חוגגים פסח בטיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן כולל פסטיבל טקיאמה

20 ימים • כולל דרום קוריאה ואזור האלפים ו-9 לילות קרוז ליפן באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

20 ימים

17 לילות

9 לילות שיט

קוד טיול CJK

יפן, ״ארץ השמש העולה״, מעניקה למטיילים חוויה יוצאת דופן ומעניינת ביותר. זוהי ארץ המשלבת קידמה ועוצמה תעשייתית יחד עם תרבות מסורתית, אסתטיקה, ניקיון ודרך חשיבה כל כך אחרת מזו שאנו מורגלים בה. בטיול המיוחד הזה נזכה להרגיש כל זאת, ובתנאים מפנקים: נשהה בטוקיו המודרנית ובקיוטו הרומנטית ונפליג למשך 9 לילות בשייט באוניית פאר. זוהי דרך מושלמת ליהנות מיופיה של ארץ מרתקת זו, מבלי לנסוע מרחקים ארוכים, ומבלי להחליף בתי מלון רבים.

ייחודה של תקופת פריחת הדובדבן ביפן, הוא שמניפת הצבעים הגדולה והיפה שלה גולשת גם אל אזורים בהם המרחב העירוני שולט: העצים הוורודים-סגולים, שאופייניים כל כך לכפרים הקטנים ולנופים הפתוחים, מוצגים כעת במלוא הדרם גם במרחבים העירוניים של ארץ השמש העולה.

כך ממזג החג הצבעוני את יפן המערבית והטכנולוגית עם זו המסורתית וההיסטורית. נטייל בטוקיו הבירה - העיר המודרנית המשלבת גורדי שחקים מרשימים לצד מקדשים עתיקים ומלאי מסורת ותרבות, כמו גם בקיוטו - הבירה התרבותית של יפן - על מגוון טירותיה, שווקיה וגניה. בין הערים ההיסטוריות נבקר גם לאורך ההפלגה בעיירות קטנות ומרתקות ובכפרים ששעון הקידמה כמו עצר בהם מלכת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב": • מסלול מקיף שכולל את תרבותה המסורתית וההיסטוריה של יפן יחד עם המודרניות שלה • השתתפות בפסטיבל טקיאמה הנערך באביב ונחשב לאחד מהפסטיבלים הפופולריים ביותר ביפן • נסיעה נופית להרי האלפים היפניים • טיול רגוע שמשלב קרוז מפנק ללא נסיעות ארוכות ומתישות באוטובוס • חוויה של אחד מפלאי הטכנולוגיה היפנית: נסיעה ברכבת הקליע המפורסמת, מהמהירות בעולם, במקום נסיעות באוטובוס • הטיול אינו מסתפק בציר טוקיו - קיוטו, אלא מאפשר התרשמות ממרחביה של יפן ומהטבע שלה • הקרוז ליפן מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן, כולל מופע פולקלור יפני • שיט בספינה Diamond Princess שזכתה בתואר הרומנטית ביותר • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה (ארבעה כוכבים), הבדל משמעותי באיכות הטיול לעומת מלונות בדרגת תיירות טובה (שלושה כוכבים) • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים) • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה • בכל הסיורים: מדריך ישראלי מקצועי, מנוסה ומיומן בנוסף למדריך יפני מקומי • הטיול מאפשר טעימות של מגוון מאכלים. אנחנו מקפידים על איזון בין מאכלים יפניים לבין אוכל מערבי במסעדות ובבתי המלון • שתייה קלה ללא הגבלה בארוחות הערב בבית המלון בטוקיו • שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - הונג קונג - אוסקה

ניפגש בנתב”ג ונצא בטיסת צהריים להונג קונג וממנה נמשיך אל שדה התעופה המודרני ביפן שנבנה על אי מלאכותי, הסמוך לעיר אוסקה.

יום 2 אוסקה - קיוטו (Kyoto) – מקדש הזהב

בשעות הצהריים ננחת באוסקה ממנה נצא בנסיעה לקיוטו – עיר הבירה הקיסרית, המהווה עבור רוב המטיילים בה, את אחד משיאיו של כל טיול ליפן. סטיב ג’ובס, מייסד חברת “אפל” כינה אותה “העיר היפה בעולם” וחזר לבקר בה מדי שנה עם משפחתו. היא שימשה כבירתה של יפן למעלה מאלף שנה, מן המאה השמינית ועד למאה התשע עשרה, ומשמרת בתחומיה מאות מקדשים ומבנים היסטוריים, השזורים בין גנים מופלאים, רחובות ציוריים ושווקים צבעוניים. עם ההגעה נתחיל את סיורנו בעיר, נבקר בפביליון הזהב, שמהווה סמל לארכיטקטורה היפנית המסורתית, לצידה של בריכת ההשתקפות אשר מקנה לו נופך עוצר נשימה. לאחר מכן נעשה את דרכנו למלון להתארגנות ומנוחה. לינה בקיוטו.

יום 3 קיוטו (Kyoto) – טירת ניג’ו (Nijo Castle) -מופע פולקלור יפני - ביקור בקהילת "בית שלום"

היום נמשיך ונטייל בקיוטו. נשוטט בגן המבטא את עקרונות הזן, גן הסלעים הקטן של מקדש ריואנג'י, אשר מהווה דוגמא של "הגן היבש". ניכנס אל טירת השוגון, טירת ניג'ו, טירה מרשימה המורכבת ממבנים עם גגות עץ משולשים המחוברים זה לזה ומוגנת ב"רצפות הזמיר" אשר משמיעות חריקות הדומות לציוץ ציפורים כאשר דורכים עליהן כמערכת אזעקה. הדוגמה היפה והמייצגת ביותר של גן יפני נראה במקדש היאן וכמובן שלא נוותר גם על רובע גיון, רובע הגיישות, בו נפקח עיניים כדי לחפש את לבושות הקימונו ששערן עשוי בדקדקנות, ולרגליהן כפכפי עץ מסורתיים  כשהן טופפות בצעדים קטנים בסמטאות. באביב מתקיימים בקיוטו מופעי מחול ופולקלור שנחשבים למופעים הטובים ביותר ברחבי יפן. המופעים מהווים המשך רצוף למסורת תרבותית שהחלה כאן ב-1873. ברובע גיאון נבקר במופע פולקלור מקומי שמשלב מספר אומנויות מסורתיות, ומופעים קצרים שנועדו ללמד על התרבות העממית והקיסרית. טקס תה, סידור פרחים (איקבנה), תאטרון עממי כפרי, תאטרון הבובות – בונארקו- שנמצא ברשימת יצירות המופת התרבותיות של אונסק"ו , נגינה ושירה בכלים עתיקים, וכן ריקוד, שבו משתתפות רקדניות וגיישות הלבושות בקימונו המהודרים שמבצעות את ריקוד פריחת הדובדבן עם דגש על האופי העדין של המבצעות והחן של תנועותיהן. את הריקודים מלווים כלי הנגינה היפניים המסורתיים, כגון הקוטו. לקראת ערב ניסע לקבלת פנים חמה מקהילת "בית שלום". לינה בקיוטו.  

יום 4 נסיעה ברכבת הקליע – האלפים היפניים –שיראקווה גו – טקיאמה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לתחנת הרכבת בקיוטו, ונחווה את אחד הסמלים של יפן כאשר ניסע ב’רכבת הקליע’ המהירה, השינקנסן, בדרכנו לנגויה. מאז נפתחה מסילת טוקאידו שינקנסן בשנת 1964 התפתחה רשת הרכבות, שמהירותן מגיעה ל- 300 קמ”ש. מנגויה נמשיך בנסיעה נופית להרי האלפים היפניים. בדרך נבקר בשיראקאווה-גו, כפר מסורתי שנמצא ברשימת אתרי מורשת העולם של אונסקו. הכפר יושב בחיק האלפים היפנים ובו נראה את בתי האיכרים שנבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. נראה את גגות הקש המשופעים בחדות המאפיינים את הבתים, שצורתם מזכירה הצמדת כפות הידיים בתפילה. נבקר גם באחד הבתים, כדי להתרשם מאורח החיים בכפר. נמשיך עד לטקיאמה, עיירה ששמרה על אופייה העתיק, ובה התפתחה תעשיית עץ, שהביאה את עבודות גילופי העץ לשיאים אמנותיים נטייל ברובע העתיק והשמור של טקאימה, עם החנויות המסורתיות ומבשלות יין האורז- הסאקה ונראה את ההכנות לפסטיבל. לינה באזור טקיאמה.

יום 5 טקיאמה - פסטיבל טקאיימה

נבקר בשוק הבוקר של גדת הנהר החוצה את העיר. בשעות אחר הצהריים, נצפה בתהלוכת פסטיבל טקייאמה, הנערך באביב ובסתיו, ונחשב לאחד מהפסטיבלים היפים והפופולריים ביותר של יפן. הוא מתקיים פעמיים בשנה: באביב (14-15 באפריל) ובסתיו (ב-9-10 באוקטובר). מרכבות מהודרות הנקראות יָאטַאי (Yatai) משתתפות בתהלוכה. המרכבות הינן יצירות אמנות תרבותית יקרות ערך, המעוטרות בפיתוחי עץ או עיטורי מתכת. במהלך השנה המרכבות מאופסנות במחסנים מיוחדים הפזורים ברחבי האזור העתיק של טקיאמה, ומוצאות לקראת התהלוכה של הפסטיבל. לינה בטקיאמה.

יום 6 טקיאמה – האקונה

בשעות הבוקר ניסע אל מאצומוטו  ונבקר בגני הטירה הסמוראית, אחת מן הטירות השמורות ביותר ביפן. נסע לחוות הוואסבי שנמצאת באזור כפרי בין ההרים שבה מגדלים את שורש החזרת היפנית במי הפשרת שלגים. נמשיך בנסיעתנו להאקונה. אזור של מעיינות חמים בלב הגבעות, שמשמש לנופש מאז המאה התשיעית. נלון באזור הנופש, ונוכל לחוות את החוויה היפנית המקומית- רחיצה ב”אונסן”, מרחצאות המוזנים מהמים התרמיים. לינה בהאקונה.

יום 7 האקונה – עליה ברכבל לתצפית – מוזיאון פתוח - נסיעה לטוקיו – רובע אודייבה – תצפית מבניין הטלוויזיה ובערב סיור לילה

היום נעלה ברכבל לתצפית על האזור הוולקני הפעיל ואם יתמזל מזלנו, נוכל לראות גם את הר פוג’י. באזור פזורים אתרים טבעיים והיסטוריים. הפארק משמש לנופש מאז המאה התשיעית, הודות לשיפעת המעיינות החמים והסיכוי לצפות בהר הפוג'י, שהוא מסמליה של יפן.נטפס ברכבל לתצפית על עמק הרתיחה הגדולה, אזור מרהיב של פליטת גזים גופרתייפ מהאדמה ונחזיק אצבעות שמזג האוויר יאפשר לצפות לעבר הר פוג'י. בהמשך היום נבקר במוזיאון הפתוח לאמנות , שנמנה עם המוזיאונים הטובים בעולם. מוצגות בו מיטב עבודות הפיסול של גדולי האמנים היפניים והבינלאומיים, בניהם פיקסו והנרי מור, כשהן שזורות בנוף הטבע שמסביב בשלמות מדהימה. ניפרד מהאקונה ונמשיך לטוקיו. לאחר ההגעה נסייר ברובע שינג’וּקוּ, נראה את גורדי השחקים ובראשם המבנה המרשים של עיריית טוקיו משנות התשעים של המאה הקודמת, פנינה ארכיטקטונית של הארכיטקט הנודע קנזו טנגה, שעלות בנייתו הייתה למעלה ממיליארד דולר. ניסע לאודאיבה, אי מלאכותי חדיש במפרץ טוקיו. נחצה את גשר “קשת בענן” ממנו נשקף נוף קו הרקיע של העיר. נבקר בבניין הטלוויזיה של פוג’י הבנוי בסגנון עתידני ונעלה אל קומת התצפית המשקיפה אל העיר. בלילה נצא לסיור ונתרשם מחיי הלילה הסוערים של העיר, שלא נחה. לינה בטוקיו.

