואל גני בוסקטו, המקיפים את ארמון וורדלה, מעון הקיץ של נשיא מלטה. נשוב לטיול וקניות באזור סלימה. 

יום 4 אתרי החובה של מלטה - מדינה - רבט - כפר האומנים – מוסטה - כנסיית ובמערת סנט פול

נתחיל את יום הטיולים בביקור בדום של מוסטה, הכיפה הבלתי נתמכת בגובה 67 מטר, בין הגדולות באירופה ונשמע את סיפור המלחמה המיוחד של המקום. נמשיך לביקור בכפר האומנים טא’ אלי, מרכז לעבודות יד מסורתיות, כמו רקמה וניפוח זכוכית, שם נוכל לחזות בעבודת האומנים וגם נותיר זמן לקניות למעוניינים בעבודות יד ובמזכרות. נמשיך לביקור בבירה הקודמת של מלטה ואחת הערים היפות והחשובות באי, מדינה. נטייל ברחובות ה”עיר השקטה”, עיר מוזיאון, עם מבוך של סמטאות ומבנים שמורים, נבקר בקתדראלה בסגנון הבארוק המלטזי ונצפה מחומות העיר השוכנת בנקודה הגבוהה באי. נמשיך אל רבט, העיר שמחוץ לחומות מדינה ומהווה יחד איתה יחידה ארכיטקטונית מרשימה. נבקר בכנסייה ובמערת סנט פול, הקשורות למסורת של האי על בואו של שאול הטרסי, הוא פאולוס השליח תלמידו של ישו, בשנת 60 לספירה אל האי. לפי המסורת באי, שהה פאולוס במערה זו וממנה הפיץ את הנצרות.   

יום 5 יום טיול באי גוזו

יום שלם של טיול וביקורים באתרים המרכזיים של האי היפהפה, גוזו. נצא בשיט אל האי המלטזי הקטן, שתושביו עוסקים בעבודות אדמה ובדיג. נבקר בכנסיית הניסים, טה’ פינו, שהתפרסמה בעולם כולו אחרי ביקורו של האפיפיור יוחנן פאולוס במקום, בכנסיית הרוטונדה העצומה בשרקיה ובמקדשי ג’אגנטיה – אתר ארכיאולוגי פרהיסטורי, שעד היום מרתק את החוקרים בשאלה כיצד הועברו אליו האבנים הענקיות ששמשו לבנייתו. נמשיך לביקור בעיירת הדיג והנופש מרסלפורן ובמערת קליפסו הצופה למפרץ רמלה, בה שהה, על-פי המיתולוגיה היוונית, הגיבור היווני אודיסאוס במשך 7 שנים. מהאזור – תצפית יפה אל הים והחוף הצפוני של האי. כמו כן נבקר בבירת האי גוזו – ויקטוריה ונראה את המצודה הגדולה שבה. בתום הביקורים נשוב בשיט לאי מלטה.  

יום 6 צפון האי

נתחיל בביקור בעיירה בלזן, בה נבקר בגני סן אנטון ונערוך תצפית לארמון של נשיא מלטה. נמשיך אל בוגיבה לביקור בטיילת ובמעגן ולמפרץ סט. פול, החוף המרכזי של האי. נהנה מהטיילת שבמקום ונמשיך לתצפית אל כפר פופאי, שנבנה כתפאורה לסרט על פופאי המלח והפך לפארק שעשועים. נסיים בביקור במפרץ מליחה ובעיירה מליחה.

יום 7 שייט סובב מלטה - עיירות מלטזיות טיפוסיות

לפנינו יום מקסים ומיוחד בו נצא לשיט סביב שני הנמלים הטבעיים משני צדי וולטה – נמל מרסמקסטו והנמל הגדול, במהלכו תוכלו לחוות את העבר ולצפות במבצרים ואל עבר החומות האדירות. בהמשך ניסע לאורך חופי האי, כולל תצפיות אל החוף הצפוני המפורץ. נגיע אל מרסהקלה, מסידה וסלימה. כמו כן נעצור בעיירות סט. ג’וליאן, עיירת תיירות מודרנית וסט. פול, השומרת על ציביון מלטזי טיפוסי.

יום 8 מלטה - תל אביב

הבוקר נשלים ביקורים אחרונים, ולקראת שעות הצהריים ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מלטה 3:10 שעות
מלטה תל אביב 2:45 שעות

מלטה

הרצאה בנושא: מלטה, המוזיאון הפתוח בעולם בהנחיית מדריכת הטיולים בילי לוין

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
MALC01 פברואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב תל אביב - מלטה - תל אביב.
 • לינה בבית מלון מדרגה ראשונה.
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר מלאה וארוחת ערב.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • טיפים לנותני השירותים.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה במידה וידרשו ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. כמו כן בערים העתיקות של מלטה – אין כניסה לאוטובוסים או כלי רכב שאינם שייכים לתושבי העיר. לפיכך הסיורים בערים אלה – שהן קטנות למדי, נערכים רגלית. ההליכה לא ממושכת וכוללת הפסקות.

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם, בשל נגיף הקורונה, פרטי אירועי הקרנבל עלולים להשתנות בהתאם להנחיות הקורונה הרלונטיים

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 31 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-31 ימים לפני היציאה ועד 21 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-21 ימים לפני היציאה ועד 14 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-14 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • גני הקסרקטין, קתדראלת סט. ג’ון , ארמון “האחים הגדולים” ואגד “שלוש הערים ההיסטוריות” בוולטה
 • ביקור במרסשלוק, כפר הדייגים שהיה לעיירה ותצפית מראש צוקי דינגלי אל דרומה של מלטה
 • ביקור בדום של מוסטה, הכיפה הבלתי נתמכת בגובה 67 מטר, בין הגדולות באירופה
 • ביקור בכפר האומנים טא’ אלי, מרכז לעבודות יד מסורתיות
 • ביקור בבירה הקודמת של מלטה ואחת הערים היפות והחשובות באי, מדינה
 • יום טיול באי היפהפה גוזו
 • ביקור בגני סן אנטון ותצפית לארמון של נשיא מלטה בעיירה בלזן
 • תצפית אל כפר פופאי שנבנה כתפאורה לסרט על פופאי המלח והפך לפארק שעשועים
 • ביקור בחוף של מפרץ מליחה ובעיירה מליחה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  מלטה
פברואר 16°
מרץ 18°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