‘קיץ אינדיאני’, שלכת בניו אינגלנד

13 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

13 ימים

11 לילות

קוד הטיול: KNE

אוקטובר הגיע והסתיו בניו אינגלנד בעיצומו. באזור צפון מזרח ארה"ב עצי האדר הירוקים והגדולים מתכוננים למופע הגדול שלהם: העלים הירוקים משנים את צבעם והופכים לגוונים מרהיבים של זהוב, כתום ואדום, בתצוגת אופנה הגדולה והמרהיבה של הטבע. אט אט נושרים העלים ומכסים את הקרקע במצע רך וצבעוני, שכמו מבקש להשתרע על גביו. התפאורה הצבעונית המיוחדת הזו, על רקע הנהרות הרחבים והגשרים העתיקים, מעניקה תחושה כאילו צייר מוכשר צייר לכבודנו את היופי הזה. הצטרפו אלינו לטיול בן 12 ימים בצפון ארצות הברית - כולל שמונה ימי שיט באונית פאר, לאורך חופי ניו אינגלנד והפארקים הגדולים שבהם נחווה את השלכת הצבעונית הזו במלוא הדרה.

"לא מזמינים לפני שבודקים ומשווים"

מעוניינים להזמין קרוז? אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את ההצעה שלנו בהשוואה להצעות של חברות אחרות. אם תבדקו, תגלו שתוכנית הטיול שלנו עשירה וממצה. היא מבוססת על מומחיות וניסיון רב שנים וכוללת: טיסות סדירות (להבדיל מטיסות שכר ומטיסות Low Cost בהן צריך לשלם עבור אוכל ולעתים אף עבור מזוודות), ניצול זמן מלא של סיורי החוף וכניסות לאתרים בשווי מאות דולרים (אם אתם כבר משקיעים לא מעט ויוצאים לטיול חלומי, אתם בטח לא רוצים שיחסכו מכם ביקורים באתרים שאסור להחמיץ). כמו כן, אצלנו תמצאו את המדריכים הטובים ביותר בארץ, שיעשירו אתכם בהרצאות מרתקות ובמפגשים חברתיים במהלך ההפלגה. בנוסף, אנחנו החברה היחידה שמספקת לכם הסעה בתום הטיול משדה התעופה עד לבתיכם (בכל רחבי הארץ). חברתנו מחויבת לאיכות ושירות ללא פשרות! תוכלו לחוש זאת כבר בעת הרשמתכם לטיול ובעת השתתפותכם במפגש הקבוצה שיתקיים לקראת היציאה לטיול ובו יינתן כל המידע הנדרש. מעל הכול, אנו חורטים על דגלנו את השקיפות והאמינות ולא מסתירים מכם שום פרט. בניגוד ללא מעט חברות שמסתירות מכם מידע לגבי מיקומו וטיבו של החדר שלכם באוניה (למשל: חדר עם נוף מוסתר וכדומה), אצלנו תדעו הכל מראש.  

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר
• סיור ערב בניו יורק המוארת, כולל תצפית מרהיבה על קו הרקיע של מנהטן מברוקלין
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טיסה ישירה למונטריאול

נפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה אל מונטריאול, העיר הכי צרפתית בקנדה. בהגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. לינה במונטריאול.

יום 2 סיור במונטריאול - קוויבק סיטי - עלייה לאוניית הפאר

הבוקר נצא לסיור במונטריאול, במהלכו נבקר ברובע העתיק שמאופיין בבניינים מתקופות וסגנונות שונים, נצפה בבזיליקת נוטרדאם המרשימה, נעלה למגדל מונטריאול המתנשא מעל האזור בו נערכו המשחקים האולימפיים ונרד לביקור במונטריאול התת קרקעית – אזור שלם הממוקם מתחת לאדמה, מלא במרכזי קניות. בהמשך נשים פעמינו מזרחה אל העיר קוויבק (Qebec), השוכנת על שפת הר סנט לורנץ ובירתה של פרובינציית קוויבק הגדולה ביותר בקנדה. בהגעה ניסע לנמל העיר שם נעלה לאוניית הפאר עמה נשוט לאורך חופי ניו אינגלנד במשך הימים הבאים. לינה באוניה.

יום 3 קוויבק סיטי - תחילת הפלגה

קוויבק סיטי היא אחת הערים העתיקות ביותר בצפון אמריקה. העיר הראשונה שנוסדה במטרה להפוך להתיישבות קבועה ולא כתחנת מסחר ונחשבת לעיר האירופאית הראשונה בצפון אמריקה הלא-ספרדית. נצא לסיור בעיר במהלכו נטייל בסמטאות העיר העתיקה המוקפת חומה ואשר הוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק”ו. נראה את בית העיריה, בנין הפרלמנט, נבקר במפלי מונטמורנסי המדהימים ונעלה ברכבל לתצפית מרהיבה. אחר הצהריים נחזור לאנייה ונתחיל בהפלגה. לינה באנייה.

