טיול מאורגן למצרים

טיול מאורגן למצרים הקלאסית – כולל שייט על הנילוס

11 ימים • טיול מאורגן למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

10 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול RN

טיול מאורגן למצרים, כמה רגשות מעורר שמה של המדינה, שהיא החשובה והמאוכלסת בין מדינות ערב, ש־98% משטחה הם מדבר, שההיסטוריה שלה קשורה קשר בל ינתק בהיסטוריה של עמנו בעבר - אך גם בהווה, שהייתה מדינת האוייב הראשונה שחתמה הסכם שלום עם מדינת ישראל, שכל העולם צפה בפליאה במהפכת 2011 שעברה עליה במסגרת גל המחאות בעולם הערבי, שזכה לכינוי "האביב הערבי", בה הודח  הנשיא חוסני מובארק ובהפיכה הנוספת ב-2013, שהביאה בסופה לשלטון הנשיא הנוכחי, א-סיסי.  אנחנו שבים לטייל במצרים המרתקת, עם אתרים יחודיים שאין דומה להם בעולם כולו. כל כך קרובה, אבל לעיתים גם כל כך רחוקה.

שייט על הנילוס הפורה, עורק החיים של מצרים למעלה מ-6,000 שנה. השילוב של טיול וחוויה של פלאי העולם העתיק, תוך כדי שיט רגוע על הנילוס, מספק היכרות עם עולם ישן-חדש, אשר משמר תרבות אדירה קדומה, לצד חקלאות וחיי יום יום של תושבי מצרים כיום.

במהלך הטיול נחווה את התרבות והעוצמה של מצרים האימפריאלית, על תרבותה, ההיסטוריה והארכיאולוגיה שלה, אך גם נטעם את מצרים של ההווה. נבקר בין היתר במקדשים קום אומבו ואדפו (Edfu), שני האתרים הללו הוכרזו על ידי אונסק"ו כאתרי מורשת עולמית. כמו כן נבקר במקדש לוקסור הממוקם בגדה המזרחית של נהר הנילוס. אחד משיאי הביקור במצרים הוא הביקור במקדש כרנך, המקדש הגדול בעולם, מקדשו של האל אמון. אתר זה מהווה חלון אל עוצמתה האדירה של הממלכה החדשה. נתרשם מהישגי התרבות בתחומי הדת, הארכיטקטורה, האמנות והארגון החברתי. נערוך ביקור בעמק המלכים בו קבורים עשרות רבות של פרעוני הממלכה החדשה ובני משפחתם וביניהם – גולת הכותרת, קברו של תות-ענח-אמון. נטוס מאסואן אל אבו-סימבל, לעוד יום שהוא משיאי הטיול לחזות באחד מנפלאות העולם העתיק: מקדשי אבו סימבל שהקים רעמסס השני במאה ה-13 לפנה”ס.

הטיול מיועד למחוסנים ומחלימים בלבד לקריאה נוספת על טיול מאורגן לאפריקה

יתרונות בולטים למטיילי "בשביל הזהב" במסגרת טיול מאורגן למצרים

 • טיול מאורגן למצרים הכולל 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר המפוארת Steigenberger Minerva (הספינה בדרגת 5 כוכבים)
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס
 • פנסיון מלא במהלך השייט כולל מים לשתייה בארוחות
 • ארוחות ברמה גבוהה לאורך כל הטיול, הן בבית המלון והן בספינה
 • קבוצות קטנות ואיכותיות
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
 • טיסה מאסואן לאבו סימבל וחזרה בנסיעה חווייתית באוטובוס במדבר
 • סיור מעמיק באזור אסואן המאפשר ביקור באי פיליי ובמקדש פיליי עם נוף הנהר הפסטורלי הנשקף ממנו
 • ביקור במקדש קום אומבו, שהגישה אליו אפשרית רק במהלך השייט מאסואן ללוקסור
 • טיסות הלוך ושוב מקהיר ללוקסור
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה
 • ארגון בדיקת הקורונה הנדרשת טרם החזרה לישראל
 • פרוטוקול בריאות מחמיר וקפדני 
 • צוות ספינת הנהר אדיב, מקצועי ומחוסן

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - קהיר - קבר סאדאת

ניפגש לקראת צהריים בנתב”ג נצא בטיסה קצרה אל קהיר, בירתה של מצרים. לפנינו יומיים של ביקורים מרתקים באחת הערים המעניינות, הצפופות והעמוסות בעולם. נתחיל את ביקורינו בעיר באתר מצבת החייל המצרי האלמוני וקבר הנשיא סאדאת, במקום בו נרצח כאשר המצרים חגגו במצעד את הצלחתם במלחמת יום הכיפורים. בהמשך ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בקהיר.

יום 2 קהיר - ישן וגם חדש - הפירמידות בגיזה - הספינקס

פנינו אל אחד משיאי הטיול במצרים! ניסע אל רובע גיזה, לביקור בפירמידות הגדולות, הנמנות בין שבעת פלאי העולם העתיק. הפירמידות, הנמנות עם המבנים הגדולים ביותר שנבנו בידי אדם, נבנו על ידי המצרים הקדמונים בגדתו המערבית של נהר הנילוס – ארץ המתים לפי אמונתם, וזאת מפני שהיה זה המקום שבו נראה אל השמש שוקע בסופו של כל יום. לצד הפירמידות, נראה את הספינקס ומקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה. ניסע לסקארה, לביקור באתר פירמידת המדרגות של צ’וסר – מבנה האבן המונומנטלי הנחשב לקדום בעולם. עוד נראה את מלון מינה האוז המפורסם והמפואר, בו התנהלו שיחות השלום בין משלחות ישראל ומצרים. לינה בקהיר.

יום 3 המוזיאון המצרי - בית הכנסת אבן עזרא - כיכר א-תחריר

הבוקר נשוב אל מרכזה של קהיר לכיכר א-תחריר, לביקור במוזיאון המצרי – המוזיאון הארכיאולוגי המלהיב, שבו נמצא אוסף הפריטים הגדול ביותר של מצרים הקדומה. נמשיך אל בית הכנסת אבן-עזרא, בו נמצאה הגניזה הקהירית בסוף המאה ה-19 ובאחת הכנסיות הקופטיות הקדומות – בין הכנסיות הנוצריות מראשית הנצרות. נשלים את הביקורים בעיר הגדולה ואם הזמן יאפשר – נמשיך אל שוק חאן-חלילי, שם נטייל בסמטאות בין החנויות העמוסות בכל טוב. לינה בקהיר.

יום 4 קהיר - טיסה אל לוקסור (Luxor) - תחילת השייט על הנילוס

נצא בטיסה אל לוקסור, בירת חבל אל-אוקסור שבמצרים העליונה, הלו היא דרום מצרים. ניסע אל מעגן ספינת הפאר בה נבלה בשבוע הקרוב. לפנות ערב נצא לסיור במקדש לוקסור הקדום, הממוקם בגדה המזרחית של נהר הנילוס. נחווה את שעת הקסם של האור בעת השקיעה, ונסייר במתחם המקדש המואר באור רך ומדגיש את התבליטים המגולפים על הקירות העצומים. סמלי התרבות והעוצמה של מצרים הקדומה יתעוררו לחיים באמצעות האובליסק המתנשא בחזית המקדש. לינה בספינת הנהר.

יום 5 מקדש כרנך - שיט אל אדפו (Edfu)

נצא לביקור באתר הנחשב לעוד אחד משיאי הביקור במצרים – מקדש כרנך, המקדש הגדול בעולם, מקדשו של האל אמון. אתר זה מהווה חלון אל עוצמתה האדירה של הממלכה החדשה. נתרשם מהישגי התרבות בתחומי הדת, הארכיטקטורה, האמנות והארגון החברתי. המקדש נושא על קירותיו עדויות מרשימות של קורות העולם העתיק וקשרי המסחר, מערכות המלחמה והדיפלומטיה של מצרים עם רחבי העולם העתיק. מתחם מקדש כרנך נבנה בשלבים רבים וכ-30 פרעונים השאירו בו את חותמם על ידי תוספות בנייה ופסלים. בהמשך היום נשוט  אל אסנה, מרכז סחר ותחנת ביניים לשיירות סחר שהגיעו דרומה לכיוון נוביה העתיקה. לפנות ערב נמשיך בשייט אל אדפו ונעבור דרך תאי הציפה המאזנים את מפלס הנילוס. לינה בספינת הנהר.

