טיול מאורגן לדובאי

טיול מאורגן לממלכת בחריין, דובאי ואבו דאבי

10 ימים • בטיסות ישירות כולל אמירות שארג'ה והמופע 'לה פרלה' הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

10 ימים

9 לילות

יבשתי

קוד טיול BDU

המילה השכיחה ביותר בטיול מאורגן לדובאי ואבו-דאבי היא "ביותר", הבניין הגבוה ביותר, הקניון הגדול ביותר, הטבעת היקרה ביותר, גן הפרחים העצום ביותר ועוד... דובאי ואבו-דאבי, הן רק 2 אמירויות, מתוך 7. איחוד האמירויות, היא פדרציה של 7 אמירויות, אשר כל אחת מהן אוטונומית. האמירויות הנוספות הן: שארג'ה, ראס אל-ח'ימה, פוג'ירה, אום אל-קוויין ועג'מאן. טיול מאורגן לאמירויות השוכנות לחופי המפרץ הפרסי, הוא טיול חוויתי, תרבותי ומרגש, אל אחד מהיעדים המוכרים ביותר בעולם. דובאי, היא המרכז העסקי והפיננסי של אמירויות המפרץ, אשר בתחומה שוכנות נציגויות של החברות מהחזקות בעולם, בדובאי נמצא בין היתר את גורדי השחקים הגבוהים בעולם, את קניוני הענק הכי גדולים ויוקרתיים, מלון בורג' אל ערב, מלון של 7 כוכבים וכמובן פאר היצירה ההנדסי של האדם, איי הדקל המלאכותיים,ג'ומיירה פאלם. אבו- דאבי, היא האמירות הגדולה ביותר מבין כל האמירויות וגם העשירה ביותר מכולן, שם שוכנת גם העיר אבו-דאבי, שהיא גם עיר הבירה ומקום משכנו של שליט האמירויות.

בחריין - שפירוש שמה הוא "שני ימים" - הייתה אחת המדינות הראשונות במפרץ שגילו בה נפט. היא מעולם לא הגיעה לרמות הייצור בהן נהנית כווית או ערב הסעודית, ולכן נאלצה לגוון את כלכלתה. המדינה המוסלמית נשלטת על ידי מלך סוני, שמשפחתו נושאת בתפקידים הפוליטיים והצבאיים העיקריים. גודלה הקטן של בחריין ומיקומו המרכזי בין מדינות המפרץ הפרסי מחייבים אותה לבצע מעשה איזון עדין בענייני חוץ בין שכנותיה הגדולות. אל מול ירידות עתודות הנפט, בחריין פנתה לעיבוד וזיקוק נפט והפכה את עצמה למרכז בנקאי בינלאומי. ארץ עתיקה עשירה בתרבות והיסטוריה, ממלכת בחריין מאופיינת גם בראייה ומודרניזציה קוסמופוליטית. עם דרך מהירה המחברת אותה לסעודיה, מחזיקה במיקום אסטרטגי במזרח התיכון ומספקת גישה נוחה לכל אזורי העולם. הנוף של מבני גורדי שחקים מודרניים וכבישים מהירים מעורבב עם מסגדים ישנים וחדשים ושווקים מסורתיים תוססים.

טיול מאורגן לדובאי אבו דאבי וממלכת בחריין הוא טיול חוויתי ועוצמתי, המשלב בין מסורת שבטית מסורתית ומזרח תיכונית לבין העושר והמודרניזציה של התרבות המערבית העכשווית, שילוב של מסורת דתית איסלאמית לבין התרבות החילונית של אירופה.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילים "בשביל הזהב":

