טיול מאורגן לדובאי ואבו דאבי לגיל השלישי

8 ימים • הנסיכויות המפתיעות במדבר - כולל ביקור באל עין, באמירות שארג'ה ובתערוכת האקספו העולמית הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

8 ימים

7 לילות

יבשתי

קוד טיול DUBG

טיול מאורגן לדובאי ואיחוד האמירויות

איזו מדינה מחזיקה בהכי הרבה שיאי גינס, ועושה שימוש יתר במילה "הכי"? יש משהו קסום בטיול המאורגן לדובאי ואבו דאבי:  מדינה ערבית מדברית, שמשלבת בתוכה את ניו יורק על סטרואידים. והכל עצום: המגדל הגבוה ביותר בעולם, קניוני ענק, מכוניות יוקרה, מלונות של שבעה כוכבים, כבישים בעלי שישה נתיבים לכל כיוון ושימוש יתר במילה "הכי": הכי יפה, הכי גבוה, הכי מרשים והכי גרנדיוזי.

איחוד האמירויות הערביות הוא פדרציה של שבע מדינות, שכל אחת מהן אוטונומית: דובאי, אבו דאבי, שארג'ה, ראס אל-ח'ימה, פוג'ירה, אום אל-קוויין ועג'מאן. יחד הן נשלטות על ידי מונרך אבסולוטי ושלטונו עובר בירושה.  מבין האמירויות, דובאי היא הנסיכות בעלת הפרופיל האטרקטיבי ביותר בחו"ל, אולם ממש אין לערער על הבירה אבו דאבי, שהיא בעלת השטח הגדול ביותר ועם העושר הגדול ביותר מבין האמירויות.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "בשביל הזהב":

 • מסלול מיוחד המותאם למבוגרים
 • רופא ישראלי צמוד
 •  תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון
 •  טיסות ישירות
 •  טיפים לנותני השירותים השונים
 • בקבוקי מים מינרליים אישיים (500 מ"ל) לכל נוסע בכל יום
 • משקה קבלת פנים בצ'ק אין לבתי המלון
 •  ערכת קבלת פנים: מים מינרליים, מגבונים מרעננים ותמרים
 • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
אתרים בולטים במסלול:
 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • ביקור חווייתי בתערוכת האקספו העולמית
 • ביקור ב’מסגרת של דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון.
 •  ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת

הסעה מן הבית לשדה התעופה ובחזרה (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיסיעו אתכם לשדה התעופה ויאספו אתכם מהשדה בתום הטיול)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - דובאי - קניון דובאי - אקווריום דובאי - מזרקת דובאי - תצפית ממגדל בורג' ח'ליפה

נצא בטיסה ישירה אל אמירות דובאי אשר מהווה חלק משבע אמירויות המרכיבות את האמירויות הערביות במפרץ הפרסי. ננחת בעיר דובאי, שהיא מרכז העסקים והכלכלה ומושכת השקעות בינלאומיות. העיר מהווה מרכז לפרויקטים מרשימים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים. כמה עוצמה אפשר להכניס ליום אחד? נבקר בקניון דובאי, קניון של 1,200 חנויות, בו נסייר גם באקווריום הגדול ביותר בעולם, המכיל למעלה מ-33,000 בעלי חיים ימיים, כולל כרישים ושלל מינים ימיים אחרים. בהמשך נעלה לתצפית מרהיבה מהקומה ה-124 במבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה, שגובהו 828 מטר ועלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר. לסיום נחזה במופע המזרקות של מזרקת דובאי הענקית, שמופע הצליל והאור שלה עוצב על ידי אותה חברה שיצרה את המזרקות באגם המלונות בלאג’יו בלאס וגאס, ונתפעם, כמובן, גם מגודלו: בערך שני מגרשי כדורגל. לינה בעיר דובאי.