יום 6 שיט לאדפו - ביקור במקדש אדפו (Edfu) - שיט אל קום אומבו

בשעות הבוקר המוקדמות נעגון בעיר אדפו. נצא לסיור במקדש לאל הבז, הורוס, שנבנה בתקופה ההלניסטית (בימי שושלת תלמי) והינו השלם שבמקדשי מצרים. נמשיך לשוט אל קום אומבו ומשם אל אסואן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 שיט אל אסואן (Aswan) – סכר אסואן – מקדש פיליי - שייט בפאלוקות

נתעורר באסואן, העיר הדרומית ביותר בעמק הנילוס. הנוף והאקלים הם טרופיים והנילוס בחלק מאזור זה הוא צר מאד וקניוני בשל סלעי הגרניט משני גדותיו. זו גם הסיבה להקמתו של סכר אסואן באזור יציב זה מבחינה גיאולוגית. נבקר בסכר הגבוה, מפעל מודרני אדיר, שנוי במחלוקת ובמחצבות הגרניט הקדומות, אשר היוו את מקור האבן למונומנטים האדירים בכל רחבי עמק הנילוס במצרים הקדומה. נסיים באי פיליי המשוחזר ומקדש פיליי הבנוי בשילוב הסגנונות, היווני והמצרי, שעליו ואשר הועבר ממקומו המקורי, אבן אחר אבן, בפרויקט עצום של אונסקו, בעת הקמתו של סכר אסואן. מהאי נשקף נוף הנהר הפסטורלי. אחה”צ נצא לשיט בפאלוקה, ספינת מפרש מסורתית, אשר צורתה ומאפינייה לא השתנו במשך אלפי שנים. נשוט בין איי הגרניט שבנילוס ונצפה אל הגן הבוטני ע”ש קיצ’נר. לינה בספינת הנהר.

יום 8 אסואן - טיסה אל מקדשי אבו סימבל

נטוס מאסואן אל אבו-סימבל, לעוד יום שהוא משיאי הטיול – לחזות באחד מנפלאות העולם העתיק – מקדשי אבו סימבל שהקים רעמסס השני במאה ה-13 לפנה”ס. האתר כולל מקדש גדול המוקדש לרעמסס השני ומקדש קטן יותר, המוקדש לאשתו החשובה של רעמסס, נפרטרי ולאלה חתחור. המקדשים חצובים בסלע ובחזית המקדש הגדול ארבעה פסלי ענק, מעל 20 מטר גובה כל אחד, של רעמסס השני. בשל סכנת  שקיעה באגם נאצר בעקבות  הקמתו של סכר אסואן הגבוה, הועבר האתר כולו למקום חדש – 65 מטר גבוה יותר ו-200 מטר רחוק מהנילוס, לאחר  שנחתך לבלוקים גדולים, פורק ונבנה מחדש באתר החדש, במבצע הצלה בינלאומי, שנמנה עם ההישגים הגדולים והחשובים ביותר של ההנדסה הארכאולוגית בימינו. נסייר במתחם המקדשים ונשוב לאסואן בנסיעה חווייתית במדבר, בכביש מודרני שנסלל בעקבות הישוב מחדש של ישובי הנובים בשל היווצרות אגם נאצר הגדול. נשוב לספינת הנהר ונתחיל בשייט לכיוון קום אומבו. לינה בספינת הנהר.

יום 9 קום אומבו (Kom Ombo) - ביקור במקדש קום אומבו

נתעורר בקום אומבו. ניצא לביקור במקדש קום אומבו, מקדש כפול שנבנה בתקופה התלמיית, הוא מקדשם של סובך – האל התנין והורוס, האל הבז – אל המלחמה. המקדש קטן יחסית, וממוקם  על גבעה הצופה אל הנילוס, כראוי למשכנו של תנין היאור. בצהריים נמשיך בשיט אל לוקסור. לינה בספינת הנהר.

יום 10 לוקסור - מקדשי המתים של פרעוני הממלכה החדשה

נבקר בעמק המלכים – בנקרופוליס של תבי שבגדתו המערבית של נהר הנילוס מול לוקסור. בעמק קבורים עשרות רבות של פרעוני הממלכה החדשה ובני משפחתם וביניהם – גולת הכותרת, קברו של תות-ענח-אמון, בו נבקר. נמשיך למקדש המתים של המלכה חתשפסות אשר הביאה את הממלכה החדשה לאחד משיאיה בתחומי התרבות, הכלכלה, החקלאות והמסחר ונחזה בפסלי ענק של פרעה אמנחותפ ה-3, אשר עמדו בחזית מקדש המתים אדיר הממדים שלו. לינה בספינת הנהר. 

