סיישל וקרוז מאורגן מאיי האוקיינוס ההודי ועד לדרום אפריקה

21 ימים • סיישל, מאוריציוס, מדגסקר, ראוניון, מוזמביק, דרום אפריקה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

21 ימים

19 לילות

12 לילות שיט

קוד טיול IS

במערב האוקיינוס ההודי, מזרחית ליבשת אפריקה, נמצאים איים קסומים עם תופעות טבע מרתקות, סיישל, מאוריציוס ראוניון, ומדגסקר.

סיישל הוא שם כולל לשרשרת איים הכוללת 5 קבוצות עיקריות ו-155 איים בסך הכל. חלקם מהאיים הימיים העתיקים בעולם - מורשת ניצחית לראשית כדור הארץ. חולות לבנים, מים צלולים, עולם תת ימי עשיר, יערות גשם, צבי ענק, עצי הקוקו דל מאר הייחודיים וציפורים נדירות מספקים חוויה בלתי נשכחת לתיירים המגיעים לכאן. למרות הפיתוח התיירותי, איי סיישל שומרים על קסם של פעם, אין בניה לגובה ואין כבישים מהירים. מה שמבטיח שמראה יערות הגשם הטרופיים העוטפים את צוקי הגרניט הקדמונים וצובעים את הנוף באלפי גוונים של ירוק, וכן החופים המנוקדים במאות דקלי הקוקו דל מאר יישארו צרובים בזיכרון.

האי מאוריציוס שהתגלה לפני 400 שנה וחיים בו כ-1.3 מיליון איש - תערובת אנושית מרתקת של הודים, סינים, אפריקאים, מוסלמים, הינדים ובודהיסטים, ערב רב של פנים, אמונות, מנהגים ומטבחים. בנוסף לנוף האנושי המעניין, האי נהנה מטבע נהדר, חופים קסומים והרי געש.

האי ראוניון הוא אי וולקני שחלק מפסגותיו מגיעות ליותר מ-3000 מטר גובה ויוצרות נוף דרמטי ומרהיב. באי מספר הרי געש מהפעילים ביותר בעולם. את האי יישבו במאה-18 צרפתים שגידלו קפה וקנה סוכר, ובזכותם ניתן ליהנות באי עד היום מקרואסון מצוין.

האי מדגסקר הוא האי הרביעי בגודלו בעולם, בו התפתחו תנאי חיים ועולם אקולוגי עשיר ושונה מיבשת אפריקה הסמוכה. נשתמרו בו חיות ייחודיות כדוגמת הלמורים (קופים קרובי אדם) ושני שליש ממיני הזיקיות בעולם ייחודיים לאי זה, בין הצומח נזכיר את עצי הבאובאב וצמח ילאנג ילאנג הריחני ממנו מכינים המקומיים בושם.

שנים רבות התנהלה דרום אפריקה תחת שלטון האפרטהייד הידוע לשמצה, אולם מאבקו הערכי וחסר הפשרות של נלסון מנדלה שינו את התמונה. משנות התשעים של המאה הקודמת, הארץ המדהימה הזו יצאה לדרך חדשה. לא תמיד סלולה וקלה, אך שוויונית יותר והוגנת. בדרום אפריקה שילוב יוצא מהכלל של נופי בראשית, מפרצים יפיפיים, שבטים צבעוניים ומלאי חיים ועולם חי וצומח מהעשירים בעולם. אם נוסיף לכך מכרות זהב אורניום פחם ויהלומים נבין את מקור עושרה ושגשוגה.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":

 • תכנית הטיול עשירה ומגוונת ומשלבת טבע, פולקלור, נופים ותרבות
 • הטיול כולל ביקור בשמורות טבע, תצפיות על בעלי חיים בדרום אפריקה והיכרות עם אורח חיי המתיישבים הלבנים בדרום אפריקה 
 • שייט סביב דרום אפריקה והעמקה בנתיבי השייט של הספנים הפורטוגזים בדרכם מפורטוגל להודו
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס פנסיון מלא (3 לילות במאוריציוס ו-4 לילות בסיישל)
 • בימי הסיור בפורט דופין (מדגסקר) ומפוטו (מוזמביק) תסופק ארוחת צהריים
 • דמי סבלות בבתי המלון
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

יום 1 תל אביב - יעד ביניים - סיישל - סיור פנורמי

נצא בטיסה דרך יעד ביניים לאי הגדול מבין איי סיישל, האי מאהה. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי קצר באי ונמשיך למלון למנוחה והתארגנות. לינה בסיישל באי מאהה.

יום 2 הפארק הלאומי מורן סיישל - תצפית מהר Amisere – חוף בו ואלון

הבוקר נבקר בפארק הלאומי מורן סיישל (Morne Seychellois), שהוא הגדול ביותר בסיישל ומהווה כעשרים אחוז משטח האי מאהה. הפארק מכוסה בצמחייה טרופית עבותה שכוללת שרכים, עצי פנדנוס ומינים רבים של דקלים, חלקם ייחודיים לסיישל. נעפיל אל הנקודה הגבוהה ביותר באי, לתצפית מרהיבה מהר ,Amiser שממנה ניתן לחזות בכל סביבת אזור האיים. שם גם נראה את העצים המיוחדים שנטעו ילדי העבדים שהוחזקו במיסיון. מדובר במוסד שנפתח בשנת 1875, ונוסד על מנת להעניק חינוך לילדי עבדים משוחררים. נמשיך לביקור בחוות לגידול תה בלב החורש הצפוף. נרד אל חוף בו ואלון (החוף היפה) ונתרשם מהשילוב של צבע המים, סלעי הגרניט והחוף הצהוב. לינה בסיישל באי מאהה.

יום 3 האי מאהה - ויקטוריה – מקדש הינדי - השוק המקומי – הגנים הבוטניים – ארוחת צהריים - חוות תבלינים

היום נטייל בעיר הבירה ויקטוריה, אחת מערי הבירה הקטנות בעולם, שקרויה על שם ויקטוריה מלכת אנגליה. זוהי עיר חביבה שמשלבת מבנים מהתקופה הקולוניאלית עם בנייה בסגנון מודרני. נראה את הדגם המוקטן של מגדל הביג בן הלונדוני, אשר ניצב בעיר מאז 1903. נראה גם את המקדש ההינדי הססגוני, היחיד בסיישל. כמובן שנשוטט גם בשוק המקומי עם דוכני הדגים הטריים שמגיעים מהנמל הסמוך, פירות וירקות, ותבלינים אקזוטיים. נמשיך לביקור בגנים הבוטניים המרשימים, אשר הוקמו לפני יותר ממאה שנה, וכוללים דקלים מסוגים שונים, עצי פרי ועצי תבלין. נאכל ארוחת צהריים במסעדה וניסע לדרום האי מאהה לביקור בגני המלך-חוות תבלינים ופירות טרופיים המתוחזקת מזה חמישה דורות ע”י צאצאיה של משפחה בריטית, שם נלמד על הצמחים המיוחדים לאיי סיישל וביניהם וניל, מוסקאט, קינמון, פרי הלחם ועוד. נקנח בחוף המושל לתצפית על דקלי הקוקוס הנושקים לים. לינה בסיישל באי מאהה.

יום 4 האיים פרלין ולה-דיג – חוף Anse Source D'Argent - ארוחת צהריים אותנטית - הפארק הלאומי Velle de Mai

היום נשוט בסירת קטאמרן מהירה לביקור באיים פרלין Praslin ולה-דיג ,La Digue שהוא האי הרביעי בגודלו בארכיפלג של סיישל. נפתח את סיורינו בלה-דיג בביקור בחווה לגידול אגוזי קוקוס, שם עדיין מפיקים את שמן הקוקוס בעזרת שור ואבן ריחיים ונצפה אחר תהליך ההכנה. כמו כן נראה את מקום צילום הסרט ‘עמנואל’. גולת הכותרת של האי היא חופיו היפים, ובראשם חוף Anse Source D’Argent, אשר מככב תדיר ברשימות החופים היפים והמצולמים בעולם. זהו חוף העשוי ממקטעים מקטעים של חול לבן ורך, מנוקדים בסלעי גרניט עצומים, ‘המפוסל’ בסגנון הנרי מור. נשוט לאי פרלין שהוא האי השני בגודלו בסיישל, באי יש חופים מדהימים שנראים בדיוק כמו שחוף טרופי צריך להיראות, עם שוניות אלמוגים מרהיבות, מי טורקיז צלולים וחול לבן שדקלים מצלים עליו. נאכל ארוחת צהריים אותנטית ובה מיטב המאכלים של המטבח הקריאולי העשיר בטעמים. נבקר בפארק הלאומי Valle de Mai, שהוא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו ובו כמה מיני דקלים ייחודיים לאי, כולל המין הנדיר קוקוס-הים ‘’Coco de Mer. נסיים את היום ברחצה באחד מחופיו היפים של האי ונחזור חזרה אל מלוננו. לינה בסיישל באי מאהה.

יום 5 טיסה למאוריציוס - סיור ראשון באי – ביקור בחווה קולוניאלית לייצור תה – ארוחת צהריים והעברה למלון

בשעות הבוקר נצא בטיסה למאוריציוס. ננחת בשדה התעופה, הנמצא בחלקו המזרחי של האי. בהגעה נפגוש לראשונה בנוף הוולקני השופע, בשדות קנה הסוכר ובחופים הציוריים של האי. ניסע לביקור בחווה קולוניאלית המשחזרת את החיים באי בתקופות עבר ב-Bois Chéri, שם נמצא מטע התה הראשון במאוריציוס שראשיתו בשנת 1892. נבקר במוזיאון שבמקום ונגלה את ההיסטוריה והחשיבות של הפקות תה במאוריציוס ולקינוח נלגום תה בסגנון בריטי אופייני. בהמשך נהנה מארוחת צהריים עם מאכלים מקומיים שתוגש במסעדה על רקע נופים מקסימים. בסיום, ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. לינה במאוריציוס.

יום 6 פורט לואיס - הגנים הבוטניים - מוזיאון הפני הכחול

נתחיל את היום בעלייה למצודה ונערוך תצפית על העיר והנמל, נמשיך לביקור בגנים הבוטנים בכפר Pamplemousses, שם נראה צמחים טרופיים נדירים ובריכות שושני מים ענקיים. נבקר במוזיאון הפני הכחול ברובע ה’קודאן’ בו מוצגים בולי הדואר הישנים שתרמו לפרסומו של האי. לקראת שעות אחר הצהריים נערוך סיור פנורמי בעיר פורט לואיס ובסופו נשוב למלוננו. לינה במאוריציוס.

יום 7 בית הקברות היהודי – הר געש כבוי – מקדש גראן באסו - שמורת קניון הנהר השחור – ארוחת צהריים - מפלי שאמרל Chamarel – אתר החולות הצבעוניים

נצא לביקור בבית הקברות היהודי דרכו נתוודע לסיפור גירושם של המעפילים שהוגלו ע”י הבריטים לאי בשנת 1940, כ 1600 יהודים גורשו ע”י הבריטים למאוריציוס והביקור במקום הוא חוויה מיוחדת. נמשיך אל הר הגעש הכבוי Trou aux Cerfs שבאזור הרמה המרכזית של האי, שם נוצר מכתש בעומק 85 מטר עם אגם טבעי. בהמשך ניסע לביקור במקדש גראן באסו ההודי, מתחם שוקק מתפללים, פסלים צבעוניים ומקדש מרהיב השוכן על אגם קדוש מלאכותי הנמצא בגובה של כ 550 מטר מעל פני הים, זהו אחד המקדשים החשובים למאמיני ההינדו מחוץ לגבולות הודו. נעמיק אל חלקו הדרומי של מאוריציוס ונטייל בנופים מרהיבים, נבקר בקניון השחור ונראה את מפלי שאמרל המרשימים, נאכל ארוחת צהריים במסעדה אותנטית בה נטעם מאכלים מקומיים ובהמשך נטייל באתר החולות הצבעוניים המפורסמים שנוצר בעקבות פעילות געשית ונלמד מהיכן מגיעים לבבות הדקלים וקנה הסוכר. לסיום נבקר בחוף הים היפהפה ‘לה מורן’. לינה במאוריציוס.

יום 8 שייט קטאמרן לאורך החוף המזרחי – נהר GRSE – ארוחת ברביקיו – ביקור באי Cerfs– עלייה לאוניה

הבוקר נצא לשייט לאורך החוף המזרחי של האי, במהלכו נהנה מרחצה ושנירקול ונתרשם מהריף העשיר המקיף את האי הגעשי. נמשיך בשייט אל שפך הנהר GRSE, כאשר משני צידיו תלווה אותנו צמחייה שופעת ואולי נזכה לראות קופים ועטלפים על צמרות העצים, בקצה הדרך נהנה ממפלים מרשימים.  בהמשך, נהנה מארוחת ברביקיו שתוכן על ידי צוות הקטאמרן. משם נמשיך בשייט אל האי Cerfs, פיסת גן עדן מושלמת עם חופים זהובים ועצי קוקוס ממש כמו בגלויות. נשוב בשייט בחזרה אל Pointe Jerome עם משקה צונן ביד כשצוות הספינה מנעים את זמננו לצלילי מוזיקת הסגה. לקראת ערב, ניסע לנמל העגינה ושם נעלה על אוניית התענוגות של חברת Norwegian Cruise Line בה נבלה במהלך טיולינו. לינה באוניה.

יום 9 עגינה באי ראוניון - הלבורג - מפלי סלאזי - מפל הניאגרה

נעגון באי ראוניון. עדיין באוקיינוס ההודי, עדיין הרי געש ואווירה טרופית אבל אנחנו חלק מאירופה. ראוניון שייכת לצרפת והחותם האדריכלי, גסטרונומי ותרבותי ניכר בכל פינה. נצא לטיול בצידו המזרחי, המיוער והגשום יותר של האי. נטפס דרך הכפר הציורי סלאזי אל הלבורג. נבקר במוזיאון אתנולוגי מיוחד על תרבויות האוקיאנוס ההודי ונהנה מאווירת כפר צרפתי נינוחה. מהלבורג תצפיות יפות לכל עבר. נראה מפלים גבוהים הצונחים בתלילות מהרי הבזלת ומרעננים את המדרונות הירוקים ומשווים למקום אווירה טרופית מיוחדת. בהמשך ניסע למפל ניאגרה שבצפון האי. אמנם לא בדיוק ניאגרה שבצפון אמריקה אבל פינת נוף קסומה. לינה באוניה.

יום 10 שייט לכיוון מדגסקר - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 11 פורט דופין מדגסקר

היום נעגון בפורט דופין (טואלאגנרו). נבלה את היום בשמורת נהמפונה, הידועה בזכות מיני הלמור המגוונים שלה. נתבונן בלמורים בסביבתם הטבעית, מזנקים בחן מעץ לעץ ונחזה בהתנהגויות המרתקות ובדינמיקה החברתית המרתקת שלהם. לצידם של הלמורים, השמורה חושפת בפנינו מגוון יוצא דופן של חי וצומח, שבו צמחים אנדמיים וזוחלים שמוסיפים לקסם. לינה באוניה.

יום 12 שייט לכיוון מוזמביק - מפגש קבוצתי והרצאה

יום נוסף של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 13 פומן (מוזמביק)

הבוקר נעגון בפומן, פנינה נסתרת בקו החוף הבתולי של מוזמביק. נהנה מרחצה בחוף הציורי, עם החול הלבן ומי הטורקיז הצלולים. נצא לסיור רגלי קצר באיזור שהוא גם ביתם של עצי מנגרובים וחיות בר מגוונות, מה שהופך אותו ליעד אטרקטיבי עבור חובבי טבע. לינה באוניה.

יום 14 מפוטו – בית העיירה - הקתדרלה – הגנים הבוטניים

היום נעגון במפוטו, בירתה של מוזמביק ונצא לסיור מקיף בעיר. התחנה הראשונה היא בית העירייה המלכותי, מבנה מפואר העומד כסמל למשילות ולמורשת התרבותית של מאפוטו. בסמוך, נראה את הקתדרלה המרשימה ואת תחנת הרכבת הישנה, פנינה ארכיטקטונית אמיתית המעוטרת בפרטים עדינים. לקראת הצהריים נגיע לגנים הבוטאניים של טונדורו. הגנים, עם הצמחייה השופעת, השבילים הקסומים ומיני הצמחים המגוונים, מספקים מפלט שליו מהעיר השוקקת. לינה באוניה.

יום 15 עגינה בריצ'רדס ביי (Richards Bay) - ספארי בשמורת שלושלואה

נצא בנסיעה צפונה באזור שחלקו חקלאי וביצתי במדינת קואזולו נטאל. שבט הזולו שוכן באזורים הללו כבר אלפי שנים ונכיר את המודרניזציה העוברת על תושבי החבל. לקראת צהריים נגיע אל שמורת שלושלואה ונצא לספארי בנופי הפרא, אם יתמזל מזלנו נפגוש עדרי פילים, זברות, ג’ירפות, אנטילופות ממינים שונים, קרנפים המצויים בסכנת הכחדה מיידית ואפילו אריות. לינה באוניה.

יום 16 שייט לכיוון דרום אפריקה - מפגש קבוצתי והרצאה

יום נוסף של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 17 עגינה בפורט אליזבת (דרום אפריקה) – ספארי שוטיה

הבוקר נעגון בפורט אליזבת, מהערים החשובות בדרום אפריקה, בה עדיין ניתן לפגוש את המורשת הבריטית של ימי המאה 19. נצא צפונה דרך נופים מוריקים אל שמורת שוטיה (Schotia Reserve), המציעה הזדמנות ייחודיות לחזות בחיות הגדולות והמופלאות בסביבתן הטבעית. פילים, אריות וקרנפים, הם רק חלק מחיות הבר הנמצאות בשמורה, שמהווה בית עבור מגוון מינים מרתקים. בסיום הביקור בשמורה, נשוב אל פורט אליזבת ונטייל בעיר שנטלה חלק חשוב במאבקי העצמאות של השחורים במשך תקופה ארוכה. לינה באוניה.

יום 18 עגינה במוסל ביי - אודסהורן - ביקור בחוות יענים

היום האניה תעגון במפרץ גדול ויפה בו מתקבצים לווייתנים במהלך חודשים אחדים בשנה, אם יתמזל מזלנו נראה את היונק המסתורי הענק ואת סילוני המים הקולניים. בהמשך נצא צפונה אל חבל הקארו הקטן, נחצה את רכס אוטיניקווה ונגיע אל העיירה השלווה אודסהורן בה נכיר לעומק את אופי ההתיישבות הלבנה בדרום אפריקה. בעבר הלא רחוק, התקיימה כאן קהילה אמידה של יהודים, רובם יוצאי ליטא, שבחרו לעסוק בחקלאות ובגידול יענים – נבקר בחוות יענים בה מגדלים להקות גדולות של העוף המיוחד הזה. נשוב למוסל ביי ונבקר במוזיאון התגליות של הנוסע החשוב ברתולומאו דיאש, נראה את עץ הדואר בו הטמינו יורדי הים מכתבים לאהובותיהם ונכיר את ספינתו של דיאש שיצאה למסעות ההירואים לפני יותר מחמש מאות שנה. לינה באוניה.

יום 19 קייפטאון - הר השולחן - כף התקווה הטובה - שמורת הפינגווינים

הבוקר נעגון בקייפטאון, הנחשבת לעיר היפה ביותר בדרום אפריקה. נבקר בהר השולחן* (מותנה בתנאי מזג האוויר) ,שמהווה את סימלה של העיר, שם נעלה ברכבל לפסגת ההר ונערוך תצפית פנורמית על העיר ממעוף הציפור. בהמשך נצא בנסיעה דרומה לאורך חצי האי לכיוון כף התקווה הטובה. נעבור דרך שכונות היוקרה קליפטון, קמפס ביי והאוט ביי הממוקמות על חוף הים הציורי. נשוט לאי אריות הים ונצפה באלפי יונקים ועופות מים מקרוב, מכאן נמשיך בדרכנו ונעבור דרך פסגת צ’פמן – אחת הדרכים בעלות הנוף היפה ביותר בדרום אפריקה. נסייר בשמורה, נלמד על הצומח הייחודי שלה ונעפיל ברכבל אל “נקודת הכף” ממנה נצפה אל הגלים הנשברים על צוקי הסלע הענקיים היורדים לאוקיינוס. בתום ביקורנו ניסע לשמורת הפינגווינים אשר בחוף בולדרס, שם נוכל לצפות מקרוב על עופות מעניינים אלה. לינה באוניה.

יום 20 קייפטאון - הגנים הבוטניים קירסטנבוש- טיסה לתל אביב

הבוקר ניפרד לשלום מהאונייה. נבקר בגני קירסטנבוש – הגנים הבוטניים המפורסמים ביותר בדרום אפריקה המאכלסים אלפי מינים של עצים וצמחים. לקראת שעות הצהריים ניסע אל שדה התעופה ונצא בדרכנו בחזרה הביתה בטיסה לתל אביב דרך יעד ביניים.

יום 21 הגעה לתל אביב

מלאי חוויות ננחת בשעות הבוקר בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד ביניים 4:20 שעות
יעד ביניים סיישל 3:50 שעות
קייפטאון יעד ביניים 6:25 שעות
יעד ביניים תל אביב 4:05 שעות

קייפטאון

הר השולחן

מאוריציוס

ראוניון

הרצאה בנושא ארבעה איים אקזוטיים באוקיינוס ההודי בהנחיית שמעון דיגה

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
IS ינואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באונייה מקטגוריה IB בקומה 9.

 • ניתן לשדרג לחדר עם חלון מקטגוריה OA בקומה 5 בתוספת 503$ לאדם בחדר זוגי, 856$ לאדם בחדר יחיד.
 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומה 9 בתוספת 1,940$ לאדם בחדר זוגי, 3,730$ לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב – יעד ביניים – סיישל, קייפטאון - יעד ביניים - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס פנסיון מלא (3 לילות במאוריציוס ו-4 לילות בסיישל)
 • ארוחת צהריים בימי הסיור בפורט דופין (מדגסקר) ומפוטו (מוזמביק).
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה יש לשלם 240$ לאדם לכל ההפלגה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 30-45 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • יש צורך בארבעה דפי דרכון ריקים לפחות ותוקף של חצי שנה לכל הפחות.

 • שלטונות דרום אפריקה לא מאפשרים כניסה לכל מי שנעשה לו שינוי ידני בדרכון (הארכת תוקף, שינוי שם וכדומה).

 • המחיר אינו כולל אשרת כניסה למוזמביק בסך 390 ₪ לאדם, אשר תטופל ע”י חברה חיצונית לקראת היציאה לטיול. המסמכים הדרושים לצורך אשרת הכניסה הם תמונת פספורט, דרכון פיזי וטופס בקשה להוצאת הויזה.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Norwegian dawn
 • ביקור בפארק הלאומי מורן סיישל (Morne Seychellois) - הגדול ביותר בסיישל
 • תצפית מרהיבה מהר Amisere שממנה ניתן לחזות בכל סביבת אזור האיים
 • ביקור בפארק הלאומי Valle de Mai בסיישל, המהווה אתר מורשת עולמית של אונסק"ו
 • ביקור בשמורת נהמפונה במדגסקר, הידועה בזכות מיני הלמור המגוונים שלה
 • ביקור בפומן, פנינה נסתרת בקו החוף הבתולי של מוזמביק
 • המפלים המרהיבים בעמק הנסתר סלאזי בראוניון
 • ביקור בקניון הנהר השחור, מפלי שאמרל ובאתר החולות הצבעוניים במאוריציוס
 • ביקור בגנים הבוטנים בכפר Pamplemousses שבמאוריציוס
 • ביקור בבית הקברות היהודי במאוריציוס
 • שייט אל האי Cerfs, פיסת גן עדן עם חופים זהובים ועצי קוקוס
 • שייט קטאמרן לאורך החוף המזרחי של האי מאוריציוס
 • שייט לאי אריות הים ותצפית על אלפי יונקים ועופות מים מקרוב
 • פסגת צ’פמן – אחת הדרכים הנופיות היפות ביותר בדרום אפריקה
 • ביקור בשמורת הפינגווינים אשר בחוף בולדרס
 • ביקור בגני קירסטנבוש – הגנים הבוטניים המפורסמים ביותר בדרום אפריקה
 • עלייה ברכבל לפסגת הר השולחן המפורסם בקייפטאון לתצפית על העיר ממעוף הציפור (מותנה בתנאי מזג האוויר)
 • ביקור בעיירה השלווה אודסהורן והכרות עם אופי ההתיישבות הלבנה בדרום אפריקה
 • ביקור בשמורת שוטיה (Schotia Reserve), המהווה בית עבור מגוון מינים מרתקים
 • ספארי בנופי פרא בשמורת שלושלואה

על האוניה

Norwegian Dawn

אוניית הקרוז Norwegian Dawn של חברת Norwegian Cruise Line) NCL) הושקה לראשונה בשנת 2002 וחודשה בשנת 2021. האוניה מציעה מגוון רחב של מסעדות עם מאכלים המתאימים לטעמו של כל אחד. אלה מוגשים בשני חדרי אוכל ראשיים, במזנון בופה בהגשה עצמית ובמגוון בתי קפה, מסעדות גריל ודוכני מזון...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קייפטאון מאוריציוס
ינואר 23° 28°
פברואר 23° 28°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

סיישל וקרוז מאורגן מאיי האוקיינוס ההודי ועד לדרום אפריקה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

21 ימים • סיישל, מאוריציוס, מדגסקר, ראוניון, מוזמביק, דרום אפריקה
לוגו של וואטסאפ