יום 2 אמירות שארג'ה - מוזיאון לתרבות האסלאם – תערוכת האקספו העולמית - שייט כולל ארוחת ערב

הבוקר נצא לביקור בשארג’ה, אמירות נוספת של איחוד האמירויות הערביות. זוהי האמירות השלישית בגודלה וייחודה הוא במיקומה לאורך חופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. שארג’ה ידועה בארכיטקטורה הערבית והאסלאמית שלה, כמו גם בספריות, במוזיאונים האסלאמיים ובמרכזי התרבות. כמו כן היא ידועה כמוקד התרבות והספרות של איחוד האמירויות הערביות ובשנת 2014 נבחרה לבירת התרבות האסלאמית. בהגיענו נערוך סיור ברובע הישן ונשוטט להנאתנו בשוק “אל ארסה” – אחד השווקים העתיקים ביותר באמירויות. נעצור ונראה את מסגד פייסל, השני בגודלו שבאמירויות, ובהמשך נבקר במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם הכולל תצוגה של אלפי פריטים ייחודיים שנאספו ברחבי העולם המדגישים את הציוויליזציה האסלאמית הגדולה לאורך ההיסטוריה האסלאמית. בין הפריטים ניתן לראות עותק של הקוראן של הח’ליף השלישי, “הקיסווה” – הכיסוי ששימש לכעבה במכה, מטבעות אסלאמיים, שעונים עתיקים, תצוגות של אופנה צנועה, יצירות עכשוויות ועוד. בהמשך נחזור לאמירות דובאי, שם ניסע לביקור חוויתי בתערוכת האקספו העולמית. תערוכה האקספו העולמית הינה תערוכה ציבורית גדולה המתקיימת בעולם מאז מחצית המאה ה-19 ונמשכת כחצי שנה. בימינו, תערוכות עולמיות הן האירוע הבינלאומי השלישי בגודלו בעולם מבחינת משקלו הכלכלי והתרבותי, זאת לאחר המונדיאל והמשחקים האולימפיים. התערוכה העולמית הראשונה התקיימה בארמון הבדולח בהייד פארק שבלונדון בשנת 1851 תחת השם "תערוכה גדולה של יצירות התעשייה של כל האומות". מקור המשיכה העיקרי של התערוכות הבינלאומיות הוא הביתנים הבינלאומיים, שאותם מקימות המדינות המשתתפות. תערוכת האקספו בדובאי תתקיים במתחם המוקם מן היסוד, באמצע הדרך בין דובאי ואבו-דאבי ושטחו הכולל של המתחם הוא 4.4 קמ"ר – שטח רחב משמעותית משטח האקספו העולמי הקודם במילאנו, לדוגמה. האתר מיועד להכיל עד 300,000 מבקרים ביממה, וסה"כ למעלה מ-50 מיליון איש לאורך כל תקופת התערוכה. נשוטט להנאתנו בין ביתני המדינות השונות וכמובן לא נפסח על ביקור בביתן מדינת ישראל אשר ייצג את מדינתנו לאור חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות. לקראת ערב נצא לשייט בסירת עץ מסורתית במהלכו נתרשם מגורדי השחקים המוארים ונהנה מארוחת ערב. לינה בעיר דובאי.

יום 3 איי הדקלים (פאלם ג'ומיירה) - נסיעה ברכבת מונורייל - מלון בורג' אל ערב - מסגד ג'ומיירה - שוק מדינת ג'ומיירה - קניון האמירויות - מופע לה פרלה

היום נצפה באיי הדקלים, איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר, מעשה ידי אדם שנחשבים לפלא השמיני בעולם. איים מלאכותיים אלו הם הגדולים בעולם ונחשבים כאחד הפיתוחים השאפתניים ביותר עלי אדמות. צורות עץ הדקל הייחודיות עוזרות להוסיף 520 ק”מ לקו החוף של דובאי. נחווה נסיעה במונורייל אל מלון אטלנטיס. המונורייל, שהוא רכבת נטולת נהג שמחברת בין פאלם ג’ומיירה ליבשת, הוא המונורייל הראשון במזרח התיכון. נטייל בחוף הים ונזכה לתמונה בלתי נשכחת על רקע מלון בורג’ אל ערב, המלון המוכר, שבנוי על אי מלאכותי בצורת מפרש ענק. נמשיך ונראה את מסגד ג’ומיירה, שנפתח בשנת 1979 ומהווה חלק מהתוכניות של מרכז השייח מוחמד להבנה תרבותית. לא נוותר גם על שוטטות בשוק מדינת ג’ומיירה, כחלק מהחוויה התרבותית. עוד נבקר היום בקניון האמירויות, בו נראה, בין היתר את אתר הסקי המקורה עם 5 מדרונות הגלישה. הערב נצא למופע הנחשב בין הטובים בעולם 'לה פרלה', מופע עם מאות רקדנים המתקיים על במה של מים. לינה בעיר דובאי.

יום 4 תצפית ממסגרת דובאי - מוזיאון דובאי - שיט בסירה מסורתית - שוק הזהב - שוק התבלינים - הכפר הגלובלי

יום של חדש מול ישן: נתחיל בביקור ב’מסגרת של דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון. המבנה הענקי, בניין דמוי מסגרת של תמונה, שגובהו 150 מטרים כולו מצופה זהב, ממנו נעלה להשקיף על רחבי העיר. נמשיך אל החלק העתיק של דובאי, נבקר במוזיאון דובאי שמספר על ההיסטוריה של דובאי והתקופה שלפני גילוי הנפט. נפליג בסירה מסורתית על ה’קריק’ ונשוטט בשווקים המסורתיים: שוק הזהב ושוק התבלינים. אחר הצהריים ניסע לביקור בכפר הגלובלי, פארק שמשלב תרבויות של 90 מדינות ברחבי העולם במקום אחד – ביתנים, ארכיטקטורה, הופעות מוסיקה, תלבושות, מופע זיקוקים, דוכנים אוכל מרחבי העולם. הפארק גאה לפרסם שמדובר בפרויקט התיירות, הפנאי, הקניות והבידור הגדול בעולם. לינה בעיר דובאי.

יום 5 גן הנס של דובאי - מרינת דובאי - ספארי ג'יפים מדברי - ארוחת ערב מסורתית

הבוקר נבקר בגן הנס של דובאי (Miracle gardens), גן הפרחים הגדול בעולם. הגן נפתח בשנת 2013 והוא משתרע על פני 780,000 מ”ר, ומכיל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. הפרחים מופיעים בתצוגות שונות החל מערוגות פרחים ועד לקשתות בצורת לב וטירות מעוטרות ואפילו סידור פרחים ענק בגודל של מטוס של חברת התעופה אמיראט. בהמשך ניסע ונתרשם מן המרינה של דובאי שהיא המרינה הגדולה ביותר בעולם מעשה ידי אדם. זוהי עיר תעלה מלאכותית, באורך של 3 ק”מ. חזית המים שלה מספקת מעגן למאות יאכטות, וכוללת גם מסלול הליכה של 7 ק”מ להולכי רגל, עם שפע של בתי קפה, ברים ומסעדות. נראה את מגדלי המגורים והווילות שלה בקהילה האורבנית הידידותית להולכי רגל. לקראת שעות הצהריים נחזור לבית המלון ונצא לחוויית ספארי מדברי. ניסע אל הדיונות הבתוליות, בהן נזכה לחוויה של ספארי בדיונות הזהובות של המדבר על רכבי 4*4. עוד נעצור בחוות גמלים ונלמד על חשיבות הגמל כ’ספינת המדבר’ של התושבים באזור. לסיום נאכל ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים. לינה בעיר דובאי.

יום 6 דובאי - נווה המדבר אל עין - שוק הגמלים - ארמון ומוזיאון שייח זיאד - תצפית מג'בל חפיט - מעיינות חמים - אבו דאבי - מסגד שייח זיאד

נעזוב את דובאי וניסע לכיוון אל עין שמכונה “עיר הגנים” ומהווה נווה מדבר בעל חשיבות תרבותית והיסטורית. הטופוגרפיה של אל-עין ייחודית ומשתנה ככל שנוסעים מזרחה. ג’בל חאפת (“הר חאפת”) החשוב מבחינה אקולוגית, הוא אחד ההרים הגבוהים במדינה. יש עדויות להתיישבות באזור אל-עין כבר לפני כ -8,000 שנה ובשנת 2011 הפכה אל-עין לאתר מורשת תרבות עולמית הראשון באיחוד האמירויות שהוכר על ידי אונסק”ו, בזכות הממצאים הארכיאולוגיים החשובים שבו. תחילה נערוך ביקור בשוק הגמלים של אל עין, האחרון שנותר באיחוד האמירויות. נטייל במטעי הדקלים הכוללים כמאה סוגים שונים של תמרים המושקים במערכת של בארות ותעלות מים הניזונים מאקוויפר ההר. נמשיך לביקור במוזיאון הארמון המרשים של השייח’ זיאד אבי האומה, בו נתרשם מהארכיטקטורה האופיינית לאזור המדבר. נצפה אל מצודת אל ג’אהיל, שנבנתה במטרה להגן על דרכי המדבר ולסיום נעלה לתצפית מג’בל חאפת, המתנשא לגובה של 1,249 מטר, ממנו נחזה בנוף מדברי עוצר נשימה ונשכשך רגלים במעיינות מים חמים טבעיים שבאזור. בתום ביקורנו נצא בנסיעה אל אבו דאבי, עיר הבירה של איחוד האמירויות הערביות ושל האמירות הגדולה ביותר באיחוד, אמירות אבו דאבי. עם ההגעה נבקר במסגד שייח זיאד המרהיב, שהוא המסגד הגדול ביותר בכל איחוד האמירויות ומשתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים. הקמת המסגד הייתה יוזמתו של נשיא המדינה הקודם זאיד בן סולטאן אאל נהיאן, שביקש להקים מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות. בתום ביקורנו ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באבו דאבי.

יום 7 קסר אל-ווטן - מוזיאון הלובר - כפר המורשת - מלון האמירויות - האי יאס

הבוקר נבקר בארמון הנשיאותי באבו דאבי, קסר אל-ווטן (‘ארמון העם’) שנפתח לציבור בשנת 2019. לפני פתיחתו שימש הארמון רק למטרות רשמיות, כלומר אירוח מנהיגים זרים של מדינות ולפגישות של המועצה העליונה במדינה והקבינט הפדרלי. גם כיום, לאחר שנפתח לציבור, הארמון ממשיך לשמש למטרות אלה. הארמון לבן ומרשים, היות שחזיתו עשויה גרניט לבן וסלעי גיר. בהמשך נצא לביקור במוזיאון הלובר באבו דאבי שהוא שלוחה של המוזיאון בפאריז. נוסף לתקציב בנייה נדיב, ממשלת אבו דאבי משלמת לצרפת 1.3 מיליארד דולר, בעיקר כדי למסד הסכם השאלת יצירות שמבטיח אפשרות בחירה מהאוספים האנציקלופדיים של הלובר, וכמה מוזיאונים אחרים. ביקור ב’כפר המורשת’ יאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי. שחזור זה של כפר נווה מדבר מסורתי מספק הצצה מעניינת לעבר האמירות ומציג בעלי מלאכה שמפגינים כישורים מסורתיים כמו עבודות מתכת, כלי חרס, אריגה וטוויה. ממסורת נעבור למודרניזציה, נראה את מלון האמירויות שנבנה “כסופרלטיב ליוקרה לאומית” ולסיום נבקר באי יאס (Yas Island), מקום ססגוני המכיל מרינה מפוארת, מרכזי קניות ענקיים, עולם פרארי ועוד אטרקציות. לינה באבו דאבי.

יום 8 דובאי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה חזרה לדובאי, במידה והזמן יאפשר נשלים ביקורים אחרונים ונצא בטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב דובאי 3:00 שעות
דובאי תל אביב 3:10 שעות

הרצאתה של ד"ר שרית סגל על דובאי ואבו דאבי: הנסיכויות המפתיעות במדבר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
DUBG02 22/12/2021 29/12/2021 $2445 $495

מלא

14/12/2021 >> בילי לוין מובטח הרשמה
DUBG03 26/01/2022 02/02/2022 $2445 $495

מקומות אחרונים

טרם נקבע איריס בר מובטח הרשמה
DUBG04 27/02/2022 06/03/2022 $2445 $495 $110 הנחה לנרשמים עד 02/12/2021 טרם נקבע טרם שובץ מובטח הרשמה
DUBG01 נובמבר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בנתיב: תל אביב - דובאי - תל אביב.
 • 7 לילות בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורים כמפורט במסלול לרבות דמי כניסה לאתרים השונים.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • טיול מאורגן בדובאי באמצעות מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • שני בקבוקי מים מינרליים אישיים (500 מ"ל) לכל נוסע בכל יום.
 • משקה קבלת פנים בצ'ק אין לבתי המלון.
 • ערכת קבלת פנים: מים מינרליים, מגבונים מרעננים ותמרים.
 • מס תיירות מקומי.
 • רופא ישראלי צמוד.
 • הסעה מן הבית לשדה התעופה ובחזרה.

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

 • היציאה לטיול כפופה לאישורים של משרד החוץ ולאישורים מטעם איחוד האמירויות בנושא הקורונה ונהלים מנהלתיים.

 • סדר הביקורים עשוי להשתנות במהלך הטיול.

 • בשל המצב הנוכחי בעולם בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, יינתן החזר מלא על תשלום הטיול במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת יעד הטיול, המלווה באזהרה של משרד הבריאות.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 30-45 דקות ברצף. המסלול כרוך לעיתים בהליכה אל האתרים, בכמה מהאתרים עצמם, וכן בעמידה בתורים בכניסה לאתרים. דרך ההתנהלות, לעתים, שונה מהמקובל אצלנו, כמו ישיבה על כריות כמנהג הבדואים בחפלת אירוח ו/או באתר אחר. כמו כן, לעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות נעות ובחלק מהאתרים קיימת בעיית נגישות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שימו לב, מרחקי ההליכה בשדה התעופה של דובאי ארוכים. מומלץ להזמין מראש שירותי הסעה.

 • בדיקת PCR (מותאמת לחו"ל) לפני טיסה: יש לבצע בדיקת קורונה ולהציג תוצאת בדיקת PCR שלילית שנעשתה במהלך 72 השעות שלפני ההמראה מישראל. על המסמך להיות כתוב באנגלית ובו מצוין מספר הדרכון של הנוסע.

 • עליך לבצע בדיקת PCR במהלך 72 השעות שלפני ההמראה חזרה לישראל. חשוב שתדע שההמראה תתאפשר רק בהצגת תוצאה שלילית הכתובה באנגלית ובה יצוין מספר הדרכון של הנוסע. הוראה זו מחייבת את כלל הנכנסים לארץ, בכל גיל, כולל מחוסנים ומחלימים. אנו נערוך בדיקת PCR באופן מרוכז (עלות הבדיקה הינה כ-150 דירהם לנוסע, תשלום במקום ע"ח הנוסע). תוצאת הבדיקה תתקבל באופן אישי בפורמט מקוון (באימייל) ואותה יש להציג בעת ההגעה לשדה התעופה בחו"ל.

 • נדרשת בדיקת PCR בכניסה לישראל (בנתב"ג), בה מחויבים כלל הנוסעים הנכנסים, הכרוכה בתשלום של כ-80 ₪.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 31 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-31 ימים לפני היציאה ועד 21 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-21 ימים לפני היציאה ועד 14 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-14 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • ביקור חווייתי בתערוכת האקספו העולמית
 • תצפית על דובאי מ’מסגרת דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון
 • ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת
 • ביקור בקניון האמירויות בדובאי
 • האקווריום הגדול ביותר בעולם בדובאי
 • תצפית מרהיבה מהמבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה
 • מופע המזרקות של מזרקת דובאי הענקית
 • מרינת דובאי
 • איי הדקלים, איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר
 • ביקור במסגד ג’ומיירה ובשוק מדינת ג'ומיירה
 • ביקור במוזיאון דובאי שמספר על ההיסטוריה של דובאי
 • שייט בסירה מסורתית על ה’קריק’ וביקור בשווקים המסורתיים של דובאי
 • ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם בדובאי
 • ספארי ג'יפים מדברי בדובאי
 • ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים בדובאי
 • ביקור בבמסגד שייח זיאד המרהיב באבו דאבי, שהוא המסגד הגדול ביותר בכל איחוד האמירויות
 • ביקור במוזיאון הלובר באבו דאבי
 • ביקור בשוק “אל ארסה” בשארג'ה – אחד השווקים העתיקים ביותר באמירויות
 • שייט בסירת עץ מסורתית במהלכו נתרשם מגורדי השחקים המוארים של דובאי ונהנה מארוחת ערב
 • ביקור בשוק הגמלים של אל עין, האחרון שנותר באיחוד האמירויות ובמוזיאון הארמון של השייח’ זיאד אבי האומה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  דובאי אבו דאבי
אוקטובר 35° 36°
נובמבר 31° 31°
דצמבר 26° 26°
ינואר  23° 24°
פברואר 24° 25°
מרץ 27° 29°
אפריל 32° 33°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לדובאי ואבו דאבי לגיל השלישי   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

8 ימים • הנסיכויות המפתיעות במדבר - כולל ביקור באל עין, באמירות שארג'ה ובתערוכת האקספו העולמית
לוגו של וואטסאפ