יום 11 לוקסור (Luxor) - טיסה אל קהיר - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד מספינת הנהר ונצא בטיסה מלוקסור אל קהיר וממנה בטיסת המשך קצרה בחזרה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב קהיר 1:25 שעות
קהיר תל אביב 1:20 שעות

הפירמידות בגיזה

מצרים

מטיילים ממליצים

"הטיול למצרים היה טיול מצוין. מאוד התרשמתי מהתיאום המושלם והלוגיסטיקה לאורך כל הטיול. לא הייתה אפילו תקלה אחת. הכל הלך בצורה הכי חלקה שאפשר. הכל היה מצויין: המדריכים, האתרים שביקרנו בהם, האכסון בספינה ובמלון. נהנו מאוד מאוד, ואנו מעריכים את זה"
עישר אש

"למדריכה המקסימה שלנו, הדברים נאמרים בתודה ובהערכה רבה. הפתעת אותי כל יום מחדש. הידע שלך בכל נושא רחב, מסביר ולא "מעיק". היחס שלך אלינו כמטיילים היה מעל ומעבר! דאגה יומיומית לנוחיותנו, לענות לשאלות אין סוף – בסבלנות רבה, גם כשהיו חוזרות ונשנות…הרשים במיוחד שיתוף הפעולה הנפלא עם יחיא, המדריך המקומי. השלמתם אחד את השנייה בצורה נפלאה. גם הצילומים של הקבוצה בכל אתר ושיתוף איתנו, עזר לזכור את המקומות המופלאים ואת כולנו. בקיצור: את מדריכה מעולה, נחמדה, ידענית ויודעת להעביר את החומר בדרך יעילה וברורה. תודה רבה!"
רחל רוזנבאום וכל חברי הקבוצה
דצמבר 2017

"חזרנו מטיול מרתק, מופלא ומהנה במיוחד במצרים. השילוב בין ביקור במצרים “העכשווית” לבין “מסע במנהרת הזמן” למצרים העתיקה על כל נפלאותיה היה מושלם! העובדה שמצרים היא אחת מהמדינות הבודדות בעולם בהן אתה יכול לראות ו”לגעת” באתרים בני כ4,500 שנה ויותר מאפשרת לנו הישראלים על ידי טיסות קצרות של כשעה ושייט מפנק על הנילוס בספינת נהר מפוארת להגיע ולבקר באתרים שחלקם הגדול נשמר כמעט בשלמות במשך כאלפי שנים.
אי אפשר במילים ואפילו לא בתמונות לתאר את עוצמת הריגוש והחוויה במפגש עם הפירמידות, המקדשים, הפסלים, ציורי הקיר ההלוגרפים (“כתב החרטומים”) ועוד ועוד ועוד. גם המפגש האנושי עם המצרים החל מהמדריך המקומי המצוין (אברהים) דרך נותני השרותים והאדם בשווקים וברחוב היה באופן קצת לא צפוי מאוד מאוד חם, נעים ובהחלט בטוח וחברי. אם נוסיף לכל הנ”ל שהטיול/מסע אורגן ובוצע למופת לפי מיטב המסורת המוכרת לנו של אנשי “בשביל הזהב” וכמובן העובדה שזכינו במדריכה מושלמת, בילי לוין, אשר מכירה את מצרים על כל מורכבותה יותר טוב מהפרעונים ומנהיגה את חברי הקבוצה כמו אמא אוהבת, דואגת ומפנקת. תודה רבה על מסע נהדר ומפנק שללא ספק ענה כל הציפיות! מיותר לציין שמאוד נשמח להמליץ לכל חברינו ומכרינו לנסוע אתכם בכלל ולמצרים במיוחד"
איטה ודני סופר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RN01 דצמבר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN03 ינואר 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN06 פברואר 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN09 מרץ 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN11 אפריל 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר במהלך השייט תקף לתא בקומת Main Deck.

 • ניתן לשדרג לתא בקומת Upper Deck1 (קומה גבוהה יותר) בתוספת 210 $ לאדם בחדר זוגי. 300 $ לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת Egypt Air בנתיב: תל אביב -קהיר - תל אביב
 • 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר המפוארת Steigenberger Minerva בדרגת 5 כוכבים
 • טיסות פנים על פי המסלול.
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס.
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים לשתייה בארוחות.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות).
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה.
 • מדריך מקומי צמוד למשך כל הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • המחיר אינו כולל אשרת כניסה למצרים בסך 295 ₪ לאדם, אשר תטופל דרכנו לקראת היציאה לטיול.

 • לתשומת ליבכם: הטיסה מאסואן לאבו סימבל עלולה להשתנות בסמוך ליציאה לטיול ע”י חברת התעופה. ייתכן שינוי בזמן הטיסה ואף ייתכן ביטול של הטיסה (במקרה זה הנסיעה למקדשי אבו סימבל תבוצע באוטובוס). חשוב להדגיש כי גם אז, תכנית הביקור במקדשי אבו סימבל עדין תעמוד בעינה.

 • חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 45-30 דקות ברצף. ברוב האתרים המדרכות אינן סלולות. במקדשים ובאתרים העתיקים הרצפה מרוצפת בריצוף אבן ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות. לפיכך, לא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. לתשומת ליבכם חלק מהאתרים העתיקים הינם גדולים, הביקורים בהם דורשים פרקי הליכה ועמידה. מדריכינו משתדלים לאפשר, היכן שניתן , הפסקות מנוחה והפוגה בצל.

 • שימו לב, בספינת הנהר Steigenberger Minerva לא קיימת מעלית.

 • בדיקת PCR (מותאמת לחו"ל) לפני טיסה: יש לבצע בדיקת קורונה ולהציג תוצאת בדיקת PCR שלילית שנעשתה במהלך 72 השעות שלפני ההמראה מישראל. על המסמך להיות כתוב באנגלית ובו מצוין מספר הדרכון של הנוסע.

 • עליך לבצע בדיקת PCR במהלך 72 השעות שלפני ההמראה חזרה לישראל. חשוב שתדע שההמראה תתאפשר רק בהצגת תוצאה שלילית הכתובה באנגלית ובה יצוין מספר הדרכון של הנוסע. הוראה זו מחייבת את כלל הנכנסים לארץ, בכל גיל, כולל מחוסנים ומחלימים. אנו נערוך בדיקת PCR באופן מרוכז (עלות הבדיקה הינה כ-80 דולר לנוסע, תשלום במקום ע"ח הנוסע). תוצאת הבדיקה תתקבל באופן אישי בפורמט מקוון (באימייל) ואותה יש להציג בעת ההגעה לשדה התעופה בחו"ל.

 • נדרשת בדיקת PCR בכניסה לישראל (בנתב"ג), בה מחויבים כלל הנוסעים הנכנסים, הכרוכה בתשלום של כ-80 ₪.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • שייט בספינת הנהר המפוארת Steigenberger Minerva בדרגת 5 כוכבים
 • מצבת החייל המצרי האלמוני וקבר הנשיא סאדאת
 • בית הכנסת אבן-עזרא בקהיר
 • כנסייה קופטית קדומה
 • ביקור במוזיאון המצרי
 • ביקור בפירמידות הגדולות ברובע גיזה
 • הספינקס ומקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה
 • סיור ערב במתחם המקדש המואר
 • ביקור במקדש כרנך המקדש הגדול בעולם
 • ביקור בעמק המלכים כולל קבר תות-ענח-אמון
 • מקדש המלכה חתשפסות
 • פסלי הענק של פרעה אמנחותפ ה-3
 • ביקור בסכר אסואן הגבוה
 • ביקור במחצבות הגרניט הקדומות
 • האי פיליי ומקדש פיליי
 • שיט בפאלוקות בנהר הנילוס
 • מקדשי אבו סימבל
 • ביקור במקדש קום אומבו

על הספינה

Steigenberger Minerva

ספינת הנהר Steigenberger Minerva הינה ספינת יוקרה ברמה של חמישה כוכבים. הספינה מציעה חדרים מפוארים, מטבח מעורר תיאבון ומגוון אפשרויות בילוי. הספינה מהווה מלון יוקרתי צף הכולל שירות קבלה מסביב לשעון, כמו גם אינטרנט ומתקני טלפון בינלאומיים. המסעדה שבספינה מרווחת ומרוהטת באלגנטיות, ויכולה להכיל את כלל נוסעי הספינה, התפריט...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  קהיר לוקסור
דצמבר 19°

23°

ינואר 18° 22°
פברואר 18° 23°
מרץ 22° 28°
אפריל 27° 28°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן למצרים הקלאסית – כולל שייט על הנילוס   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

11 ימים • טיול מאורגן למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק
לוגו של וואטסאפ