טיול לדובאי

טיול מאורגן למפרץ הפרסי – ממלכת בחריין והאמירויות דובאי ואבו דאבי

10 ימים • כולל אמירות שארג'ה והמופע 'לה פרלה' הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

10 ימים

9 לילות

יבשתי

קוד טיול BDU

המילה השכיחה ביותר בטיול מאורגן לדובאי ואבו-דאבי היא "ביותר", הבניין הגבוה ביותר, הקניון הגדול ביותר, הטבעת היקרה ביותר, גן הפרחים העצום ביותר ועוד... דובאי ואבו-דאבי, הן רק 2 אמירויות, מתוך 7. איחוד האמירויות, היא פדרציה של 7 אמירויות, אשר כל אחת מהן אוטונומית. האמירויות הנוספות הן: שארג'ה, ראס אל-ח'ימה, פוג'ירה, אום אל-קוויין ועג'מאן. טיול מאורגן לאמירויות השוכנות לחופי המפרץ הפרסי, הוא טיול חוויתי, תרבותי ומרגש, אל אחד מהיעדים המוכרים ביותר בעולם. דובאי, היא המרכז העסקי והפיננסי של אמירויות המפרץ, אשר בתחומה שוכנות נציגויות של החברות מהחזקות בעולם, בדובאי נמצא בין היתר את גורדי השחקים הגבוהים בעולם, את קניוני הענק הכי גדולים ויוקרתיים, מלון בורג' אל ערב, מלון של 7 כוכבים וכמובן פאר היצירה ההנדסי של האדם, איי הדקל המלאכותיים,ג'ומיירה פאלם. אבו- דאבי, היא האמירות הגדולה ביותר מבין כל האמירויות וגם העשירה ביותר מכולן, שם שוכנת גם העיר אבו-דאבי, שהיא גם עיר הבירה ומקום משכנו של שליט האמירויות.

בחריין - שפירוש שמה הוא "שני ימים" - הייתה אחת המדינות הראשונות במפרץ שגילו בה נפט. היא מעולם לא הגיעה לרמות הייצור בהן נהנית כווית או ערב הסעודית, ולכן נאלצה לגוון את כלכלתה. המדינה המוסלמית נשלטת על ידי מלך סוני, שמשפחתו נושאת בתפקידים הפוליטיים והצבאיים העיקריים. גודלה הקטן של בחריין ומיקומו המרכזי בין מדינות המפרץ הפרסי מחייבים אותה לבצע מעשה איזון עדין בענייני חוץ בין שכנותיה הגדולות. אל מול ירידות עתודות הנפט, בחריין פנתה לעיבוד וזיקוק נפט והפכה את עצמה למרכז בנקאי בינלאומי. ארץ עתיקה עשירה בתרבות והיסטוריה, ממלכת בחריין מאופיינת גם בראייה ומודרניזציה קוסמופוליטית. עם דרך מהירה המחברת אותה לסעודיה, מחזיקה במיקום אסטרטגי במזרח התיכון ומספקת גישה נוחה לכל אזורי העולם. הנוף של מבני גורדי שחקים מודרניים וכבישים מהירים מעורבב עם מסגדים ישנים וחדשים ושווקים מסורתיים תוססים.

טיול מאורגן לדובאי אבו דאבי וממלכת בחריין הוא טיול חוויתי ועוצמתי, המשלב בין מסורת שבטית מסורתית ומזרח תיכונית לבין העושר והמודרניזציה של התרבות המערבית העכשווית, שילוב של מסורת דתית איסלאמית לבין התרבות החילונית של אירופה.

מיועד לבעלי תעודת מתחסן או מחלים בתוקף לקריאה נוספת על טיול לדובאי >>

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילים "בשביל הזהב":

 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • לינה בבתי מלון בדרגת חמישה כוכבים על בסיס חצי פנסיון
 •  טיסות ישירות
 •  טיפים לנותני השירותים השונים
 • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)

אתרים בולטים במסלול:

 • מבצר בחריין ומופע אור קולי
 •  ארוחת ערב במסעדה מקומית בבחריין
 • גשר המלך פהד, סדרת גשרים ודרכים המחברים את בחריין עם חצי האי ערב
 •  המוזיאון הלאומי של בחריין הממוקם במבנה מרשים ביופיו
 •  ביקור במסגד הגדול אל-פתח, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית
 •  מקומות מועדפים ביציע הכסף למופע 'לה פרלה’ הנחשב בין הטובים בעולם עם מאות רקדנים המתקיים על במה של מים
 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת
 • תצפית אי הדקל (The View at The Palm)
 • תצפית ממגדלי איתיחאד
 • ביקור במוזיאון העתיד 
 •  תצפית על דובאי מ’מסגרת דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון
 •  ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב – מנאמה (בחריין) - המסגד הגדול אל פתח - המוזיאון הלאומי - מרכז הסחר העולמי – גשר המלך פהד

נצא בטיסה ישירה אל ממלכת האי בחריין הנמצאת ממזרח לסעודיה ומצפון לקטאר. ממלכת בחריין היא ארכיפלג המורכב מ -33 איים הממוקמים במפרץ הפרסי. גשר המלך פהד, סדרת גשרים ודרכים, מחברים את בחריין עם חצי האי ערב. מדינת האי הקטנה ומשתרעת על שטח של 780 קמ”ר, מה שהופך אותה למעט גדולה יותר מסינגפור. בחריין היא מדינה המתגאה בהיותה מרכז רב-תרבותי משגשג המקבל בברכה אנשים מכל רחבי העולם, בזכות עמדותיהם הסובלניות, יוקר המחיה הנמוך ושפע של מתקני ושירותי חינוך ובריאות. ננחת במנאמה, בירת בחריין והעיר הגדולה ביותר שלה. מנאמה נהנית ממוניטין מובהק כמרכז תיירותי ותרבותי בינלאומי, כפי שמלמד בבחירתה כבירת התרבות הערבית בשנת 2012, ובירת התיירות הערבית בשנת 2013. בהגעה ניסע לביקור במסגד הגדול אל-פתח, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית ומקום חשוב, הנותן תובנה לגבי התרבות והדת של העם. הארכיטקטורה בו משקפת כמה סגנונות מזרח תיכוניים, אחת מהן הינה כיפת הפיברגלס שלו הנחשבת לגדולה בעולם. המסגד יכול להכיל למעלה מ-7,000 מתפללים בו זמנית ומכאן שמו “המסגד הגדול". נבקר במוזיאון הלאומי של בחריין, שנבנה בשנת 1988 בעלות משוערת של כ 30 מיליון דולר וממוקם במבנה מרשים ביופיו. המוזיאון מציע תצוגה מקיפה על בחריין לאורך הדורות השונים ובין היתר ניתן לחזות בממצא המעניין ביותר – תל קבורה עתיק משוחזר משנת 2800 לפני הספירה אשר “נקטף” מהמדבר והורכב מחדש במוזיאון. לאחר ביקורנו נעצור לתצפית על מרכז הסחר העולמי של בחריין, אשר נחשב לבניין המסחרי הראשון בעולם ששילב טורבינות רוח בקנה מידה גדול בתכנונו הראשוני. מרכז הסחר העולמי של בחריין בנוי משני מגדלי משרדים בני 50 קומות, המגיעים לגובה 240 מ’. לסיום נעלה וניסע לאורך המבנה המודרני בבחריין, גשר המלך פהד, המחבר לאורך 25 ק”מ את המדינה לערב הסעודית. עלות הקמתו נאמדת במיליארד דולר ונחשב כאחד הגשרים הארוכים בעולם המחבר בין מדינות. בהמשך ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה במנאמה.

יום 2 באב אל בחריין - הבזאר העתיק – עץ השיטה – מוזיאון השמן – באר הנפט הראשונה - מבצר בחריין ומופע אור קולי – ארוחת ערב במסעדה מקומית

הבוקר נצא בנסיעה אל מרחבי המדבר, בו ניצב עץ שיטה מוצל ורחב בהדר, בודד בים של חול הנראה כמעט כמו תעתוע. עד היום מקור המים עבור העץ נותר בגדר תעלומה. יש הסבורים שהוא מקבל את מזונו ממעיין תת-קרקעי, אך אין זה מסביר את חוסר הצמחייה המלא בסביבה. בחריין הייתה המדינה הראשונה במפרץ בו נתגלה הנפט בשנת 1931. ביקור במוזיאון הנפט יאפשר לנו להתחקות אחר הגילוי, מה שהפך את האזור למפורסם וידוע. בסמוך למוזיאון הנפט נמצאת באר הנפט הראשונה, יצירה מוזיאונית בפני עצמה, ממנה החל לזרום לראשונה נפט ב- 16 באוקטובר 1931. נעבור בבאב אל בחריין – שער הכניסה לשוק של מנאמה, הבזאר העתיק של בירת בחריין. כל חושינו נעורר בשוק האותנטי שנמצא במבנה הפשוט והישן שחלקו נהנה מהעיצוב הישן החל מהמאה ה -19. נשוטט בין הסמטאות שם תוכלו למצוא הכל החל מבגדים ועד תבלינים, עתיקות ותרופות מסורתיות במחירים נוחים המתאימים לכל. לסיום נבקר במבצר בחריין אשר מבחינה היסטורית, הוא אחד האתרים החשובים ביותר בבחריין. המצודה עצמה נבנתה במאה ה -14 על ידי הפורטוגלים אך בחפירות באתר נחשפו שש תקופות נוספות עוד מתקופת דילמון כ 3000 שנים לפני הספירה. במהלך הסיור נחזה במופע אור קולי המתחקה אחר ההיסטוריה של האי. בשעות הערב נצא לאזור בלוק 338, רובע הולכי רגל מקסים עמוס במסעדות בינלאומיות, גלריות אמנות ובוטיקים קטנים. נסעד להנאתנו ארוחת ערב באחת מן המסעדות ונתרשם מחיי הלילה במקום. לינה במנאמה.

יום 3 "סיור מאחורי הקלעים" מסלול מירוצי הפורמולה - העיר מוחראק - טיסה לדובאי

נעזוב את בית המלון וניסע לביקור במסלול מירוצי הפורמולה הבינלאומי של בחריין, הנחשב כאחד המסלולים הטובים בעולם. מתקן זה שעלות הקמתו נאמדת בכ 180 מיליון דולר הוא דוגמה מושלמת לעיצוב מסורתי ולמסלול המודרני ביותר. הוא מציע מגוון ייחודי של מתקנים שאין שני להם, לא רק במזרח התיכון אלא בעולם. נערוך סיור “מאחורי הקלעים” במתקני המקום. נמשיך לביקור בעיר מוחראק, השלישית בגודלה בבחריין. עיר זו שימשה בעבר כבירת בחריין ושושלת אל-ח’ליפה התיישבה בה במאה התשע עשרה והתגוררה בה עד 1923. נשוטט להנאתנו באזור השוק המסורתי, שם נמצא שפע של בתי קפה וחנויות. נבקר בשביל הפנינה, הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו, בו מתוארת תקופת שליית הפנינים בבחריין, המתבטאת באדריכלות ומורשת עירונית במרכזה של העיר העתיקה. נמשיך לשדה התעופה של מנאמה ממנו נצא בטיסה לאמירות דובאי אשר מהווה חלק משבע אמירויות המרכיבות את האמירויות הערביות במפרץ הפרסי. ננחת בעיר דובאי, בירת האמירות המהווה מרכז כלכלי ותחבורתי בינלאומי. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בעיר דובאי.

יום 4 תצפית ממסגרת דובאי - שיט בסירה מסורתית - שוק הזהב - שוק התבלינים - מוזיאון העתיד - מרינת דובאי - איי הדקלים (פאלם ג'ומיירה) - נסיעה ברכבת מונורייל - שייט כולל ארוחת ערב

יום של חדש מול ישן: נתחיל בביקור ב’מסגרת של דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון. המבנה הענקי, בניין דמוי מסגרת של תמונה, שגובהו 150 מטרים כולו טיטניום ניטריד בצבע זהב, ממנו נעלה להשקיף על רחבי העיר. נמשיך אל החלק העתיק של דובאי, נפליג בסירה מסורתית על ה’קריק’ ונשוטט בשווקים המסורתיים: שוק הזהב ושוק התבלינים. נמשיך ונבקר במוזיאון העתיד שנפתח לאחרונה. מדובר במבנה מדהים וחדשני הנחשב לאחד הייחודיים בעולם. המבנה מעוצב בצורה מיוחדת דמוית עין אנושית ומכיל מעל אלף חלונות שונים בצורות הכתב הערבי. במוזיאון מוצגים רבים הקשורים כולם לעולם העתידנות כגון מציאות מדומה, אינטליגנציה מלאכותית, הנדסה ביולוגית וטכנולוגיות עתידניות. בהמשך ניסע ונתרשם מן המרינה של דובאי שהיא המרינה הגדולה ביותר בעולם מעשה ידי אדם. זוהי עיר תעלה מלאכותית, באורך של 3 ק”מ. חזית המים שלה מספקת מעגן למאות יאכטות, וכוללת גם מסלול הליכה של 7 ק”מ להולכי רגל, עם שפע של בתי קפה, ברים ומסעדות. נראה את מגדלי המגורים והווילות שלה בקהילה האורבנית הידידותית להולכי רגל. נמשיך ונצפה באיי הדקלים, איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר, מעשה ידי אדם שנחשבים לפלא השמיני בעולם. איים מלאכותיים אלו הם הגדולים בעולם ונחשבים כאחד הפיתוחים השאפתניים ביותר עלי אדמות. צורות עץ הדקל הייחודיות עוזרות להוסיף 520 ק”מ לקו החוף של דובאי. נחווה נסיעה במונורייל אל מלון אטלנטיס. המונורייל, שהוא רכבת נטולת נהג שמחברת בין פאלם ג’ומיירה ליבשת, הוא המונורייל הראשון במזרח התיכון. לקראת ערב נצא לשייט במהלכו נתרשם מגורדי השחקים המוארים ונהנה מארוחת ערב. לינה בעיר דובאי.

יום 5 מלון בורג' אל ערב - שוק מדינת ג'ומיירה - תצפית ממגדל בורג' ח'ליפה - קניון דובאי - אקווריום דובאי - מזרקת דובאי - מופע לה פרלה

הבוקר ניסע לכיוון חוף הים שם נזכה לתמונה בלתי נשכחת על רקע מלון בורג’ אל ערב, המלון המוכר, שבנוי על אי מלאכותי בצורת מפרש ענק. נמשיך ונשוטט להנאתנו בשוק מדינת ג’ומיירה, כחלק מהחוויה התרבותית. בהמשך נעלה לתצפית מרהיבה מהקומה ה-124 במבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה, שגובהו 828 מטר ועלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר. בתום התצפית נבקר בקניון דובאי, קניון של 1,200 חנויות, נמשיך ונבקר גם באקווריום הגדול ביותר בעולם, המכיל למעלה מ-33,000 בעלי חיים ימיים, כולל כרישים ושלל מינים ימיים אחרים. בהמשך נבקר נחזה במופע המזרקות של מזרקת דובאי הענקית, שמופע הצליל והאור שלה עוצב על ידי אותה חברה שיצרה את המזרקות באגם המלונות בלאג’יו בלאס וגאס, ונתפעם, כמובן, גם מגודלו: בערך שני מגרשי כדורגל. בערב נצא למופע הנחשב בין הטובים בעולם 'לה פרלה', מופע עם עשרות רקדנים ואקרובטיים המתקיים על במה של מים. לינה בעיר דובאי.

יום 6 גן הנס של דובאי - קניון האמירויות - ספארי ג'יפים מדברי - ארוחת ערב מסורתית

הבוקר נבקר בגן הנס של דובאי (Miracle gardens), גן הפרחים הגדול בעולם. הגן נפתח בשנת 2013 והוא משתרע על פני 780,000 מ”ר, ומכיל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. הפרחים מופיעים בתצוגות שונות החל מערוגות פרחים ועד לקשתות בצורת לב וטירות מעוטרות ואפילו סידור פרחים ענק בגודל של מטוס של חברת התעופה אמיראט. בהמשך ניסע לביקור בקניון האמירויות, בו נראה, בין היתר את אתר הסקי המקורה עם 5 מדרונות הגלישה. לקראת שעות הצהריים נחזור לבית המלון ונצא לחוויית ספארי מדברי. ניסע אל הדיונות הבתוליות, בהן נזכה  לחוויה של ספארי בדיונות הזהובות של המדבר על רכבי 4*4. לסיום נאכל ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים. לינה בעיר דובאי.

יום 7 אמירות שארג'ה - מוזיאון לתרבות האסלאם - הכפר הגלובלי

הבוקר נצא לביקור בשארג’ה, אמירות נוספת של איחוד האמירויות הערביות. זוהי האמירות השלישית בגודלה וייחודה הוא במיקומה לאורך חופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. שארג’ה ידועה בארכיטקטורה הערבית והאסלאמית שלה, כמו גם בספריות, במוזיאונים האסלאמיים ובמרכזי התרבות. כמו כן היא ידועה כמוקד התרבות והספרות של איחוד האמירויות הערביות ובשנת 2014 נבחרה לבירת התרבות האסלאמית. בהגיענו נערוך סיור ברובע הישן ונשוטט להנאתנו בשוק הדגים, השבר והתמרים. נראה את מסגד פייסל, השני בגודלו שבאמירויות, ובהמשך נבקר במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם הכולל תצוגה של אלפי פריטים ייחודיים שנאספו ברחבי העולם המדגישים את הציוויליזציה האסלאמית הגדולה לאורך ההיסטוריה האסלאמית. בין הפריטים ניתן לראות עותק של הקוראן של הח’ליף השלישי, “הקיסווה” – הכיסוי ששימש לכעבה במכה, מטבעות אסלאמיים, שעונים עתיקים, תצוגות של אופנה צנועה, יצירות עכשוויות ועוד. בהמשך נחזור לאמירות דובאי. לקראת שעות הערב ניסע לביקור בכפר הגלובלי, פארק שמשלב תרבויות של 90 מדינות ברחבי העולם במקום אחד – ביתנים, ארכיטקטורה, הופעות מוסיקה, תלבושות, מופע זיקוקים, דוכנים אוכל מרחבי העולם. הפארק גאה לפרסם שמדובר בפרויקט התיירות, הפנאי, הקניות והבידור הגדול בעולם. לינה בעיר דובאי.

יום 8 תצפית אי הדקל (The View at The Palm) - אבו דאבי - מוזיאון הלובר - האי יאס - מגדלי איתיחאד - מלון האמירויות

לפני שנעזוב את דובאי ניסע לתצפית מרהיבה אל עבר אי הדקל. בהמשך נצא בנסיעה אל אבו דאבי, עיר הבירה של איחוד האמירויות הערביות ושל האמירות הגדולה ביותר באיחוד, אמירות אבו דאבי. עם ההגעה נבקר במוזיאון הלובר באבו דאבי שהוא שלוחה של המוזיאון בפאריז. נוסף לתקציב בנייה נדיב, ממשלת אבו דאבי משלמת לצרפת 1.3 מיליארד דולר, בעיקר כדי למסד הסכם השאלת יצירות שמבטיח אפשרות בחירה מהאוספים האנציקלופדיים של הלובר, וכמה מוזיאונים אחרים. בהמשך נבקר באי השעשועים יאס (Yas Island), מקום ססגוני המכיל  מרינה מפוארת, מרכזי קניות ענקיים, עולם פרארי ועוד אטרקציות. לקראת שקיעה נעלה לתצפית ממגדלי איתיחאד, ממנו נחזה בנוף מרשים ואף נראה את מלון האמירויות שנבנה “כסופרלטיב ליוקרה לאומית”. בתום ביקורנו ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באבו דאבי.

יום 9 כפר מורשת - מוזיאון שייח זיאד - מסגד שייח זיאד - קסר אל-ווטן

הבוקר נבקר ב’כפר המורשת’ יאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי. שחזור זה של כפר נווה מדבר מסורתי מספק הצצה מעניינת לעבר האמירות ומציג בעלי מלאכה שמפגינים כישורים מסורתיים כמו עבודות מתכת, כלי חרס, אריגה וטוויה. בהמשך נבקר במוזיאון שייח זיאד, המייסד של האמירויות, בו נתרשם מאורח חייו, מכוניותיו וכו'. בתום הביקור ניסע למסגד שייח זיאד המרהיב, שהוא המסגד הגדול ביותר בכל איחוד האמירויות ומשתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים. הקמת המסגד הייתה יוזמתו של נשיא המדינה הקודם זאיד בן סולטאן אאל נהיאן, שביקש להקים מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות. לסיום נבקר בארמון הנשיאותי באבו דאבי, קסר אל-ווטן (‘ארמון העם’) שנפתח לציבור בשנת 2019. לפני פתיחתו שימש הארמון רק למטרות רשמיות, כלומר אירוח מנהיגים זרים של מדינות ולפגישות של המועצה העליונה במדינה והקבינט הפדרלי. גם כיום, לאחר שנפתח לציבור, הארמון ממשיך לשמש למטרות אלה. הארמון לבן ומרשים, היות שחזיתו עשויה גרניט לבן וסלעי גיר. לינה באבו דאבי.

יום 10 אבו דאבי - דובאי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה חזרה לדובאי, במידה והזמן יאפשר נשלים ביקורים אחרונים ונצא בטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בחריין 3:00 שעות
דובאי תל אביב 3:10 שעות

הרצאתה של ד"ר שרית סגל על דובאי ואבו דאבי: הנסיכויות המפתיעות במדבר

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
BDU01 24/10/2022 02/11/2022 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
BDU02 07/11/2022 16/11/2022 $3687 $915 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע עמוס גולדבלט בהרשמה הרשמה
BDU03 19/12/2022 28/12/2022 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע בן שפלן בהרשמה הרשמה
BDU04 02/01/2023 11/01/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע בן שפלן בהרשמה הרשמה
BDU05 16/01/2023 25/01/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע ד"ר שרית סגל בהרשמה הרשמה
BDU06 23/01/2023 01/02/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע נאוה שטיינברכר בהרשמה הרשמה
BDU07 06/02/2023 15/02/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
BDU08 13/02/2023 23/02/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
BDU09 20/02/2023 01/03/2023 $3579 $870 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
BDU10 06/03/2023 23/03/2023 $3687 $915 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
BDU11 13/03/2023 23/03/2023 $3687 $915 $200 הנחה לנרשמים עד 23/08/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בנתיב: תל אביב - בחריין, דובאי - תל אביב.
 • טיסה בינלאומית בנתיב בחריין - דובאי.
 • לינה בבתי מלון בדרגת חמישה כוכבים על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורים כמפורט במסלול לרבות דמי כניסה לאתרים השונים.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • שני בקבוקי מים מינרליים לכל נוסע בכל יום.
 • מס תיירות מקומי.
 • אשרת כניסה לבחריין (ויזה).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה במידה וידרשו ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

 • מחיר הטיול כולל אשרת כניסה.

 • סדר הביקורים עשוי להשתנות במהלך הטיול.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 30-45 דקות ברצף. המסלול כרוך לעיתים בהליכה אל האתרים, בכמה מהאתרים עצמם, וכן בעמידה בתורים בכניסה לאתרים. דרך ההתנהלות, לעתים, שונה מהמקובל אצלנו, כמו ישיבה על כריות כמנהג הבדואים בחפלת אירוח ו/או באתר אחר. כמו כן, לעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות נעות ובחלק מהאתרים קיימת בעיית נגישות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שימו לב, מרחקי ההליכה בשדה התעופה של דובאי ארוכים. מומלץ להזמין מראש שירותי הסעה.

 • כחלק מדרישות הכניסה לבחריין, חלה חובת הנפקת אשרת כניסה (ויזה). יש להעביר למשרדינו צילום דרכון ברור (בעל תוקף של 6 חודשים לפחות ממועד הכניסה לבחריין).  את צילום הדרכון  יש להעביר באמצעות הווטסאפ למספר 052-5643664 או לכתובת המייל Checkin@senior.co.il

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה: 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה ועד היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • מופע 'לה פרלה’ הנחשב בין הטובים בעולם עם מאות רקדנים המתקיים על במה של מים
 • ביקור במסגד הגדול אל-פתח בבחריין, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית
 • תצפית על מרכז הסחר העולמי של בחריין, אשר נחשב לבניין המסחרי הראשון בעולם
 • ביקור בבאב אל בחריין – שער הכניסה לשוק של מנאמה, הבזאר העתיק של בירת בחריין
 • ביקור במבצר בחריין אשר מבחינה היסטורית, הוא אחד האתרים החשובים ביותר בבחריין
 • ביקור במסלול מירוצי הפורמולה הבינלאומי של בחריין
 • ביקור בעיר מוחראק, השלישית בגודלה בבחריין
 • ביקור בשביל הפנינה, הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בו מתוארת תקופת שליית הפנינים בבחריין
 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • תצפית על דובאי מ’מסגרת דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון
 • ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת
 • האקווריום הגדול ביותר בעולם בדובאי
 • תצפית מרהיבה מהמבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה
 • מרינת דובאי
 • איי הדקלים, איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר
 • ביקור בשוק מדינת ג'ומיירה
 • שייט בסירה מסורתית על ה’קריק’ וביקור בשווקים המסורתיים של דובאי
 • ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם בדובאי
 • ספארי ג'יפים מדברי בדובאי
 • ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים בדובאי
 • ביקור במסגד שייח זיאד המרהיב באבו דאבי, שהוא המסגד הגדול ביותר בכל איחוד האמירויות
 • ביקור במוזיאון הלובר באבו דאבי
 • תצפית אי הדקל (The View at The Palm)
 • תצפית ממגדלי איתיחאד
 • ביקור במוזיאון העתיד שנפתח לאחרונה. מבנה מדהים וחדשני הנחשב לאחד הייחודיים בעולם.

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  דובאי אבו דאבי בחריין
אוקטובר 35° 36° 33°
נובמבר 31° 31° 28°
דצמבר 26° 26° 22°
ינואר  23° 24° 19°
פברואר 24° 25° 21°
מרץ 27° 29° 24°
אפריל 32° 33° 29°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן למפרץ הפרסי – ממלכת בחריין והאמירויות דובאי ואבו דאבי   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

10 ימים • כולל אמירות שארג'ה והמופע 'לה פרלה'
לוגו של וואטסאפ