טיול מאורגן למצרים

טיול מאורגן למצרים – כולל שייט על הנילוס

11 ימים • טיול מאורגן למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

10 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול RN

טיול מאורגן למצרים. כמה רגשות מעורר שמה של המדינה החשובה והמאוכלסת בין מדינות ערב, ש־98% משטחה הם מדבר, שההיסטוריה שלה קשורה קשר בל ינתק בהיסטוריה של עמנו בעבר - אך גם בהווה, שהייתה מדינת האוייב הראשונה שחתמה הסכם שלום עם מדינת ישראל, שכל העולם צפה בפליאה במהפכת 2011 שעברה עליה במסגרת גל המחאות בעולם הערבי, שזכה לכינוי "האביב הערבי", בה הודח  הנשיא חוסני מובארק ובהפיכה הנוספת ב-2013, שהביאה בסופה לשלטון הנשיא הנוכחי, א-סיסי.  טיול זה ישלב ביקורים באתרים יחודיים שאין דומה להם בעולם כולו.

שייט על הנילוס הפורה, עורק החיים של מצרים למעלה מ-6,000 שנה. השילוב של טיול וחוויה של פלאי העולם העתיק, תוך כדי שיט רגוע על הנילוס, מספק היכרות עם עולם ישן-חדש, אשר משמר תרבות אדירה קדומה, לצד חקלאות וחיי יום יום של תושבי מצרים כיום.

במהלך טיול מאורגן למצרים נחווה את התרבות והעוצמה של הארץ האימפריאלית, על תרבותה, ההיסטוריה והארכיאולוגיה שלה, אך גם נטעם את מצרים של ההווה. נבקר בין היתר במקדשים קום אומבו ואדפו (Edfu), שני האתרים הללו הוכרזו על ידי אונסק"ו כאתרי מורשת עולמית. כמו כן נבקר במקדש לוקסור הממוקם בגדה המזרחית של נהר הנילוס. אחד מהשיאים של טיול מאורגן במצרים הוא הביקור במקדש כרנך, המקדש הגדול בעולם, מקדשו של האל אמון. אתר זה מהווה חלון אל עוצמתה האדירה של הממלכה החדשה. נתרשם מהישגי התרבות בתחומי הדת, הארכיטקטורה, האמנות והארגון החברתי. נערוך ביקור בעמק המלכים בו קבורים עשרות רבות של פרעוני הממלכה החדשה ובני משפחתם וביניהם – גולת הכותרת, קברו של תות-ענח-אמון. נטוס מאסואן אל אבו-סימבל, לעוד יום שהוא משיאי הטיול המאורגן למצרים, לחזות באחד מנפלאות העולם העתיק: מקדשי אבו סימבל שהקים רעמסס השני במאה ה-13 לפנה”ס.

יתרונות בולטים למטיילי "בשביל הזהב" במסגרת טיול מאורגן למצרים

 • טיול מאורגן למצרים הכולל 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר Steigenberger Royale (הספינה בדרגת 5 כוכבים)
 • פנסיון מלא במהלך השייט 
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
 • סיור מעמיק באזור אסואן המאפשר ביקור באי פיליי ובמקדש פיליי עם נוף הנהר הפסטורלי הנשקף ממנו
 • ביקור במקדש קום אומבו, שהגישה אליו אפשרית רק במהלך השייט מאסואן ללוקסור
 • טיסות הלוך ושוב מקהיר ללוקסור
 • טיסות מאסואן לאבו סימבל ובחזרה
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

לקריאה נוספת על טיול מאורגן לאפריקה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 טיסה ישירה מתל אביב לקהיר

ניפגש לקראת צהריים בנתב”ג ונצא בטיסה קצרה אל קהיר, בירתה של מצרים. לפנינו ימים של ביקורים מרתקים באחת הערים המעניינות, הצפופות והעמוסות בעולם. בהגעה ניסע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בקהיר.

יום 2 קהיר - ישן וגם חדש - הפירמידות בגיזה – הספינקס – פירמידית המדרגות של סוצ'ר

פנינו אל אחד משיאי הטיול במצרים! ניסע אל רובע גיזה, לביקור בפירמידות הגדולות, הנמנות בין שבעת פלאי העולם העתיק. הפירמידות, הנמנות עם המבנים הגדולים ביותר שנבנו בידי אדם, נבנו על ידי המצרים הקדמונים בגדתו המערבית של נהר הנילוס – ארץ המתים לפי אמונתם, וזאת מפני שהיה זה המקום שבו נראה אל השמש שוקע בסופו של כל יום. לצד הפירמידות, נראה את הספינקס ומקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה. בהמשך ניסע לסקארה, לביקור באתר פירמידת המדרגות של צ’וסר – מבנה האבן המונומנטלי הנחשב לקדום בעולם. לינה בקהיר.

יום 3 המוזיאון המצרי – העיר העתיקה – שוק חאן חלילי

הבוקר נשוב אל מרכזה של קהיר לכיכר א-תחריר, לביקור במוזיאון המצרי – המוזיאון הארכיאולוגי המלהיב, שבו נמצא אוסף הפריטים הגדול ביותר של מצרים הקדומה. נבקר בעיר העתיקה באחת הכנסיות הקופטיות הקדומות – בין הכנסיות הנוצריות מראשית הנצרות. במידה ובית הכנסת אבן-עזרא יהיה פתוח למבקרים, נקיים בו ביקור. בבית הכנסת הזה נמצאה הגניזה הקהירית בסוף המאה ה-19. נמשיך לביקור בשוק חאן-חלילי, שם נטייל בסמטאות בין החנויות העמוסות בכל טוב  לינה בקהיר.

יום 4 קהיר – קבר סאדאת - מוזיאון התרבויות המצריות - טיסה אל לוקסור (Luxor) – מקדש לוקסור - תחילת השייט על הנילוס

הבוקר נבקר באתר מצבת החייל המצרי האלמוני וקבר הנשיא סאדאת, במקום בו נרצח כאשר המצרים חגגו במצעד את הצלחתם במלחמת יום הכיפורים. נמשיך ל “מוזיאון התרבויות המצריות” מוזיאון חדש ומרתק ובו נלמד על העמים שחיו במצרים לאורך ההיסטוריה.  בהמשך ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה אל לוקסור, בירת חבל אל-אוקסור שבמצרים העליונה, הלו היא דרום מצרים. ניסע אל מעגן ספינת הנהר בה נבלה בשבוע הקרוב. לפנות ערב נצא לסיור במקדש לוקסור הקדום, הממוקם בגדה המזרחית של נהר הנילוס. נחווה את שעת הקסם של האור בעת השקיעה, ונסייר במתחם המקדש המואר באור רך ומדגיש את התבליטים המגולפים על הקירות העצומים. סמלי התרבות והעוצמה של מצרים הקדומה יתעוררו לחיים באמצעות האובליסק המתנשא בחזית המקדש. לינה בספינת הנהר.

יום 5 מקדש כרנך - שיט אל אדפו (Edfu)

נצא לביקור באתר הנחשב לעוד אחד משיאי הביקור במצרים – מקדש כרנך, המקדש הגדול בעולם, מקדשו של האל אמון. אתר זה מהווה חלון אל עוצמתה האדירה של הממלכה החדשה. נתרשם מהישגי התרבות בתחומי הדת, הארכיטקטורה, האמנות והארגון החברתי. המקדש נושא על קירותיו עדויות מרשימות של קורות העולם העתיק וקשרי המסחר, מערכות המלחמה והדיפלומטיה של מצרים עם רחבי העולם העתיק. מתחם מקדש כרנך נבנה בשלבים רבים וכ-30 פרעונים השאירו בו את חותמם על ידי תוספות בנייה ופסלים. נשוט אל אסנה, מרכז סחר ותחנת ביניים לשיירות סחר שהגיעו דרומה לכיוון נוביה העתיקה, תוך מעבר בתאי הציפה המאזנים את מפלס הנילוס. בערב נמשיך בשייט אל אדפו. לינה בספינת הנהר.

יום 6 אדפו - ביקור במקדש אדפו (Edfu) - שיט אל קום אומבו

בשעות הבוקר המוקדמות נעגון בעיר אדפו. נצא לסיור במקדש לאל הבז, הורוס, שנבנה בתקופה ההלניסטית (בימי שושלת תלמי) והינו השלם שבמקדשי מצרים. נמשיך לשוט אל קום אומבו ומשם אל אסואן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 אסואן - מחצבות הגרניט - מקדש פיליי - ביקור בכפרי הנובים

נתעורר באסואן, העיר הדרומית ביותר בעמק הנילוס. הנוף והאקלים הם טרופיים והנילוס בחלק מאזור זה הוא צר מאד וקניוני בשל סלעי הגרניט משני גדותיו. זו גם הסיבה להקמתו של סכר אסואן באזור יציב זה מבחינה גיאולוגית. נתחיל את הבוקר במחצבות הגרניט שבהם נחצבו אבני הגרניט בעת העתיקה. נמשיך לביקור באי פיליי המשוחזר ומקדש פיליי הבנוי בשילוב הסגנונות, היווני והמצרי, שעליו ואשר הועבר ממקומו המקורי, אבן אחר אבן, בפרויקט עצום של אונסקו, בעת הקמתו של סכר אסואן. מהאי נשקף נוף הנהר הפסטורלי. אחה”צ נצא לשיט בנהר הנילוס ונבקר בכפרי הנובים. הנובים הם ילידי האזור ובעבר היו ממלכה גדולה וחשובה כיום הם חיים כמיעוט באזור אסואן ומשמרים את הפולקלור, התרבות ושמחת החיים. לינה בספינת הנהר.

יום 8 אסואן - טיסה אל מקדשי אבו סימבל - טיסה בחזרה לאסואן - ביקור בסכר אסואן

בבוקר נצא מאסואן בטיסה אל אבו סימבל לעוד יום שהוא משיאי הטיול – לחזות באחד מנפלאות העולם העתיק – מקדשי אבו סימבל שהקים רעמסס השני במאה ה-13 לפנה”ס. האתר כולל מקדש גדול המוקדש לרעמסס השני ומקדש קטן יותר, המוקדש לאשתו החשובה של רעמסס, נפרטרי ולאלה חתחור. המקדשים חצובים בסלע ובחזית המקדש הגדול ארבעה פסלי ענק, מעל 20 מטר גובה כל אחד, של רעמסס השני. בשל סכנת שקיעה באגם נאצר בעקבות הקמתו של סכר אסואן הגבוה, הועבר האתר כולו למקום חדש – 65 מטר גבוה יותר ו-200 מטר רחוק מהנילוס, לאחר שנחתך לבלוקים גדולים, פורק ונבנה מחדש באתר החדש, במבצע הצלה בינלאומי, שנמנה עם ההישגים הגדולים והחשובים ביותר של ההנדסה הארכאולוגית בימינו. נסייר במתחם המקדשים ואחר כך נשוב בטיסה לאסואן ונצא לביקור בסכר אסואן הגבוה, מפעל הנדסי מודרני אדיר, שנוי במחלוקת ומרשים, אשר שינה לעד את הגאוגרפיה הזואולוגיה והחיים במצרים. לינה בספינת הנהר.

יום 9 קום אומבו (Kom Ombo) - ביקור במקדש קום אומבו – המשך שייט אל לוקסור

נתעורר בקום אומבו. נצא לביקור במקדש קום אומבו, מקדש כפול שנבנה בתקופה התלמיית, הוא מקדשם של סובך – האל התנין והורוס, האל הבז – אל המלחמה. המקדש קטן יחסית, וממוקם על גבעה הצופה אל הנילוס, כראוי למשכנו של תנין היאור. לצד המקדש מוזיאון מעניין ובו מומיות של תנינים. בצהריים נמשיך בשיט אל לוקסור. לינה בספינת הנהר.

יום 10 עמק המלכים – קבר תות ענח אמון - מקדשי המתים של פרעוני הממלכה החדשה

נבקר בעמק המלכים – בנקרופוליס של תבי שבגדתו המערבית של נהר הנילוס מול לוקסור. בעמק קבורים עשרות רבות של פרעוני הממלכה החדשה ובני משפחתם וביניהם – גולת הכותרת, קברו של תות-ענח-אמון, בו נבקר. נמשיך למקדש המתים של המלכה חתשפסות אשר הביאה את הממלכה החדשה לאחד משיאיה בתחומי התרבות, הכלכלה, החקלאות והמסחר ונחזה בפסלי ענק של פרעה אמנחותפ ה-3, אשר עמדו בחזית מקדש המתים אדיר הממדים שלו. לינה בספינת הנהר.

יום 11 לוקסור (Luxor) - טיסה אל קהיר - מסגד האלבסטר ומצודת צלאח א דין – טיסה ישירה לתל אביב

בשעת בוקר ניפרד מהספינה בדרכנו לשדה התעופה בלוקסור. נטוס לקהיר ונצא משדה התעופה לביקור במסגד האלבסטר ובמצודה צלאח א דין שנישאים מעל קו הרקיע של העיר. המצודה נבנתה בשנת 1172 ושנים רבות הייתה סמל השלטון האיסלמי בקהיר. המסגד נבנה באמצע המאה 19 בזמן שלטונו של מוחמד עלי ודומה במראהו למסגדים באיסטנבול. בחצרו נראה את השעון שניתן במתנה על ידי מלך צרפת לואי פיליפ בתמורה לאובליסק מלוקסור. בשעות הצהרים נחזור לשדה התעופה לטיסה קצרה חזרה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב קהיר 1:25 שעות
קהיר תל אביב 1:20 שעות

מצרים

מטיילים ממליצים

"הטיול למצרים היה טיול מצוין. מאוד התרשמתי מהתיאום המושלם והלוגיסטיקה לאורך כל הטיול. לא הייתה אפילו תקלה אחת. הכל הלך בצורה הכי חלקה שאפשר. הכל היה מצויין: המדריכים, האתרים שביקרנו בהם, האכסון בספינה ובמלון. נהנו מאוד מאוד, ואנו מעריכים את זה"
עישר אש

"למדריכה המקסימה שלנו, הדברים נאמרים בתודה ובהערכה רבה. הפתעת אותי כל יום מחדש. הידע שלך בכל נושא רחב, מסביר ולא "מעיק". היחס שלך אלינו כמטיילים היה מעל ומעבר! דאגה יומיומית לנוחיותנו, לענות לשאלות אין סוף – בסבלנות רבה, גם כשהיו חוזרות ונשנות…הרשים במיוחד שיתוף הפעולה הנפלא עם יחיא, המדריך המקומי. השלמתם אחד את השנייה בצורה נפלאה. גם הצילומים של הקבוצה בכל אתר ושיתוף איתנו, עזר לזכור את המקומות המופלאים ואת כולנו. בקיצור: את מדריכה מעולה, נחמדה, ידענית ויודעת להעביר את החומר בדרך יעילה וברורה. תודה רבה!"
רחל רוזנבאום וכל חברי הקבוצה

"חזרנו מטיול מרתק, מופלא ומהנה במיוחד במצרים. השילוב בין ביקור במצרים “העכשווית” לבין “מסע במנהרת הזמן” למצרים העתיקה על כל נפלאותיה היה מושלם! העובדה שמצרים היא אחת מהמדינות הבודדות בעולם בהן אתה יכול לראות ו”לגעת” באתרים בני כ4,500 שנה ויותר מאפשרת לנו הישראלים על ידי טיסות קצרות של כשעה ושייט מפנק על הנילוס בספינת נהר מפוארת להגיע ולבקר באתרים שחלקם הגדול נשמר כמעט בשלמות במשך כאלפי שנים.
אי אפשר במילים ואפילו לא בתמונות לתאר את עוצמת הריגוש והחוויה במפגש עם הפירמידות, המקדשים, הפסלים, ציורי הקיר ההלוגרפים (“כתב החרטומים”) ועוד ועוד ועוד. גם המפגש האנושי עם המצרים החל מהמדריך המקומי המצוין (אברהים) דרך נותני השרותים והאדם בשווקים וברחוב היה באופן קצת לא צפוי מאוד מאוד חם, נעים ובהחלט בטוח וחברי. אם נוסיף לכל הנ”ל שהטיול/מסע אורגן ובוצע למופת לפי מיטב המסורת המוכרת לנו של אנשי “בשביל הזהב” וכמובן העובדה שזכינו במדריכה מושלמת, בילי לוין, אשר מכירה את מצרים על כל מורכבותה יותר טוב מהפרעונים ומנהיגה את חברי הקבוצה כמו אמא אוהבת, דואגת ומפנקת. תודה רבה על מסע נהדר ומפנק שללא ספק ענה כל הציפיות! מיותר לציין שמאוד נשמח להמליץ לכל חברינו ומכרינו לנסוע אתכם בכלל ולמצרים במיוחד"
איטה ודני סופר

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RN15 מרץ 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN16 אפריל 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר במהלך השייט תקף לחדר בקומת Main Deck.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Upper Deck (קומה גבוהה יותר) בתוספת 345 $ לאדם בחדר זוגי. 615 $ לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת Egypt Air בנתיב: תל אביב -קהיר - תל אביב
 • 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר Steigenberger Royale בדרגת 5 כוכבים
 • טיסות פנים על פי המסלול.
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס.
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מיסי נמל (עשויים להשתנות).
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה.
 • מדריך מקומי צמוד למשך כל הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 • שיבוץ החדר, מיקום ומספר החדר יקבעו על ידי חברת השיט בהתאם לקטגוריה שהוזמנה. לא ניתן לבחור חדר ספציפי מראש. אנו נעשה כמיטב יכולתנו למלא את בקשותיך המיוחדות בנוגע למיקום החדר אך איננו יכולים להבטיח את מילוי הבקשות.

 • המחיר אינו כולל אשרת כניסה למצרים בסך 300 ₪ לאדם, אשר תטופל ע”י חברה חיצונית לקראת היציאה לטיול. המסמכים הדרושים לצורך אשרת הכניסה הם 4 תמונות פספורט, צילום דרכון וטופס בקשה להוצאת הויזה. 

 • לתשומת ליבכם: הטיסה מאסואן לאבו סימבל עלולה להשתנות בסמוך ליציאה לטיול ע”י חברת התעופה. ייתכן שינוי בזמן הטיסה ואף ייתכן ביטול של הטיסה (במקרה זה הנסיעה למקדשי אבו סימבל תבוצע באוטובוס). חשוב להדגיש כי גם אז, תכנית הביקור במקדשי אבו סימבל עדין תעמוד בעינה.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 45-30 דקות ברצף. ברוב האתרים המדרכות אינן סלולות. במקדשים ובאתרים העתיקים הרצפה מרוצפת בריצוף אבן ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות. לפיכך, לא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. לתשומת ליבכם חלק מהאתרים העתיקים הינם גדולים, הביקורים בהם דורשים פרקי הליכה ועמידה. מדריכינו משתדלים לאפשר, היכן שניתן , הפסקות מנוחה והפוגה בצל.

 • שימו לב, בספינת הנהר Steigenberger Royale לא קיימת מעלית.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • שייט בספינת הנהר Steigenberger Royale בדרגת 5 כוכבים
 • מצבת החייל המצרי האלמוני וקבר הנשיא סאדאת
 • ביקור במוזיאון התרבויות המצריות - מוזיאון חדש ומרתק
 • ביקור בפירמידות הגדולות ברובע גיזה
 • הספינקס ומקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה
 • סיור ערב במתחם המקדש המואר
 • ביקור במקדש כרנך המקדש הגדול בעולם
 • ביקור בעמק המלכים כולל קבר תות-ענח-אמון
 • מקדש המלכה חתשפסות
 • פסלי הענק של פרעה אמנחותפ ה-3
 • ביקור בסכר אסואן הגבוה
 • ביקור במחצבות הגרניט הקדומות
 • האי פיליי ומקדש פיליי
 • ביקור בכפרי הנובים
 • מקדשי אבו סימבל
 • ביקור במקדש קום אומבו
 • ביקור במסגד האלבסטר ובמצודה צלאח א דין בקהיר

על הספינה

Steigenberger Royale

ספינת הנהר Steigenberger Royale אשר שטה על נהר הנילוס במצרים, מדורגת חמישה כוכבים. במהלך השייט תוכלו להשתזף על סיפון השמש בג'קוזי או בבריכה, או ליהנות מיופיין של השקיעות בזמן שאתם לוגמים קוקטייל בבר הפנורמי. במהלך השייט תוכלו ליהנות גם מטיפולי ספא וחדר כושר. שיט בספינה...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קהיר לוקסור
נובמבר 23° 28°
דצמבר 19° 23°
ינואר 18° 22°
פברואר 18° 23°
מרץ 22° 28°
אפריל 27° 33°

 

טיול מאורגן למצרים – כולל שייט על הנילוס   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

11 ימים • טיול מאורגן למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק