טיול למאוריציוס וראוניון

11 ימים • הסודות הכמוסים של האוקיאנוס ההודי הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

9 לילות

יבשתי

קוד טיול CMR

דרומה לקו המשווה, בלב האוקיאנוס ההודי, חבויים איים טרופים וולקנים יפיפיים, שאוכלסו באירופאים, אפריקאים ואסיאתיים החל מהמאה 16. נבקר בשניים מהאיים היפים ביותר, מאוריציוס וראוניון. הגשמים הרבים והטמפרטורות הנוחות, בשילוב הרים גבוהים וחופים נפלאים מושכים אליהם מטיילים מרחבי העולם. נפגוש מגוון תרבותי ואתני מרתק, נבקר בכפרים ציוריים ונספר את סיפור המגורשים למאוריציוס. לצד מאכלים מהמיטב של המטבח האקזוטי, נעפיל להר געש פעיל ואף נכיר מפלי מים שופעים. טיול לראוניון ומאוריציוס פותח צוהר לעולם רחוק, קסום ומזמין, והכל בתנאי אירוח מפנקים. לפניכם מסלול טיול מאורגן עם חברת "בשביל הזהב", המתמחה בביצוע טיולים ימיים ויבשתיים ברמה הגבוהה ביותר.

בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב: • שילוב של נופים, תרבות, אוכל וסיפור יהודי מרגש • טיול מאורגן למאוריציוס מזמן חשיפה לתרבות ההינדית, שרבים מתושבי האיים מאמינים בה  • סיור וירטואלי בין הרי געש ומעמקי כדור הארץ • היכרות עם תרבות צרפתית עשירה במרחק של אלפי קילומטרים מהבית • טיפים לנותני השירותים השונים • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - יעד ביניים - מאוריציוס

נטוס דרך יעד ביניים אל מאוריציוס, וננחת בשדה התעופה הבינלאומי הנמצא בחלקו המזרחי של האי. בהגעה נפגוש לראשונה בנוף הוולקני השופע, בשדות קנה הסוכר ובחופים הציוריים של האי. נעלה על כבישים מודרניים ונגיע אל בית המלון השוכן לחוף האוקיאנוס ההודי, בו נלון בארבע הלילות הקרובים. לינה במאוריציוס.

יום 2 צפון מאוריציוס - הגנים הבוטניים - פורט לואיס - מוזיאון הפני הכחול

נתעורר אל מול הים ולאחר ארוחת הבוקר, נצא לבקר בבית הקברות היהודי, בו טמונים 126 מגורשים שנפטרו בניכר. כ 1600 יהודים גורשו ע”י הבריטים למאוריציוס והביקור במקום הוא חוויה מיוחדת. נמשיך אל הגן הבוטני המרהיב בכפר פמפלמוס (Pamplemousses), בו עצים טרופים רבים, שושנות מים עצומות ושפע של צמחייה ירוקה ורעננה. נסיים את היום בפורט לואי, בירת מאוריציוס. נעלה אל מצודת העיר הצופה למרחקים ונשוטט במרכז המודרני שלחוף הים. נסיים במוזיאון הפני הכחול, בו מוצגים בולי דואר ישנים שתרמו לפרסומו של האי ובין היתר אוצר בין אוספיו את אחד הבולים היקרים בעולם. לינה במאוריציוס.

יום 3 חוף האוקיינוס ההודי - יום נופש – מפגש קבוצתי והרצאה

היום נבלה לחופו היפיפה של האוקיינוס הודי. נוכל לנצל את מתקני המלון הרבים, לשחות, לשוט בסירות מהירות, לצלול בשוניות האלמוגים הצבעוניות ולנוח עם ספר טוב אל מול הים האינסופי. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאת העשרה מפי מדריך הטיול. לינה במאוריציוס.

יום 4 דרום מאוריציוס - שמורת קניון הנהר השחור - מפלי שאמרל Chamarel

היום נעמיק אל חלקו הדרומי של מאוריציוס ונטייל בנופים מרהיבים. במאוריציוס קהילה הודית גדולה ונבקר באחד ממקדשי הענק שלהם. בהמשך נהנה מפלאי הטבע שמציע לנו מאוריציוס. נבקר בקניון השחור המתחתר בדרום האי ונראה את מפלנ שאמרל המרשימים. נטייל באתר חולות שאמרל הצבעוניים המפורסמים שנוצר בעקבות פעילות געשית ונלמד מהיכן מגיעים לבבות הדקלים וקנה הסוכר. לסיום נבקר בחוף הים היפהפה ‘לה מורן’. לינה במאוריציוס.

יום 5 מאוריציוס טיסה לאי ראוניון

נפרד ממאוריציוס ונצא בטיסה קצרה אל ראוניון. עדיין באוקיינוס ההודי, עדיין הרי געש ואווירה טרופית אבל אנחנו חלק מאירופה. ראוניון שייכת לצרפת והחותם האדריכלי, גסטרונומי ותרבותי ניכר בכל פינה. נעבור בסנט דני, בירת האי, ונתרשם מהאוטוסטרדות המהירות ומעבודות התשתית האדירות הכובשות חלקים מהים. נתמקם במלוננו שבחלקו המערבי של האי הפונה אל מדגסקר. לינה בראוניון.

יום 6 פיתון דה לה פורנאש - מוזיאון הגיאולוגי

נתחיל בטיפוס ארוך (באוטובוס) אל מרכז האי ונעצור בכמה תצפיות נוף מרהיבות, על קניונים עמוקים והתיישבויות נידחות של איכרים. נבקר במוזיאון הגיאולוגי ובו הדגמות ומייצגים על נופו הגיאולוגי של האי. נמשיך ונעפיל אל הלוע העצום של פיתון דה לה פורנאש, הר געש הפעיל גם  היום. נשוב אחה”צ אל המלון. לינה בראוניון.

יום 7 חוף האוקיאנוס ההודי – יום נופש – מפגש קבוצתי והרצאה

היום נבלה לחופו היפיפה של האוקיאנוס הודי. נוכל לנצל את מתקני המלון הרבים, לשחות, לשוט בסירות מהירות, לצלול בשוניות האלמוגים הצבעוניות ולנוח עם ספר טוב אל מול הים האינסופי. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאת העשרה מפי מדריך הטיול. לינה בראוניון.

יום 8 עיירות חוף וכפרים בדרום האי

נצא לנסיעה נופית בחלקו הדרומי והמזרחי. נבקר בעיירות קטנות עם נינוח צרפתי ונהיה עדים לעוצמת קילוחי הלבה שזורמים בשנים האחרונות מפיתון דה לה פורנאש. נגיע לאזור סנט בנואה ובה נלון בשני הלילות הקרובים. לינה בראוניון.

יום 9 הלבורג - מפלי סלאזי - מוזיאון אתנולוגי

היום נבקר בצדו המזרחי, המיוער והגשום יותר של האי. נטפס דרך הכפר הציורי סלאזי אל הלבורג. נבקר במוזיאון אתנולוגי מיוחד על תרבויות האוקיאנוס ההודי ונהנה מאווירת כפר צרפתי נינוחה. מהלבורג תצפיות יפות לכל עבר. נראה מפלים גבוהים הצונחים בתלילות מהרי הבזלת ומרעננים את המדרונות הירוקים ומשווים למקום אווירה טרופית מיוחדת. בתום הטיול נחזור למלון. לינה בראוניון.

ימים 10+11 מפל ניאגרה - סן דני - טיסה למאוריציוס – יעד ביניים - תל אביב

ניפרד מהחוף ומבית המלון ונצא למפל ניאגרה שבצפון האי. אמנם לא בדיוק ניאגרה שבצפון אמריקה אבל פינת נוף קסומה. נסיים בסן דני הבירה ונטייל במדרחוב ובשווקים, קפה טוב וגלידה ופנינו אל שדה התעופה ממנו נטוס בטיסה קצרה למאוריציוס ומשם נצא בטיסה דרך יעד ביניים לתל אביב, אליה נגיע למחרת.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד ביניים
יעד ביניים מאוריציוס
מאוריציוס יעד ביניים
יעד ביניים תל אביב

מאוריציוס

ראוניון

מחירים
הנחה נוספת בסך €20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CMR03 ינואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
CMR04 פברואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
CMR05 מרץ 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
CMR06 אפריל 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - מאוריציוס - יעד באירופה - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • טיפים לנותני השירותים השונים
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “בשביל הזהב” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • למזמינים טיולים היוצאים בחודש אוגוסט, ביטול עד 30 ימים לפני היציאה ללא דמי ביטול

 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.

 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.

 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.

 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.

 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • המפלים המרהיבים בעמק הנסתר סלאזי בראוניון
 • ביקור בקניון הנהר השחור, מפלי שאמרל ובאתר החולות הצבעוניים במאוריציוס
 • ביקור בגנים הבוטנים בכפר פמפלמוס שבמאוריציוס
 • ביקור בבית הקברות היהודי במאוריציוס
 • העפלה ללוע העצום של פיתון דה לה פורנאש, הר געש הפעיל גם היום
 • ביקור במוזיאון אתנולוגי מיוחד על תרבויות האוקיאנוס ההודי
 • ביקור במפל ניאגרה שבצפון האי ראוניון

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  מאוריציוס ראוניון
נובמבר 27° 30°  
דצמבר 28° 30°
ינואר 30° 28°
פברואר 30° 28°
מרץ 31° 28°
אפריל 27°   31°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