 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • לינה בבתי מלון בדרגת חמישה כוכבים על בסיס חצי פנסיון
 • ארוחת הבוקר ורוב ארוחות הערב יתקיימו בבתי המלון בהם רמת האוכל הרבה יותר גבוהה מאשר במסעדות
 • טיסות ישירות בשעות נוחות
 • טיול הג'יפים בדובאי יעשה ברכבי 4X4, כאשר בכל ג'יפ יהיו רק 4 אנשים
 • הטיול כולל לינה בשני בתי מלון בלבד לאורך כל הטיול
 • טיפים לנותני השירותים השונים
 • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)

אתרים בולטים במסלול:

 • מבצר בחריין
 • גשר המלך פהד, סדרת גשרים ודרכים המחברים את בחריין עם חצי האי ערב
 • ביקור במסגד הגדול אל-פתח, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית
 • מקומות מועדפים ביציע הכסף למופע 'לה פרלה’ הנחשב בין הטובים בעולם עם מאות רקדנים המתקיים על במה של מים
 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת
 • תצפית אי הדקל (The View at The Palm)
 • תצפית ממגדלי איתיחאד
 • ביקור במוזיאון העתיד 
 •  תצפית על דובאי מ’מסגרת דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון
 •  ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי

לקריאה נוספת על טיול לדובאי >>

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה באמצעות אפליקציית זום שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות

שי מהודר ובלעדי למטיילי בשביל הזהב: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק בשדה התעופה

יום 1 תל אביב - מנאמה - המסגד הגדול אל-פתח

נצא בטיסה ישירה אל ממלכת האי בחריין הנמצאת ממזרח לסעודיה ומצפון לקטאר. ממלכת בחריין היא ארכיפלג המורכב מ -33 איים הממוקמים במפרץ הפרסי. גשר המלך פהד, סדרת גשרים ודרכים, מחברים את בחריין עם חצי האי ערב. מדינת האי הקטנה ומשתרעת על שטח של 780 קמ”ר, מה שהופך אותה למעט גדולה יותר מסינגפור. בחריין היא מדינה המתגאה בהיותה מרכז רב-תרבותי משגשג המקבל בברכה אנשים מכל רחבי העולם, בזכות עמדותיהם הסובלניות, יוקר המחיה הנמוך ושפע של מתקני ושירותי חינוך ובריאות. ננחת במנאמה, בירת בחריין והעיר הגדולה ביותר שלה. מנאמה נהנית ממוניטין מובהק כמרכז תיירותי ותרבותי בינלאומי, כפי שמלמד בבחירתה כבירת התרבות הערבית בשנת 2012, ובירת התיירות הערבית בשנת 2013. נתחיל בביקור במסגד הגדול אל-פתח, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית ומקום חשוב, הנותן תובנה לגבי התרבות והדת של העם. הארכיטקטורה בו משקפת כמה סגנונות מזרח תיכוניים, אחת מהן הינה כיפת הפיברגלס שלו הנחשבת לגדולה בעולם. המסגד יכול להכיל למעלה מ-7,000 מתפללים בו זמנית ומכאן שמו “המסגד הגדול”. לינה במנאמה בחריין.

יום 2 באב אל בחריין - הבזאר העתיק - גשר המלך פהד - עץ השיטה – באר הנפט הראשונה - העיר מוחראק - שביל הפנינה - מבצר בחריין

בבוקר נצא בנסיעה אל מרחבי המדבר, בו ניצב עץ שיטה מוצל ורחב בהדר, בודד בים של חול הנראה כמעט כמו תעתוע. עד היום מקור המים עבור העץ נותר בגדר תעלומה. יש הסבורים שהוא מקבל את מזונו ממעיין תת-קרקעי, אך אין זה מסביר את חוסר הצמחייה המלא בסביבה. בחריין הייתה המדינה הראשונה במפרץ בו נתגלה הנפט בשנת 1931. בסמוך למוזיאון הנפט נמצאת באר הנפט הראשונה, יצירה מוזיאונית בפני עצמה, ממנה החל לזרום לראשונה נפט ב- 16 באוקטובר 1931. נעבור בבאב אל בחריין – שער הכניסה לשוק של מנאמה, הבזאר העתיק של בירת בחריין. כל חושינו נעורר בשוק האותנטי שנמצא במבנה הפשוט והישן שחלקו נהנה מהעיצוב הישן החל מהמאה ה -19. נשוטט בין הסמטאות שם תוכלו למצוא הכל החל מבגדים ועד תבלינים, עתיקות ותרופות מסורתיות במחירים נוחים המתאימים לכל. נמשיך לביקור בעיר מוחראק, השלישית בגודלה בבחריין. עיר זו שימשה בעבר כבירת בחריין ושושלת אל-ח’ליפה התיישבה בה במאה התשע עשרה והתגוררה בה עד 1923. נשוטט להנאתנו באזור השוק המסורתי, שם נמצא שפע של בתי קפה וחנויות. נבקר בשביל הפנינה, הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו, בו מתוארת תקופת שליית הפנינים בבחריין, המתבטאת באדריכלות ומורשת עירונית במרכזה של העיר העתיקה. לסיום נבקר במבצר בחריין אשר מבחינה היסטורית, הוא אחד האתרים החשובים ביותר בבחריין. המצודה עצמה נבנתה במאה ה -14 על ידי הפורטוגלים אך בחפירות באתר נחשפו שש תקופות נוספות עוד מתקופת דילמון כ 3000 שנים לפני הספירה. לינה במנאמה בחריין.

יום 3 מרכז הסחר העולמי - קניון בחריין - דובאי

הבוקר נעצור לתצפית על מרכז הסחר העולמי של בחריין, אשר נחשב לבניין המסחרי הראשון בעולם ששילב טורבינות רוח בקנה מידה גדול בתכנונו הראשוני. מרכז הסחר העולמי של בחריין בנוי משני מגדלי משרדים בני 50 קומות, המגיעים לגובה 240 מ’.   בהמשך נבקר בקניון בחריין השוכן ברובע הקניות החדש במרכז בחריין. נמשיך לשדה התעופה של מנאמה ממנו נצא בטיסה לאמירות דובאי אשר מהווה חלק משבע אמירויות המרכיבות את האמירויות הערביות במפרץ הפרסי. ננחת בעיר דובאי. ניסע לבית המלון למנוחה. לינה בעיר דובאי.

יום 4 מוזיאון העתיד - תצפית אי הדקל (The View at The Palm) – איי הדקלים (פאלם ג'ומיירה) - מונורייל - שוק הזהב - שוק התבלינים - שייט במרינה

הבוקר נבקר במוזיאון העתיד שנפתח לאחרונה. מדובר במבנה מדהים וחדשני הנחשב לאחד הייחודיים בעולם. המבנה מעוצב בצורה מיוחדת דמוית עין אנושית ומכיל מעל אלף חלונות שונים בצורות הכתב הערבי. במוזיאון מוצגים רבים הקשורים כולם לעולם העתידנות כגון מציאות מדומה, אינטליגנציה מלאכותית, הנדסה ביולוגית וטכנולוגיות עתידניות.  ניסע לתצפית מרהיבה אל עבר אי הדקל. איי הדקלים הם איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר, מעשה ידי אדם שנחשבים לפלא השמיני בעולם. איים מלאכותיים אלו הם הגדולים בעולם ונחשבים כאחד הפיתוחים השאפתניים ביותר עלי אדמות. צורות עץ הדקל הייחודיות עוזרות להוסיף 520 ק”מ לקו החוף של דובאי. נחווה נסיעה במונורייל אל מלון אטלנטיס. המונורייל, שהוא רכבת נטולת נהג שמחברת בין פאלם ג’ומיירה ליבשת, הוא המונורייל הראשון במזרח התיכון. נמשיך אל החלק העתיק של דובאי, נפליג בסירה מסורתית על ה’קריק’ ונשוטט בשווקים המסורתיים: שוק הזהב ושוק התבלינים. לקראת ערב נצא לשייט מהמרינה במהלכו נתרשם מגורדי השחקים המוארים של דובאי. לינה בעיר דובאי.

יום 5 מלון בורג' אל ערב - מדינת ג'ומרייה שוק - קניון דובאי - תצפית ממגדל בורג' ח'ליפה - מופע לה פרלה

הבוקר ניסע לכיוון חוף הים שם נזכה לתמונה בלתי נשכחת על רקע מלון בורג’ אל ערב, המלון המוכר, שבנוי על אי מלאכותי בצורת מפרש ענק. נמשיך ונשוטט להנאתנו בשוק מדינת ג’ומיירה, כחלק מהחוויה התרבותית. בהמשך נבקר בקניון דובאי, קניון של 1,200 חנויות. משם נעלה לתצפית מרהיבה מהקומה ה-124 במבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה, שגובהו 828 מטר ועלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר. בערב נצא למופע הנחשב בין הטובים בעולם ‘לה פרלה’, מופע עם עשרות רקדנים ואקרובטיים המתקיים על במה של מים. לינה בעיר דובאי.

יום 6 מסגרת דובאי - גן הנס של דובאי - קניון האמירויות - ספארי ג'יפים מדברי - ארוחת ערב מסורתית

נתחיל בביקור ב’מסגרת של דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון. המבנה הענקי, בניין דמוי מסגרת של תמונה, שגובהו 150 מטרים כולו טיטניום ניטריד בצבע זהב, ממנו נעלה להשקיף על רחבי העיר. לינה בעיר דובאי. נמשיך בביקור בגן הנס של דובאי (Miracle gardens), גן הפרחים הגדול בעולם. הגן נפתח בשנת 2013 והוא משתרע על פני 780,000 מ”ר, ומכיל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. הפרחים מופיעים בתצוגות שונות החל מערוגות פרחים ועד לקשתות בצורת לב וטירות מעוטרות ואפילו סידור פרחים ענק בגודל של מטוס של חברת התעופה אמיראט. בהמשך ניסע לביקור בקניון האמירויות, בו נראה, בין היתר את אתר הסקי המקורה עם 5 מדרונות הגלישה. לקראת שעות הצהריים נחזור לבית המלון ונצא לחוויית ספארי מדברי. ניסע אל הדיונות הבתוליות, בהן נזכה לחוויה של ספארי בדיונות הזהובות של המדבר על רכבי 4*4. לסיום נאכל ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים. לינה בעיר דובאי.

יום 7 אמירות שארג'ה - מוזיאון לתרבות האסלאם - שוק המזון - ארוחת צהריים במסעדת דניאל – הכפר הגלובלי - מופע מזרקות בקניון דובאי

הבוקר נצא לביקור בשארג’ה, אמירות נוספת של איחוד האמירויות הערביות. זוהי האמירות השלישית בגודלה וייחודה הוא במיקומה לאורך חופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. שארג’ה ידועה בארכיטקטורה הערבית והאסלאמית שלה, כמו גם בספריות, במוזיאונים האסלאמיים ובמרכזי התרבות. כמו כן היא ידועה כמוקד התרבות והספרות של איחוד האמירויות הערביות ובשנת 2014 נבחרה לבירת התרבות האסלאמית. בהמשך נערוך סיור ברובע הישן ונשוטט להנאתנו בשוק המזון. בשעות הצהריים נגיע למסעדת דניאל. בשעות הערב ניסע לביקור בכפר הגלובלי, פארק שמשלב תרבויות של 90 מדינות ברחבי העולם במקום אחד – ביתנים, ארכיטקטורה, הופעות מוסיקה, תלבושות, מופע זיקוקים, דוכנים אוכל מרחבי העולם. הפארק גאה לפרסם שמדובר בפרויקט התיירות, הפנאי, הקניות והבידור הגדול בעולם. לסיום נחזה במופע המזרקות של מזרקת דובאי הענקית, שמופע הצליל והאור שלה עוצב על ידי אותה חברה שיצרה את המזרקות באגם המלונות בלאג’יו בלאס וגאס, ונתפעם, כמובן, גם מגודלו: בערך שני מגרשי כדורגל. לינה בעיר דובאי.

יום 8 אבו דאבי - מוזיאון הלובר - מרכז אברהם - כפר המורשת - מלון האמירויות

נצא בנסיעה אל אבו דאבי, עיר הבירה של איחוד האמירויות הערביות ושל האמירות הגדולה ביותר באיחוד, אמירות אבו דאבי. עם ההגעה נבקר במוזיאון הלובר באבו דאבי שהוא שלוחה של המוזיאון בפאריז. נוסף לתקציב בנייה נדיב, ממשלת אבו דאבי משלמת לצרפת 1.3 מיליארד דולר, בעיקר כדי למסד הסכם השאלת יצירות שמבטיח אפשרות בחירה מהאוספים האנציקלופדיים של הלובר, וכמה מוזיאונים אחרים. נבקר בבית הכנסת של קומפלקס בית אברהם שהוא בית תפילה לשלוש הדתות  יהדות, אסלאם ונצרות. נמשיך לביקור ב’כפר המורשת’ יאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי. שחזור זה של כפר נווה מדבר מסורתי מספק הצצה מעניינת לעבר האמירות ומציג בעלי מלאכה שמפגינים כישורים מסורתיים כמו עבודות מתכת, כלי חרס, אריגה וטוויה. בהמשך לקראת שקיעה נעלה לתצפית ממגדלי איתיחאד, ממנו נחזה בנוף מרשים ואף נראה את מלון האמירויות שנבנה “כסופרלטיב ליוקרה לאומית”. לינה בעיר אבו דאבי.

יום 9 מסגד שייח זאיד - קסר אל-ווטן - מגדלי האיתיחאד

הבוקר ניסע למסגד שייח זיאד המרהיב, שהוא המסגד הגדול ביותר בכל איחוד האמירויות ומשתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים. הקמת המסגד הייתה יוזמתו של נשיא המדינה הקודם זאיד בן סולטאן אאל נהיאן, שביקש להקים מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות. נמשיך לביקור בקסר אל-ווטן (‘ארמון העם’), הוא הארמון הנשיאותי באבו דאבי אשר נפתח לציבור בשנת 2019. לפני פתיחתו שימש הארמון רק למטרות רשמיות, כלומר אירוח מנהיגים זרים של מדינות ולפגישות של המועצה העליונה במדינה והקבינט הפדרלי. גם כיום, לאחר שנפתח לציבור, הארמון ממשיך לשמש למטרות אלה. הארמון לבן ומרשים, היות שחזיתו עשויה גרניט לבן וסלעי גיר. לקראת שקיעה נעלה לתצפית ממגדלי איתיחאד, ממנו נחזה בנוף מרשים ואף נראה את מלון האמירויות שנבנה “כסופרלטיב ליוקרה לאומית”. בתום ביקורנו ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בעיר אבו דאבי.

יום 10 אבו דאבי – דובאי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לדובאי, במידה והזמן יאפשר נשלים ביקורים אחרונים בדובאי ונצא בטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם?הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בחריין 3:00 שעות
דובאי תל אביב 3:10 שעות

הרצאתה של ד"ר שרית סגל על דובאי ואבו דאבי: הנסיכויות המפתיעות במדבר

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
BDU01 נובמבר 2024 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
BDU02 דצמבר 2024 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
BDU05 מרץ 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בחברות ישראייר וגולף אייר בנתיב: תל אביב - בחריין, דובאי - תל אביב.
 • טיסה בינלאומית בנתיב בחריין - דובאי.
 • לינה בבתי מלון בדרגת חמישה כוכבים על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורים כמפורט במסלול לרבות דמי כניסה לאתרים השונים.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות עד היציאה).
 • מס תיירות מקומי.
 • אשרת כניסה לבחריין (ויזה).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. למעבר לרשימה לחצו כאן

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

 • סדר הביקורים עשוי להשתנות במהלך הטיול.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 30-45 דקות ברצף. המסלול כרוך לעיתים בהליכה אל האתרים, בכמה מהאתרים עצמם, וכן בעמידה בתורים בכניסה לאתרים. דרך ההתנהלות, לעתים, שונה מהמקובל אצלנו, כמו ישיבה על כריות כמנהג הבדואים בחפלת אירוח ו/או באתר אחר. כמו כן, לעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות נעות ובחלק מהאתרים קיימת בעיית נגישות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • שימו לב, מרחקי ההליכה בשדה התעופה של דובאי ארוכים. מומלץ להזמין מראש שירותי הסעה.

 • כחלק מדרישות הכניסה לבחריין, חלה חובת הנפקת אשרת כניסה (ויזה). יש להעביר למשרדינו צילום דרכון ברור (בעל תוקף של 6 חודשים לפחות ממועד הכניסה לבחריין).  את צילום הדרכון  יש להעביר באמצעות ה-WhatsApp למספר 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה).

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 60 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה: 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה ועד היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • מופע 'לה פרלה’ הנחשב בין הטובים בעולם עם מאות רקדנים המתקיים על במה של מים
 • ביקור במסגד הגדול אל-פתח בבחריין, דוגמא יפה לאדריכלות האסלאמית הערבית
 • תצפית על מרכז הסחר העולמי של בחריין, אשר נחשב לבניין המסחרי הראשון בעולם
 • ביקור בבאב אל בחריין – שער הכניסה לשוק של מנאמה, הבזאר העתיק של בירת בחריין
 • ביקור במבצר בחריין אשר מבחינה היסטורית, הוא אחד האתרים החשובים ביותר בבחריין
 • ביקור בעיר מוחראק, השלישית בגודלה בבחריין
 • ביקור בשביל הפנינה, הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בו מתוארת תקופת שליית הפנינים בבחריין
 • ביקור במוזיאון המרשים לתרבות האסלאם בשארג'ה
 • תצפית על דובאי מ’מסגרת דובאי’ – מרכז תיירות חדש ומסקרן שמצית את הדמיון
 • ביקור ב’כפר המורשת’ שיאפשר לנו לחוות את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי
 • נסיעה במונורייל (רכבת נטולת נהג) שמחברת בין איי הדקלים ליבשת
 • תצפית מרהיבה מהמבנה הגבוה ביותר בעולם, בורג’ ח’ליפה
 • איי הדקלים, איים מלאכותיים בצורת עץ דקל שבראשו חצי סהר
 • ביקור בשוק מדינת ג'ומיירה
 • שייט בסירה מסורתית על ה’קריק’ וביקור בשווקים המסורתיים של דובאי
 • ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם בדובאי
 • ספארי ג'יפים מדברי בדובאי
 • ארוחת ערב במאהל מסורתי במדבר מלווה בנגינה וריקודים בדובאי
 • ביקור במוזיאון הלובר באבו דאבי
 • תצפית אי הדקל (The View at The Palm)
 • תצפית ממגדלי איתיחאד
 • ביקור במוזיאון העתיד - מבנה מדהים וחדשני הנחשב לאחד הייחודיים בעולם

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  דובאי אבו דאבי בחריין
נובמבר 31° 31° 28°
דצמבר 26° 26° 22°
ינואר  23° 24° 19°
פברואר 24° 25° 21°
מרץ 27° 29° 24°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לממלכת בחריין, דובאי ואבו דאבי   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

10 ימים • בטיסות ישירות כולל אמירות שארג'ה והמופע 'לה פרלה'
לוגו של וואטסאפ