• טיול מאורגן ליפן
נמצאו 13 טיולים

טיול ליפן - בין מסורת לקדמה

טיול מאורגן ליפן הוא טיול אל אחת מהמדינות המעניינות והיפיפיות בעולם, יפן נעה על הציר שבין בין מזרח ומערב ובין מסורת לקדמה, בין אסתטיקה לסמטאות אפלות ובין יצירתיות למשמעת, זהו טיול אל מדינה מרתקת עם היסטוריה ותרבות מרשימים ועתיד מורכב. בשנים האחרונות, טיול ליפן נחשב לאחד מהטיולים המעניינים והפופולאריים בעולם. יפן ידועה כיעד שבו קיימת ניגודיות אין קץ בכל מקום בו מתהלכים, מצד אחד, כפרים מסורתיים המשמרים שיטות חקלאות נושנות וייחודיות באזורי האלפים היפניים ומנגד, פאר הטכנולוגיה והמודרניות אשר באים לידי ביטוי בארכיטקטורה, בתחבורה הציבורית וברכבות בפרט, כדוגמת רכבת הקליע המהירה, "השינקנסן", או בערים גדולות ומודרניות, כגון עיר הבירה טוקיו ורובע שיבויה המפורסם שלה.

ביפן גם היסטוריה רבת שנים ועקובה מדם, טיול ליפן יפגיש אותנו עם ההיסטוריה העתיקה של יפן אשר נשתמרה במקדשים העתיקים של נארה, או בפיבליון הזהב או הטירות העתיקות של השוגון בעיר הבירה העתיקה של יפן, הלוא היא קיוטו, או למשל במראות ההרס אשר הותירו פצצות האטום שנפלו על הירושימה ונגאסקי.

יפן היא מדינה עתירה בטבע ונופים מגוונים, כגון הר פוג'י, ההר הקדוש והמפורסם ביותר המשמש גם כסמלה של העיר טוקיו, או האי מיאג’ימה – “אי המקדשים”, אשר הוכר על ידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמי ונחשב לאחד משלושת אתרי הנוף היפים ביפן, או לדוגמא הר הגעש זאו, מהפעילים באזור טוהוקו אשר בו שוכן אגם אוקמה המיוחד.

יפן יפה כל השנה, אבל במיוחד בעונת אביב, היא עונת פריחת הדובדבן ( "הסאקורה"), אשר מוציאה אל הגנים, הפארקים ושמורות הטבע המוני בני אדם, המגיעים גם מקצות תבל לחזות ולחוות את הפלא המקומי בעל הסמליות הדתית הרחבה, בעונת השלכת, נצבעת המדינה בצבעים צהבהבים, כתומים ולבסוף אדום עז והיא מסמלת את הקמילה ואף באה לידי ביטוי בספרות ובשירה היפנית. הנכם מוזמנים לחוות את נפלאותיה של יפן- ארץ השמש העולה, בחרו טיול ליפן וצאו לחוויה שאין שנייה לה בעולם.

שאלות ותשובות


  • מהי העונה המומלצת לטיול מאורגן ליפן?

  • יפן- ארץ השמש העולה יפה כל השנה, יחד עם זאת העונות המומלצות לצאת לטיול ליפן הנן בתקופת פריחת הדובדבן באביב היפני (סאקורה), בחודשים מרץ ואפריל, או בחודשי הסתיו בתקופת השלכת בחודשים אוקטובר ונובמבר.

  • האם הטיולים ביפן כוללים את כלל הסיורים והכניסות לאתרים השונים?

  • כן, בהחלט, תכניות הטיולים ליפן, כוללים מסלולי טיולים מלאים ללא סיורי אופציה, הן כוללות את כל הכניסות לאתרים השונים, ליווי של מדריך ישראלי דובר עברית מצוות החברה וכמובן אוטובוס ייחודי לקבוצה. נתן למצוא מסלולי טיול שונים במגוון תאריכים.

  • האם קיימים מסלולי טיולים מאורגנים ליפן המשלבים גם קרוז באונייה?

  • כן בהחלט, לקבלת מידע נוסף על מסלולי טיול משולבים בקרוז באוניית תענוגות לחצו כאן.

לוגו של וואטסאפ