שיט בנהר הריין בתקופת שוקי חג המולד

8 ימים • השייט בספינת הנהר Amadeus Silver הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

8 ימים

7 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול KRC

בכל שנה בתחילת חודש דצמבר, כשאצלנו החורף בקושי מורגש, ערי אירופה מתמרקות ומתקשטות לקראת בואו של חג המולד. הרחובות מוארים בתאורה מיוחדת, עצי אשוח מקושטים באורות נוצצים וצבעוניים המוצבים ברחובות. באוויר נישאים ריחות הממתקים והמשקאות המיוחדים לעונה - תפוחים מסוכרים, ערמונים קלויים, שקדים בקרמל, פונץ' חם, ויין חם מתובל בקינמון וציפורן. הדוכנים מציעים לעוברים שפע של מתנות ועבודות יד, מלאכים וקישוטים לעץ האשוח, נרות, צעצועים, ומעל לכל אווירת החג החמה והשופעת אופטימיות שמשתלטת על כולם.כל אלה מקבלים נופך מיוחד בערים הנמצאות על גדות הנהר, בהם מתקיימים השווקים במהלך ארבעת השבועות הקודמים לחג. השווקים הללו מהווים אבן שואבת למקומיים ולתיירים כאחד. טיולי השייט הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים מאוד בקרב הישראליים, ומכל הסיבות הנכונות: מדובר בשילוב חלומי בין חופשה רגועה ושלווה בבית מלון מהשורה הראשונה, סיורים בערים אירופיות מרתקות, נופים מרשימים, אוכל מצוין וחברה נעימה. בהפלגת נהר השיוט שקט ואיטי. בניגוד לשייט בים, אין חשש לגלים או סערות שעלולות לפגום בהנאה. הנופים היפים עוברים לאט ומתחלפים מול העיניים, וקשה לשבוע מהמראות: ערים גדולות לצד עיירות קטנות, כפרים ושדות, טירות עתיקות וקסם רומנטי שמרומם את הנפש וממלא את הלב.

השיט יתבצע בספינת הנהר המפוארת והאלגנטית AMADEUS SILVER, בדרגת תיירות של חמישה כוכבים ובפנסיון מלא וכמובן, עם שירות איכותי ומקצועי. מדי יום עוגנת הספינה ביעד אחר, וממנה יוצאים טיולים מודרכים נינוחים לאתרים המרכזיים באזור. הדגש כאן על טיול רגוע, בלי להתרוצץ, להעביר מזוודות או לעמוד בלוחות זמנים בלתי אפשריים. מי שמחליט לוותר על הסיור, מוזמן להמשיך ליהנות מהספינה במשך שעות היום.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - מינכן - ציריך

נצא בטיסה אל מינכן ומשם בטיסת המשך לציריך, הלב הפיננסי והבנקאי של שוויץ. ציריך מסבירה לנו פנים בעונה זו של השנה יותר מתמיד: חלונות ראווה מקושטים, אורות ניאון צבעוניים ועצי אשוח בכל פינה. מקהלות ותזמורות שרות ומנגנות מנגינות חג מולד עליזות וחנויות הפרחים והשוקולד המזמינות להיכנס, לטעום ולהריח. בקתות עץ קטנות חמימות מציעות מבחר אדיר של קישוטי חג מולד ומתנות, יין חם עם קינמון ודובשניות. נטייל לאורכו של "בנהוף שטרסה" המדרחוב המדהים המקשר את תחנת הרכבת עם אגם ציריך ונערוך סיור הכרות בעיר ובהמשך היום ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור ציריך.

יום 2 ציריך (כולל ביקור בשוק חג המולד)

הבוקר ניסע סביב האגם כמו בתוך גלויה ונהנה מהנוף המרהיב. נבקר בעיירה העתיקה שעל האגם RAPPERSWILL ונעלה לתצפית על האגם. בהמשך היום נטייל בעיר העתיקה של ציריך השוכנת על שתי גדות הנהר לימאט הנשפך אל אגם ציריך. נתרשם מבתי גילדה ומגורים עתיקים מהמאה ה16 וה-17, סמטאות צרות מפותלות ביניהם נראה את כנסיית פראומונסטר, נטפס מעט אל כיכר לינדנהוף לתצפית מדהימה על הנהר והרובע העתיק. נתרשם מהכיכרות המקושטים בשלל מזרקות ומבית העיריה שנבנה במאה ה 17, נבקר בתחנת הרכבת שתמתין לנו בוודאי כמו בכל שנה עם קישוטי חג מולד מיוחדים. לינה באזור ציריך.

יום 3 באזל - עליה לספינת הנהר

נעזוב את בית המלון וניסע לביקור בבאזל, העיר השנייה בגודלה בשוויץ. נבקר בעיר העתיקה שם נראה את בית העירייה, הקתדרלה, האוניברסיטה העתיקה ביותר בשוויץ ואת השווקים הרבים שבה. בנוסף, נראה את המרפסת המפורסמת עליה עמד הרצל ומקום כינוס הקונגרס הציוני. לקראת אחר הצהריים יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כמלון צף בשבוע הקרוב. לינה בספינת הנהר.

יום 4 שטרסבורג (כולל ביקור בשוק חג המולד)

הבוקר נעגון ונצא לטיול בשטרסבורג בירת חבל אלזס שבצרפת. נראה את הקתדראלה הגותית ואת בנייניה המיוחדים משולבי העץ ונטייל ברובע העתיק. לינה בספינת הנהר.

יום 5 שפייר - היידלברג (כולל ביקור בשוק חג המולד)

הבוקר נעגון בעיירה שפייר ונצא לסיור רגלי אשר יוביל אותנו אל העיר העתיקה והקתדרלה המפוארת – אתר מורשת עולמית של UNESCO ומקום קבורתם של קיסרי גרמניה. לאחר ארוחת הצהריים ניסע לביקור בהיידלברג פנינת ימי הביניים ועיר אוניברסיטאות עתיקה. נטייל בעיר העתיקה, נראה את הגשר העתיק מהמאה ה-18, ממנו נשקף מראה נהדר של העיר העתיקה והארמון. לינה בספינת הנהר.

יום 6 רודסהיים - צוק לורליי - קובלנץ (כולל ביקור בשוק חג המולד)

בשעת בוקר מוקדמת נעגון ברודסהיים, עיירת יין עתיקה ומקסימה הזוכה לפופולאריות רבה בקרב תיירים. נערוך סיור רגלי בעיירה הידועה ברחובות ארוכים וצרים, אשר בצידם פונדקי יין. לאחר מכן נמשיך בהפלגה אשר במהלכה נחלוף ליד סלע לורליי המתנשא לגובה 132 מטרים (Lorelei), ואשר הינו הסמל של הנהר הגדול הזה וההשראה לשיר שנכתב על-ידי היינריך היינה והולחן על-ידי פרדריך זילכר Frederich Silcher. בשעות אחר הצהריים נגיע לעיירה קובלנץ בת אלפיים השנים הממוקמת באזור מקסים על מפגש נהרות הריין והמוזל. נטייל ברחובות הקטנים והסמטאות הצרות, בכיכרות ובטיילות שעל גדות הנהר. בשעת ערב מאוחרת נמשיך בהפלגה לכיוון קלן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 קלן (כולל ביקור בשוק חג המולד)

בשעות הבוקר המוקדמות נעגון בקלן, העיר הגדולה ביותר על גדות הריין. נצא לסיור רגלי בעיר במהלכו נראה את האתרים החשובים ביותר בקלן ובהם הרובע העתיק, הקתדראלה הגדולה בגרמניה, בניין העירייה, חומות העיר והשער, הכנסיות, הכיכרות ההיסטוריות שדרות הקניות הרחבות ועוד. לינה בספינת הנהר.

יום 8 קלן - פרנקפורט - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מספינת הנהר ממנה נצא לסיור בעיר פרנקפורט – בירת הכספים של מערב גרמניה ואחת הערים המודרניות באירופה. היא המקבילה המקומית למנהטן והתושבים קוראים לה בחיבה מיינהטן. נערוך סיור פנורמי להכרות עם העיר ונשוטט להנאתנו בסמטאות העיר העתיקה. לקראת שעות אחר הצהריים נצא בנסיעה אל שדה התעופה שליד פרנקפורט ונעלה על טיסתנו בחזרה לתל אביב אליה נגיע מעט לפני חצות.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מינכן 4:10 שעות
מינכן ציריך 1:05 שעה
פרנקפורט תל אביב 4:05 שעות

Luftner Cruises

שטרסבורג - צרפת

שוקי חג המולד - גרמניה

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KRC דצמבר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר לאדם בחדר זוגי בקומת Strauss-Deck (קומה אמצעית). החדר כולל חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה).


 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Mozart-Deck (קומה גבוהה יותר) בתוספת €210 לאדם בתא זוגי, €420 לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת התעופה לופטהנזה בנתיב: תל אביב - מינכן - ציריך, פרנקפורט - תל אביב
 • 5 לילות בספינת הנהר בקומת Strauss-Deck (קומה אמצעית), החדר כולל חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה).
 • שני לילות בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.
 • דמי סבלות בבית המלון
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • במהלך השיט כלכלה על בסיס פנסיון מלא.
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע ההעברות והסיורים.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם 7 € לאדם ליום).
 • מדריך ישראלי עתיר ניסיון צמוד לכל אורך הטיול.
 • מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).

חשוב לדעת

 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה)

  חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט יתבצע בספינה Amadeus Silver של חברת Luftner
 • הלינה בספינת הנהר הנה בתאים חיצוניים עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה)
 • במהלך השיט אירוח על בסיס פנסיון מלא
 • בכל נמלי עגינת הספינה כללנו סיורים מאורגנים
 • ביקור בחמישה שווקי חג המולד
 • העיר העתיקה בבאזל
 • היידלברג פנינת ימי הבינייים
 • עיירת היין העתיקה רודסהיים
 • צוק לורליי

על הספינה

Amadeus Silver

ספינת הדגל החדשה של צי ספינות שיט הנהרות החדשני של חברת AMADEUS, ה-Amadeus Silver (אם-אס אמאדאוס סילבר) הושקה בשנת 2013. הגדלת אורכן המסורתי של הספינות מ-110 מטרים ל-135 מטרים, יוצרת לא רק מרחב רב יותר בתאי הספינה, אלא מאפשרת להביא לידי מימוש מספר לא מבוטל של תכונות...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קלן באזל קובלנץ
דצמבר

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