יום 4 שייט לכיוון נובה סקוטיה - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שייט והנאה משירותי האוניה המציעים הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 5 סידני, נובה סקוטיה

הבוקר אנו עוגנים בסידני, שנוסדה כבר ב 1785 עיי מהגרים שהגיעו מבריטניה והיוותה בעבר כאחת מספקיות הפלדה הגדולות באמריקה הצפונית. נצא בנסיעה לעיר באדק, שם נבקר באתר ביתו של אלכסנדר בל, הממציא הידוע, ובמוזיאון הסוקר את עבודתו. נמשיך בנסיעה באחד הכבישים היפים ביבשת, נתיב קאבוט, המתפתל לאורכו של האוקיינוס, נעצור לתצפיות בנופיו המרהיבים ונבקר בעיירות ציוריות לאורכו. לקראת אחה”צ, נחזור לאנייה ונתכונן להפלגה ליעדנו הבא. לינה באנייה.

יום 6 הליפקס - המוזיאון הימי

היום נעגון בהליפקס בירת חבל נובה סקוטיה בקנדה. נמל העיר לחוף האוקיינוס האטלנטי הוא אחד החשובים בקנדה ומילא תפקידי מפתח בתולדות קנדה. נבקר במוזיאון הימי של האוקיינוס האטלנטי, בו מוצגים שרידים מאניית הטיטניק שטבעה בסמוך. נערוך סיור פנורמי בעיר ונעצור למרגלות המצודה שהגנה על העיר וכן ניסע לטיול לאורך קו החוף היפיפה עם עיירות ציוריות והסטוריות, כמו פג’יס קוב ולוננבר שהזמן עצר בהם מלכת .לינה באוניה.

יום 7 סנט ג'ון - מפרץ פאנדי

סנט ג’ון היא עיר הנמל העיקרית של חבל ניו-ברונזוויק, ממוקמת במפרץ פאנדי. ביום זה ניסע לאורך המפרץ ונצפה במאפיין רב עוצמה בחיי היום-יום – תופעת הגאות האדירה במפרץ, פעמיים ביום זורמים מיליארדיי טונות של מים אל המפרץ ומחוצה לו ויוצרים גאות של עד 15 מ’. בנוסף נבקר במרכז העתיק של העיר ששוחזר לאחרונה והוא גדוש במאכלי-ים טריים וסחורות צבעוניות. לינה באוניה.

יום 8 בר הרבור - שמורת אקדיה

עם העגינה בבוקר בבר הרבור שבמדינת מיין, המדינה הצפונית ביותר בחוף המזרחי של ארה”ב, נצא לטיול בפארק הלאומי אקדיה. הפארק מתאפיין בחופים סחופי רוחות וביערות. גולת הכותרת של הביקור בפארק היא נסיעה לאורך “כביש הטבעת” – במהלך הנסיעה נעצור בין השאר לתצפית מהר קאדילק ונצפה בתופעת הטבע “חור הרעם”. לאורך הנסיעה ילוו אותנו צבעי השלכת של ניו-אינגלנד. בזמן שיוותר נהנה מסמטאותיה של בר הרבור. לינה באוניה.

יום 9 בוסטון - אוניברסיטת הרווארד - ניופורט

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מאוניית הפאר ונצא ליום טיול בעיר בוסטון, בירת מדינת מסצ’וסטס – אחת הערים העתיקות והחשובות בהולדתה של אמריקה. בזכות חשיבותה ההיסטורית של העיר השתמרו בה מבנים היסטוריים רבים, הקשורים ישירות למלחמת העצמאות האמריקאית. נפתח את היום במרכז העיר בפארק בוסטון קומון – ממנו נלך לאורך שביל החירות, נבקר באנדרטת השואה, אנדרטה מרשימה ומצמררת. נעצור בקווינס מרקט שעד היום מהווה את ליבה הפועם של העיר – מתחם הקניות והאוכל הפופולרי. נמשיך בסיור פנורמי ונעצור באוניברסיטת הרווארד בצידו השני של נהר צ’ארלס. נסיים בכיכר קופלי המרכזית והציורית. בתום ביקורנו נצא בנסיעה דרומה אל ניופורט שבמדינת רוד איילנד, המדינה הכי קטנה בארה”ב. לינה באזור ניופורט.

יום 10 ניופורט - אחוזת ברייקרס - בית הכנסת הראשון שנוסד בארה"ב - ניו הייבן - ניו יורק

נצא לסיור בניופורט היפה, שהפכה בסוף המאה ה-19 לעיירת הנופש העיקרית של עשירי ניו-יורק. העשירים והמפורסמים נהרו לכאן ובנו בתי אחוזה מפוארים. במהלך היום נבקר באחוזת ברייקרס שהייתה שייכת למשפחת ואנדרבליט, מהמשפחות המכובדות והעשירות בעולם באותה תקופה. נראה את בית הכנסת טורו, העתיק ביותר בארה”ב, שנבנה ב 1763 ונלך להנאתנו בשביל הצוק היפיפה וברחובותיה הציורים הסמוכים לנמל. נמשיך בנסיעה דרומה לניו הייבן שבמדינת קונטיקט, מקום משכנה של אוניברסיטת ייל היוקרתית. לקראת ערב נגיע ל “תפוח הגדול” הלא היא ניו יורק המופלאה ונשים פעמינו למלון. בערב נצא לטיול רגלי להיכרות ראשונה. לינה בניו יורק.

יום 11 סיור במנהטן – זמן לקניות ובערב סיור לילה

נצא לסיור בניו יורק שתחילתו יוקדש לאזור מנהטן תחתית. נראה את אזור וול סטריט, בנין הבורסה וסמל השור המפורסם, את אתר הזיכרון במרכז הסחר העולמי הגראונד זירו, נסייר באזור הצ’יינה טאון ואיטליה הקטנה, אזורים רוויי מהגרים. ניסע לטבורה של העיר וניכנס לפינת חמד בסנטרל פארק, הריאה הירוקה הגדולה ביותר של העיר, נלך בשדרה החמישית המפורסמת, עם החנויות המפוארות והיוקרתיות, נראה את מגדל טראמפ, את מרכז רוקפלר ועוד. אחה”צ נותיר זמן חופשי לקניות ובער נצא לסיור בעיר כשהיא מוארת שיכלול גם תצפית מרהיבה על מנהטן מרובע ברוקלין. לינה בניו יורק.

יום 12 ניו יורק – טורונטו -תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את בית המלון ווניסע לשדה התעופה ממנו נצא בטיסה לטורנטו ומשם בטיסת המשך לתל אביב, אליה נגיע ביום שלמחרת.

יום 13 הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מונטריאול 11:45 שעות
ניו יורק טורונטו 1:40 שעות
טורונטו תל אביב 10:30 שעות

שלכת בניו אינגלנד

נתיב קאבוט

מטיילים ממליצים

"מדריך עשיר ידע, חכם, סבלני, מעודכן וקשוב"
אורית נצר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
KNE01 אוקטובר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה ID בקומות 8,9.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OB בקומה 5 בתוספת 482$ לאדם בחדר זוגי או 964$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומה 9-11 בתוספת 932$ לאדם בחדר זוגי או 1,864$ לאדם בחדר ליחיד.

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אייר קנדה בנתיב: תל אביב - מונטריאול, ניו יורק - טורונטו - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 98$ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהנפקת האשרה. לפרטים לחצו כאן 

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • סיור במונטריאול, העיר הכי צרפתית בקנדה
 • טיול בסמטאות העיר העתיקה קוויבק סיטי אשר הוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו
 • ביקור בביתו של אלכסנדר בל ובמוזיאון הסוקר את עבודתו בעיר באדק
 • נסיעה באחד הכבישים היפים ביבשת, נתיב קאבוט, המתפתל לאורך האוקיינוס וביקור בעיירות הציוריות לאורכו
 • סיור פנורמי בהליפקס, בירת חבל נובה סקוטיה בקנדה
 • נסיעה לאורך מפרץ פאנדי וצפייה בתופעת הגאות האדירה
 • טיול בפארק הלאומי אקדיה בבר הרבור שבמדינת מיין
 • יום טיול בעיר בוסטון הכולל את פארק בוסטון קומון, שביל החירות, קווינס מרקט ועוד
 • בית הכנסת העתיק ביותר בארה"ב בעיר ניופורט
 • סיור לילה במנהטן המוארת כולל תצפית מרהיבה מרובע ברוקלין

על האוניה

Norwegian Dawn

אוניית הקרוז Norwegian Dawn של חברת Norwegian Cruise Line) NCL) הושקה לראשונה בשנת 2002 ונחשבת כבר כ- 10 שנים לאחת האניות היוקרתיות והפופולאריות לשייט. שייט על האניה הופך חוויתי ויוקרתי בזכות מגוון רחב של אטרקציות. ראשית, על האוניה ממוקמים שני חדרי אוכל ראשיים: חדר אוכל המציע תפריט יומי דיאטטי, וחדר...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

ניו יורק בוסטון הליפקס
אוקטובר 18° 16° 13°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים