טיול מאורגן לניו זילנד

טיול מאורגן לניו זילנד

22 ימים • טיול אל הטבע במיטבו כולל הונג קונג הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

22 ימים

18 לילות

יבשתי

קוד טיול NZ

הרחק, בחצי הדרומי של כדור הארץ משתרעת ניו זילנד היושבת על שני איים עיקריים: הצפוני שעוצב כתוצאה מפעילות געשית, והדרומי שהתרומם כאשר לוחות קליפת כדור הארץ התנגשו, ויצרו צורות נוף שונות כל כך. בטיול נלמד על ההיסטוריה והתרבות של ראשוני המתיישבים – המאורים שהגיעו מאיי פולינזיה כבר במאה התשיעית, והבריטים שהגיעו בעקבות החוקר ג'יימס קוק במאה השמונה עשרה. טיול מאורגן לניו זילנד בו נשתאה ממראות הטבע הרבגוני כל כך: מפרצי טורקיז וחול לבן ושחור, הרי געש, מישורים נרחבים, האלפים הדרומיים המתרוממים לכמעט 4000 מטר, קרחונים ופיורדים. צמחיה ובעלי חיים ייחודיים – בעלי כנף ללא יכולת לעוף כמו הקיוי למשל ולעומתם עופות הסולה המרחיקים ועפים מרחק של 2000 ק"מ למושבת ההתבגרות שלהם. לפניכם מידע ופרטים מלאים על טיול מאורגן לניו זילנד עם חברת "בשביל הזהב".

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב": • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים) • טיפים לנותני השירותים השונים

טיול מאורגן לניו זילנד - אתרים מיוחדים: • ביקור במושבת עופות הסולה בצוקי החוף השחור של מוריוואי • סיור ושיט בעמק וואימנגו המרהיב ובאגם רוטומאהנה • מפרצי הטורקיז של פארק לאומי "אבל טסמן" • חווית JET BOAT על אגם ואקאטיפו • פיורדלנד - שמורת הטבע הראשונה שהוכרזה בעולם: מערת תולעים זוהרות, אגם המראות, נקיקי סלע אותם חוצבים המים וגולת הכותרת, שיט במילפורד סאונד   • חצי האי אוטאגו, שדות מרעה ירוקים מנוקדים בכבשים לבנות, אוקיינוס כחול מסביב ומושבת קינון של העופות הגדולים בעולם, האלבטרוס המלכותי • פנינסולת בנקס, פנינת טבע מדהימה, נופים עוצרי נשימה, פינגוינים, מפרצים כחולים והעיירה הצרפתית המקסימה, אקרואה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

ימים 1+2 תל אביב - הונג קונג - טיול אל פסגת ויקטוריה - מנוחה במלון - טיסת לילה לאוקלנד

נצא בטיסת צהריים ישירה להונג קונג אליה נגיע בשעות הבוקר המוקדמות שלמחרת. הונג קונג עיר של ניגודים קיצוניים ואינספור אפשרויות מסעירות. במשך 150 שנה התערבבו כאן מזרח ומערב ויצרו הווי שהופך את הביקור באי לחוויה בלתי נשכחת. שליטה בלתי מעורערת באמנות הפיננסים והמסחר המודרניים ובה בעת שמירה על מסורות סיניות עתיקות יומין הפכו אותה למקום מרתק המציע שילוב מיוחד של ישן וחדש. בהגעה נצא לסיור פנורמי בעיר ונעפיל ל”פסגת ויקטוריה” לתצפית מרהיבה על האי והיבשה. בהמשך ניסע למנוחה של מספר שעות בבית מלון עד לשעות הערב. לקראת ערב ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה לאוקלנד. את הלילה נבלה בטיסה.

יום 3 הגעה לאוקלנד – האי הצפוני בניו זילנד – סיור ראשוני

בשעות הצהריים ננחת באוקלנד, הבירה הכלכלית של ניו זילנד ובסביבתה הקרובה מתגוררים כשליש מכלל תושבי המדינה. זהו מקום המפגיש את מגוון הזרמים הבריטיים השונים עם העולם הפולינזי ותרבות המהגרים ממזרח אסיה. עם ההגעה נערוך סיור הכרות ראשוני בעיר ובהמשך ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באוקלנד.

יום 4 המרכז התת ימי – גני פרנל – שמורת עופות הסולה

אוקלנד, החשובה והגדולה בערי ניו זילנד נקראת גם “עיר המפרשים”. העיר הבנויה בין 50 גבעות געשיות, מוקפת במפרצי ים ומכילה גנים רבים. נצא לביקור במרכז התת ימי המרשים של קלי טרלטון. נטייל בגני פרנל, באזור הנמל ונראה את הגשר הגדול הנטוי מעל לנמל ואת אזור הבילוי שנבנה לכבוד תחרות המפרשיות “אמריקן קאפ”. בהמשך ניסע לשמורת עופות ה”סולה” הנקראים גם “גאנטס” שם נצפה במושבת הקינון של ציפורים מרהיבות אלה. ציפורי הגאנטס החיים בין 25-40 שנה, עוזבים את הקן בגיל 14 שבועות ועפים 2800 ק”מ אל עבר חופי אוסטרליה. בשנה לאחר מכן הם חוזרים לאזור הקינון כדי למצוא בני זוג להזדווגות ונשארים שם להמשך חייהם. לינה באוקלנד.

יום 5 אוקלנד – רוטורואה – מרכז התרבות המאורית

היום נצא דרומה ונחצה את “ארץ המלך המאורי” המשתרעת לאורך החוף המערבי של האי הצפוני. ניסע לאורך אחד הנהרות הגדולים בניו זילנד, נהר וואיקטו ונראה את אחד מהמפעלים ההידרואלקטריים הגדולים ביותר במדינה. נמשיך לרוטורואה מרכז הפעילות הטרמלית באי הצפוני, המוקפת בהרי געש, אגמים ותופעות גיאותרמיות ומהווה גם מרכז לתושביה המקוריים של ניו זילנד- המאורים. נבקר באתרי המעיינות החמים בריכות הבוץ הרותח, והגייזרים. במרכז התרבות המאורית נבקר בבית הספר הייחודי למסורת גילוף העץ וקליעת סיבי צמח הפלקס ונחזה במופע פולקלור מאורי. לינה ברוטורואה.

יום 6 ביקור בעמק "וואימנגו" העמק הגאותרמי הצעיר ביותר בעולם – שיט באגם רוטומאהנה

היום נישאר באזור רוטורואה ונבקר בעמק וואימנגו. העמק הגאוטרמי קיבל את צורתו העכשווית אחרי התפרצות הר הגעש טאראוורה בשנת 1886. נחווה ונראה באתר תצורות נוף ייחודיות, לועות הר געש עצומים, מעיינות מים רותחים הפורצים מתוך האדמה ויוצרים אגמים בצבעים שונים, סלעים וולקנים צהובים מהם פורץ קיטור. נשוט באגם רוטומאהנה ששינה את צורתו באותה התפרצות ובלע את הטרסות הלבנות והוורודות ששימשו אתר תיירות יוקרתי שמשך אליו מאות תיירים בכל שנה לפני ההתפרצות. נפגוש בעלי כנף שונים, ברווזים, אנפות, אגמיות וברבורים שחורים. נראה  שרכים שונים שמצליחים לצמוח מעל פני השטח למרות שהטמפרטורה בעומק של כעשרים ס”מ מגיעה לכדי 100 מעלות צלסיוס. נקיף את האי פטיטי המשמש כמקום קינון לציפורים בסכנת הכחדה שהודות לתוכנית שימור והגנה מפני טורפים מצליחים להתרבות. לינה ברוטורואה.

יום 7 רוטורואה – תחנת הכח הגיאותרמית - מפלי הוקה – אגם טאופו – שמורת הטבע טונגרירו – וולינגטון

הבוקר נצא לדרך מלאה בהפתעות: תחנת הכח הגיאותרמית הראשונה המפיקה חשמל הודות לקיטור לח הפורץ מהאדמה, הוקמה ב 1958 ונמצאת באזור העיירה וואייראקי. נעבור בתחומי המפעל שהפיתוח שלו לאורך השנים נעשה בשיתוף מפעל “אורמת טורבינות” הישראלי. נעצור לחזות במפלי הוקה השוצפים עם נהר וואיקטו. נמשיך לאגם טאופו הגדול ביותר בניו זילנד ולאחר נעבור דרך שמורת הטבע טונגרירו ונדרים עד לוולינגטון בירת ניו זילנד.
לינה בוולינגטון.

יום 8 סיור בוולינגטון – תצפית מהר ויקטוריה – ביקור בגנים הבוטניים – מוזיאון טה פאפא - מעבורת לאי הדרומי

הבוקר נצא לסיור עיר בוולינגטון הבירה המכונה  “עיר הרוחות”. נטפס למרומי הר ויקטוריה לתצפית מרהיבה על כל העיר ועל מיצר קוק המפריד בין האי הצפוני והדרומי של ניו זילנד. נבקר בגנים הבוטניים, במוזיאון טה פאפא ובמתחם הפרלמנט. ניסע לאורך מפרץ אוריינטל דרך חופי ים טורקיז ושדרת עצי מחט מסוג ארוקריה ענקיים. לקראת הצהריים נעלה על מעבורת שתוביל אותנו אל העיירה פיקטון שבאי הדרומי. בהגעה נצא בנסיעה דרך חבל מרלבורו לנלסון. לינה בנלסון.

יום 9 הפארק הלאומי אבל טסמן

את היום נבלה כולו בפעילות באחת משמורות הטבע היפות שבניו זילנד הנקראת על שמו של אבל טסמן , יורד הים ההולנדי שהגיע לאזור כמאה שנים לפני ג’יימס קוק. נגיע באוטובוס אל העיירה קאייטריטרי, נצטייד בארוחת צהריים לפיקניק ונצא לשיט בין המפרצים המדהימים, ים טורקיז וחולות לבנים וזהובים. במהלך השיט נחזה ביערות אשר גולשים במורד עד קו המים וסלעים מקסימים שהטבע עיצב את צורתם. נראה כלבי ים שעירים משתזפים על הסלעים, קורמורנים נהנים משפע הדגה ונרד באחד המפרצים לטיול רגלי קצר. בתום השיט נחזור לבית המלון. לינה בנלסון.

יום 10 האלפים הדרומיים - מעבר ההרים מנלסון לפונקייקי - תצפית מ"אוכף התקווה" - אתר סלעי הפנקייק

היום נחצה את האלפים הדרומיים באחד משלשת מעברי ההרים העיקריים. נצא מנלסון מערבה ובדרכנו נעבור באזורים מיוערים, בעמקים ונהרות. נעצור לתצפיות מרהיבות על עמק אגמי נלסון, נעלה לתצפית מ”אוכף התקווה” ונמשיך בדרכנו למישורי מוצ’יסון, שם נפגשים ארבעת הנהרות הגדולים של מחוז נלסון: בולר, מטאקיטאקי, מנגלס ומטירי. נחצה את רכס פפרואה אל החוף המערבי של האי הדרומי ונרד עד לאתר סלעי הפנקייק המרהיבים, הנקראים “פונקייקי”. בתום טיול רגלי מרענן באתר ניסע למנוחת לילה. לינה באזור.

יום 11 גריימאות' – קרחון פרנץ יוזף

הבוקר ניסע לאורך החוף המערבי דרומה. נעבור בעיירה גריימאות’ שכשמה כן היא: יושבת בפתחו של נהר גריי. עיירת כורים שרוב תושביה מתפרנסים ממכרות הפחם שבאזור. נחלוף בהוקיטיקה שמפורסמת במסחר אבני הירקן המצויים גם הם באזור ובעיירה רוס שעד לא מזמן פעל בה מכרה זהב. נמשיך עד לעיירה פרנץ יוזף בה נמצא גם הקרחון  המפורסם בשם זה. נצא להליכה דרך ערוץ הנחל עד למרגלות הקרחון ככל שיתאפשר. בעבר גלש הקרחון ממש עד חוף הים, אך התחממות כדור הארץ גורמת לו ליסוג אחור. בהמשך היום נהנה מסיור בעיירת הסקי הנחמדה פרנץ יוזף, הנקראת על שמו של הקיסר האוסטרי ירום הודו. לינה בפרנץ יוזף.

יום 12 פרנץ יוזף – אגם מטיסון – תצפית האבירים - מעבר ההרים האסט - קווינסטאון

את היום נתחיל בהליכה מרעננת לאורך גדת אגם מטיסון. אגם שנוצר בעידן הקרח האחרון בו עדיין חצב את דרכו קרחון פוקס אל עבר הים לפני כ 14,000 שנה. באגם חיים דגים שונים ובעיקר צלופחים. בדרכנו נראה אם מזג האויר יאפשר זאת, השתקפויות מרהיבות של ההרים והצמחייה מסביב. נמשיך בדרכינו דרומה בחלק מהדרך ניסע לאורך חוף האוקיינוס, נחלוף במפרץ ברוס הרחב, שם מטיילים נוהגים להשאיר חתימות בצורת מגדלי חלוקי נחל, הנשארים זקופים עד שגלי האוקיינוס הורסים אותם. נעצור בתצפית האבירים ונתפעל מ”צוקי האבירים” הבולטים מהים ונמשיך לאורך כביש על שמו של יוליוס פון האסט, חוקר גיאוגרף גרמני שהיה הראשון שחקר את רכס האלפים הדרומיים. נחצה את מעבר ההרים על שמו של האסט ונבקר במרכז המבקרים שם נלמד על החי והצומח והגאולוגיה של האזור.  נמשיך אל מפלי הרעם ומשם לאורך שני האגמים הענקיים: וואנאקה והאווי עד בואינו לקווינסטאון. לינה בקווינסטאון.

יום 13 יום חוויתי בקווינסטאון – רכבל להר בוב – עיירת כורי הזהב איירוטאון - שיט בסירת סילון

קווינסטאון מכונה גם עיר האדרנלין. שם נוהגים הצעירים לקפוץ קפיצות בנג’י, להשתולל בסירות סילון בערוצי נחל מתפתלים בין סלעים אימתניים. אז אנחנו לא נעשה כל זאת, אבל נבלה את היום בנעימים בעיר המדהימה. נעלה ברכבל לפסגת הר בוב כשנוף אגם וואקאטיפו הולך ומתרחק ככל שעולים בגובה. על הפסגה נפגוש מצנחי רחיפה צבעוניים מרחפים מעלינו ומתחתינו ונוכל לגלוש בקרוניות במורד. נבקר בעיירת כורי הזהב איירוטאון, שם נלמד באיזה תנאים חיו הסינים שהיו הפועלים במכרות הזהב במאה ה 19. בהמשך נשוט בסירת סילון מהירה ביותר על אגם וואקטיפו. אחר הצהריים נשוטט ברחובות הקטנים המרוצפים באבנים והמלאים בחנויות ובוטיקים ססגוניים. לינה בקווינסטאון.

יום 14 קווינסטאון – טה אנאו - מערת התולעים הזוהרות

הבוקר ניסע לאורך אגם וואקאטיפו אל עבר העיירה טה אנאו. בדרך נהנה מנופים מרהיבים ומתצפיות ובשעות הצהרים נגיע אל העיירה טה אנאו השוכנת לחופו המזרחי של אגם טאנאו, אחד האגמים הגדולים באזור. עם ההגעה נבקר ונחזה באחת התופעות היחודיות לניו זילנד: מערת התולעים הזוהרות. לינה בטה אנאו.

יום 15 מילפורד סאונד

פיורדלנד, האזור הראשון בעולם שהוכרז כשמורת טבע. היום ניסע לאורך אחד מכבישי הנוף היפים ביותר בניו זילנד בדרכינו לפיורד המפורסם: מילפורד סאונד. פסגות של הרים מתנשאים מכל עבר, חלקם יתכן ויהיו מכוסים שלג. אחו זהוב רחב ידים בו מפכה פלג כחול המכונה נחל הקופים, אגם קטן הנקרא אגם המראה בגלל ההשתקפות המדוייקת של ההרים והצמחיה בתוכו. סלעים בהם חצבו המים תהומות לתוכם הם נשפכים בקול רעש גדול, הצ’סם, שמתפתל בתוך יער עבות של עצים ושרכים. נעבור במנהרת הומר שנחצבה בשנת 1953 ומחברת בין עמק הנהר הוליפורד שבמזרח לבין עמק נהר קלדו שבמערב ונגיע למילפורד סאונד. נעלה על ספינה שתשיט אותנו לכל אורך הפיורד עד למוצא לים ובחזרה. מילפורד סאונד נוצר מקרחון שגלש את תוך הים וחצב את דרכו לשם. בדרך נחזה במפלים בגבהים שונים, בצוקים מתנשאים משני צידי הפיורד לגובה מעל 2000 מטר. מכיוון שהפיורד מקבל את מימיו גם מנחלים שזורמים אליו, קרחונים ומפלי מים, כולם מים מתוקים, אך מצד שני חודרים אליו מי הים, כך שנוצרת בה דגה ויצורי ים החיים במים מתוקים וגם כאלה שבמי ים מלוחים. על הסלעים בחוף נוכל לראות כלבי ים מתחממים בשמש, קורמורניים מחפשים דגים, דולפינים שוחים ואפילו פינגוינים ניתן לראות לעיתים. בתום הסיור נחזור ונלון בטה אנאו. לינה בטה אנאו.

יום 16 טה אנאו – קטלינס – "נאגט פוינט" - דניידין

היום נצא מטה אנאו לכיוון החוף המזרחי של האי הדרומי. נעבור באזור הקטלינס שהוא האזור הדרומי ביותר בניו זילנד. בעבר היה האזור מכוסה יערות אך במשך השנים רוב השטח הפך להיות שדות מרעה לכבשים. למעשה קו החוף לכל האורך נשאר כשהיה וניתן לראות בו כלבי ים ואריות ים ואפילו פנגוינים צהובי עין. נגיע אל אחת מנקודות הנוף היפות באזור “נאגט פוינט” ונטייל על גב הצוק אל המגדלור העתיק המוצב שם, ממנו נוכל לצפות אל בריכות השחיה של כלבי הים ואל מרבצי האצות הענקיות שמרפדים אותם ונעים עם הגלים כמחלפות שיער שחור של נערה. נמשיך בנסיעה עד העיר הסקוטית דניידין. לינה בדניידין.

יום 17 דניידין – פנינסולת אוטגו - מרכז המבקרים עופות האלבטרוס

נצא לסיור בדניידין העיר “הסקוטית” ביותר בניו זילנד, השנייה בגודלה באי הדרומי ובירת מחוז אוטאגו. נראה את הרחוב התלול ביותר בעולם, את הגן הבוטני ואת מבני הציבור המיוחדים הבנויים מאבני בזלת: האוניברסיטה העתיקה ותחנת הרכבת. נמשיך לתצפיות נוף על המפרץ היפיפה ממרומי הגבעות של פנינסולת אוטגו. נבקר במרכז המבקרים הייחודי הנמצא באזור הקינון של עופות האלבטרוס בעלי מוטת הכנפיים הארוכה ביותר ואם יהיה לנו מזל נחזה בכלבי הים הניוזילנדיים כשהם משתעשעים במימי המפרץ הכחול. לינה בדניידין.

יום 18 דניידין – במוארקי בולדרס - קרייסטצ'רץ

היום נצפין לאורך החוף לכיוון העיר קרייסטצ’רץ. בדרכנו נעצור לביקור במוארקי בולדרס. כדורי אבן ענקיים עגולים מונחים מזה מאות בשנים על שפת הים, נתונים להשפעת השפל והגאות. משם נמשיך דרך העיר אומארו עם מבני שיש לבנים כמו ביוון העתיקה ודרך טימרו עד בואנו למחוז חפצינו קרייסטצ’רץ בירת חבל קנטרברי. עם ההגעה, נערוך סיור בעיר, בגן הבוטני המקסים עם עצי ענק, גן ורדים יפיפה ופעמון השלום אותו יצקו ממטבעות נחושת שתרמו 135 מדינות. לפני כמה שנים חוותה קרייסטצ’רץ רעידת אדמה שגרמה נזקים כבדים ואבידות בנפש. בין היתר נהרסה הקתדרלה העתיקה. נראה את הקתדרלה שבנו תושבי העיר מקרטון ועץ ואת אתר הזיכרון לקורבנות רעידת האדמה. לינה בקרייסצ’רץ.

יום 19 העיר הצרפתית אקרואה - סיור ברכבי שטח בחצי האי בנקס וביקור במושבת הפינגווינים הקטנים

הבוקר נשים פעמינו אל עבר מפרץ אקרואה שפרושו בשפה המאורית ”הנמל הארוך”. יום טבע מקסים לפנינו. העיירה המקסימה אקרואה עם העבר הצרפתי יושבת בחצי האי בנקס הנקרא על שמו של ג’וזף בנקס, הבוטניקאי שהתלווה למסעו של ג’יימס קוק במאה ה 18. חצי האי בנקס נוצר מפעילות געשית, עשיר בנופים דרמטיים של צוקים ומפרצים עמוקים. כשנגיע לעיירה נצא ברכבי שטח לסיור בטבע. נטפס למרומי לועות הרי הגעש והמכתשים שנוצרו לפני מאות אלפי שנים. נעצור לתצפיות וצילומים מרהיבים בדרך ונשמע את סיפורי האזור ממדריכים החיים שם זה דור חמישי. נבקר בחוות כבשים, אחד הדברים המאפיינים כל כך את ניו זילנד. נבקר במושבת הפינגוינים הקטנים ונראה את תאי הקינון והגוזלים שלהם (בעונה הנמשכת מספטמבר ועד פברואר) ונלמד על פרויקט השימור שלהם. יתכן ונוכל לצפות בציפורים החיות באזור. נרד למפרץ “פוהטו” בחוף החיצוני עם נופים נפלאים כל הדרך למטה. נחזור אל העיירה אקרואה שנוסדה בליבו של הר געש עתיק ע”י מתיישבים צרפתים ובריטים במאות ה 18 וה 19. נטייל אל המגדלור העתיק, סמל העיירה, נסייר בין בתים חמודים בנויים בסגנון קולוניאלי, גלריות, בתי קפה, בוטיקים וחופי טורקיז. בסוף היום המקסים נחזור לקרייסצ’רץ. לינה בקרייסצ’רץ.

יום 20 טיסה קרייסטצ'רץ להונג קונג

בשעות הבוקר נשלים ביקורים בעיר ולקראת צהריים ניסע לשדה התעופה של קרייסצ’רץ ממנו נטוס להונג קונג, אליה נגיע לקראת ערב. בהגעה ניסע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בהונג קונג.

ימים 21+22 הונג קונג - מפרץ ריפולס - שוק סטנלי קניות אחרונות וטיסה לתל אביב

ביומו האחרון של הטיול נצא לטיול נוסף בהונג קונג. ניסע לביקור במפרץ ריפולס המפורסם, בשוק “סטנלי” ונותיר זמן לקניות. לקראת ערב ניסע לשדה התעופה, ממנו נצא בטיסה חזרה לתל אביב, אליה נגיע למחרת בבוקר.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 12:05 שעות
הונג קונג אוקלנד 11:10 שעות
קרייסצ’רץ הונג קונג 10:35 שעות
הונג קונג תל אביב 11:30 שעות

רוטורואה

מילפורד סאונד

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
NZ03 ינואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
NZ04 פברואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
NZ05 מרץ 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי פסיפיק נתיב: תל אביב - הונג קונג - אוקלנד, קרייסצ’רץ - הונג קונג - תל אביב.
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה
 • ארוחות בוקר בבתי המלון ובנוסף שמונה ארוחות צהריים או ערב
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • מסלולי הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם ללכת ברגל למשך זמן מינימאלי של לפחות 30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעיתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות. חלק מהמסלולים בטיול מסלולי הליכה בטבע, ולפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • דרושה אשרת כניסה לניו זילנד ותשלום מס שימור איכות הסביבה (אינם כלולים במחיר ויש להזמינם בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאתם, לפרטים נוספים ועלויות אנא צרו קשר עם משרדנו.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 75% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • המרכז התת-ימי באוקלנד, גני פרנל והנמל של אוקלנד
 • המעיינות החמים והגייזרים ברוטורואה
 • סיור ברכבי שטח בחצי האי בנקס וביקור במושבת הפינגווינים הקטנים
 • סיור בעיר דניידין שבמפרץ "שלמר"
 • ביקור במרכז המבקרים של עופות האלבטרוס
 • הרחוב התלול ביותר בעולם בדניידין
 • תצפית מהר ויקטוריה
 • ביקור בפארק הלאומי אבל טסמן, אחת משמורות הטבע היפות שבניו זילנד
 • ביקור באתר סלעי הפנקייק המרהיבים הנקראים “פונקייקי”
 • ביקור בעיירה פרנץ יוזף כמו גם בקרחון המפורסם בשם זה
 • ביקור בשני האגמים הענקיים: וואנאקה והאווי
 • יום חוויתי בקווינסטאון כולל עליה ברכבל לפסגת הר בוב
 • ביקור בעיירת כורי הזהב איירוטאון
 • שייט בסירת סילון מהירה ביותר על אגם וואקטיפו
 • ביקור במערת תולעים זוהרות - אחת התופעות היחודיות לניו זילנד
 • שייט בספינה לאורך הפיורד מילפורד סאונד
 • סיור ברכבי שטח בחצי האי בנקס וביקור במושבת הפינגווינים הקטנים
 • ביקור במפרץ ריפולס המפורסם ובשוק “סטנלי”בהונג קונג

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  הונג קונג אוקלנד
נובמבר 24° 19°
דצמבר 20° 21°  
ינואר 18° 23°    
פברואר 20° 23°      
מרץ 22° 22°        

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