יום 8 טוקיו – מוזיאון אדו – מקדש אסאקוסה

טוקיו, העיר שלא לוקחת הפסקות מהחיים. נתחיל  את ביקורנו בבירה במוזיאון אֶדו, המספר את סיפור התפתחותה של העיר החל מהמאה ה-16, כאשר השוגון קבע את העיר כמשכנו, ונלמד על חיי התרבות של התושבים. נבקר באסאקוסה, רובע עתיק בו נמצא מקדש סֶנְסוֹ-גִ’, ובשוק הססגוני שסביבו,  נראה את גורדי השחקים ברובע שינג'וקו ועוד ועוד ככל שיותר לנו הזמן. לינה בטוקיו.

יום 9 טוקיו – רובע גינזה – פארק אואנו

נתחיל את היום בסיור ברובע הקניות גינזה – שדרת המותגים הבינלאומיים אזור הקניות והבילויים המפורסם ביותר בטוקיו, והיקר ביותר. נבקר במוזיאון הלאומי שבו אוסף עצום של פריטי ארכיאולוגיה ואומנות, המוזיאון נמצא בפארק הציבורי הגדול, פארק אואנו, שהיה במקור חלק מאחד המקדשים הגדולים והעשירים ביותר בעיר, וכיום מפורסם במוזיאונים רבים המצויים בשטחו, ניסע אל מרכזה של העיר, לרובע התוסס והמהפנט “שיבּוּיה” המוכר בזכות הצומת הסואן אותו חוצים רבבות מדי יום. נסייר גם ברובע הארג’וקו – החביב על הצעירים ובו מגיעה תרבות הרחוב לקיצוניות פרועה וצבעונית. .נטייל ונהנה מהעיר ואתריה המיוחדים הססגונים והמעניינים עד שעות הערב. לינה בטוקיו.

יום 10 טוקיו – קמקורה – יוקוהאמה – עלייה לאוניה

לקמקורה נוסעים כדי לחוש את “יפן של פעם”, עיר עשירה בזכות 80 מקדשיה וגניה. לפני כמעט אלף שנה נוצר פיצול בין משפחות האצולה בקיוטו לבין משפחות הלוחמים בקמקורה, ופה צמחה תרבות של לוחמים. האתר המפורסם ביותר בקמקורה הוא הבודהה הענק-“דאיבוצו”, מן המאה ה-13 פסל ברונזה של הבודהה שהוא השני בגודלו ביפן. לקראת שעות הצהרים ניסע אל העיר יוקוהאמה, שם נעלה על האניה של חברת PRINCESS בה נבלה במהלך הימים הבאים. הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו.  לינה באוניה.

יום 11 אישינאומאקי (Ishinomaki)– מאצושימה (Matsushima)

בשעות הבוקר נגיע אל אישינאומאקי. משם ניסע אל העיירה מאצושימה ("איי האורן"), כמו גם נצא למסלול הליכה קצר בטבע ונבקר במקדש הבודהיסטי העתיק Entsu-In החשוב ביותר מבחינה היסטורית. נטייל בגנים היפנים המיוחדים שסביבו: גן האבנים, גן הוורדים, גן הטחב והגן הרטוב, ונהנה מהפריחה של עצי הדובדבן האופיינית לעונה זו של השנה. לקינוח, נצא לשייט קצר במפרץ הציורי, בין האיים הקטנים והמיוחדים הפזורים בו. שם נראה את צמיחת עצי האורן על כל אי ואי. לינה באוניה.

