אינדונזיה

15 ימים • כולל 7 לילות שייט באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

15 ימים

12 לילות

שיט

קוד טיול CINB

אינדונזיה היא מדינת איים טרופית רחבת ידיים. יותר מ- 15,000 איים בגדלים שונים משתרעים להם על פני מרחק של כ- 5,000 ק"מ ממזרח למערב, בדרום מזרח אסיה. המגוון הגיאוגרפי העצום הזה כולל יערות עד, הרי געש, חופי ים בתוליים ובעיקר מגוון אנושי גדול ומרתק. יותר מ- 300 קבוצות אתניות, שתרבותן ושפתן שונות זו מזו, עושות את ניהול המדינה הזו לאתגר לא פשוט ואכן הסיסמה הלאומית של אינדונזיה כמדינה מודרנית היא ״אחדות תוך כדי שונות״.

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור, המשלב שייט באוניית פאר נעגון באיים: ג׳אווה, באלי, לומבוק וקומודו. ג׳אווה הינו האי המאוכלס ביותר ומהווה את מרכז הכובד התרבותי - שלטונו של המדינה. באלי, הידוע גם כ ״אי האלים״ הוא פנינה של טבע ותרבות שמושכת אליה מבקרים כבר יותר ממאה שנה, ואילו לומבוק, האי השכן לבאלי והקצת פחות מתוייר, שומר על מסורות עתיקות באווירת נופי טבע בראשיתיים. האי קומודו, מהווה שמורת טבע שמוקדשת לדרקון קומודו: הלטאה הטורפת הגדולה בעולם, שריד מעידן הדינוזאורים.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב": • טיול מאורגן לסינגפור ואינדונזיה עם תכנית מלאה ללא סיורי אופציה • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים) • טיול מאורגן לסינגפור ואינדונזיה עם מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה • מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש • מנוחה בסינגפור לקראת הטיסה חזרה ארצה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

ימים 1+2 תל אביב - ציריך - סינגפור

נצא בטיסת ערב אל ציריך ומשם בטיסת המשך לסינגפור אליה נגיע למחרת. סינגפור, עיר מדינה אסיאתית שהפכה להצלחה כלכלית ולצד מגדלי הזכוכית המודרניים יש בה גם הרבה מסורת אסיאתית. עם ההגעה ניסע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בסינגפור.

יום 3 סינגפור - פארק הציפורים ג'ורונג - הרובע הסיני

הבוקר נצא לביקור באחת מהאטרקציות המרהיבות בסינגפור, פארק הציפורים ג’ורונג. פארק זה נחשב לאחד מפארקי הציפורים הגדולים בעולם המכיל בתוכו כ-4,000 סוגי ציפורים. בנוסף ניתן למצוא בפארק ביתנים מקוררים בהם מפזזים סוגי פינגווינים, מופעי חיות ועוד. בהמשך היום נבקר ברובע הסיני. לינה בסינגפור.

יום 4 סינגפור - הגנים הבוטניים - טיסה לג'אקרטה בירת אינדונזיה

הבוקר נצא לסיור בקומפלקס גנים בוטניים חדשניים ורחבי ידיים בשם Gardens by the Bay, בגנים שתי חממות ענקיות, אחת של אקלים יבש והשנייה של אקלים טרופי הכוללות מבחר אדיר של פרחים ועצים. לקראת אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה של סינגפור ונצא בטיסה אל ג’אקרטה בירתה של אינדונזיה. בדרכנו למלון נערוך סיור פנורמי עם העיר הגדולה ביותר באינדונזיה, המשלבת חדש וישן- גורדי שחקים ומרכזים פיננסיים נוצצים לצד שכונות ותיקות ומסורתיות. לינה בג’אקרטה.

יום 5 ג׳אקארטה, אינדונזיה (האי ג'אווה) - עליה לאוניה

היום נטייל בבירה ג׳אקארטה אשר באי ג׳אווה. נצא אל מרכז העיר, שם נעבור ליד האנדרטה הלאומית שהקים הנשיא המיתולוגי סוקרנו, נשקיף אל ארמון הנשיאות ונבקר במוזיאון הלאומי. נגיע גם לחלק העתיק של העיר שם שכנה העיר באטאביה, בירת השלטון ההולנדי באינדונזיה. נראה את נמל הדייג והסירות הטיפוסיות של בני שבט הבוגי ונבקר גם באתר ״מיני אינדונזיה״ בו נוכל לפגוש את המגוון הארכיטקטוני והאתני של ארץ מרתקת זו. בהמשך ניסע לנמל העגינה שם נעלה על אוניית הפאר של חברת Holland America בה נבלה במהלך הימים הבאים. לינה באוניה.

יום 6 סמרנג (האי ג'אווה)

סמרנג, היא העיר החשובה ביותר במרכז ג׳אווה, וקרש קפיצה לאתרים ההיסטוריים – תרבותיים של האזור. ניסע דרומה בנופים חקלאיים המשובצים בהרי געש לעבר העיר ג׳וגג׳קרטה, על מנת לבקר באתר המפורסם ביותר בג׳אווה: מקדש בורובודור, שאליו נקדיש חלק ניכר של היום. בורובודור הוא המונומנט הבודהיסטי הגדול בעולם, שבנייתו נעשתה במאות ה- 8 וה-9 לספירה, בעידן שבו הבודהיזם וההינדואיזם השתרשו באי ג׳אווה. באחד מפלאי העולם של הארכיטקטורה נראה את אלפי תבליטי האבן המספרים את סיפור חייו של הבודהה ונעלה למרומי המקדש המשקיף אל שדות האורז והרי הגעש. בהמשך היום נשוב לסמרנג ונבקר באתריה ככל שיותיר לנו הזמן. לינה באוניה.

יום 7 סוראבאיה (האי ג'אווה)

סוראבאיה, העיר השנייה בגודלה באינדונזיה, נמצאת במזרח האי ג׳אווה ומוכרת גם כ״עיר הגיבורים בגלל מרכזיותה במאבק העצמאות של המדינה. נכיר את אתריה של העיר, שגם בה משולבים חדש וישן. נבקר באתר הבולט ביותר במקום: בית סמפורנה, מהמבנים הקולוניאליים המרשימים שהותירו אחריהם הכובשים ההולנדים וכיום מאכלס את המפעל והמוזיאון של ייצור סיגריות הקרטק המפורסמות, שעשויות משילוב של ציפורן וטבק. נבקר בעיר העתיקה, ברובע הסיני, ב״גשר האדום״ שהיה מוקד לקרבות העצמאות, במסגד הגדול ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לינה באוניה.

יום 8 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול.
לינה באוניה.

יום 9 קומודו (האי קומודו)

קומודו הוא אי קטן בשרשרת האיים הנקראים איי סונדה, הנמצאים מזרחית לג׳אווה. האי כולו מהווה פארק לאומי שבו בולטים בעלי חיים ייחודיים ובמרכזם דרקון קומודו, שהוא הלטאה הטורפת  הגדולה בעולם (עד 3 מטרים אורכה). נצא לביקור בפארק הלאומי של קומודו ונפגוש גם את הדרקונים המפורסמים שהם זוחלים אנדמיים שלא מצויים בשום מקום אחר בעולם. לינה באוניה.

יום 10 לומבוק (האי לומבוק)

נעגון באי לומבוק המשמר את המסורות העתיקות של תושביו, שביניהם בולט שבט הססק. חופי ים אקזוטיים והרי געש גבוהים בולטים בנוף. נצא לסיור היכרות עם כפרים של קדרות ואריגה, ובנוסף נתרשם גם מהארכיטקטורה הייחודית של כפרי הססק. בהמשך נעצור לביקור בחוף קוטה, שאליו נוהגים להגיע נופשים וגולשי גלים מכל העולם. לינה באוניה.

יום 11 האי באלי - הר הגעש באטור - מופע הקצ'אק וריקוד האש

האי באלי הוא סמל לתשוקת הבריחה מן העולם המערבי , אל כל מה שהוא אקזוטי ושונה. ״גן העדן האחרון״, או ״יצירת המופת של האלים״, הם רק חלק מהכינויים של אי זה. בבאלי יש רוב למאמיני הדת ההינדית שבמקדשיהם מתקיימים טקסים רבים לאורך כל ימות השנה. נעלה בנסיעה אל אל הר הגעש באטור שם נצפה על הסביבה ואל זרמי הלאבה העתיקים, נבקר באחד ממקדשי המים, וגם נגיע אל הכפר פאליאטן לביקור בכפר באלינזי טיפוסי : נבקר בבית מסורתי , במקדש הכפר , וגם בארמון. נעצור לראות את מלאכתם של אומני העץ והבאטיק, ואחר הצהריים נחזה במופע הקצ׳אק המפורסם ובריקוד האש. לינה באוניה.

יום 12 סיום ההפלגה - האי באלי - מקדש המים אולונדאנו - השוק של קאנדי - טראסות האורז - מקדש באטוקארו

ניפרד מן האוניה וביומיים הבאים נמשיך בטיולינו באי באלי. נצא ליום מרגש ברכבי שטח פתוחים המאפשרים לנו להיכנס אל כבישים צרים וקהילות נידחות ושלל מקומות שאליהם לא מגיע רכב גדול יותר . נעלה אל מרומי האי אל מקדש המים אולונדאנו, היפה במקדשי באלי,  השוכן לשפת אגם בראטן ,נבקר בשוק  המסורתי של קאנדי ובאזור טראסות האורז היפיפיות של ג׳אטי-לוא, המהוות אתר מורשת עולמית של ארגון יונסקו. נסיים במקדש היער של באטוקארו, בלב הג׳ונגלים ובסיום נגיע ללינה בעיירה אובוד, המרכז המסורתי של האי באלי. לינה בבאלי.

יום 13 הר הגעש אגונג - מקדש בסאקי - מקדש העטלפים

בבוקר נחזה בריקוד הבארונג המפורסם ונעלה אל מרגלות הר הגעש אגונג הגבוה בבאלי לביקור במקדש האם של כל מקדשי באלי: מקדש בסאקי. בהמשך היום נרד אל מקדש העטלפים וגם נבקר בהיכל המשפט של ממלכת באלי הקדומה ובו ציורי שכר ועונש עתיקים ומרשימים. לינה בבאלי.

יום 14 טיסה מהאי באלי לסינגפור - מנוחה בסינגפור וטיסה לתל אביב

תם לו טיול מיוחד במינו. לפני הצהריים ניסע לשדה התעופה בדנפאסר ונצא בטיסה קצרה אל סינגפור בה ננוח מספר שעות בבית מלון. בשעות הערב נצא בטיסה בחזרה לתל אביב דרך ציריך. את הלילה נבלה בטיסה.

יום 15 הגעה לתל אביב

מלאי חוויות, ננחת בשעות הצהריים בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ציריך 4:20 שעות
ציריך סינגפור 12:25 שעות
סינגפור ציריך 13:20 שעות
ציריך תל אביב 4:10 שעות

ג'אווה

סינגפור

מטיילים ממליצים

"הטיול כולו היה חוויתי בצורה יוצאת דופן, ההדרכה וההתייחסות של המדריך היתה מקצועית, מעניינת ומעשירה"
מירי ודוד רביב

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CINB01 ינואר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
CINB02 פברואר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה K, קומות 2,3.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם חלון מקטגוריה D, קומה 2: 548 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 846 $.

 • תוספת עבור שדרוג לתא סוויטה מרפסת מקטגוריה B, קומה 6: 1,627 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 2,295 $.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת סוויס בנתיב: תל אביב - ציריך - סינגפור - ציריך - תל אביב.
 • טיסות פנימיות בנתיב סינגפור - ג'אקארטה, דנפסר - סינגפור.
 • שני לילות בבית מלון בסינגפור מדרגת תיירות ראשונה על בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • שלושה לילות בבתי מלון באינדונזיה מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • טיפים לנותני השירותים השונים. (למעט באוניה, בה נדרש לשלם $175 לאדם)
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • מנוחה בסינגפור לקראת הטיסה חזרה ארצה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמתם ובאיזה תאריך.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

  לבעלי דרכון ישראלי נדרשת אשרת כניסה לאינדונזיה (לא כלולה במחיר הטיול), אשר תונפק בזמן השהות בסינגפור.

 • נוסעים המחזיקים בדרכון זר אינם נדרשים לאשרת כניסה לאינדונזיה (למעט במקרים חריגים) אך עליהם לשלם אגרה בסך $25.

 • ישראל ואינדונזיה אינן מקיימות יחסים דיפלומטיים וייתכנו מקרים חריגים בהם לא תינתן אשרת כניסה על ידי השלטונות המקומיים, במקרה כזה אין החברה אחראית על כך.

 • במקרה של סירוב קבלת אשרת כניסה לאינדונזיה לפני או אחרי היציאה מהארץ, יוחזר לנוסע כל הכסף ששילם בקיזוז דמי ביטול שיחולו על חברת בשביל הזהב (לרבות הוצאות הקשורות בבקשת האשרה, שרותי קרקע, טיסות, כרטיס השיט ושרותים נוספים אשר בשביל הזהב לא קיבלה בעבורם החזר).

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה MS Volendam של חברת Holland America
 • פארק הציפורים ג'ורונג, הרובע הסיני והגנים הבוטניים בסינגפור
 • ארמון הנשיאות, המוזיאון הלאומי, ו״מיני אינדונזיה״ בג'אקארטה, בירת אינדונזיה
 • מקדש בורובודור בג'אווה
 • בית סמפורנה בסוראבאיה, העיר השנייה בגודלה באינדונזיה
 • אי חופי הים האקזוטיים והרי הגעש לומבוק
 • הר הגעש באטור, מופע הקצ'אק וריקוד האש באי באלי המכונה "יצירת המופת של האלים״
 • טראסות האורז היפיפיות של ג׳אטי-לוא המהוות אתר מורשת עולמית של ארגון יונסקו
 • מקדש בסאקי ומקדש העטלפים

על האוניה

MS Volendam

ב-MS Volendam, של חברת Holland America, חשים באופן מיידי בסגנונה הפרחוני, המאופיין במגוון פרחים המקבל את פנינו בכל פינה באוניה. האוניה הינה בגודל בינוני, והיא מכילה מספר מקסימלי של כ-1,400 נוסעים, עשרה סיפונים וכ-650 אנשי צוות.

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  סינגפור באלי
ינואר 30° 29°
פברואר 31° 30°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