יום 12 מיאקו (Miyako)

מיאקו בחוף המזרחי של יפן היתה בין העיירות שנפגעו ביותר בצונאמי שתקף את חופי יפן במרץ 2011. היא מרוחקת כ350 ק"מ מהכור שנפגע בפוקושימה, ונעשו בה לאחרונה מאמצי שיקום רבים. נסייר בכפר ונבקר במלון שחרב בחלקו בצונאמי ומשמש כיום כאנדרטה. נבקר בגודוהגמה בחופי הצוקים האופייניים לאזור שנפגעו בצונאמי ושוקמו. בהמשך נצא ל"מסע אל בטן האדמה" אתר ייחודי בהרים עם מערה תת קרקעית ובה זורמים נחל ואגם עמוק מאוד. לינה באוניה.

יום 13 עגינה באאומורי –פריחת הדובדבן בהרוסאקי- מוזיאון המנשאים

 יופיה של אאומורי נובע בין היתר מהמטעים של עצי תפוח עץ והדובדבן שמקיפים אותה בפריחותיהם ומהרי Hakkoda המושלגים שנראים ממרחק. לאורך ההיסטוריה שלה, העיר הוכתה באסונות בזה אחר זה – בשנת 1910 שריפה הרסה את העיר, ובמהלך מלחמת העולם השנייה, העיר נותרה הרוסה לאחר הפצצה אווירית – ובכל זאת תמיד נותרה על העליונה. אאומורי ידועה בעיקר בזכות פסטיבל Nebuta המפורסם שלה, אירוע שנתי בהשתתפות מנשאים מוארים ענקיים עשויים נייר המייצגים לוחמים סמוראים, בעלי חיים, ודמויות מצוירות פופולריות. בין פסטיבל לפסטיבל הם מאוחסנים במוזיאון, בו נבקר כדי לחזות ביופיים. נצא מן העיר וניסע אל טירת הירוסאקי, שנבנתה בשנת 1611 (עבודות שיפוץ מתבצעות בה החל משנת 2013 ויימשכו כעשר שנים). סביב הטירה פארק גדול ובו נחזה בפריחת הדובדבן צבעונית ומרשימה. לינה באוניה.

יום 14 עגינה באקיטה (Akita) – פסטיבל פריחת הדובדבן

נעגון באקיטה וניסע לקאקונודאטה (Kakunodate) – אחד מקומות פריחת דובדבן המפורסמים ביותר באזור. נצטרף לכמיליון אנשים שמגיעים לבקר בפסטיבל פריחת הדובדבן שם בכל שנה. הפרחים בדרך כלל במיטבם בסוף אפריל ובתחילת מאי. זן עצי הדובדבן הנפוץ כאן הוא עצי דובדבן ‘בוכים’ (בדומה לערבה הבוכיה) שהובאו מקיוטו בתקופת אדו. הדבר נעשה על ידי משפחות סמוראים מקומיות בניסיון לנצח זו את זו בטיפוח העצים היפים ביותר. מאמציהם יתגלו לעינינו גם ברובע הסמוראים, ששומר את צביונו מזה מאות שנים, שבו עשרות עצי דובדבן ‘בוכים’ לאורך הרחובות. עיר טירה זו אמנם נותרה ללא הטירה, אולם נותרה כמעט ללא שינוי מאז היווסדה בשנת 1620. ברובע הסמוראים נותרו עדיין כמה מן הדוגמאות הטובות ביותר של אדריכלות הסמוראים בכל יפן . לינה באוניה.

יום 15 שייט מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שיט והנאה משירותי האוניה המציעים הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 16 עגינה בבוסן (Busan) – דרום קוריאה - ביקור בבית הקברות המיוחד של חללי האו”ם

היום נעגון בבוסן, עיר הנמל הגדולה במדינה והעיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה. נראה את “גשר היהלום” שמחבר בין הנמל העצום שנמצא בעיר הישנה לבין העיר החדשה. זהו גשר ענקי, מעל ל- 7 ק”מ אורכו, אשר בנוי בשתי קומות, כשבכול קומה 5 מסלולים רחבים ונוחים בהם נשלטת התנועה בצורה אוטומטית על עקובה מדם בין קוריאה הצפונית לקוריאה הדרומית ובמהלך החודשים הראשונים של אותה מלחמה, טרם התערבות כוחות האו”ם והצבא האמריקאי, כבשו כוחות הצפון את מירב שטחה של קוריאה הדרומית; נערוך ביקור מרגש בבית הקברות המיוחד של חללי האו”ם ממלחמת קוריאה, שנבנה כאות הערכה ותודה לכוחות האו”ם שנחלצו לעזרת המדינה. נבקר בשוק הדגים ופירות הים, שהוא מהגדולים בעולם, הוקם על ידי נשים קוריאניות ומהווה חוויה ויזואלית וגסטרונומית. שלל הדגים, השרצים ופירות הים המוצגים בו לראווה ולמכירה מדהים! נעלה לתצפית מהמגדל המרשים שנראה מכל מקום בעיר העתיקה, כשהנוף האורבאני הנשקף מלמעלה – מגלה את העיר “הישנה” על שלל סמטאותיה ובתיה הציורים כמו גם את הנמל העצוםידי חיישנים ממרכז בקרה אי שם בתחילת הגשר. בין השנים 1950-1953 התחוללה מלחמה. לינה באוניה.

יום 17 קאגושימה -הר הגעש סקוראג'ימה (האי קיושו)

היום אנו עוגנים באי קיושו ומבקרים בעיר המכונה “נאפולי של המזרח”, העיר קאגושימה, המונה מעל מיליון וחצי תושבים. נערוך סיור קצר באתרי העיר אך גולת הכותרת היא ביקורינו בציראן Chiran עיירה קטנה שהזמן עצר בה מלכת. המקום שימש מרכז של הלוחמים הסמוראים ובתיהם, בני 200 שנה, השתמרו היטב, נטייל בין בתי הלוחמים היפנים והגנים. נסע לתצפית על הר הגעש סקוראג'ימה ונבקר בגן סאנגאן שנחשב לאחד מהגנים היפים שיש ביפן. לינה באוניה.

יום 18 שייט- מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שיט והנאה משירותי האוניה המציעים הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 19 יוקוהאמה – טוקיו – הונג קונג – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מן האוניה ונשלים ביקורים ביוקוהאמה. נבקר בגן היפני המיוחד- גן סייקאן ונהנה משתיית תה יפני ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לקראת שעות הצהריים ניפרד מיפן, בדרכנו אל שדה התעופה שליד טוקיו לטיסתנו בחזרה ארצה דרך הונג קונג.

יום 20 נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר ננחת בתל אביב

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 12:05 שעות
הונג קונג אוסקה 3:50 שעות
טוקיו הונג קונג 4:55 שעות
הונג קונג תל אביב 11:55 שעות

יפן בתקופת פריחת הדובדבן

קיוטו

מטיילים ממליצים

הטיול היה חוויה מדהימה ומרתקת שננצור בזיכרוננו לשנים רבות: גנים מרהיבים, מקדשים ססגוניים, והדבר החשוב ביותר – ראינו את פריחת הדובדבן במלוא תפארתה והדרה
אתי וזאב ענבר

ארגון הטיול נעשה בצורה מדהימה, תוך הקפדה על פרטי הטיול הקטנים והגדולים כאחד
רחל ודורון מעוז

נאמר: תודה! עבור טיול של לימוד, חוויה והנאה. ראינו וחווינו: מראות וצבעים. טעמנו והתרשמנו ממגוון תבשילים. המדריכה הובילה אותנו ביד בטוחה ואמונה בשבילי ההיסטוריה, התרבות והדתות של מדינה בעלת עבר מפואר והווה מבטיח!
מטיילי בשביל הזהב

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CJK אפריל 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר לחדר פנימי מקטגוריה IC בקומות 5,12,14.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OC בקומות 5-6 בתוספת 559 $ לאדם בחדר זוגי או 967 $ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BD בקומות 10-11 בתוספת 989 $ לאדם בחדר זוגי 1,827 $ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי פסיפיק בנתיב: תל אביב – הונג קונג – אוסקה, טוקיו – הונג קונג – תל אביב.
 • לינה בבתי מלון בדרגת ארבעה כוכבים על בסיס חצי פנסיון (ארוחות ערב בלבד הנחשבות ליקרות ואיכותיות יותר מארוחות צהריים).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 135$ לנוסע)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • עם ההרשמה לטיול, חובה לשלוח אלינו צילום דרכון של כל נוסע לשם השלמת ההזמנה (הדף הראשון עם התמונה והפרטים האישיים). לנוחיותכם, ניתן לשלוח את צילום הדרכון ב WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה) או במייל לכתובת: info@senior.co.il או בפקס: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמתם ובאיזה תאריך.

 • חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות, והחדרים באופן כללי קטנים.

 • שימו לב: המועדים בהם מתרחשת פריחת הדובדבן ביפן הינם בהתבסס על סטטיסטיקות של השנים האחרונות. אין דרך לחזות באופן מדויק מתי תתרחש תופעה זו ויש לקחת בחשבון שינויי אקלים, מזג אוויר וכדומה.

 • לתשומת לבכם: מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-40 דקות ברצף. במקדשים ובאתרים ההיסטוריים שאנחנו מבקרים בהם יש גנים גדולים. הכניסה והיציאה מאתרים אלו היא דרך הגנים, דבר המצריך הליכה ארוכה. כמו כן, השבילים בדרך כלל הינם שבילי עפר או חצץ, מה שמקשה על ההליכה ואינו מאפשר שימוש בהליכון או כסא גלגלים. כמו כן לרכבת המהירה אין אפשרות לעלות עם קלנועית או סקוטר ממונע. 

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע"י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Diamond של חברת Princess
 • פביליון הזהב, שמהווה סמל לארכיטקטורה היפנית המסורתית בקיוטו
 • טירת ניג'ו, מקדש היאן, רובע גיון (רובע הגיישות) בקיוטו
 • מופע פולקלור יפני בקיוטו
 • נסיעה ב'רכבת הקליע' המהירה - השינקנסן בדרכנו לטוקיו
 • נסיעה נופית להרי האלפים היפניים
 • השתתפות בפסטיבל טקיאמה הנערך באביב ונחשב לאחד מהפסטיבלים הפופולריים ביותר ביפן
 • ביקור במוזיאון הפתוח לאמנות בהאקונה
 • ביקור ברובע העתיק אסאקוסה וברובע הקניות המפורסם גינזה בטוקיו
 • ביקור בפארק אואנו בטוקיו
 • הבודהה הענק "דאיבוצו" בקמקורה
 • ביקור בבית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה בבוסן
 • ביקור בשוק הדגים ופירות הים, שהוא מהגדולים בעולם בבוסן
 • תצפית אל הר פוג'י
 • ביקור בקהילת "בית שלום" בקיוטו
 • ביקור במקדש הבודהיסטי העתיק Entsu-In החשוב ביותר מבחינה היסטורית בעיירה מאצושימה
 • ביקור במוזיאון המנשאים באאומורי
 • פסטיבל פריחת הדובדבן באקיטה
 • תצפית על הר הגעש סקוראג’ימה באי קושו
 • ביקור באתר הייחודי ”מסע אל בטן האדמה” במיאקו

על האוניה

Diamond Princess

DIAMOND היא אוניית תענוגות שנבנתה בשנת 2004 ומופעלת על ידי חברת Princess. כאחת משתי אוניות בלבד שנבנו ביפן, זה לא מפתיע שהפנינה האקזוטית הזו מפליגה לעתים ליעדים המסקרנים ביותר בעולם. האוניה מציעה מטבח עם מגוון טעמים נפלאים וחדרי אוכל אלגנטים. האוניה עברה שדרוג בסוף שנת 2010.

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טוקיו קיוטו
אפריל 17° 19°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

חוגגים פסח בטיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן כולל פסטיבל טקיאמה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

20 ימים • כולל דרום קוריאה ואזור האלפים ו-9 לילות קרוז ליפן באוניית פאר
לוגו של וואטסאפ